24 szep 29, 10:24:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 472 473 [474] 475 476 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314386 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7095 Dátum: 11 szep 01, 20:18:28 »

ikszdé egy tanárom ( szociológia ) ma jött be az osztályba mikor holland óránk volt és kérdezte ki sportoló erre a holland tanárom mondja a nevemet hogy kapus vagyok egy clubba ( a neve nem számít de innen kerülsz feyenoordba- sportaan 20 A1 csopiba ). a tanár meg tőlem elbúcsuzott egy öklös köszönéssel ikszdé
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7096 Dátum: 11 szep 01, 20:25:38 »

Mindenki ismeri ezt a logo teknős akármit? Én most hallok róla először.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7097 Dátum: 11 szep 01, 20:32:44 »

Ejfel nem vesztettél túl sokat, hogy őszinte legyek. xD
Kenton: ikszdé
Rikan: Én már nagyon nem is emlékszem rá, ha most újravesszük infóból, valószínű megbukok. xd
Lille: A mi fizika tanárnőnk elég érdekes, esti gimiben is tanít, és már elég idős, ezért mindenki tiszteli, meg mondják, hogy milyen jól tud magyarázni, aki középsuliba ment, az legtöbbször simán tudta a kémiát/fizikát bármilyen tanulás nélkül, olyan jól megtanította. Én nekem meg van egy olyan érzésem, hogy valószínű jövőre ilyenkor tudatlanul fogok ülni egy gimnázium kémiatermének padjában. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7098 Dátum: 11 szep 02, 12:43:00 »

Anyám.... Tehcnika helyett infó volt mert a mi csoportunk tanára tanítja mind kettőt. Bekapcsolom a gépet, erre Win 7 van rajta. Néztem nagyokat, eddig a másik két sulimba csak béna kis Xp volt. Pár frissítés és ezen röhögés után mit látok meg az asztalon először? Nevet Azt a kis nyomorék teknőst Nevet. Eskü, hanii te jutottál eszembe legelőször ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7099 Dátum: 11 szep 02, 13:13:58 »

 ikszdé
Kedves vagy.^^ Pirul ikszdé
Nekünk is a technika meg az infó tanár egy és ugyanaz, valamint még az ofőnk is. >.<#
Ááá itt csak XP van. Szomorú ._.

Egész jól telt a nap, matekórán szétröhögtük magunkat, egészségtanon szabadfoglalkozással kezdtünk, magyaron szinte végig beszélgettünk... =) De majd jövőhéttől! x.x Hétfőn rögtön doga, mindenféle gyakorlás nélkül, és én már semmit sem tudok az algebrából meg a függvényekről. :S
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7100 Dátum: 11 szep 02, 13:40:44 »

Nekem csütörtökönként délután 3-tól 7-ig fizikám lesz.
Azt sem tudtam, hogy lesz fizika, aztán megnéztem az órarendet és meglepetééééés!
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7101 Dátum: 11 szep 02, 13:53:13 »

Hali mindenki. Jó az új sulim de nem fogom kibírniXD  47 en vagyunk és abból össz-vissz 3 lány....  Én mindig a csajokkal voltam jóban... Nyet jó ez így....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7102 Dátum: 11 szep 02, 14:31:40 »

mi csak 6an vagyunk abból 1se csaj..
én várom a jó programozás órákat ahol a többieket szivatom.. bár sztem nem nagyon fognak velem szóbaállni  Be van tépve
ugyanis: valamivel jobban vágom ezeket mint ők.. és elvárják tőlem hogy ha megcsinálom akkor usbre tegyem rá nekik..egy ideig csináltam is.. de meguntam ezért összedobtam egyet ami kikapcsolja a gépet..  Izé José...
persze az ő programjuk  elveszik.... Nevet
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7103 Dátum: 11 szep 02, 14:33:28 »

látszik nem kell rád szorulni ikszdé rám se nagyon
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7104 Dátum: 11 szep 02, 14:57:26 »

Király!
    Tegnap 7 óránk volt. Ráadásul kiderült, 8 lesz jövő héttől, mert dupla tesi... >.<#
Ki fogok nyifanni, amiket sorolt a tanár, meg az a lekezelő stílus ahogy beszélt, meg aztán el is késtem, ( kajabefizetés ) na mondom szép, szörnyű vagyok tesiből, most meg olyanok lesznek: rúdugrás, bordásfalazás, szertorna, 3 iskolakör bemelegítőnek ( 1500 m) kosárlabda oktatás és osztályzás, na itt nem lesz nyafi, mert akkor szépen megbuksz... Na erről ennyit...  smirksweat

Amúgy, egész jó a gimi, azt leszámítva, hogy a mi épületünk kb. 100 m-re van a a főépülettől, és nekünk majdnem minden órán ingáznunk kell az épületek között, ( leszámítva a pénteket ) a szünetek csak 10 percesek ( szerintem ez máshol is így van ) és egy kissé nehéz megszoknom. ikszdé ( tekintve a csigaságomat )

   A volt 3 osztálytársnőm, akik egy tagozaton vannak velem, egész jól meg vannak nélkülem, és én is nélkülük. Általánosban nem szerettek a többiek, hiába tagadták, én egyszerűen éreztem. Volt aki a fejemhez vágta, nekem kell kezdeményeznem, és nem másoktól kell elvárjam. Köszöntem szépen, ha érdekeltem volna valakit, az odajött volna, és beszélgetett volna velem, vagy valami.
Persze, volt rá példa, nem éltem teljesen egyedül, de a nagy többség világába nem illettem bele, ők sem az enyémbe.

