24 szep 29, 18:35:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314785 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7215 Dátum: 11 szep 12, 08:47:59 »

Nézd Éjfél, azért remélem ezt nem vetted annyira szó szerint. ikszdé Mármint amit ők mondtak, hogy feleslegesen él és hasonló. Azért az ilyesmi még messzemenően a "költői túlzás" kategóriája, esetleg vicc. Lehet, hogy rossz vicc, de azért remélem nem gondoltad, hogy innen bárki eugenikai programot akarna végrehajtani a fórumos viselkedés alapján, kiirtva azokat akik itt nem megfelelően viselkednek. ikszdé Ha egy GULAG őr mondana ilyeneket, akkor én is elkezdenék aggódni, de azért ez két különböző dolog. ikszdé
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7216 Dátum: 11 szep 12, 09:06:28 »

Persze attól félek hogy a Naruto kun fórum pszichopatákat nevel..

Túl könnyedén megy itt a szavakkal dobálózás.. Személyesen mondana ilyet bárkinek akkora fülest kapna, pedig én nem vagyok az a verekedős fajta.
Én sem vagyok szent, szoktam olyat mondani, hogy : szánalmas, "életképtelen".. stb.
Nem vagyok egy teréz anyu..

Viszont az hogy: "nincs joga az élethez", "minek él az ilyen".. "bár az anyja ne szülte volna meg", stb..stb.
Végülis... bizonyára jogos.. mert annyival különböztök tőlük.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7217 Dátum: 11 szep 12, 09:18:11 »

Még mindig nem érted. Próbálom akkor másképpen: ha egy vizsga előtt azt mondom, hogy "Basszus, ha ez nem sikerül, akkor öngyilkos leszek" akkor szerinted tényleg felhúzom magam az első fára ha megvágnak? Pedig az öngyilkosság is komoly dolog, és joggal lehetne mondani, hogy ne dobálózzunk ezzel a szóval, ennek ellenére minden nagyobb vizsga előtt hallani ezt pár embertől. ikszdé De még egyik sem vágta fel az ereit.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7218 Dátum: 11 szep 12, 09:27:33 »

Hát na, szerintem pl. ezzel se kéne dobálózni... én ezért szoktam mindig az, "akkor nem tudom mit fogok csinálni" frázist alkalmazni ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7219 Dátum: 11 szep 12, 09:27:56 »


Elég gyerekesen viselkedtek jó néhányan és most nem fogok konkrét egyéneket mondani, nem hinném hogy ezekután elítélhettek bárkit.

Hehe, vajon kikre gondolhatsz.  Mosolyog

Aes, kiforgathatod a szavakat, de Éjfélnek akkor is igaza van. Egy fórum alapján ilyen szintű kifejezésekkel dobálózni eléggé gyerekes, függetlenül attól, hogy komolyan gondolja-e vagy sem.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7220 Dátum: 11 szep 12, 09:30:01 »

Jól van, tehát számodra poén.
Végülis. Csak azért más ha az ember barátok között mond ilyet másról.. meg ez is más.
Az hogy az ember olyanokat mond hogy kinyírja magát ha nem sikerül, megint egy más tészta. Teljesen két külön kategória.

S ha így írta volna hogy: "nincs jogod élni.. :DDDDDDDDD" S az előzmény szintén poén értékű lenne, azt mondanám hogy igazad van.
Túltárgyalva. Mosolyog

Mindegy ez egy ilyen itteni politika.. senkinek nincs joga élni aki túl hülye ahhoz hogy viselkedni tudjon. Mosolyog Vicces!

Elnézést a fölösleges vitáért.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7221 Dátum: 11 szep 12, 09:38:26 »

Szafi, már vártalak ebbe a témába. ikszdé

Amúgy olvasd el még egyszer amiket írtam. Én alapból igazat adtam Éjfélnek, pusztán arra akartam rávilágítani, igenis felelős az ember azért amit csinál, és pont azért, mert esetleg itt a fórumon csak a fórum alapján ítélik meg. Ugyanúgy mint a buszos-professzoros példában. A "csóró alkesz csöves" is erős kifejezés, és mégis 10 emberből 9,9-nek ez jut majd eszébe. De sose mondtam, hogy ez jó így, csak azt, hogy így van.

Ami meg a szavak használatát illeti, valóban vannak olyan szavak, amiket talán kerülni kéne, vagy túl erősek. Csak ez meg mind stílus kérdése. A való életben legfeljebb majd megkapja az illető az Éjfél által beígért pofont, és akkor leszokik róla. Vagy nem.

Éjfél!

