24 jún 01, 22:56:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144435 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7155 Dátum: 11 szep 07, 03:28:27 »

LOL! Ilyenkor még mindenki alszik? Ébresztőőőőő! Kifele az ágyból! Gyerünk gyerünk!  Pattog
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7156 Dátum: 11 szep 07, 07:25:20 »

Nem fél5kor vígan főzünk/takarítunk/dolgozunk, minden egyéb. Napközben meg alszunk lévén a naruto kun forumra járók nagy része egy vámpír klánhoz tartozik..
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7157 Dátum: 11 szep 07, 08:55:53 »

LoL. Annyira élvezem az ilyet. Azt hittem, hogy csak nekem tűnt fel, hogy mindenki ilyet hord, erre már kultusza van. Nevet


Nekem nem tűnt fel. ikszdé De a tesóim említették ezt. ikszdé
Naplózva
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #7158 Dátum: 11 szep 07, 09:46:33 »

Tényleg mindenki ilyet hord... Úgyhogy maradok is a jó öreg, sötétkék Fishbone táskámnál. Hasonló, de mégis más. Nevet Ilyen legalább nincs minden második embernek. Csak a családban 3 Fila táska van...
Viszont reálisan nézve, elég drága. 30 pont (1000 forintonként egy pont), azaz 30000 Ft + 2000 Ft. Drága egy táska ez...  Nevet
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7159 Dátum: 11 szep 07, 09:51:08 »

A Fila táskáktól már én is a falat kaparom.  >.<# Meg egyik munkatársam van nagyon kiakadva, mert neki már 100 éve van ilyen táskája, de most nem szívesen húzza fel.  ikszdé

Dani emlékszem a gépre meg másra is.  Pirul  Nevet


Lazaság powa, a tanárnak akivel beszélnem kellett volna az egyetemen csak hétfőn meg kedden van órája. -.-" Úszástanár se volt bent. :F
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7160 Dátum: 11 szep 07, 10:37:06 »

Fél szemmel flaska táskát "láttam" fila helyett Nevet
Egyébként gondolom úgy működik hogy bevásárol kb kétszer a család mondjuk 15k-ért, az már 30 pont, 2000 forintnyi kiadás egy ilyen táskáért pedig nem nagy összeg. Teljesen mindegy lényegében annak függvénye hogy egy darabig a tescoban vásárolj.
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #7161 Dátum: 11 szep 07, 12:44:22 »

LOL! Ilyenkor még mindenki alszik? Ébresztőőőőő! Kifele az ágyból! Gyerünk gyerünk!  Pattog
Én ilyenkor fekszek le, vagyis szünidő alatt, sulikor meg hajnali  1-2 órakor fekszek le és reggel 6-kor kelek ikszdé
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7162 Dátum: 11 szep 07, 13:51:47 »

Azta bazta cipőpaszta.
Már 200 oldal óta nem írtam. :O

Röviden ami nyáron történt velem: semmi.
Az egyetlen érdemleges Hónap az Augusztus volt 20. -a miatt, + Szeptember 4. -e.
20. -án Berénybe vizslattam Király L. Norbit, Sp-t meg Zsédát meg Janicsák Vecát.
Sp -nek van még mit fejlődnie, egyébként kellemes meglepetés volt.
Norbi zseniális volt! Előadta a "Valahol elveszett" c. számot is. + Mennyország Tourist Nyelvesít
Zsédát hűdejónak beharangozták, a hangja viszont egy kínzott macskáéval volt egyenlő. (nagyon nem jött össze neki semmilyen hang)
Veca jó volt. Élvezhető, szerethető, aranyos... stb... ikszdé
Madzagfalva: Csak vasárnap tudtunk beszabadulni unokahúgom jóvoltából. Norbi, Vastag Tamás és Vastag Csaba.
Jók voltak, Norbi itt kissé küzdött a hangjával, Csaba néhol arrébb csúszott pár hanggal, Tomi se volt rossz.
Valahogy sikerült mindtől szerezni 1 autogramot. (mennyi more volt ott... "há hol van egy pápír?")

És igen... ezzel egybeeső napon benyaltam egy fagyit + leizzadtam és.... Mind1 a vége egy szuper torokgyulladás lett.
Holnapra pedig abszolúte nem tanultam még semmit... Irodalomból lehet már év elején megbukok... höhö... lusta voltam egész nyáron elolvasni a kötelezőt... totálisan banálisan anális kielégülésem lesz a tanár jóvoltából verbálisan...
(ja igen most is csak trollkodni jöttem, hogy egy havonta beszólok azt jóvan...)
Na a zárójeles rész vicc volt. Ha tudom látogatni fogom a fórumot többször, nem csak soha napján kiskedden.
(esetleges idiótaságokért a szövegbe nem vállalok felelősséget)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7163 Dátum: 11 szep 07, 14:05:22 »

Rég láttalak, Zizi. ikszdé Üdv itt megint.

