24 jún 17, 15:17:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 461 462 [463] 464 465 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182499 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6930 Dátum: 11 aug 25, 16:34:32 »

Attól függ milyen egyetemre és szakra mentek. Pár ismerősömnek 2500 oldalas anyagból kell vizsgáznia, egyes tantárgyaknál a kettes 80%-nál kezdődik, és öt év múlva is vizsgáztatnak az első évben tanult több ezer latin szóból. Már alig várom.  Hümm-hümm
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6931 Dátum: 11 aug 25, 16:35:06 »

Hát vizsgaidőszakban én sztem szét fogom tanulni az agyam ahogy ismerem magam xD

hmm am engem 1x még az is megviselt mikor 2 hét után dobtam a srácot Szomorú de részben köcsög is voltam, mert skájpon történt, de hát ha nem vette még annyira se a fáradságot, hogy mikor hívtam eljöjjön... de mint utána fél évre kiderült meg is érdemelte Durci mert k*csög volt... de am  akkor kifejlesztettem egy jó szakító szöveget, dönthetett kitalálja hogyan változtassuk jó irányba a dolgokat vagy vége xD (szal tulajdonképp nem is én dobtam O.o)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6932 Dátum: 11 aug 25, 16:38:53 »

222 felvételi pontos környezettan szak Pécsett. (Épp bekerültem a csekély 466 pontommal Hümm-hümm)
 ?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6933 Dátum: 11 aug 25, 16:40:12 »

Nekem 2 barátom jött össze, és tök jól elvoltak, nagyon cukik voltak együtt..^^ De a csaj mindigis kicsit..ömm.. nem is tudom, hogy mondjam, a lényeg, hogy elég sok negatív furcsa szokása volt, csoda, hogy a srác eddig bírta. Végül a lány 2 hónap után úgy döntött, hogy más fiúval kezd el szemezgetni, közben még együtt volt a barátommal.. Aztán rá 3 hétre sms-ben szakított vele. Semmi indok, semmi ok.. Lesütöttszemek
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6934 Dátum: 11 aug 25, 16:41:15 »

Nem akarlak megsérteni, de elég hülye vagy, ha 466 ponttal arra jelentkeztél. Bár, ha ez az álmod.  
Egyébként megnyugtatlak, számodra nem lesz húzós az egyetem.

(Egyébként hogy jött ki a 466 pont? Milyen plusz pontok játszottak közre? Nevet)
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6935 Dátum: 11 aug 25, 16:44:50 »

222 felvételi pontos környezettan szak Pécsett. (Épp bekerültem a csekély 466 pontommal Hümm-hümm)
 ?
Csak nem jössz te is a Pollackra?!
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6936 Dátum: 11 aug 25, 16:48:09 »

Föci, matek emelt. (+80)
Közép:
Magyar, matek, föci: 100%
Angol, töri: 96%

Azért ide jelentkeztem, mert ennyire lusta vagyok. smirksweat
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6937 Dátum: 11 aug 25, 16:55:17 »

Szóval írtál egy 100%-os emelt matek meg föci érettségit. Mark Zuckerberg? Gratulálok.

Ha ilyen eredményeid vannak, 480 pontnak kéne lennie. Bár nem tudom a jegyeid milyenek voltak.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6938 Dátum: 11 aug 25, 16:56:27 »

És gondolom téged is pofára osztályoztak érettségin és semmi köze ahhoz, hogy esetlegesen van agyad és tanultál.
Amúgy gratulálok, a te teljesítményed nagyon, nagyon, nagyon szép! Irigyellek.

Am te is olyan vagy mint b.nőm. Kétszer is felvettek volna és még maradt is volna pontod. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6939 Dátum: 11 aug 25, 17:06:08 »

Saphira: hol írtam, hogy 100%-osak lettek az emeltjeim? smirksweat

De ezt hanyagoljuk, én csak az egyetemhez való helyes hozzáállásról akartam érdeklődni, erre tessék.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 17:08:54 írta gman » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6940 Dátum: 11 aug 25, 17:12:59 »

Az egyetemhez való helyes hozzáállás az nem az, ami Dancsának és nekem van...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6941 Dátum: 11 aug 25, 17:19:24 »

Föci, matek emelt. (+80)
Közép:
Magyar, matek, föci: 100%

Bocsi, ez zavart össze. Erre írtam a 100%-ot.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6942 Dátum: 11 aug 25, 18:44:18 »

Nem azért Ritám de szerintem ZHra vizsgára te is tanulsz eleget szóval erről ennyit Nevet

én meg tény viszonylag könnyen elértem a 480 pontot xD most meg azt számoltuk múltkor barátommal, ha nem tetszik a corvinus teszek egy éretségit amin épphogy átmegyek még így is a legtöbb helyre simán felvesznek xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6943 Dátum: 11 aug 25, 18:55:37 »

Sokszor nem az a nehéz, hogy bekerülj valahová, hanem hogy bent is maradj. Ezt a BME-sek milyen jól tudják... Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6944 Dátum: 11 aug 25, 18:59:05 »

Szerintem nem csak ők nekem pl. a legtöbb tanárom olyan lesz aki BME-ről átoktat...na de megyünk át suli topicba
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 461 462 [463] 464 465 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!