24 szep 30, 05:33:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1315330 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9555 Dátum: 12 jan 14, 15:40:48 »

Nekem telefonhoz ilyen fülesem van
http://www.youtube.com/watch?v=QF1B5EG7_Uw
..
nem volt olcsó de megérte az árát.

Ha olyan szar minőségben szól belőle a zene, mint a videón, akkor nem. Szomorú


Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9556 Dátum: 12 jan 14, 16:07:53 »

nemtudom mit csinált vele a tulajdonos de nekem a minőség kitűnő.. a külső zajokat egyáltalán nem is hallom.. még ha buszon vagyok akkorsem.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9557 Dátum: 12 jan 14, 16:10:34 »

Én se szó szerint értettem a jót... smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9558 Dátum: 12 jan 14, 16:39:53 »

Milyen jó lehet annak, akinek ez a neve. Nevet
http://nevnap.org/Manga/nevnap

Szerintem király. Nevet Meg amúgy is jóval előbb volt már ez név, mint hogy a japánok képregényeket kezdtek volna el rajzolni. Meg lehet hihetetlen, de sztem ha megismernék valakit ezzel a névvel, akkor egyáltalán nem kapcsolnám össze a nevet a képregényekkel, max csak utólag jutna eszembe. xD
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9559 Dátum: 12 jan 14, 16:45:32 »

Szerintem ez még elég lightos név, az olyanokat sajnálom akiket úgy hívnak pl hogy: Tuesday, Thursday és még van pár igazán fura név.
Egyébként szerintem aranyos egy név, és tényleg nem kötné az ember a képregényhez hanem csak az emberhez aki viseli.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9560 Dátum: 12 jan 14, 16:46:09 »

Nekem is nagyon tetszik a Manga név. Árpád-házi Szent Margitnak is ez volt a pogány neve, így valószínűleg vagy a királyság kezdetén valamilyen latin alakból kialakult név, vagy pedig ősi, pogány eredete van.

Attól, ha most kitalálnának a japánok egy Lilla nevű robotkutyát, nekem még ugyanúgy tetszene a Lilla név, ahogy a Manga is. Hidegen hagy, hogy a japánok milyen néven firkálgatják a képregényeiket.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 16:46:42 írta Saphira » Naplózva

Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #9561 Dátum: 12 jan 14, 17:08:54 »

Hahóóó! bye bye

Így későn, de válaszolok mindenkinek... Pojén

Nálunk így 8. félévkor elég sokan buknak, az egyik gyerek 7 tantárgyból. :S

Azzz keméény... o.O 8. osztályban már bukás van, ennyi tantárgyból? Akkor szerintem csendben lehet volt otársam, aki 10.-ben bukott meg, 6 tantárgyból.... :/

Oké Temi Mosolyog

Sejtettem hogy már lekéstelek tegnap főleg, hogy kábé egy órával utánad láttam, és reagáltam. Mosolyog

Nálunk azért bukni nem buktak az emberek de mondjuk mi voltunk a gimink legjobban tanuló osztálya is Nevet sorra aláztuk az egész giminket a magas tanulmányi átlagunkkal Nevet Nyelvesít Emlékszem még akkor is mi vertük meg  a sulit mikor senki nem tanult és mindenkinek az átlaga majdnem a padlón volt Nevet az vicces volt Nevet

AMúgy sziasztok ^^ Nevet

Ja bocsi, elnézést kérek. Nevet Léteznek olyan osztályok, ahol jó tanulók vannak? Számomra ez új.....Nevet Én mindig olyan osztályba jártam, ahol a legrosszabb volt a közösség (+ kikészítették a tanárokat) és a legkakibb volt a tanulmányi átlag. ikszdé (Ezért voltam mindig a legjobb tanuló sztem... xD)



Amúgy szerintem is aranyos ez a Manga név. :33 Bár először a mangalica jut eszembe... xD De attól még bejön. :]

Miért, és milyen az a név, hogy Ajándék? Hmm? Vagy hoooogy Manó? Én csak pillázok, hogy szegény kölkök... De elnézést kérek, ha valakinek tetszik! >.<#
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9562 Dátum: 12 jan 14, 17:24:25 »

