24 szep 29, 10:26:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314394 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7125 Dátum: 11 szep 04, 11:36:07 »

hiroto: Ságváriba járok.  Pojén Amikor egy este barátnőmmel ültünk játszótéren, és odajött két srác, megkérdezték melyik suliba jártunk, és amikor mondtuk, hogy Ságvári eléggé elszörnyedtek.  ikszdé
Heh, tesi nálunk abból áll, hogy a tanár minket szapul, mekkora sz*rok vagyunk... Engem néha megdicsér, de csak azért, mert annyit cseszegetett előtte, hogy szerintem már neki van bűntudata, és ez már ilyen szánalom dicséret... De pl úgy kezdtünk el röpizni, hogy el se mondta a szabályokat, aztán ezért ordítozott velem, mert nem tudtam hova a francba kell állni... Meg az a tanár marha komolyan veszi a tesit, mindent leosztályoz, meg cseszeget, ha nincs meg a jegyed valamiből... Ráadásul a tesi kézségtantárgy, azt nem lehet megtanulni, de ez őt nem annyira izgatja... Konkrétan szétrombolta a maradék önbizalmamat is, és elég nagy nullának éreztem magam egy-két óra után.  ikszdé De tipikusan olyan tanár, hogy órán kívül még egészen jófej is tud lenni...
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 11:36:57 írta Handy » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7126 Dátum: 11 szep 04, 14:18:05 »

Ságvári? Az egész jó suli, és viszonylag jó hírű is. Elszörnyedtek? Mert? Mire számítottak?
Am szeretem szegedet, szép város, bár most nagyon nagy a káosz, mert mindent most akarnak megcsinálni, felújítani. Várom már mikor lesz kész minden, és hogy végre mehessek az arkadba. Kíváncsi vagyok milyen lesz.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7127 Dátum: 11 szep 04, 15:43:24 »

nah bmeg... olyan szobatársat kaptam... smirksweat
valszeg még ma kivégzem.. smirksweat  >.<#
havonta 6-7x zuhanyozik  Szomorú
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7128 Dátum: 11 szep 04, 15:58:50 »

Nekem is volt ilyen ismerősöm. Azt mondta KEDDEN, hogy a héten szinte minden nap fürdött ikszdé Vagy másik ismerősöm meg kiment "fürödni" és visszajött ugyan olyan büdösen, csak meg volt vizezve a haja. Tettünk róla hogy fürödnie keljen, bekentük fogkrémmel.  Én meg képes vagyok napi kétszer háromszor is fürödni. A két véglet.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7129 Dátum: 11 szep 04, 16:58:37 »

Velem is van, hogy rámjön a füröszthetnék és beugrok a zuhany alá. xD

Most meg tanulnom kéne a holnapi matek dolira, ehelyett itt tinglitanglizok.. >.<# Azt hiszem megyek is, ma már feljönni biztos nem tudok, ha a matektanulásról van szó.. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7130 Dátum: 11 szep 04, 17:13:16 »

hiroto: Gondolom megijedtek, hogy ilyen gazdag és okos p**ák vagyunk.  ikszdé Amúgy igen, elég elit suli, de a tanárokon ez már nem annyira látszik meg...  smirksweat Inkább a követelményeken.
És én is imádom Szegedet, nyugis, de mégse unalmas!  Pojén Csak igen, jelenleg úgy néz ki, mint ahol bombát robbantottak.  ikszdé
Naplózva
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #7131 Dátum: 11 szep 04, 18:41:14 »

A mi ofőnk is biosz-föci tanár! ikszdé Egy kicsit az angolhoz is ért, de inkább ne legyen angoltanár, ugyanis minden szó végét elharapja...
Egyébként nagyon aranyos hölgy, megengedi, hogy -néninek hívjuk.  Mosolyog Holott itt már mindenki tanárnő, meg tanár úr, és a létező összes módon a fegyelemre próbálnak nevelni minket.
A magyar tanárnő kinevezett csendfelelősnek. ikszdé Vicces,a mai napon már működött ! Semmit nem csináltam, beálltam az asztal elé, és  annyit mondtam: Csináljunk úgy, mintha csendes pihenő lenne! Erre csend lett, a tanárnő meg bejött... Nevet