Sosem hajtom a drága hóbortokat, nem járok túl márkás cuccokban, gyakorlatilag
csak a magamat adhatom, és ez a mai világban sokaknak kevés. A normális népséget meg a sárga irigység ette, mikor én valamiben jobbnak bizonyultam.
Ebből a pár napból kiderült, kinek mihez van tehetsége, nem emelkedem ki a többiek közül, nagyjából mindenki megérdemli, hogy velünk legyen, így nem is lehetek más, csak boldog. Mosolyog

Az a 3 lány meg nem érdekel. Nem akarok velük jópofizni, ha nem muszáj. Találtam olyanokat, akik képesek elfogadni és nem a hibáimat kergetik, nem szólnak bele minden dolgomba, vagy magasról lenéznek. Ha nem látják meg bennem azt, ami értékes, nem képesek támogatni ( csak úgy csinálni ) legyen. Kutyának éreztem magam, frusztráltnak, mert megbántottak. Nem is egyszer.

Itt most sokkal nagyobb pofonok jönnek, látom már, tegnap annyira ledöbbentem, kellemetlen, nem az, hazaértem és elbőgtem magam.  Byebög  Igyekszem mosolyogni mások előtt, de én legalább annyit vagyok szomorú, mint vidám...
De most már nem bánom, inkább próbálom felvenni az új tempót. Ez a fő! Mosolyog És ehhez kell sok-sok akaraterő...

A mai napon viszont nagyon boldog vagyok! Nevet Semmi se ronthatja el. Megírtuk a szintfelmérőinket, matekből és nyelvből, a matek szerintem 4-es lesz, ( úgy érzem ) féltem tőle, de kiderült, annyira nem is nehéz.

A fő eddig tanult idegen nyelvből, ami nekem angol, egy 80 feladatos karikázós teszt volt, semmi extra, ez nem ego-s dolog, de nekem nagyon jó tanárom volt eddig, gyakorlatilag mindent megtanított, így az egész idei anyag ismétlés lesz, de legalább meg van az esélyem rá, hogy haladón belül is a jobb csoportba kerüljek. Mosolyog Ezen kívül még olaszra jelentkeztem. Eddig nagyon tetszetős. Mosolyog

 Most gonosz leszek. Ördögi A gimi pályázaton nyert 52 új gépet, mind win7-es ezért tiszta király velük az élet! Mosolyog

Hanii és Rikan, comenius-t utáltam, juuujjj, bolond algoritmusok, és a volt tanárbácsink, akinek semmi érzéke az info tanításhoz, ( a cigizéshez annál inkább ) még képes volt az órán is elaludni...  ikszdé
A felmérőket meg puskázhattuk nyugodtan, nem érdekelte...
Civilben viszont nagyon jó fej, mindig mosolyog, tök jó sztorikat tud, és esküszöm, ha töri tanárnak ment volna, akkor még meg is imádtam volna, Mosolyog de hát ő csak az info-nak él, pedig rém uncsi...



És végül, de nem utolsó sorban, akik 7.-esek, azoknak sok szerencsét az új tantárgyakhoz, a 8.-asoknak a felvételikhez, akik középsuliban, egyetemen kezdenek, azoknak is, és persze mindenki másnak is kitartást, sok szerencsét kívánok ebben a tanévben is! Mosolyog

( Én pedig fogadalmat teszek, többé nem írok ilyen sokat... ikszdé )

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7105 Dátum: 11 szep 02, 15:12:30 »

ááá most jut eszembe a gépekről... xDD
még tavaly megtudtam, hogy:
januártól kezdjük komolyabban a gépekkel ami azt jelenti hogy kapsz egy halom alkatrészt és legózd össze xDD
de ilyen gépet suliba még nemláttam...
tavaly 1 alkalommal ültem 1 ilyen előtt mert valami sürgőssen kellet laptop meg nem volt nálam..
haverom assasin creedet játszott valamit telepített én meg még gond nélkül írtam wordbe a cuccot o_O"
és a legkirályabb.. C:\-n windows 7 D:\-n linux Pirul Szeretet
Naplózva

sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #7106 Dátum: 11 szep 02, 16:11:27 »

