24 jún 26, 09:16:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 633 634 [635] 636 637 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1206547 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9510 Dátum: 12 jan 13, 17:21:09 »

Hm... Igen amikor esik akkor azt várom el, hogy maradjon is meg Nyelvesít Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9511 Dátum: 12 jan 13, 17:23:17 »

Ez nem igaz.

Akartam már rosszat. 2 volt osztálytársam. Túl nagy volt az arcuk és mire fel? Utáltam őket, szekáltak is, meg is mondtam nekik a véleményemet. Le se szarták de az nem érdekelt. Most se érdekelnek, mert már nem látom őket. Persze én is túlreagáltam biztos, mert már nem emlékszem mivel cseszegettek. De hát iylenek a gyerekek. Most 20 év múlva vagy nevetünk ezen egyet, vagy pedig folytatódik. Vagy le se szar. Hmm?

szerk. hmm én még a hólapátolást is elvállalom, csak legyen hó. (amúgy szeretek havat lapátolni)
hmm tavalyelőtt 2 napig építettem egy hóvárat, vagyis hóbarlangg kerttel és hogolyóraktárral. szép kis csata volt, egyszer az életben a tesóm is játszott. de jó is volt. manapság inkább marjuk egymást
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 17:25:06 írta ^^ » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9512 Dátum: 12 jan 13, 17:24:14 »

A-chan: Ismerős helyzet. Nevet
Kedden reggel nálunk olyan hajnali6-től esett délig, olyan boldog voltam... erre kisütött a nap (ez még nem gond) de elkezdett melegedni és rögtön elolvadt minden. T_T

^^ az ilyet le kell sz*rni.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9513 Dátum: 12 jan 13, 17:28:01 »

Minagi: no igen így éltem túl a 8 évet. najó inkább 7 év. már 2.ban gondok voltak. megkockáztatom, hogy én vagyok a hülye, de nem nekem díszelgett rekordmennyiségű figyelmeztető egy kis igazgatói intővel megspékelve.
facebookból is töröltem az ismerősök közül, de most nem úgy hogy valami jó kis bosszúállás lesz és ideget kap neem. csak rossz volt látni a pofáját, meg azt hogy ott is cseszegetett. minek nézzem ha választhatom azt is hogy ne?

Nyee beállt az élet. Ez nem jó.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 17:40:58 írta ^^ » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9514 Dátum: 12 jan 13, 17:50:27 »

Én nagyban tanulok, így jelenleg sok minden nem jut az eszembe csak az anyag, ami jelenleg jó, de remélem a vizsgáimon is így lesz. -.-"

Oh de valami eszembe jutott amit nem értek. Valamelyik híradóban vagy ilyen riportban egy férfi azt mondja hogy a GPS ... blablabla. És ebben csak azt nem értem hogy ha már magyarul akarjuk mondani akkor a magyar betűket mondja mint: GHR (Globális Helymeghatározó Rendszer) és így mondja magyarul ne a DzsíPíEsz helyett GPS... Ennyi erővel a Koka-kolát (dírek a kiejtés miatt írom így) így úgy mondanánk hogy Coca-cola.... -.-

« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 18:05:39 írta Minagi » Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9515 Dátum: 12 jan 13, 18:01:21 »

Sok szerencsét hozzá Minagi!

Wehh. 6 óra és semmihez nincs kedvem. Még rajzolni se pedig rám férne egy kis gyakorlás. Hmm.. Valami miatt most eléggé szomorú lettem de lövésem sincs mi miatt.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9516 Dátum: 12 jan 13, 18:06:36 »

Köszönöm szépen, kelleni fog.  Pirul

Egyél egy kis csokit, helyre billent majd.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9517 Dátum: 12 jan 13, 18:28:33 »

Sajnos nem :/ egész eddig azt ettem, most szomorú vagyok, bűntudatom van és fáj a popóm is. Sokat ültem, de semmi kedvem felállni. Noexpression

Azthiszem ez a kedvenc kis fejem a választák közül: Noexpression talán mert mostanában ilyen vagyok hmm. Noexpression
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9518 Dátum: 12 jan 13, 18:37:28 »

Akkor nem tudom, nézz valami olyan filmet ami felvidít, vagy csinálj valami olyant Mosolyog vagy hozzunk be valami vidító témát ikszdé
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9519 Dátum: 12 jan 13, 18:54:54 »

hellósztok Nevet. Most kivételesen boldog vagyok fogam miatt mert kihúzták.....úúh de fájt. A fogorvos beadott nekem 2 vagy  3 érzéstelenítőt.
Érdekes témát én se tudok most nagyon. Okos telefonról? Én engem kikészít mert mindig magától benyomódik a hívás gomb és akkor mindig vissza hívnak és a tanár elveszi tőlem 1 hétre mert hangos és meghallja. 2 hónap után megtaláltam a lehalkító módot és azóta jobb : Technikai KO.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9520 Dátum: 12 jan 13, 19:02:55 »

Kentonsama: kikapcsoló gomb ezek szerint nincs rajta, hmm? Nekem van egy 5 éves telefonom és higgyétek el jó arra amire ki lett találva Mosolyog

Lilus: hát mutattak nekem egy érdekes japán sorozatot, most azt nézem. nagyon furcsa. sose tudom mi fog következni, és én rengetegszer döntöttem volna másképp, mint a főszereplő, de úgy látszik ő sokkal jobban tud dönteni mint én.
Amúgy a főszereplő aranyos meg minden, de kicsit az a sok "He??"-zés idegesít. Meg ahogy a száját mozgatja ha ideges. Viszont amint jön vele valami jó a családjával rossz dolgok történnek. de bonyolult sztori ahhoz, hogy kifejtsem álmosan. akit érdekel dobjon Priv üzt és mutatom az oldalt.

Basszus...már a hírekben is a péntek 13-áról van szó. Mi az elfogytak a gyilkosságok..? Akkor már inkábba bébipandákat..
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 19:11:20 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9521 Dátum: 12 jan 13, 19:15:47 »

Itt se jobb a helyzet, reggel a fagy miatt befagyott a seggem, délelőtt őrült szél fújt, délben elkezdett szakadni a havaseső, de mintha dézsából öntötték volna, aztán délután olyan meleg lett, hogy pulcsiban lehetett rohangálni.  smirksweat Áprilisi idő... -.-
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9522 Dátum: 12 jan 13, 19:24:02 »

Na megin veszekedés itthon. Szinte már hiányzott. Kezdett késő lenni, aszittem sosem kezdődik el.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9523 Dátum: 12 jan 13, 19:49:35 »

Csumpa lumpa, mi a helyzet az urakkal és hölgyekkel? Mindenki túl van a vizsgákon már?
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9524 Dátum: 12 jan 13, 21:59:25 »

Ehh sorry hogy eltűntem csak Narutóztunk párommal Nyelvesít

Sziasztok megint Nevet

Hm... tényleg? Úristen?! már 10 óra van? :O azta de eltelt az idő... azt hittem 8 körül lehet mert legutóbb mikor órára néztem még csak 7 óra volt O____O

Uhh de nem jó érzés a fogászaton ülni, viszont a fájó fog sem jó. Nekem is lassan mennem kell, sőt szerintem röntgenre fognak küldeni a növekvő bölcsességfogam miatt, ami igaz még semennyire nincs kinn de nagyon szokott fájni, sőt néha  össze is akasztja az állkapcsom :S

Veszekedés otthon? :/ Az nem jó, remélem hamar megoldódik Szomorú Próbálj meg nem oda figyelni Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 633 634 [635] 636 637 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!