Amúgy, örülj neki sunyi96, hogy ilyen az órarended... Nálunk minden tantárgyat megtartanak első évben, kivétel rajzot, nagy bánatomra, még szakkör sincs. Szomorú De énekkar van, járhatok keddenként 8. órában kedves, aranyos matek korrepetálás után, legalább kiadhatom magamból... ikszdé

(khm... nem kéne átmennünk az iskolás topicba?  Pirul )


Ha a tanárnőtök megengedi,hogy néninek hívjátok,akkor tényleg kedves lehet! Azért kéne egy ilyen tanár a mi sulinkba is... Mosolyog Ha rajzolni szeretnél,akkor hozzánk lehet jönni,mert lesz szakkör,sőt,a rajztanár "fejtágító" filmeket vetít csütörtökönként,ha van érdeklődés rá.
Hát,én csak örülök az órarendnek,ráadásul nem avatkozik bele a közeledő néptáncpróbákba (kedd-csütörtök 15.40-17.10)
Csak ennyi lett volna,a többi a sulis topikban lesz,hogy a modik ne kapjanak frászt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 18:54:26 írta sunyi96 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7132 Dátum: 11 szep 04, 18:48:01 »

Itt vagyok a koleszban, életemben először és az új laptopomról írok.
Ez fura érzés és... új. Holnap kezdődik az egyetem.
Izgulok. Pirul

Szerk. Ez nyálas volt.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 18:52:10 írta gman » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7133 Dátum: 11 szep 04, 19:25:36 »

Szurkolok neked, gman! Nevet Mosolyog

Na az esti matektanulásból nagyon semmi nem lett. Szomorú Csak lapozgattam a könyvet, olvasgattam az írásokat, közben tök máshol járt az agyam, aztán elkezdtem gyümölcsös matricákat ragasztgatni a monitoromra, telefonomra meg az órarendemre. :3 ikszdé
Ja, meg még egy kitűzővel bővítettem a tolltartómat. Aztán visszaültem, de a függvényeknél elment a kedvem, és lementem vacsoráért.
Aztán a geometria felénél abbahagytam, elmentem fürdeni, és most itt vagyok. ikszdé Valószínűleg 1 óra múlva megint nekiesek, de szerintem a holnapi matekdoga halálra van ítélve az én részemről. x_x
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7134 Dátum: 11 szep 04, 20:20:57 »

Gman: melyik koliban vagy?
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7135 Dátum: 11 szep 05, 12:00:30 »

Nekem osztályfönök a nyakamba boritotta ma a virágoknak szánt vízet, mert bealudtam az első padba =D

Különben rittik hogy előre ültet... Már második nap előre ültetett mert kártyáztunk haverékkal.... Dehát még tanitás se volt... na mind1.

Különben én elég jóba vagyok ofővel, pl a múltkor osztálykiránduláson vele meg a töri tanárommal vizipiáztunk. Tudniillik mindketten elég fiatalok még és hát nem vetik meg a szórakozást. Mázlim van velük.

Egyébként megkaptuk az órarendet 5 napból 2x van 0. óra -.- + Pénteken 16 órára kell bemenni és benn szo*unk fél 8ig az anyagvizsgáló laborban. Januártól nem lesz dohányzó... Szóval megnehezitik nekem ezt az utolsó évet, nem is kicsit...
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7136 Dátum: 11 szep 05, 13:03:21 »

Láma: Jakabhegyi.

Első napomon csak kétszer sikerült nagyon durván eltévednem.
Ez azért van, mert csak két helyen volt órám. >.<#
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7137 Dátum: 11 szep 05, 15:26:02 »

Jakabhegyi koli. <3 Voltam ott pár jóféle mókán.  Nevet

Amúgy imádni fogod Pécset. Nemsokára lesz pl Örökség feszt meg ilyesmik. Biztos írtad már, de én nem voltam nagyon gépnél, hogy TTK-s vagy?
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7138 Dátum: 11 szep 05, 15:41:03 »

Igen, TTK környezettan szak. Mosolyog
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7139 Dátum: 11 szep 05, 15:57:10 »

Ellenség. ·· Én bölcsész vagyok.  ikszdé Ősi ellentét áll fenn a két szak között.  Nevet De persze csak ilyen poénos szinten.  Nevet
És a várost körbejártad már amúgy? Kultúrkertben voltál? :3 Kocsmákat fedeztél már fel? *.*
Naplózva


Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!