24 szep 28, 21:55:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime-Csillag Születik  (Megtekintve 118401 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Samiel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7



« Válasz #345 Dátum: 11 ápr 04, 08:19:08 »

Matten!

Örülök ha tetszik a kép amit csináltam, ugyanakkor ki kell jelentenem, hogy nem lehet másolás szagú, mivel egy az egyben, saját ötlet. Ezt a képet garantáltan nem fogod megtalálni a neten a screenshotok között. Ha olyan hatása van, az csak a programnak köszönhető amivel a digitális képeimet készítem. Hmm? Szomorú
Naplózva
Boszi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #346 Dátum: 11 ápr 04, 13:15:59 »

Először is gratulálok a döntősöknek! Gratula!  Nevet Nevet
Másodszor, Tora képét tuti hogy láttam deviantart-on, rögtön utána akartam nézni, de úgy néz ki nem tettem kedvencekhez.. Tora ha erre jársz belinkelnéd nekem? ikszdé
Harmadszor, én úgy számoltam össze a döntősöket hogy 11-en vannak, nem 10-en.... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 04, 14:08:06 írta Boszi » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #347 Dátum: 11 ápr 04, 14:39:32 »

Igen, mert sok a holtverseny, azonos pontszámmal rendelkezők közül pedig igazságtalan lenne valakit kitenni. Nevet
Naplózva
Boszi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #348 Dátum: 11 ápr 04, 14:45:00 »

Jah, így értem. Nevet
Naplózva
Morrow
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23


« Válasz #349 Dátum: 11 ápr 04, 15:16:51 »

Én a művemmel 9 pontot értem el a mozgókép kategóriában. Nem tudom hogy, és nem tudom miért de több mint ezren töltötték le. Ez ahogy néztem az összes többit magasan megelőzi. Az első fordulóban van egy 900as de akkor még nem lehetett egybe letölteni és valószínűleg azért olyan magas. Fogalmam sincs miért lett ilyen népszerű mert tudom nem lett nagy a színvonal, habár elég poénos. Mindenestre nem tudom hol úgyhogy szeretném itt megkösszönni hogy ennyien letöltöttétek.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #350 Dátum: 11 ápr 05, 08:31:23 »

Matten!

Örülök ha tetszik a kép amit csináltam, ugyanakkor ki kell jelentenem, hogy nem lehet másolás szagú, mivel egy az egyben, saját ötlet. Ezt a képet garantáltan nem fogod megtalálni a neten a screenshotok között. Ha olyan hatása van, az csak a programnak köszönhető amivel a digitális képeimet készítem. Hmm? Szomorú

Ezesetben vedd semmisnek a megjegyzésem. Mosolyog Ez csak a tehetséged bizonyítja! Gratulálok! kacsint Nagyon szép munka lett!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Samiel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7



« Válasz #351 Dátum: 11 ápr 05, 09:25:05 »

Matten!

Örülök ha tetszik a kép amit csináltam, ugyanakkor ki kell jelentenem, hogy nem lehet másolás szagú, mivel egy az egyben, saját ötlet. Ezt a képet garantáltan nem fogod megtalálni a neten a screenshotok között. Ha olyan hatása van, az csak a programnak köszönhető amivel a digitális képeimet készítem. Hmm? Szomorú

Ezesetben vedd semmisnek a megjegyzésem. Mosolyog Ez csak a tehetséged bizonyítja! Gratulálok! kacsint Nagyon szép munka lett!

Rendben. Semmisnek van véve. Nevet
Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #352 Dátum: 11 ápr 09, 10:08:47 »

Gratulálunk minden egyes versenyzőnek aki bejutott az első 10-be! Köszönjük a jelentkezést, győzzön a legjobb!  bow
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #353 Dátum: 11 ápr 09, 11:45:47 »

sup azt te csináltad?mert a deviant.com on megvan meg a google képeknél is megtaláltam.ez a verseny a te tudásodat akarja megmutatni nem másokét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #354 Dátum: 11 ápr 09, 15:37:47 »

És szerinted ő maga nem szerepelhet Deviantarton?
Mielőtt elfogultan belekezdesz az ujjal mutogatásba, érdemes lenne tájékozódnod, már ne haragudj.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #355 Dátum: 11 ápr 09, 16:03:55 »

És a deviant.com am is ez Nevet http://deviant.com/
Am komolyan azzal töltöd az időd, hogy ellenőrizd a képek hitelességét? Am sup ha jól emlékszem am is mindig DA-ról linkelte a képeit Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #356 Dátum: 11 ápr 09, 20:48:59 »

Figyelem! A továbbiakban túlzott emotikon használatért azonnal, előzetes figyelmeztetés nélkül törölni fogok!