Idézet
Bár először a mangalica jut eszembe... xD

Hát igen az már a szívás. ikszdé Mondjuk a mangalicával sincs semmi baj, aranyos állat, és még finom is. Nevet
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9563 Dátum: 12 jan 14, 17:28:31 »

Szia Temi! Mosolyog

Igen közösség nálunk sem volt, de az átlagunk az jó volt Nyelvesít

Igen, bocsánat aki esetleg nem így gondolja, de az ajándék szerintem is hát nem ember név.... ikszdé
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9564 Dátum: 12 jan 14, 17:30:43 »

Aes, Saphira, válaszoljatok őszintén: elneveznétek így a gyereketeket?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9565 Dátum: 12 jan 14, 17:35:14 »

Most szépen összeboronáltad Aest és Saphirát.
Direkt félreértelmezés lvl.80. Faceg
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 17:41:15 írta gman » Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #9566 Dátum: 12 jan 14, 17:37:29 »

Aes: Jogos...! Finooooom ám! x3 De gondolj bele, hányszor szórakozhatnak azzal, hogy hé, MangaLica, mikor ehetlek meg? >.<#

Lilus: Szia! Mosolyog

Közösség... Az nem tudom, szerintem ritka, ha jó. Nálunk pl. most az első két legjobb tanuló között folyik a harc, mivel tavaly én vittem az osztálybaglyot és ezért "rám támadt" a másik csaj. Hogy bosszulta meg? Ő az egyik tantárgyból a kisjegyekért való felelős... SENKINEK nem írta be a karó kisdoga jegyeket, CSAK nekem! Nem volt fura a tanárnőmnek, már nem azért...? Pojén Mindegy, szerintem eléggé ciki, hogy 12. osztályban is még ennyire harcol azért, hogy engem a padlóba döngessen... Engem csupán az érdekel, hogy novemberben, a szalagavatónkon az igazgatónő engem hívjon ki, mint a legjobb tanuló...! *.* Kiskorom óta ez a vágyam! Pirul (Jó eltértem a témától, bocsi... smirksweat)

Hát de tényleg.... Szegény gyerek már. :/ Bár a Napsugár név szerintem olyan szép. Mármint, olyan engergiadús vagy hogy fogalmazzak, mint a Nap sugarai. Nevet (Ez mekkora következtetés mááár! :O Ötöst nekem! xD)

Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9567 Dátum: 12 jan 14, 17:44:22 »

Aes, Saphira, válaszoljatok őszintén: elneveznétek így a gyereketeket?

lol


Nekem az Ajándék név is tetszik. A Manó is, de azt azért nem adnám embernek, mert így hívták az egyik kutyánkat, és mindig ő jut eszembe.

Nem értem, hogy a magyarok miért tartózkodnak ennyire a magyar nevektől. Ebből is látszik, mennyire megszokott már ez a nép mindent, ami idegen.

----

Közben nem tudok helyesen írni, mert folyton a kutyára kell veszekedni...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 17:45:36 írta Saphira » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9568 Dátum: 12 jan 14, 17:49:01 »

Oviban az egyik fiút Manónak hívták. ikszdé Akkor tök természetes volt, most meg hihetetlennek tűnik.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #9569 Dátum: 12 jan 14, 17:51:06 »

És a Napsugár név? *.* Az tetszik? :3

Hát nekem az a legrosszabb, hogy ugye Temi a becenevem és a már elhunyt törpehörim neve is az volt. :/
A Malac név is "rossz" (a házi röfire gondolok), mert nem rég pusztult el a tengeri malackám. Szomorú

Még egy """"jó"""" dolog: mikor Malacka eltávozott, aznap vakult meg a kaukázusi szuka kutyuskám, Darts.... Jó napom volt aznap! Mosolyog *Az ironia már rúgdossa...*


Nem lehet, hogy csak a beceneve volt? Hmm? Számomra furis. :3 De amúgy édes nevek ezek. ^_^ Pölö nekem volt egy Rudi nevű csoporttársam. Ugye egyből vagy a Túró Rudi jut eszembe vagy pedig Rudolf, akinek piros volt az orra. Nevet Szerintem az is egy édi név. :]

Ti nem fagytok meg? >.<#
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Oldalak: 1 ... 636 637 [638] 639 640 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!