24 szep 22, 19:16:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 294773 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Cody
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #600 Dátum: 08 máj 05, 17:46:57 »

nem baj ha ütik akkor is meg lehet csinálni... Nevet Nevet Nevetén így vok vele...am sztem azé nem fejlesztette talán tovább me elege volt má a fejlesztéséből hisz csak a simát is kifejleszteni évekbe telt... :/ :/ :/
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #601 Dátum: 08 máj 05, 17:49:10 »

nem hinném hogy elege lett volna a fejlesztésből hiszen nem úgy tudjuk hogy túl lusta ember lett volna:D
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #602 Dátum: 08 máj 05, 17:55:16 »

ha több évig fejlesztet egy nyomorult 3 lépéses teknkát akkor gondolom megcsinálta volna az elem manipulációt is vagy még jobban tökéletesítette volna csak lehet hogy sok küldije volt vagy egyéb  Hmm? Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 06, 14:15:30 írta kornel1992 » Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #603 Dátum: 08 máj 05, 17:57:01 »

Ő volt a Hokage szóval küldije tuti nem volt, de gondolom mást is csinált mint fejlesztgetett.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #604 Dátum: 08 máj 05, 17:58:02 »

Nagyon nehéz lehetett kitalálni a technikát a formáját a chakramennyiségét stb., de megtanítani már sokkal könnyebb
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #605 Dátum: 08 máj 05, 18:01:06 »

Igaz igaz Mosolyog Naruto is 3 hét alatt tanulta meg mondjuk arról nincs infó hogy Ero-Sennin mennyi idő alatt tanulta el a tanítványától Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #606 Dátum: 08 máj 05, 18:02:42 »

ha naruto klónos módszerrel tanulta volna ikszdé stopper indul 1 perc és kész gyorsabb mint a  mikro
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #607 Dátum: 08 máj 05, 18:03:09 »

Hát amilyen nehezen tanul Naruto, olyan gyorsan tanul Jirayra :)Szerintem nem lehetett 1 hétnél több
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #608 Dátum: 08 máj 05, 22:36:29 »

Á-á, Jiraiyának is problémái voltak az összpontosítással, még mutatta is, hogy az ő tenyerén is ott van/volt az a kis csigaforma jel. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #609 Dátum: 08 máj 06, 01:05:22 »

De kombinációkra visszatérve én akkor is érzem hogy lesz egy erős sasuke+narutó jutsu de sasuke alap eleme a katon szóval abban gondolkodok és mivel még erősítik is egymást és mivel narutónak is mondták ezt+a válasza az volt hogy akor ő meg tudja menteni sasukét bennem már nagyon bizsreg valami ebben az irányban pl:rasenshuriken+amatersu ... azért az RULEZ nem?
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #610 Dátum: 08 máj 06, 03:51:52 »

Hát hogyha Sasuke-nak sikerül megtanulnia az Amaterasu irányítását, és azt is megtanulja hogy csak azt égesse szét amit akar akkor elméletileg lehet beszélni sima Rasengan+Amaterasuról de semmiképpen nem Rasenshuriken+Amaterasuról mivel nem hinném hogy Naruto azért annyira tudna figyelni, hogy a Rasenshuriken ne szakítsa le a karját+ az Amaterasu ne égesse porrá Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #611 Dátum: 08 máj 06, 13:24:30 »

Azért nekem megvan az ilyenekre a fantáziám Nevet
mert szerintem az a rasenshuriken még tökéletesítve lesz....
nem hiszem hogy narutó külön felcsatolható rasengan kezet akar hordozni magával főleg hogyha 1 szer használatos  Gondolkozik Nevet
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #612 Dátum: 08 máj 06, 17:56:37 »

Nem teljesen biztos hogy még alakítgat rajta Gondolkozik
Szerintme csak az élet-halál harcban fogja használni
Naplózva

Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #613 Dátum: 08 máj 06, 22:33:39 »

Hát de az eléggé para hiszen ebből max 3mat tud csinálni mert utána K.O.
és ha már sérült egyébként is akkor nem éppen szíverősítő jellegű...
Naplózva

Drave
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #614 Dátum: 08 máj 07, 17:43:35 »

Én egy olyan közép távú Rasengant tudnék elképezni, amit ötvöznek egy kis széllel és ugy mint a második fázisba egy tornádoként kiengedi csak a szél elem miatt hatásosabb lenne.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!