24 okt 05, 23:58:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1319299 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7245 Dátum: 11 szep 13, 17:43:23 »

Tényleg, bogcsii rég láttalak erre, Kletta téged még régebben. xd De én is emlékszem rád, nehezen lehet téged elfelejteni. Nevet
Én meg nem is tudok mit mondani. Elhagytam a telefonom ma, az egyik haveromnál maradt véletlenül, szóval elmentem az utcába, ahol lakik, de onnantól elvesztettem a fonalat, és az utcabelieket kérdezgettem, mire egy öreg néni meg tudta mondani, merre lakik, és még a biciklijét is odaadta, hogy gyorsabban odaérjek. xD Nagyon kedves volt tőle, de elég érdekesen nézhettem ki egy olyan öregnénis bicajon. ikszdé :3
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7246 Dátum: 11 szep 13, 18:07:58 »

Amikor épp nincs benzin a motorba énis rendszeresen nagyanyám jó öreg 80as évekbeli csepel biciklijével közlekedem Nevet Sok esetben viszont praktikus mert van rajta elől-hátul kosár. Pl kapora jött amikor mentünk szőlőt és barackot lopni szerezni és oda tudtunk pakolni.
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7247 Dátum: 11 szep 13, 18:08:46 »

Még vannak jó fej emberek, főleg öregek, bár én abból mostanság nagyon sokat a bunkóbbik fajtából látok.  Pontosan Mondjuk, ez nem túl jó tény, főleg, mikor egy öreg néni szinte felrúg téged, hogy helyhez jusson, vagy csak szimplán kényelmesebb neki ott, az meg ritka idegesítő, mikor 3-4 megállóra felszállnak a buszra, én ülök, ők meg szuggerálnak, hogy bizony álljak fel. Franc fog felállni, ha tele a busz, és én végig megyek... ugyanúgy fájós lábam van, a cukrom mindig leesik, még ülve se bírom a buszutakat, nem, hogy állva. Míg ők - láthatólag - még épp, hogy kicsattannak...
Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #7248 Dátum: 11 szep 13, 18:12:06 »

falubájk powaa Nevet
kb 8 éves korom óta nem ültem biciklin.. minden kis utcában megáll már manapság a busz.. meg kocsi azt hélo Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7249 Dátum: 11 szep 13, 18:22:11 »

Nemtudom miért de most hogy belegondolok énse nagyon látok korombeli lányokat biciklin. Soha.

Ez valami titkos törvény a csajok között hogy X kor után nem ülünk biciklire? =D
Naplózva


Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7250 Dátum: 11 szep 13, 18:30:39 »

Én szoktam, de csak lovagláshoz menet, de a saját biztonságom érdekében inkább buszozok.  ikszdé Egy kereszteződésnél kell csak átmennem bicajjal, de mindig halál félelmem van, mert a bokrok eltakarják az utat. =_=
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7251 Dátum: 11 szep 13, 18:42:55 »

Nekünk ismerősünket (9 éves) ütötték el úgy, hogy átrohant volna az úton este, és bokor mögül rohant ki, szóval...
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #7252 Dátum: 11 szep 13, 22:09:27 »

Érdekes, én lehettem kb. 4 éves, amikor megtanultam biciklizni, és azóta is szoktam járni biciklivel. Inkább a többség lusta, tisztelet a kivételnek.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #7253 Dátum: 11 szep 14, 09:58:47 »

Én is 1000 éve nem bicikliztem. Na jó de, idén nyáron voltam egyszer biciklivel a közeli tónál (majdnem meg is haltam a fáradtságtól Nevet.) Bár már jó ideje tervezem, hogy neki kéne állni biciklizni, bár nem közlekedési szempontból hanem, hogy kicsit megedződjek... Csak az a gond, hogy ilyen dimbes-dombos helyen lakok és itt tiszta kínszenvedés. Na jó még az elején nem mert elgurulhatok valamerre ahol nincs mindenütt lejtő, de sajna én is pont dombtetőn lakok szóval fáradtan jönnék haza és akkor még másszak vele dombot... haláááál... smirksweat De tudom ez az én lustaságom sajna. Talán egyszer rászánom magam.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7254 Dátum: 11 szep 14, 10:50:11 »

Kletta tök jó akkor biztos összefutunk majd. *.* Punnany-ra én is megyek mindenképp, mert vhogy még sose jutottam el rájuk pedig ismerem is az egyik tagot.  Nevet Oszt. társam volt.  Nevet
Amúgy ismeretségről jut eszembe, isteni mázlim volt ma.  Nevet Voltam Munkaügyibe regizni, várom a soromat erre egyszer csak ismerős srác kipattan az infós pult mögül és soron kívül fogadott és mindent lerendeztünk.  Nevet Meg mondta, hogy én az ő embere leszek és mindent elintéz majd nekem.  Nevet *.* Tiszta jó. Tudtam, hogy ott dolgozik, de így eszembe nem jutott volna odamenni vagy vmi.  Nevet

Ja és ZION <3 Imádom. <3


Bringa? Hát én  nem tudok.  Nevet Mostanában filóztam, hogy meg kéne tanulni. Végülis úszni is most tanulok.  Nevet

Rita, hát hozzátok gyalog is durva felmenni nehogy bringával.  smirksweat  De a tóig végig lejt, nem? Utána meg egyenes. Vagy nem jól emlékszem?

Lew: tizenéves lányok nem bringáznak annyian az tény, de 20 fölött viszont rengetegen.  Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7255 Dátum: 11 szep 14, 11:06:01 »

Idézet
Ja és ZION <3 Imádom. <3


Nekem erről a ZION-ról mindig cionizmus (angolul: zionism) jut eszembe. ikszdé Nem is voltam még ott egyszer sem.  Pojén
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #7256 Dátum: 11 szep 14, 13:00:44 »

Ha valaki bevallja, hogy lusta, akkor az már haladás a jó út felé. : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #7257 Dátum: 11 szep 14, 13:39:12 »

bogcsi izé sok betű nem tudom mianeved: nem azért nem biciklizek mert lusta vagyok, hanem mert 1 nem látom értelmét annak, hogy a Mecsek oldalból kitekerjek a város másik végébe amikor hulla fáradt vagyok. 2 nincs is biciklim kinőttem már a gyerekbiciklimet.. és nem egy újra fogom költeni a pénzemet.
Naplózva

memories last forever. <3
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7258 Dátum: 11 szep 14, 14:23:50 »

Kletta a koncert, amire akarsz menni nem a Zionban lesz hanem IH-ban. Most írta ki egy ismerősöm, de gondoltam mondom neked is, hátha még nem tudsz róla.  Mosolyog
Naplózva


Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #7259 Dátum: 11 szep 14, 15:19:28 »

jesszuuuus Nevet juj akkor odamegyekk. Nevet amuugy Sevaa, holnap majd keress meg Pirul megkell hogy mutassam neked az uj piercingemet Nevet jesszuuus várom azz estét Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!