Én is elkezdtem a gimnáziumot,ráadásul a városom (Szolnok) legnevesebb gimiébe járok.
Ahogy láttam-hallottam,a mi órarendünk tiszta wellnessprogram lesz,ugyanis csak kétszer van 7 tanórás napom,ráadásul a pénteki utolsó rajzórát az egyik osztállyal cserélgetni fogjuk,így páros heteken csak 5 óránk lesz Mosolyog.
Azért nincs lazsálás,mert a kevés óra ellenére is nyomni fognak minket,azt gondolom. A testnevelés órákat nem tudom még hova tenni,ugyanis kettő van belőlük,de mind2 pont első órában lesz megtartva  Gyáááá. Fél nyolckor...
Infónk meg nincsen idén,de ki tudja?
A tanárok első blikkre rendesnek tűnnek. Bár a fizikatanár komoly rendet teremt (kettes sorban várni a terem előtt,meg ilyenek),és az osztályfőnökünk (aki nem mellesleg a bioszt és a föcit is tanítja nekünk) beszédstílusa olyan,hogy egy kómásabb napon elalszom majd órán,ha nem figyelek ikszdé.
és egy finomság:rögtön első nap megírattak egy német szintfelmérőt,ma meg megkaptuk az eredményt.
24 pont a 70-ből... enyhén el....tam Szomorú. Kicsit hadilábon állok a némettel,mármint ami az alkalmazását illeti,ráadásul nem is emlékeztem sok dologra. Pffffff...
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7107 Dátum: 11 szep 02, 19:28:01 »

A mi ofőnk is biosz-föci tanár! ikszdé Egy kicsit az angolhoz is ért, de inkább ne legyen angoltanár, ugyanis minden szó végét elharapja...
Egyébként nagyon aranyos hölgy, megengedi, hogy -néninek hívjuk.  Mosolyog Holott itt már mindenki tanárnő, meg tanár úr, és a létező összes módon a fegyelemre próbálnak nevelni minket.
A magyar tanárnő kinevezett csendfelelősnek. ikszdé Vicces,a mai napon már működött ! Semmit nem csináltam, beálltam az asztal elé, és  annyit mondtam: Csináljunk úgy, mintha csendes pihenő lenne! Erre csend lett, a tanárnő meg bejött... Nevet

Amúgy, örülj neki sunyi96, hogy ilyen az órarended... Nálunk minden tantárgyat megtartanak első évben, kivétel rajzot, nagy bánatomra, még szakkör sincs. Szomorú De énekkar van, járhatok keddenként 8. órában kedves, aranyos matek korrepetálás után, legalább kiadhatom magamból... ikszdé

(khm... nem kéne átmennünk az iskolás topicba?  Pirul )
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7108 Dátum: 11 szep 02, 21:28:43 »

Én eddig oda írtam a nyűgjeimet, de ahogy látom, ti itt folytattátok, szóval visszajövök ide suliról rinyálni.  ikszdé Kicsit kibuktam ma, mert kiderült, hogy hétfőn hiába végzek délben, jöhetek vissza kettőre másfél órás francia fakultációra... És hétfőn jártam angol különórára, szóval azt is pakolhatom át. Meg hiába van 4 angolunk, a tanárunk egy nudli, röhög a fiúk idióta poénjain, közbe nem tanít semmit, vagy ha igen, azt is elfelejti következő órára.  ikszdé Franciából meg új tanárunk lesz mert a régi elment szülni. T_T Pedig ő volt a legnormálisabb meg aranyosabb tanárunk... És kapunk egy nemrég végzett tanárt, de két hétig még azzal a tanárral leszünk, aki utál minket, meg mi is őt (konkrétan ovisoknak néz minket, meg így is beszél velünk, marha idegesítő). De az egyetlen pozitívum, hogy kaptunk egy helyes 25 éves focista biosz tanárbácsit.  Pojén Valami apró öröm a lelkemnek.  ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7109 Dátum: 11 szep 03, 10:14:05 »

Nekem is kell egy olyan biosztanárbácsi. xD

Én meg megkaptam a külön angol (azaz mostanában inkább nyelvvizsga felkészítő különóráink) beosztását és félek egy napon lesznek a kézilabda edzésemmel, és bevezettek a suliban egy olyan hülyeséget, hogy a szakkörökre papírokat fognak kiosztani, azt ki kell tölteni, szülőknek aláírni, és ezentúl nem úgy lesz, hogy csak úgy beeshetünk a szakkörre egy héten egyszer, máskor meg el sem megyünk, hanem már a hiányzásért igazolást kell hozni. -.- Szóval nem tudom, mit fog szólni a tanárúr, ha esetleg egy időben lesz a kézi az angollal, és megmondom neki, hogy heti 1 alkalommal tudok csak elmenni, neadjisten mindig egy 20 perccel előbb el kell kéredzkednem. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 472 473 [474] 475 476 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!