24 jún 29, 04:11:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 634 635 [636] 637 638 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1213605 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9525 Dátum: 12 jan 13, 22:12:36 »

Nekem rendszeresen megakad, kiakad az állkapcsom, mert laza az ízülete. A bölcsességfogam nekem is jön, és szerencsésen mindig ráharapok valamire vele.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9526 Dátum: 12 jan 13, 22:13:39 »

Jesszus... Már megint ittam a szomszéd féle teleportációs pocokméregből.. Most teleport nem volt, de az utóbbi 1 óra hossza pillanatok alatt eltelt... >.<#

Félig meg van az új gépem! Nevet Már csak a winyót kell átdobni meg a tápot, feltolni egy windózt, és woalá! Mosolyog Meg tisztulni még egy kicsit.. Még elég tompa vagyok... smirksweat

^^ Már megint marják egymást az ősök? Nyugi! Addig jobb míg nem marnak téged is... Fejhallgató, és tegyél be valami zúzós zenét, és zárd ki a külvilágot!
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9527 Dátum: 12 jan 13, 22:16:09 »

Én már ott tartok, hogy egyáltalán nemérdekel, ha bárki bárkivel veszekszik a környezetemben. Már teljesen eltompultam ez irányba, már az sem érdekel, ha velem veszekednek. Ami már kicsit gáz  smirksweat Egyébként meg addig jó, amíg nem veled, egyél be Lordit xD oké, azt ne, de a Nickelback erre pont jó ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9528 Dátum: 12 jan 13, 22:23:03 »

Hm... igen az lehet hogy nem hátrány hogy megtanultad, hogy ne zavarjon....

Na az tök jó Gabesz Mosolyog
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9529 Dátum: 12 jan 13, 22:30:58 »

A Lordi jó Nevet  A Nickelback lightosabb darab. 
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9530 Dátum: 12 jan 13, 22:41:19 »

Fogorvos? >.<# Részvétem..

Én a veszekedéssel valahogy már kibékültem.. Szinte megszoktam, hogy mindig veszekszik valaki a környezetemben, vagy én veszekszek valakivel. Mostanában főleg elég gyakori, pláne akkor, amikor valaki belepofátlankodik az aurámba, és csodálkozik, hogy orrbavágom. Pedig 2× is szóltam neki. -.-' És még ő volt felháborodva. Pedig mindenki tudja, hogy ha a skorpiót felbosszantják, akkor bizony szúr. Nevet kacsint
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9531 Dátum: 12 jan 13, 22:47:47 »

"teleportációs pocokméreg" Ez ütött... ikszdé

Nálunk mostanában már csak max apu veszekszik a kutyával, hogy hagyja aludni. ^^ Végre béke van. Nevet
Flexee majd egyszer nálatok is leesik az embereknek, hogy mit csinálnak és remélhetőleg felhagynak vele. Mosolyog Amúgy régen én is azt csináltam, mint te. Magamra csuktam az ajtót és szartam mindenre, a külvilággal meg olyan voltam, mint a lópokróc.

hanii te is skorpió? Én is skorpió. Pojén
_______

Ma éjszakára Dei'-dana a szomszédomba költözött. KATSU! Éljen a pravoszláv újév...
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9532 Dátum: 12 jan 13, 23:20:11 »

Azt én sem nagyon szeretem ha a magánszférámban kutakodnak, de azt sem ha idegenek hozzámérnek. Emlékszem amikor gólyabálon egyik csoporttársam hozzámért hát majdnem kivertem a balhét. ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9533 Dátum: 12 jan 13, 23:24:51 »

Csak mert hozzádért? xD Mármint.. attól függ, hogy hol. Nyelvesít Nyelvesít Hümm-hümm

A-chaaan te is skorpió vagy? =3 Füligérafeje Legjobb jegy. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9534 Dátum: 12 jan 13, 23:27:13 »

Hm a combom például? AMúgy sem bírom hogy ha idegenek fogdosnak bárhol Nyelvesít Nyelvesít ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9535 Dátum: 12 jan 13, 23:31:04 »

Comb? Arra én is elég érzékeny vagyok. Pirul ikszdé Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9536 Dátum: 12 jan 13, 23:35:44 »

Hát nekem az az a rész amit csak egy ember foghat meg rajtam kívül Nyelvesít Pirul
Meg nem tudom én pl a buszon se szeretem ha túl közel jönnek hozzám...

Aztán meg.... az a gyerek nem is volt szimpi... le akart rángatni táncolni magával pedig én nem akartam T___T mert a barátaimmal akartam lenni... Nevet

Na én szerintem elvánszorgok alukálni Nyelvesít jóccakát! :3
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 00:40:54 írta Lilus » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9537 Dátum: 12 jan 14, 03:20:37 »

A combodnál fogva? Az ősember mindenit neki. Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9538 Dátum: 12 jan 14, 08:49:57 »

Gabesz: Gondolom az az igazi román kerítésszaggató féle fajta. A teleportáció csak abban az esetben jó, ha hazafele mész, mert már jártam úgy, hogy egy idegen városba teleportáltam ikszdé

A legjobb jegy a skorpió? Én eddig azt hitem hogy a jeles.

Veszekedés: Menj el valahova, ahol ki tud tisztulni a fejed, ez mindig segít. A másik, a problémák elől nem menekülni kell, hanem megoldani.

Lilus: Lehet hogy csak doki volt a srác, és meg akart vizsgálni, hátha beteg vagy. Mit tom én a combodnál nézte meg a pulzusod meg ilyenek ikszdé.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9539 Dátum: 12 jan 14, 09:28:44 »

^^ Már megint marják egymást az ősök? Nyugi! Addig jobb míg nem marnak téged is... Fejhallgató, és tegyél be valami zúzós zenét, és zárd ki a külvilágot!

Az még a jobbik eset lenne. A hülye bátyám produkálja ki az estéket. Egy-eyg tantárgyra mondja így szar meg úgy szar meg ő jogsit akar meg minden. Ma a szarozás volt soron, apát fel is idegelte, elvileg egyest kap, pont nyelvtanból hm. jól kifogta. Ugye nálunk nem szokás az egyes, el van várva a 4-es 5-ös amit meg is értek mert továbbtanuláshoz kell is a jó teljesítmény. Sok tantágy sztem is szar, de emiatt nem produkálok veszekedést. Megtartom magamnak a véleményem és igyekszem tanulni.. a megmondom hogy ez meg az szar akkor max veszekedés lesz és ugyanúgy tanulnom kell. Nem is értem mit dramatizál már. Apát nem az akasztja ki, hogy 1-es mert becsúszik 1-1 (nálam 3 db 7 év alatt Noexpression ) inkább a tesóm hozzáállása és személyisége. Amit mellesleg én is ki nem állhatok.

Óóó ha valaki veszekszik, én gyorsan lepattanok a gépről, mielőtt a tesóm bűnbakot keres maga helyett..
(mostanában orrolnak rám mert 3-4 órákat gépezek. De nem értem.. 4-es 5-ös átlagom van és mégse szeretek tanulni. ez teljesítmény. igazán értékelhetnék. ikszdé )
Naplózva

Oldalak: 1 ... 634 635 [636] 637 638 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!