24 júl 07, 20:01:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 484 485 [486] 487 488 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1225332 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7275 Dátum: 11 szep 15, 15:29:38 »

Grat hozzá Bogcsi.

Érdekes az én haveroméknak is holnap lesz rock koncertje =D Bár nem szeretem annyira a rockot de természetesen megnézem őket és ha eleget iszok szerintem még pogozni is beállok mert azt viszont imádok =D

Magna Cum Laude =D legjobb. Az emlitett számot nem egyszer hallgattuk sz*rrá mi is.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7276 Dátum: 11 szep 15, 15:34:08 »

Én sose szoktam nagy feneket keríteni a szülinapomnak.  Nevet Mondjuk egy 18.-dik azért az más tészta. Bár én anno szerintem nem mentem akkor sehova.  Gondolkozik


bogcsiika: Pécsen meg az Örökség feszt kezdődik és terveim szerint minden este lent fogok nyomulni.  Kúl Nevet Holnap este talán nem, mert részt veszek egy nyereményjátékban és remélem, hogy nyerek egy hangverseny jegyet. *.* A Budapest Klezmer Band és a Liszt Ferenc Kamarazenekar fognak fellépni. ^^ De ha nem nyerek akkor bánatomban a városban fogok inni.  ikszdé

gman: TTK powa?  Nevet Anno mi is mindig ilyen agyasnak néztük azokat, akik fehér köpenyben mászkáltak.  Nevet Sokan azt hitték, hogy tanárok meg ilyenek.  Nevet Csak nekem bnőm kémia szakos is volt és ő is sokszor volt fehér köpenyben, szóval én tudtam, hogy mi a pálya.  Nyelvesít
Naplózva


Raxxon19
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #7277 Dátum: 11 szep 16, 00:21:31 »

Sziasztok ! Valaki tud 1 olyan oldalt ahol narutos cuccokat lehet rendelni ? Nevet pein nyakláncára fájna a fogam  Pojén aki tud az írjon ide 1 email iliden155@hotmail.com vagy valami Nevet előre is köszi  bow
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7278 Dátum: 11 szep 16, 15:18:36 »

A mai napon ki kellett díszítenünk a 12.-esek osztálytermét. ikszdé ( mármint csak a D-ekét, mert mi is D-ek vagyunk )
Azt az ökörködést ami a készülődés közben végigment... Szétröhögtük az agyunkat.
Gyártottunk 3D-s papír tököcskéket, szimpla almákat, amikből kukackák ugranak elő, és szalvétából pomponokat.
Kb. a fél társaság nem tudta, mit kell azokkal a szalvétákkal csinálni, de azért összejött a dolog. >.<#

A fiúk szokás szerint leléptek, ránk hagyták a lányokra az egész terem díszítést.  smirksweat  De közülünk is csak kb. 8-an maradtak a dísz gyártás után elhelyezni a dolgokat a 12.-esek termében, nem maradt több idejük. Még a táblára is firkáltunk, majd mindenki aki dolgozott, felírta a nevét. ( akik nem voltak ott, annak felírta más )

Jövő héten az "avatóink"  szórakozni fognak velünk, ódát kell majd írni nekik, csokit vinni, meg hasonlók, bármit kérhetnek tőlünk. És úgy egyáltalán a végzősöknek "csókolommal"kell köszönni. Ez irtó vicces!  Nevet Más a falra mászik tőle, de én élvezem ezt a kis játékot.

Csütörtökön lesznek a "gimis napok" ami nálunk "Vajda-napok" ekkor kell minden osztálynak előállnia egy 10 perces jelenettel, egy mozgó(gatható) járművel, szerdán le kell adni egy osztálydalt, és egy osztályvideót. (ami még sehol sincs ikszdé ) kell csinálni az osztályfőnökről és még egy  tanárról karikatúrát ( én csinálom az ofőt ikszdé ), és készítettünk egy 1X1 méteres tablót, amit 2 osztálytársnőm, és annak az anyukája varrt meg.

