24 okt 05, 23:51:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1319296 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7230 Dátum: 11 szep 12, 15:22:16 »

Az, hogy megváltozott nem feltétlen jelenti azt, hogy rossz lett.  Mosolyog Én láttam olyanokat, akik tényleg ilyen 40-50 évesen robbanak be eszetlen jó hanggal. Pl Susan Boyle, Mary Byrne stb...  Mostani X-factorban is van egy 45 éves pasi, Johnnie Robinson a neve talán és nagyon jó hangja van. *.*

Bnőd sokfelé járhat ha ilyen alakokkal hozza össze a sors.  Nevet Nekem volt egy bnőm, aki Mónika showban szerepelt.  Nevet Nekem ez is elég volt.  ikszdé
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7231 Dátum: 11 szep 12, 17:11:59 »

Én meg egyszer a Nagy Vagy!-ba szerepeltem, illetve nem is szerepeltem, hanem a sulink versenyzett és én meg a nézőtéren ordibáltam. ikszdé
A mostani X-faktort nem láttam a városnap miatt, de úgyis megnézem a neten, érdekel, hogy kik jutottak tovább, illetve kik járatták le magukat megint. ikszdé
Jéé, ma VV. Nevet Nézni kell. Kellene. Csak tanulni kell a holnapi énekdogára meg a házikat sem ártana megírni. x_x Ááh, nagyon kiestem a suliból. Nem múlt még el a nyár. :/ :S
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #7232 Dátum: 11 szep 13, 08:39:11 »

Az én barátnőm is szerepelt a Mónika-showban. Egy srác hívta be, akihez volt némi köze egy buli alkalmával. De annyira részeg volt, hogy nem is emlékezett rá, hogy volt köztük valami. A srác meg beleesett, és össze akart vele jönni.
Barátnőm meg azt se tudta mi van. Néztem a műsort, emlékszem, szegény lány csak azt hajtogatta Mónikának, hogy ő nem emlékszik semmire...
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7233 Dátum: 11 szep 13, 08:47:45 »

jó reggel mindenkinek!
hani: én is kiestem ikszdé szerencse év eleje és nem annyira szigorúak még de majd lesz rosszabb is........
vv: a beszavazást nem szoktam nagyon nézni inkább amikor már benn vannak az érdekel
x-faktor: a pokémonos az ütött nagyot ikszdé van tehetsége és +pont most a pokémon hírnevének vagy -pont.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7234 Dátum: 11 szep 13, 12:34:04 »

Na, azt hiszem egy jó néhány hétig, hónapig kerülni fogom a topicot, nem akarok itt is a Retek Klub nagyszerű és figyelemre méltó sorozatairól olvasni.
Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #7235 Dátum: 11 szep 13, 12:48:34 »

Ott a pont, engem se érdekel az RTL se semmilyen TV, ha meg x-faktor akkor megnézem én is neten mert mért ne? Vannak köztük jók meg vannak rosszak... jó móka tud lenni 20x vissza nézve a sok botfülű!

De kár hogy koliban vagyok mert most szívesen lógnék a fórumon, de ez van majd hétvégén. Kúl
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7236 Dátum: 11 szep 13, 13:01:37 »

Éjfél, én mindent megtettem Szomorú.

Egyébként épp az imént ment egymásba két biciklis: az egyik (idősebb hölgy) teli piroson ment át egyenesen úgy 1,5 km/h-val, majd zöldet kapott az én oldalam, majd egy tizenpár éves srác elindult, a hölgy hihetetlen reflexének köszönhetően nem vette észre ezt, ment egyenesen tovább, káromkodott egy sort, majd elesett. Nem nagyon tudtam eldönteni, hogy most segítsek, sírjak, vagy nevessek. Odamentem a nőhöz, nyújtottam a kezem, majd "azonnalmegöllekhanemtakarodszaszememelől" nézéssel utalt rá, hogy fáradjak el a helyszínről. Ezt megtettem és itthon vagyok.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7237 Dátum: 11 szep 13, 13:09:25 »

Éjfél, én mindent megtettem Szomorú.

