24 szep 29, 08:14:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314155 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7110 Dátum: 11 szep 03, 12:22:02 »

mennyi gondotok van a sulival.. xDD
nálam minden óra egy vicc (vagyis tavaly az volt) idén még nemtudom mert mi csak holnapután kezdünk...
egy átlagos órán csak ülök csendben és figyelek.. Nevet ha olyan amit nehezebben jegyzek meg azt esetleg leírom..
unalmas órákon vagy alszok vagy különböző támadásokat indíttok az iskolai szerver ellen xDD (több kevesebb sikerrel )
volt már olyan is hogy valamilyen módon lelőttem az egész szervert o_O"
és eddig még le sem buktam Nevet mert az ott lévő PC technikust valahogy nem nagyon izgatja ez az egész.. ikszdé
 
Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7111 Dátum: 11 szep 03, 13:08:51 »

Hát igen, sikerült egy marha nehéz sulit választanom, de csak azért, mert barátnőm is odament, és egyedül meghalnék... Így hát maradt a küzdés.
Viszont azon is néztem egy kicsit, hogy mivel francia kéttanos vagyok, emelt szinten fogok nyelvvizsgázni, de ha nem érem el a 60%-ot, akkor csak alapfokút kaphatok, amivel nem megyek semmire, és ennyit ért a 4 év szenvedésem.  ikszdé Szóval bájos. Mondjuk a 60% nem hangzik olyan vészesnek, de azért parázok attól az emelt szinttől...
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 13:10:00 írta Handy » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7112 Dátum: 11 szep 03, 16:46:13 »

"329225 Hozzászólás 999 Témában írta 7369 Felhasználó."

Hehe Nevet. 1 téma és meg lesz az 1000  Sheftel.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7113 Dátum: 11 szep 03, 19:30:06 »

X-faktoooor! Nevet Remélem mindenki nézi. xD

Handy, hova jársz? Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7114 Dátum: 11 szep 03, 19:52:45 »

Nem hanii nem mindenki nézi. ikszdé Sőt, inkább keresek valami darabolós horrort az sokkal gusztusosabb. Nyelvesít
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7115 Dátum: 11 szep 03, 19:58:50 »

ikszdé egyet értek Aessel... bár anyuék nézik, így néha-néha ha arra járok, bele kell pillantanom smirksweat
hmm pont befejeztem a Varjak lakomáját... fura, hogy nem tudom rögtön folytatni a történetet (mondjuk ezt a könyvet is már alig volt szabadidőm olvasni a nyár végén... így majd 1 hónapomba telt míg befejeztem xD... voltak ilyen 2 hét kihagyások)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7116 Dátum: 11 szep 03, 20:01:13 »

Jaja ezzel lassan halad az ember. Nevet De végülis nem lóverseny. És kár, hogy nem tudod folytatni azonnal. Mert akkor ha tudnád, akkor én is tudnám. Nevet Aegon Targaryen Strikes Back! Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7117 Dátum: 11 szep 03, 20:03:01 »

Naa most miért? ikszdé Még hozzád hasonló nagy rockerek is vannak ott. Nevet
Meg néhányan akiktől lepadlózok. ikszdé

Darabolós horror? Én még az Utolsó ház balrától is behaltam, nemhogy valami mástól, ami még darabolósabb. 0_0
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7118 Dátum: 11 szep 03, 20:07:53 »

Hanii nézz Hullajót. Nevet Az igazából csap paródia, de abban aztán van darabolás rendesen. ikszdé Én mondjuk szakadtam rajta, amikor beledobják a turmixgépbe a zombicsecsemőt. ikszdé

X-faktorral meg az a bajom, hogy nem a tehetség számít az ilyenekben, hanem hogy kiben látnak némi pénzt. Meg az, hogy ugye ez is licenc műsor, szóval semmi eredeti nincsen benne, teljesen egy az egyben vették át az eredeti angol műsort. És nem tudom ez engem zavar egyszerűen. Az angol X-faktort a tesóim szeretik nagyon, és néhány embert én is megnéztem belőle, mert rábeszéltek. ikszdé És ott tényleg nagyon jók is voltak. Cher Lloyd-ot pl megkedveltem. Mint embert persze, mert bár szépen énekel de a számai gagyik. (Ez nem az énekhangon múlik hanem magán a műfajon amit ott előadott.)
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7119 Dátum: 11 szep 03, 21:59:36 »

Hanii, szegedi vagyok, nem tudom mennyire ismered ott a sulikat.  ikszdé
Én néztem X-faktort, de néhány számnál olyan "előre megrendezett" érzésem volt, hogy meglegyen a show hangulat.  Hmm? De az utolsó fiú annyira aranyos volt! Kis szerény és félénk, és hiába volt női hangja, nagyon szép volt! Meg a fiús hajú lány is tetszett, ő is kis félőske volt.  Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7120 Dátum: 11 szep 03, 23:26:49 »

A "darabolós horror" kisgyerekeknek való. A kemény arcok "egyesítős horrort" néznek.  ikszdé
http://www.youtube.com/watch?v=yISIXp-FK-Y&feature=player_embedded#!
http://horrormirror.blog.hu/2010/05/31/amire_mindenki_vart_az_emberi_szazlabu_kritika
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 23:34:56 írta Gdat88 » Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7121 Dátum: 11 szep 04, 00:34:56 »

Ilyen nincs, ezt láttam a South Parkba, de már akkor is betegnek tartottam.  ikszdé Akkor hát ezt a filmet parodizálták ki...  Pojén
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7122 Dátum: 11 szep 04, 00:43:41 »

Dr. Heiter a legbetegebb horror figura.
Van egy barátom, Heiter Gábor. Imádom a srácot, de nem vagyok benne biztos, hogy elmennék hozzájuk.  ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7123 Dátum: 11 szep 04, 09:19:22 »

Hát van egy-két szegedi ismerősöm, meg apu is néha Szegedre jár fel dolgozni, meg az egyik barátnőm is most megy oda egyetemre, szóval úgy valamennyire.. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7124 Dátum: 11 szep 04, 09:53:11 »

Luna-san:
Ne félj a tesitől, nem lesz gond.Minket is riogattak, és semmi nem lett belőle 4 év alatt. Aki akart dolgozott, aki akart az meg úgy is lesz.rta. Én viszonylag aktívan részt vettem, és egy kis erőfeszítéssel, meg lehetett csinálni mindent. Pedig itt is volt minden jó, korlát, gyűrű, nyújtó, meg futás dögivel.

Márkás cuccok? Minek az, jó jó, mindenkinél van belőle, de mindig lehet találni egy kb középkategóriás árú, jó minőségű, jó ruhákat. A márka ma már esetleg a cipőknél dominál, abból jó ha van márkás.

Handy: szegeden a Deákba jársz?

És ahogy kiskakas2 is mondja: menyi gondotok van ikszdé. Majd egyetemen, ahol reggel  nyolckor kezdtek, és este nyolckor fejezitek be, és ha mákotok van, akkor nem pakolnak be egy másik ilyen napot a következő napra ikszdé

X faktor: Ment mellettem, de nem nagyon izgatott, volt pár érdekes és tehetséges ember.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!