És persze ki kellett választanunk egy osztálytársat, aki a központi szerepben lesz.
De ha ez nem lenne elég, az egésznek egy témakörben kell forognia ( kb. ) és meg kell jelenjen benne a 9. évfolyam színe ( most épp fekete-fehér) és az osztály által kiválasztott minta ( ami kockás )

És nagy boldogságomra lesz bent egy kis anime is. Nevet (bár ez lehet mást nem villanyoz fel annyira) Mindenkinek  el kell énekelnie a Pokémon főcímdalát!

És mindezek után, különböző feladatok lesznek, amit csak úgy mint az összes eddig felsorolt dolgot, pontozni fognak... smirksweat
Amelyik osztály győzni fog a 16-ból, az fogja a főszervezői szerepet vinni jövőre.
Nos, ahogy a mi munkálatainkat elnézem, alighanem elég kevés esélyünk van erre, de elsősként ez sokkal nehezebb, mint annak aki nem először csinálja.  Pontosan

Jobb, ha egyszerűen játéknak vesszük, és utána jót röhögünk az egészen! Életre szól emlék lesz, az biztos.

És amit elfelejtettem, lezárásként pénteken lesz a "gólyabál". Szuper lesz koktélruhába öltözni, az egyetlen gond csak az, hogy nem tudok táncolni... ikszdé




Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Morause
Vendég
« Válasz #7279 Dátum: 11 szep 16, 16:24:56 »

Ez úgy hangzik mint nálunk a pecka avató (magyarul pecur vagyis elsős avató)... bár mostanra az igazgató amilyen szűk markú mostanában eléggé minőség romlásba kezdett 3-os korom óta, de a miénket nem felejtem el az vmi eszméletlen volt mikor még én voltam elsős!

Én két feladatot csináltam elsőnek fejhallgatóról énekeltem zenéket, ami azért volt vicces mert full kihangosítva voltam, és énekeltem/mondtam a szöveget de csak annyit látok hogy tanároknak lent a taknyuk nyáluk egybe fojt a röhögéstől az emeleten lévők meg már csavarodtak a röhögéstől azt hittem úgy fognak leperegni... ezt megtetézte az is hogyha látom hogy vki röhög vagy hallom akkor automata röhögök én is azon ahogy mások röhögnek és ekkor röhögve próbáltam énekelni a gumimacik betét dalát!

A kedvencem az volt mikor a fiúk lába közé tettek szafaládét és a lányoknak kéz nélkül kikellet enniük, a verseny lényege hogy kieszi meg hamarabb!:D
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 16, 22:22:15 írta Morause » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7280 Dátum: 11 szep 17, 12:44:44 »

Legmeghatóbb? Hmm? H-h de azért nincsen mit (remélem nem ironizáltál Nevet)... amúgy mi újság veled Henike rég láttalak itt megszólalni... kitaszított a publikum? Vagy csak találtál jobb elfoglaltságot a fórumozásnál, mellesleg mi történt a dzsátubés felhasználóddal, megpróbáltam egyszer belépni és azt írta röviden:

"Ezt a fiókot felfüggesztettük, mert többször vagy súlyosan megsértette a YouTube szerzői jogi irányelveit."

Ha esetleg cinkesnek találod itt leírni nyugodtan küld pü-ben!  Pontosan
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7281 Dátum: 11 szep 17, 14:28:31 »

végre XDmerre voltál henike? már hiányoltalak face-röl és kerestem a blogod hátha ott tudok írni vagy ilyesmi am én is láttam a youtube-os fiókod fe lett függesztve ( nem tom miért ). suliba mi a szitu?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7282 Dátum: 11 szep 17, 15:02:14 »

Á, ezt olvassátok el:

http://index.hu/tudomany/2011/09/17/buzbombaval_a_rendetlenek_ellen/

Fél órája ezen szakadok. xDDD Nem tudtam eldönteni, hogy ez most komoly, vagy poén, ezért nem a viccek topicba tettem végül.

 Kiröhög Maga a szöveg is iszonyat kemény. ikszdé

ez egy esszenciális, megromlott, bepenészedett, berohadt, besűrűsödött fing kavalkád! Ha kiviszed az erdőbe, a görények térden állva könyörögnek majd a receptért

Komolyan valszeg kacsa az egész. De nagyon durva.

