24 jún 17, 04:48:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1181825 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9480 Dátum: 12 jan 13, 13:59:06 »

Nálunk így 8. félévkor elég sokan buknak, az egyik gyerek 7 tantárgyból. :S
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9481 Dátum: 12 jan 13, 14:22:16 »

Oké Temi Mosolyog

Sejtettem hogy már lekéstelek tegnap főleg, hogy kábé egy órával utánad láttam, és reagáltam. Mosolyog

Nálunk azért bukni nem buktak az emberek de mondjuk mi voltunk a gimink legjobban tanuló osztálya is Nevet sorra aláztuk az egész giminket a magas tanulmányi átlagunkkal Nevet Nyelvesít Emlékszem még akkor is mi vertük meg  a sulit mikor senki nem tanult és mindenkinek az átlaga majdnem a padlón volt Nevet az vicces volt Nevet

AMúgy sziasztok ^^ Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 14:28:45 írta Lilus » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9482 Dátum: 12 jan 13, 15:09:38 »

'napot. péntek. (Y) 13 (Y) jóesés(Y) hét vége(Y) mi kell még? mit írtóznak ettől a naptól az emberek jórésze ikszdé ma 2 lány akkorát esett angolórán, 1 meg nem merte bedugni a magnót a konnektorba, mert péntek 13. nekem ma volt az egyik legjobb napom (:
és ha midnen jól megy elindítjuk a baráommal a Kakashi × Flexee napot devianARTon ikszdé ő benne van *-* és énis ^^

Szerk: bakker ikszdé 5 perce még nagy pelyhekben hullott a hó, mostmeg semmi :/ számítottam rá hogy elmúlik ezért gyorsan kirohantam telefonnal a akezembe és kommentáltam egy haveromnak hogy mekkora hópelyheket ettem meg ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 15:31:35 írta ^^ » Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9483 Dátum: 12 jan 13, 15:29:44 »

'Napot!

Fú az vicces lehetett ikszdé Én ma nem voltam sehol, bár én nem paráztam soha a péntek 13tól Nevet
Wow az jó Mosolyog
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9484 Dátum: 12 jan 13, 15:37:24 »

Egy idő után letette annyira röhögött, én meg feljöttem anya meg szörnyűlködött, hogy havas és ázott vagyok ^w^
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9485 Dátum: 12 jan 13, 15:40:19 »

Nem feltétlenül a hülye, bunkó, idióta, szemét új tanár bűne, ha leromlik az addigi "szép" jegyed.
Ugyanerről írtam nemrég:
Bőven benne van a pakliban, hogy "szegény" gyerek nem úgy talult eddig, ahogyan kellett volna, csak a régi tanárnak annyi is elég volt a jó jegyhez, az újnak meg nem. A "rendes" tanulási módra nehéz átszokni (egyeseknek lehetetlen), ezért szenvednek, hogy ne bukjanak meg.
________________
Nekem is volt ma egy tesztem, fél óra/40 kérdés. Szerencsére karikázós... Nem volt olyan nehéz, mint amilyenre számítottam. Plusz egy grafikai átadást áttettek a jövő vasárnapra, úgyhogy addig lesz időm megtanulni, hogy hogyan kell kirenderelni a rajzot. smirksweat (valaki ért a V-Ray -hez Pojén)
________________
Arra van hó? Sír
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9486 Dátum: 12 jan 13, 15:43:33 »

Itt pesten nincs hó Nevet

És nem mindig de azért nagyon sok esetben van hogy a tanár is közrejátszik-mert mondjuk nem magyaráz- ami egy matematikánál eléggé nagy hiba a tanár részéről. Azt nem lehet úgy megérteni hogy leülök és megtanulom.... Mosolyog tapasztalat^^ Nevet
Legalábbis nálunk anno például volt egy tanárunk 2 évig gimiben, az első évben a legjobb jegy nála a négyes volt és abból is volt 1 darab. Erre azt mondják hogy rossz a tanár mert nem igaz hogy nincs olyan aki ötösre tudja egy osztályból. De aztán második évre kicsit összekovácsolódtunk vagy mi, mert akkor már azért a legrosszabb jegy a hármas volt és abból volt 1 darab. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 15:45:29 írta Lilus » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9487 Dátum: 12 jan 13, 15:52:31 »

A-chan: már nincs Sír
ez nem fair...
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9488 Dátum: 12 jan 13, 16:00:18 »

Pedig a matekot is meg lehet érteni magadtól, ha van egy rendes könyved hozzá. (tapasztalat) Egy "nehéz" példát is simán megoldhatsz egyedül, bármilyen segítség nélkül, ha tudod az alapokat.
Ez különösen nem egy olyan tantárgy, amit leülsz és megtanulsz. Értened kell. Ha bemagolod az összes képletet, szabályt, akkor sem mész vele semmire, ha nem tudod őket alkalmazni és/vagy nem látod közöttük az összefüggéseket. (ez is tapasztalat - más kárán)
Valakinek meg az sem elég, ha milliószor a szájába rágják, akkor sem fogja fel, mert egyszerűen hülye hozzá.

Lehet, hogy másodikra még ért egy kicsit a fejetek és ezért lettek jobbak a jegyeitek, vagy csak szimplán jobban feküdt a másodikos tananyag.
_______________
Ha nincs, akkor én sem sírok. Füligérafeje
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9489 Dátum: 12 jan 13, 16:02:18 »

Nem. A tanár is változtatott. Érezhető volt, mintha megkedvelt volna minket vagy hasonló. Sokkal jobban adta le az anyagot, ha nem értetted és szóltál akkor elmagyarázta, első évben meg semmi nem volt, és mivel nekünk az első év az nulladik volt így kábé nem nagyon vettünk érdemi anyagot mégis nehéz volt. De mondom második évre szerintem megkedvelt vagy nem tudom. Ő egy olyan tanár volt akire az egész gimi panaszkodott.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9490 Dátum: 12 jan 13, 16:05:26 »

Akkor meg lehet, igazgató néni/bácsi elbeszélgetett vele. Faceg
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9491 Dátum: 12 jan 13, 16:06:39 »

Lehetséges. Általánosban is kifogtunk egy ilyen tanárt, de ott a szülők egy emberként mentek be fogadóórára elbeszélgettek vele és tadaamm problem megoldva Nyelvesít Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9492 Dátum: 12 jan 13, 16:18:22 »

Ja, nálunk is volt iylesmi egy angoltnárral. Egy másik tanárt meg simán kirugattak valamikor a szülők, de vele mindenkienk baja volt a suliban. PErsze, engem annyira nem érdekelt az egész akkor sem.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9493 Dátum: 12 jan 13, 16:25:27 »

Az szép. Nálunk azért általában az iskola vezetőség kiállt a tanárok mellett. Olyan volt, hogy ha jó tanárt fogtál ki akkor volt néha kérdőív róla. Vicces volt mert a rossz tanárokat soha nem vizsgálták így x)

Itt egyetemen meg félév végén értékelheted a tanáraid Nyelvesít egy párat jól le is értékeltem, mert megérdemelték-viszont akik meg jók voltak azt se szégyelltem leírni Nyelvesít Mosolyog Jó mert név nélküli tehát nyugodtan mondhatod az igazat. Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9494 Dátum: 12 jan 13, 16:27:11 »

Basszus, kinéztem az ablakon, és hó van. O_o
Minden befehéredett félhárom óta ikszdé

Futok is ki játszani *_*
Farakodósat, hogy ne ázzon szét teljesen. Na jó, azért el fogok dobni pár hógolyót is.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 16:28:22 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!