24 jún 28, 21:26:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime-Csillag Születik  (Megtekintve 114510 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #330 Dátum: 11 ápr 03, 16:35:47 »

Este 7-8 felé már fent lesznek az oldalon az értékelések és a végleges sorrend. ^^

Oké,köszönöm^^
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #331 Dátum: 11 ápr 03, 19:21:09 »

Nos, még kettő darab értékelés hiányzik (Longar, zacsi). Ha megkapom Mattentől, akkor a döntőbe jutottak sorrendje megtalálható lesz a weboldalon. =)
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #332 Dátum: 11 ápr 03, 19:25:57 »

Körülbelül ilyen pontokra számítottam. De a rajzomnál az a kettes pont eléggé szúrta szemem. Miért? Mint már hangoztattam az egyik előző fordulónál, szerintem totál un-fair dolog, hogy amit a zsűri - pontosabban egy-két tagja - úgy vél, hogy nem original fanart kategóriába tartozik a rajz, tehát egy jelenetből, vagy már meglévő original fanartból lett másolva, arra kevesebb pontot adnak úgy, hogy a szabályzatban nem volt feltüntetve, hogy nem szabad másolni... ha benne lett volna, saját kútfőmből rajzolok.  Szomorú  Gyáááá
Naplózva



Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #333 Dátum: 11 ápr 03, 19:32:59 »

Az még nem is lenne probléma, ha egy másik alapján készülne. DE!
Ha úgy rajzolod az egészet, hogy előtted van a kép, és minden egyes vonalat onnan másolsz, na Az nem tehetség! Azzal nem nagyon tudnál itt nyerni, legalábbis az én szememben.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #334 Dátum: 11 ápr 03, 19:38:44 »

Bár nem mindegy, hogy valaki ráteszi a lapot és úgy másol, vagy maga elé teszi és úgy.  Hümm-hümm
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #335 Dátum: 11 ápr 03, 19:40:09 »

Köszönöm az értékelést! Sajnos tényleg nem a legjobb teljesítményemet nyújtottam.
Eredetileg, nem ezekkel akartam nevezni, csak közbejött pár dolog, kimaradni meg nem akartam.  >.<#

Na, majd legközelebb!  kacsint
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #336 Dátum: 11 ápr 03, 19:40:54 »

Felőlem bárki megkérdőjelezheti a rajztudásom, úgy is mindenki saját maga tudja, hogy mire is képes valójában, más nem.
A vonalról vonalra másolásnak és a jobb agyféltekés rajzolásnak nem sok köze van egymáshoz. Művészként rajzolni tanulok, nem másolni.

Zer0: Természetesen - mint a hozzászólásomban írtam - nem úgy van másolva, hanem a monitorról készült egy original fanartból.
Naplózva



tomstarr
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #337 Dátum: 11 ápr 03, 19:42:09 »

S megkérdezhetem én is, hogy miért kaptam 2 pontot?Mosolyog Mert pl az első háromhoz képest elég alacsony :/
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #338 Dátum: 11 ápr 03, 19:48:03 »

Azért mert engem zavart, hogy ilyen kevéske. A Többiek véleménye meg nem az enyém Nevet Ergó, sosem olvasom el mások kritikáit mielőtt én megírnám az én saját véleményem, hogy ne legyek befolyásolva kacsint
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
sharko21/faranight
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2303


« Válasz #339 Dátum: 11 ápr 03, 19:51:42 »

Nagyon köszönjük a társammal a pontokat és a részletes értékelést. Nevet Matten irtad, hogy pl natsu másolás volt, ez azért volt mert szerettem vna a naruto 110 epizódjában lévő kapus jelenetet pontosan ugy megrajzolni( le tudtam vna öket rajzolni fejböl is csak nem biztos h a póz ugyan olyan lenne Mosolyog) Még acid értékelését is elfogadjuk mert irt egy pozitivumot Nevet Nevet Nevet A szinkron vszinüleg teljesen más lesz a következö résztöl, ez csak egy bemutatkozás volt. Eredetileg azt szerettem vna irni h mi van pontegyenlőségnél, mert ahogy igy elkezdtünk számolgatni alkotótársammal pont a határra esünk(10 v. 11. helyen állunk, nekünk is 21 pontunk van mint Yaminak aki ezáltal szintén 10. vagy 11.)
Naplózva

Tora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #340 Dátum: 11 ápr 03, 19:57:47 »

Köszönöm az értékeléseket!Nem számitottam ilyen sok pontra:)Teljesen elégedett vagyok vele.

 Acid: Nem teljesen referenciáról,hanem egy olyan képről néztem a jellegzetességeit,hogy például milyen a fején a kötés,stb..És ténleg sok munka van benne.Meg második szinesceruza rajzom.Köszönöm a 4 pontot.

 Cartnekker:Köszönöm a kommentet és az 5öst^^

 Dant-C: Igen a felkartól felfelé már nem volt annyi időm rá,így is éjfél előtt küldtem be,és nagyon szépen köszönöm az 5 pontot!:)^^

 Matten:Igen az akar lenni,és köszönöm az 5-öst Mosolyog^^

 Yoko-Logan: Köszönöm az ötöst:)^^
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #341 Dátum: 11 ápr 03, 21:06:00 »

Matten!
Ez a maszkos dolog komolyan nem jutott eszembe:D:D:D Nem olvastam újra, hogy pontosan miképp írtam le, de azt tudom, hogy említettem: van rajta maszk. Jó, meg tudnám magyarázni, hogy átengedte magán a saké-t:P (pl) de nem gondoltam ilyenre, szóval nem teszem. Ez jó észrevétel volt^^
A betűtípussal pedig nem tudom mi probléma volt, nálam 07-es wordben nem volt vele gond.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #342 Dátum: 11 ápr 03, 21:27:56 »

Nem árulkodni akarok, de Zsunike rajza nem csak oylan, mint a képregények az újságok végén... hanem pár iylen képregény átrajzolása, ahoyg én elnézem... soknál konkrétan felismertem a GArfield képsort, aminek az átirata... ha valami Narutohoz vágó dolog lenne, akkor crossoverként jó lenne egy iylen poén, de erre én így a magam részéről soknak érzek két-három pontot...
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #343 Dátum: 11 ápr 03, 21:31:40 »

Mozgókép és hang - a döntőbe jutottak:

Jedi, Ninbikun, wwwww, Darklight, Ishida, hinatah, Kirara-chan, Stance, Yoruichi-dono, sharko21 és stuporo, Yami.

Gratula nekik/nektek. ^^
Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #344 Dátum: 11 ápr 03, 21:33:04 »

Stance: Karasu és én úgymond nem nagyon szeretjük az ilyen rajzokat, de olyat is értékeltünk 4,5 pontra amik másolva lettek. A helyzet az, hogy annyira szerintem nem volt jó a rajz, de az amv-vel jó esélyed van nyerni. Legalább nem 2 helyen leszel előkelő helyen =)
tomstarr: szerintünk (még mindig Karasu+én) a te rajzod kimagaslóan jó volt. Nekem simán tetszett, asszonykám meg oda-vissza volt érte. Ha nem is leszel benne az első 10-ben, nálunk a te rajzod simán a legművészibb Mosolyog
STM: a 3 pont simán jár az illetőnek sztem, mert nem csak lerajzolt vmit, hanem azért próbált valami újat. Ezzel viszont így úgysem fog nyerni, szóval tök mindegy Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!