24 szep 27, 20:03:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 459 460 [461] 462 463 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311270 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6900 Dátum: 11 aug 24, 14:46:26 »

edit: farkas hiba az egész kifakadás sztornozva, ma már nem is posztolok, visszavonulok fordítani =D
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 24, 14:55:19 írta Ejfel » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6901 Dátum: 11 aug 24, 14:52:57 »

Nah visszatértem egy kis kihagyás után, mostanság nem követtem túl aktívan a fórumot, de elolvastam a Grafikai munkás topicot is, meg itt a folytatást Nevet
Miért, ki vagy? Alexander mágus az Asztro Showból?

Hmm... Nekem Lomini a kedvencem Nevet Egy időben néztem...

A fejlevágós poén nekem se jött át túl viccesnek, bár maga az egész sztori kusza, ami most lejátszódott abban a topicban.


Masashi, talán már ezelőtt is szóltam neked az aláírásodról, de akkor most megint...  Senki mestere nem vagyok, nem is akarok lenni, főleg nem öntörvényűleg. Ráadásul ha mester lennék, akkor sem senpai, minimum Sensei, vagy Sama. De nehogy átírd, inkább szedd ki úgy ahogy van. Nem ellenséges akarok lenni, de nem szeretem, ha valótlant állítanak rólam, akár pozitív akár negatív. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 24, 14:56:22 írta Zer0 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6902 Dátum: 11 aug 24, 15:21:50 »

Henike: Tedd azt, amit Zer0 írt az előbb, vagy csak írd át a nevét gmanra, a senpait meg valami hízelgőbbre, úgyik régóta hiányolom magamat a listádról. kacsint
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6903 Dátum: 11 aug 24, 15:25:41 »

Am most tényleg nem rosszból, de én sem értem mire volt jó ez a beszólásod Saphirának... azt se értem, hogy kapcsolódott a témához, másrészt meg szerintem tanuld meg, nem fújjuk kívülről életed minden momentumát, de te ugyanúgy nem ismersz másokat ezen a fórumon, mint ahogy ők nem ismernek téged, és nem mindenki huzakodik elő szívesen élete nehézségeivel egy ehhez hasonló közösségi oldalon Mosolyog

Noé voltam, ennyi voltam. Cső!
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6904 Dátum: 11 aug 24, 15:30:16 »

Én nem tudtam mi ez az aszto show és most megnéztem. Van a Wing Tsun kung fuban egy mondás, miszerint a kevesebb több. Hát... Ez ebben az esetben is igaz. Jobban jártam amíg nem tudtam mi ez.  ikszdé
Olyan mágus arcok vannak, akik kiöregedtek a McDonalds-os munkából és végre találtak jobbat. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6905 Dátum: 11 aug 24, 15:38:19 »

Zer0:

Nekem Tihanyi a kedvencem. Energizálás!
Bár, ő nem Asztro Show-s. Csak egy sima kontár.

Noe, a védelmemre keltél.  Sír Most elérzékenyültem.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6906 Dátum: 11 aug 24, 15:42:23 »

Nem a védelmedre xD, csak van ami már egy ideje böki a csőröm =/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6907 Dátum: 11 aug 24, 15:59:11 »

A keresztanyám Tihanyi feleségének a munkatársa. A sztárok köztünk élnek. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6908 Dátum: 11 aug 24, 16:43:43 »

Nem a védelmedre xD, csak van ami már egy ideje böki a csőröm =/

Francba. Most elrontottad a hangulatot.
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6909 Dátum: 11 aug 24, 17:15:45 »

Az normális dolog, hogy most, hogy megkaptam a könyveket és bele is néztem, várom az iskolát? De úgy istenigazából, komolyan.  Füligérafeje

Én is várom már az egyetemet... mondjuk nekem csak őőhm nem is tudom mikor kezdődik
Nah most fel is mentem a hök oldalára, ott semmi sem volt, úgyhogy a kari honlap.. nah onnan link vezetett a megfelelő helyre...

Tanévnyitó: szept 9
első tannap: szept 12:)
utolsó tannap: dec 16 háhááXD


Nah szóval addig még van egy kis idő:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6910 Dátum: 11 aug 25, 09:06:32 »

Én nem várom az egyetemet. De hogy ez az iszonyat meleg megszűnjön azt igen... Nyelvetnyújt De nekem mondjuk vasárnap kezdődik egy kéthetes tgyak 2 kreditért meg fogunk dögleni kinnt a Hernád völgyében a kukorica mezőn a melegtől...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6911 Dátum: 11 aug 25, 09:09:39 »

Alapvetően eddig én is bírtam...De most ma reggel úgy érzem levegőt sme kapok...Ezért bevágtam két fagyot reggeli gyanánt...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6912 Dátum: 11 aug 25, 09:22:27 »

Tegnap itt árnyékban 40 fok volt a hőmérő szerint, a napon meg legalább 60. xD
A kocsiban nem lehetett ülni, 39 fok volt. Egész nap csak bent döglök. Én vámpír vagyok, nekem nem való a napfény. ikszdé Csak Görögországban.^^

Áhh, azért néha bennem van, hogy most lehet tök jó lesz a suli, mert mi leszünk a legidősebbek, meg majd megyünk Pestre gimiket nézegetni, aztán felvételi *rágjaakörmét* meg minden ilyesmi. A hülye osztályom különösen hiányzik.. Főleg mert úgy gondolom, jön még néhány tavalyi 8.-os hozzánk, ahogy ismerem őket, nem fognak átmenni a pótvizsgán. (vagy nem is mennek el rá)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6913 Dátum: 11 aug 25, 10:33:26 »

Nemhinném hogy általánosba buktatnának. Nem divat. Ha kinyög pár értelmes mondatot már átengedik.

Én tegnap haverékkal fürdeni voltam az ostorosi tóban. Beugrottál a vízbe és azt vetted észre hogy langyos a víz xD Sajna hazafele menet határban történt 1 kis baleset és az ügyeleten kötöttem ki, de ebcsont beforr =D
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6914 Dátum: 11 aug 25, 11:15:35 »

Megjötteeeeeeeem!

Jövőhéttől dolgozom végre.. már kezdtem megzakkanni itthon.
Egy óráig tartott míg alátudtam írni a szerződéseket.. jöhettem haza a legnagyobb melegben.. Bár mostanság nem sokat számít hogy dél, délelőtt vagy délután.
Most már csak reagáljon a suli a kérelmemre.. 28-ig be kell jelentkeznem, így mégis hogy jelentkezzek be? Döntsenek már végre, az a vicc hogy látom hogy mikor ki nyitja meg a beadott dokumentumot... Biztos nagyon nehéz ügy egy francos tagozat váltás.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 459 460 [461] 462 463 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!