"U.S. Government Standard Bathroom Malodor, vagyis a hivatalos kormányzati vécészagNuke

Ki talál ki ilyen baromságot. Mondjuk a két feltaláló ország neve nem lep meg.  Pojén
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7283 Dátum: 11 szep 17, 16:06:26 »

semmi.....csakosztályt ugrottam és még ez is könnyü -.-'' és a kövi osztály meg nem elég a koromnak -.-'' mivel 17-18 évesek vannak ott és 15 évesen nem lehetek ott az elöirások szerint de megpróbálom kieröszakolni mert nem akarom kitanulni életemet mert kell szorakozás is am gyere pü-be ok?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7284 Dátum: 11 szep 17, 16:21:09 »

Aes, szerintem ez teljesen komoly. Pont a két feltaláló ország nevéből legalábbis erre lehet következtetni.

Kentonsama, miket tanultok ti, hogy ilyen könnyű osztályt ugrani?
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7285 Dátum: 11 szep 17, 18:17:14 »

uchihamasashi: hát igen itt ilyen de itt azért jobb a fizetés Mosolyog
saphira: hol is kezdjem akkor mondom
hétfő: 8.15-9.05-09.55 ig két óra sport, 10.20-12.00 2 óra közgazdaságtan, 12.50-13.40-ig francia, 13.40-14.30-ig német 14.30-16.10-ig holland, 16.10-17.00 töri
kedd: 8.15-9.55-ig 2 óra angol 10.20-12.00 2 óra szociológia 12.50-15.20-ig 3 óra matek -.-'' 15.20-17.30 2-3 óra ( néha 3) biológia
szerda: 8.15-9.05-ig töri 9.05-9.55-ig angol 10.20-12.00 német 12.50-14.30 2 óra fizika 14.30-15.20 kémia 15.20-16.10 holland 16.10-17.00 tesi
csütörtök: 08.15-09.55 közgazdaság tan 10.20-11.10-ig szociológia 11.10-12.50-ig rajz (semmi nagy szünet -.-'') 12.50-14.30-ig holland 14.30-15.20- ig francia 15.20-16.10-ig német
péntek: ( legjobb nap) 09.05-09.55-ig kémia 10.20-12.00 2 óra töri 12.50-13.40-ig tesi 13.40-15.20 holland a legrövidebb napom ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7286 Dátum: 11 szep 17, 18:24:18 »

Értem. Körülbelül hasonló felépítésű, mint nálunk, csak más nyelvekkel (itt ugye értelemszerűen holland helyett magyar), illetve itt nem kapjuk ömlesztve az órákat (a heti 4 matek például külön-külön napon van, nem egyszerre három.)
Ennek mondjuk örülök is, egyszer próbálkozott az iskola tömbösítéssel, ekkor pénteken négy kémiánk és két fizikánk volt A, illetve négy fizikánk és két kémiánk volt B héten. Ami ugye senkinek sem jött be. Nevet

De ebből még nem tudok sokat. A kérdésem inkább arra irányult, hogy körülbelül miket vesztek az ilyen matek, biológia, kémia tantárgyakból?
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7287 Dátum: 11 szep 17, 19:52:56 »

én még mindig nem kaptam meg az órarendem...-.-"
annyit tudok hogy hétfőn Angol,Elektronika,Angol,Szlovák,Programozás,Ekonómia,Alkalmazott számítógépes hálózatok..(ikszdé) lesz..
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 17, 19:53:47 írta kiskakas2 » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7288 Dátum: 11 szep 17, 20:36:22 »

én nekem alapból már mióta nincs ikszdé de mindig ki van rakva a kantinba és ott megnézem ha nem tom de mindig  tudom kb hol lesz óra.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7289 Dátum: 11 szep 17, 20:43:11 »

tudod hogy a precizításom mindig megköveteli hogy a legjobbat nyújtsam és sokszor elfelejtem a kisebb részleteket ikszdé Nevet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 484 485 [486] 487 488 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!