Moderátor
Naplózva
Longar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #357 Dátum: 11 ápr 13, 15:24:37 »

Tisztelt Zsűri.

   Köszönöm az értékeléseket, melyekre megpróbálok röviden válaszolni (a mentegetőzés látszata nélkül).

Acid
  Örülök, hogy mind a történet, mind a karakterek kidolgozottsága tetszett. A szóismétlések a végleges (beküldött) verzióban, már nem tűntek fel nekem, de értékelésed után ismételten átfutva igazat kell adjak neked (az ingeküszöb mindenkinél máshol van ilyen téren és esélyes, hogy nem erre koncentrálva nekem nem lépte át Nevet).
Köszönöm és remélem értékelésedből tanulva a további részeket még jobbra tudom megírni.

Cartnecker
  Igen csakugyan hosszú (gondolkoztam, hogy szükséges-e beküldeni az eddig elkészült összes részemet, de úgy véltem, hogy a történet "cselekménye" részenként változik, így mindenki megtalálhatja benne a saját kedvencét) és ennél már csak hosszabb lesz. Nem tudom illik-e, de megemlítem, hogy terveim szerint (ami elképzelésben megvan fejben) 3 évad lesz évadonként 10 epizóddal, epizódonként 2 résszel. (Ha ez az infó nem való ide kérlek töröld nyugodtan).
Az elnyújtottságot tekintve nem igazán vagyok biztos benne, hogy mire is gondoltál, így ha kifejtenéd megköszönném (akár privátban is).
A helyesírás (és ebben mindenkinek igaza van, de ezt csak egyszer fejteném ki): Teljes mértékben az én hibám. Az igazság, hogy Dislexiás vagyok (meg a többi Dis..., de ennyi elég volt a mentegetőzésből) és így egy átlag 6 szavas mondatban 8 hibám van. Próbáltam természetesen korrigálni bizonyos ingyenes szövegszerkesztő helyesírás-ellenőrzőjével, de mint az ábra mutatja az ingyenességnek ára van. (Azóta váltottam). Remélem az élményt jelentősen nem rontotta.

Dant-C
   Neked is nagyon köszönöm értékelésedet. Feltűnő, hogy neked is pont azzal a két dologgal volt bajod, mely teljesen jogosan a zsűri többi tagjának is legnagyobb problémát okozta.
Hossz: Sajnálom, tényleg átgondolhattam volna, hogy határidőre ennyi olvasni inkább kiszúrás, mint élvezeti érték.
Helyesírás: lsd. Cartnecker érékelésére adott válaszban.
És természetesen köszönöm a pozitív észrevételt is.

yoko-logan
   Őszinte leszek. A Te érékelésedet olvastam legszívesebben el egymásután többször is.
Természetesen simogatta az ego-mat rendesen, de mégsem ezért. Azokat emelted ki pozitívumnak, melyeket én is a legfontosabbnak tartottam és amibe a legtöbb munkám/odafigyelésem fektettem.
Természetesen a kritikákat ettől még pont olyan fontosnak (ha nem fontosabbnak) találtam, így kicsit sajnáltam, hogy semmibe nem "kötöttél bele" (hiszen hasonló értékeket találtál fontosnak mint én, így értékelésed is közelebb áll hozzám mint a többi), de gyanítom nem szeretted volna a többiek után még egyszer elismételni a nyilvánvalót.

Még egyszer köszönöm a zsűri munkáját és előre is bocsánat, ha az értékelésekre adott válaszommal bárkit is megbántottam.
Naplózva
sharko21/faranight
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2303


« Válasz #358 Dátum: 11 ápr 13, 17:15:22 »

Hello! Longar a hszed láttán utánanéztem alkotásodnak, én nem akarok belekotyogni itt a dolgokba, de ha jol láttam 17 pontos vagy, ami azt jelenti, hogy bent vagy a döntöben ha matten 4et v 5öt ad(most sincs fent az értékelése), és ez igy h lehet?... nem értem Neeem rem. sejtitek nagyábol mire gondolok... smirksweat
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #359 Dátum: 11 ápr 13, 17:21:58 »

Sajnos nem kaptam meg időre az értékelést, emiatt Longar nem juthatott be a döntőbe, ezért kapott egy különdíjat, ami a végeredmény kihirdetésénél lesz kiposztolva.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!