Nahát itt mindenkinek Fila táskája van, kivétel nélkül, és a barátnőmnek meg nekem egyforma Pumás táska, azt hittük, hogy csak nekünk van ilyen, erre meg láttunk 3 gyereket is ilyen táskával.. Na mindegy lehet már meséltem. Nevet De azért kikitűzőztem két kis kitűzővel. Nevet

Jeeeee nekünk is már Windows 7-ünk van a suliban. Nyelvesít Pattog
Új gépekkel felszerelve, 2010-es Office-szal. És mivel mi vagyunk az infotanár osztálya, és mivel nekünk volt legelőször infónk a 8.-osok közül, kénytelenek voltunk megcsinálni az összes osztály felhasználói fiókjait minden gépen. >.<#

Aztán mi is volt még ma.. Hát, semmi egyéb, az osztály ma hülyébb volt mint általában, az öltözőben a többi lány sikítozott meg visítozott, és minden szó végén a magánhangzókat hosszan és ordítva mondták ki. Bejövök az ajtón, erre mi fogad? "Dettikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee"  smirksweat ikszdé

Jó, befejeztem a napom részletezését, talán még annyit hozzáteszek, hogy a ma délutánom talán elég jó lesz és remélem nem kiabálom el. Hümm-hümm
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7164 Dátum: 11 szep 07, 18:23:44 »

A Fila táskáktól már én is a falat kaparom.  >.<#
Nekem is olyan hátizsákom van, nem emlékszel? Szóval amikor veled vagyok, a táska meg velem, akkor is a falat kaparod?  Lesütöttszemek ikszdé
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7165 Dátum: 11 szep 07, 20:26:16 »

Minden bizonnyal, csak nem biztos hogy a táska miatt. :DD
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7166 Dátum: 11 szep 07, 23:48:41 »

Tényleg mindenki ilyet hord... Úgyhogy maradok is a jó öreg, sötétkék Fishbone táskámnál. Hasonló, de mégis más. Nevet Ilyen legalább nincs minden második embernek. Csak a családban 3 Fila táska van...
Viszont reálisan nézve, elég drága. 30 pont (1000 forintonként egy pont), azaz 30000 Ft + 2000 Ft. Drága egy táska ez...  Nevet
És akkor mi van, ha mindenki ilyet hord?  nekem is van egy Fila oldaltáskám és szeretem, mert belefér a teljes egyetemi cucc... netbook, innivaló, esetleg egy füzet.    1000 forintonként egy pont, vagy olyan kasszást fogj ki, aki  ad többet... nekem van itthon most 2-3 táskányi pontom:D   mondjuk előnyöm, hogy kasszában dolgozokXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7167 Dátum: 11 szep 08, 14:05:40 »

Az úgy nem ééééér! ikszdé

Nekem is van Fila táskám. Hát aztán? Osztály bicajtúrán tök jól jött.
Mondjuk nekem ilyen utazós táskám van, vagy mi, de előnye, hogy nem túl nagy és nem is kicsi, így ottalvós kirándulásnál kifejezetten megfelel!  Pontosan

Egyébként ma tesi volt az utolsó óránk. Indulásból 3 iskolakör, ( oldalam fájdalma meghaladta az erőmet... ) utána pedig
helyzet gyakorlatoztunk, magyarul: 3X 1, 1, 1, 2 1 utána: Csoport állj! 1, 2 ( remélem mindenki számára világos a katonaság fogalma ikszdé )  Ez még ment is, de amikor zárkóznunk kellett kettes meg négyes sorokba, utána leszakadozni...
Ejjj. Nevet
 Teljesítményünket 80%-ra ítélte a tanár. Azért az nem is olyan rossz! Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7168 Dátum: 11 szep 08, 14:26:28 »

Minden bizonnyal, csak nem biztos hogy a táska miatt. :DD

Ott a pont.  Sheftel

Amúgy neem. A te Fila táskáddal nincs bajom.  Nevet Sőt pont azon merengtem tegnap, hogy ugye most mindenki ezen humorizál és ezzel azt fogják elérni, hogy égőnek fog számítani a Fila táska, emiatt egy csomó divatmajom majd nem meri felhúzni és a végén kb mindenkinek kidobott pénz lesz, mivel sose fogják felhúzni. :"D

Luna-san részvétem... =/ De utálom a tesit. >.<
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7169 Dátum: 11 szep 08, 15:03:07 »

A divatmajmokat nem sajnálom, én meg amúgy se fogom kidobni. Nagyon jó az a táska.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!