Szerintem nem felesleges. És sose mondtam, hogy számomra poén. A többiekre gondoltam.
Az én esetemben, úgy működik ez, hogy "Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten". Aki velem rendes, azzal én is az leszek, még ha éppen felbosszant akkor is. Még ha éppen össze vagyunk veszve akkor is, mert mindig az egész embert, az egész ismeretséget nézem, nem csak az aktuális helyzetet. Viszont aki velem bunkó azzal én is az leszek. Aki lenéz, azt én is lenézem. Aki alpári hangon beszél velem, azzal én is úgy beszélek. Stb. És aki túlzó kifejezéseket használ velem szembe, annak én is így vágok vissza. De megölni eddig még senkit se akartam itt a fórumon. ikszdé (Az tényleg vicces lenne. xD)

És itt nincs semmiféle politika.


Hát na, szerintem pl. ezzel se kéne dobálózni... én ezért szoktam mindig az, "akkor nem tudom mit fogok csinálni" frázist alkalmazni ikszdé

Hát jah ebben van némi igazság. ikszdé Az "akkor nem tudom mit fogok csinálni" az jó kezelése ennek, mert bármikor bármire lehet mondani. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 12, 09:41:40 írta Aes Sedai » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7222 Dátum: 11 szep 12, 09:50:14 »

Vártál?   Nevet Pedig mostanság nem nagy a valószínűsége a felbukkanásomnak.

Egyébként bocs, ha valamit félreértettem, de telefonon kicsit nehézkes a netezés. Főleg az írás...
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7223 Dátum: 11 szep 12, 10:00:08 »

Idézet
Szerintem nem felesleges. És sose mondtam, hogy számomra poén. A többiekre gondoltam.
Viszont azzal példálózol hogy vegyem poénértékűnek, hiszen biztosan az adott emberek is biztosan így gondolnak rá. Mosolyog
Kérdés az hogy a célszemély hogy gondol a dologra.

Itteni politika= itteni viselkedés minta/morál. Nem magára a polikára gondoltam, ahogy manapság ismeretes.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7224 Dátum: 11 szep 12, 13:30:23 »

Szerintem meg az gyerekes, amikor vki csak azért jár fel a fórumra, hogy oltogasson meg okoskodjon. ^^
Tök mindegy, hogy kinek ki mit és hol szól be.  Nevet Én már rég nem törődöm ilyenekkel, csak ha a barátaimat éri, mert azért ölni tudnék.

Ezek a körmös sztorik jéézusom egyet se tudtam végigolvasni, nem nekem való az ilyen.  >.<#

Lille az angol X-factort szoktad nézni? *.*

Loah akárhogy is nézem, de egyik topicot sem "szennyezted" pedig gondoltam szerkesztem a hsz-t egy reagálással, ha elolvastam.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 12, 13:31:54 írta Sevanna » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7225 Dátum: 11 szep 12, 13:32:36 »

Szerintem meg az gyerekes, amikor vki csak azért jár fel a fórumra, hogy oltogasson meg okoskodjon. ^^

Bagoly mondja. ikszdé Ez is egy beszólás volt. Nyelvesít
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7226 Dátum: 11 szep 12, 13:34:59 »

Már régóta érett. ^^ De békés emberke vagyok úgyhogy csak ennyi lett belőle.  Nevet Nem kellett volna közbe Lascel Woods auditiont nézni, ami elérzékenyített.  Nyelvesít
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7227 Dátum: 11 szep 12, 13:35:29 »

Sevanna: igazad van, nem értem eddig rá, de mindjárt nekiesek Mosolyog.

(Áh, nehéz ezt így megszülni Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 12, 13:49:43 írta Loah » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7228 Dátum: 11 szep 12, 13:52:56 »

Hajrá!  Mosolyog De persze csak ha úgy érzed, nem kötelező.  Mosolyog Addig én elmegyek boltba.  ikszdé Istenem, de jó lenne ha én is tudnék énekelni. *.* Nem vágyok sztárságra vagy pénzre vagy vmi, de egyszer azért kiállnék az X-factor stúdióba sok ezer ember elé.  Pirul
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7229 Dátum: 11 szep 12, 14:49:10 »

ÓÓÓ én úgy sajnálom, hogy lemaradtam az eddigi 2 X-faktorról... ikszdé
Ezek a részek a legjobbak, élvezem az olyanokat, akik annyira lelkesek, reménykednek meg minden, aztán kiderül, hogy 1 mákszemnyi tehetség sem szorult beléjük...
Az elmebeteg népségről meg ne is beszéljünk!  Nevet

Akik viszont tényleg tehetségesek, azokat tisztelem, és bízom a sikereikben.
 Én ugyan szeretek énekelni, idén újból kórustag leszek, de sajnos nem kaptam olyan adottságot az élettől, amivel indulhatnék egy akármilyen tehetségkutatón...  Szomorú
( így marad nekem a rajzolgatás, amit viszont szeretnék egyszer profi szinten mívelni!  Pirul )
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!