Nyugi visszavonta.  Hümm-hümm


Bringás mama vicces lehetett.  Nevet Mondjuk nem neked kellett volna odamenned, hanem a másik bringásnak. Akkor nem te kapod a csúnya nézést.  Nevet
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7238 Dátum: 11 szep 13, 13:53:10 »

Ő is odament később, de vicces szitu volt, az biztos Nevet.
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #7239 Dátum: 11 szep 13, 14:43:34 »

Egek, de rég jártam erre. 1 vagy 2 hetet tuti nem, írtatok vagy 40 oldalt. o.O
Először nem volt gépem, mert nem lehetett elindítani a windowst és el kellett vinni szerelőhöz... Sajnos a képeim és zenéim nem voltak megmenthetőek, mert minden sérült és vírusos volt és így 2007től kezdve mindenem elveszett. : (
Utána beindult a tanulós korszak és fárasztó volt eleinte szóval erőm nem volt ide ülni. Ezután pedig egy közös ismerősünk bekavart nekem meg a barátomnak és szakítottunk, de hála istennek kiderült, hogy mi történt, és kibékültünk. (: Szóval akkor ezzel voltam elfoglalva. Aztán hétvégén voltam bulizni, tanulnom is kellet, meg edzésem is volt - amibe nem vagyok biztos, hogy folytatni fogom - ráadásul vasárnapra le is betegedtem. Azóta köhögök, nátha, hőemelkedés, stb. Ma ügyesen elvágtam a kezem mosogatás közben... Eltörött a pohár a kezemben és ahogy fordítottam benne a szivacsot, úgy kinyesett egy bőrcafatot a kezemből. Tényleg, tök jó minden .. smirksweat
Innentől pedig megpróbálok majd visszakapcsolódni. Történt valami kihagyhatatlanul nagy dolog? : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #7240 Dátum: 11 szep 13, 15:13:53 »

ha ez megnyugtat én kb 2 hónapja nem jártam erre Mosolyog de most ismét itt vagyok. Nevet és van 1 új piercingem Nevet illetve kettő volt de az egyiket kiszedtem Szomorú jaj istenem és ilyenkor ha írok mindig rám jön a para, hogy nem is emlékeztek rám tiszta hülye vagyok jesszuuus Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7241 Dátum: 11 szep 13, 15:18:30 »

Hogy ne emlékeznénk rád? Mesélj valami "Klettásat"! Nevet
Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #7242 Dátum: 11 szep 13, 15:21:43 »

ó hát én nem tudok mit mesélni.. mert akkor megint kapom a kioktatást, hogy naiv vagyok meg idióta meg meg hasonlók Szomorú  de büszke vagyok magamra mert bejárok a suliba fuckyeah :_D és menőmanó kozmetikus leszekk Nevet és túl vagyok a nyelvvizsgán Nevet és és pösze vagyok és beszélni nem bírok úgy begyulladt a az uj pctől a pofám Nevet és jaaj Pirul elhatároztam, hogy ezentúl rendszeresen felfogok járni nkwra Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7243 Dátum: 11 szep 13, 16:13:55 »

Kletta :3 Leszel örökség feszten?  Nevet Remélem megint összefutunk majd sziten.  Nevet Amúgy tök jó, hogy bejársz a suliba és a kozmetikusság is jó. *.* Nekem semmi kézügyességem nincs úgyhogy esélyem nem lenne.  ikszdé


Bogcsika részvétem. Amint elkezdődik a suli idő mindenki beteg lesz meg balesetet szenved.  ikszdé Mondjuk nem csodálom.  smirksweat
Naplózva


Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #7244 Dátum: 11 szep 13, 17:05:43 »

LESZEKK!! hogy a vihharba ne lennék? Pirul sok sok koncert meg pálinkácska Pirul viccös lesz az elkövetkezendő 2 hetem meeert Nevet ma este Pollack-b club, akkor holnap sztárdáászt Nevet csütörtökön ZIONba Space Inhalerz lesz amit kinem hagynék Nevet pénteken GMCbe Ladies night koktélokkal  szombaton meg Singles night lesz szoval ja Nevet akkor jövőhéten kedd pollack-b szerda dust csütörtökön örökségfeszten 7korPunnany Nevet Sevaa, gyere bulizni egyik naap Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 13, 17:13:33 írta Kletta » Naplózva

memories last forever. <3
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!