24 jún 26, 13:40:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1207557 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6960 Dátum: 11 aug 25, 22:31:18 »

Az egyetemhez való helyes hozzáállás az nem az, ami Dancsának és nekem van...
Mondjuk én a programozás előadásokat leszámítva, ami tök este volt, mindenre bejártam, egy-két dimatot leszámítva.. jah meg a jogXD  oké...    beültem, és kockultam... de ha bementél az előző félévbe egy eltés előadóba, és végignéztél, alig volt olyan hely, ahhol nem az Angry Birds ment...  voltak akik animét néztek webfejlesztésen, One piece-t progon,   mi star wars-ot dimaton.... 
Amúgy minden ZH, vizsga után megfogadja az ember, hogy jövőre tanulni fogok... még vettem is egy füzetet jegyzetelésnek, van vagy benne pár oldal analízis firka, de a bizonyításokat ott se írtam le, mert az túl hosszú volt.

sztem jövök egy sörrel a gyakorlatvezetőmnek, amiért gyakorlati utóvizsgán kettes alsó ponthatárán átcsúsztam^^"

Atshi, de rég láttalak fórumon! Boldog szülinapot, valamikor most volt...   Am megtaláltam a cuccaid a gépemen, mikor kéred vissza^^"?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6961 Dátum: 11 aug 25, 22:40:41 »

Dancsa nekem mindenhez van füzetem és mindbe van is írva. Mondjuk az is igaz, hogy a kémtech füzetembe több novella van mint kémtech...
Igazából én az első zh időszakig bejárok, utána azért nem mert valamikor zh-re is tanulni kéne...utána meg ugye jönnek a  pót zhk és mire vége az első zh-s menetnek kezdődik a következő...jah és mint megtudtam a zh-m pénteken 5 és 7 óra között lesznek...hülye állatok...

Én már a buszon nem botránkozom meg semmin se...amúgy vagy két héttel ezelőtt ültem a buszon a megállóban és lent meg egy cigány család várt a nem tom mire, de soha nem szállnak fel egy buszra sem amúgy...mindegy...volt ott egy cigány kisfiú...olyan 4-5 éves lehetett de olyan édesen és gyönyörűen mosolygott rám, hogy azt hittem elolvadok. Fülig ért a szám, miközben őt néztem, mellé meg alig tudtam visszafolytani a könnyeim, mert láttam, hogy milyen a családja és tudtam, hogy ő is olyan lesz...de a buszon mégse akartam már bőgni...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6962 Dátum: 11 aug 26, 19:11:52 »

Dancsa:
Huh.... Akkor azok a acuccok hiányoznak nem is tudtam hová tűntek...Szeptemberben mindenképpen összefutunk és akkor átveszem őket Nevet Nevet Nevet Nevet

Én már nem is emlékszem mi aza  aZH Gondolkozik

Ma voltunk strandolni tök jó volt leúsztam 4 kemény hosszt háta  akondim rosszabb mint 2 éve akkor még ment 1500méter úszás mendegélt...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 26, 19:12:53 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6963 Dátum: 11 aug 26, 19:30:04 »

Én meg ma megkaptam a könyveimet.^^ Közben taliztam pár haverommal, az egyikük megbukott, szóval megint 7.-es lesz. Neeem smirksweat Meg elmondása szerint, az egyik osztálytársam átment, a másik megbukott.. Illetve a barátnőmmel telefonon értekeztünk, azt mondta, amikor ő volt a könyvekért, egy új lányt látott, illetve egy új fiúnak az anyukáját. Tehát gyarapodunk, gyarapodunk. Nevet De közben fogyunk is. Amit nem bánok, csak az az egyetlen probléma, hogy minden újat a mi osztályunkba fognak betenni, mert perpill mi vagyunk a legkevesebben, 19-en. smirksweat (Ha jól tudom, de ki tudja..)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6964 Dátum: 11 aug 26, 19:46:30 »

ember én megöregedhettem, mert 2 éve nem öltem meg ennyire a témákat

Tesóm most lesz végzős gimiben, 2 egész könyvet vett. ebből az egyik felesleges mert nekem is megvan de egyszer se nyitottam ki. Ha leérettségizett, az összes könyvem megy egy használt-tankönyveshez.

Kellemes napom volt, rájöttem, hogy szeretem a fizikai-kémiát. 60 tételem és a 20.-at dolgoztam ki. Nem értettem miért járok a jegyzetnek már a közepén úgy, hogy egy része amúgy nekem nem is kell mert emelt, de igazából örültem neki. Erre kiderült hogy apum titkárnője nem nyomtatott ki egy fejezetet, röpke 89 oldal. Majdnem sírva fakadtam, mikor rájöttem.

Asthi az úszással én is így vagyok. Volt mikor 50 hosszt leúsztam egy délután. Mikor kint voltam legutóbb 2 hossz után átültem a termál-medencébe.

ui: 3. alkalommal sikerült leírni a neved..

ember én megöregedhettem, mert 2 éve nem öltem meg ennyire a témákat
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 26, 20:01:44 írta Morita » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6965 Dátum: 11 aug 26, 20:51:28 »

Mert milyen témát öltél meg? Nevet Ejnye.. kis gyilkos természetű..
Péntek este nem szokott akkora lenni a forgalom.. én se leszek pl. Mosolyog
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6966 Dátum: 11 aug 26, 22:28:56 »

áh én most visszatértem a fórum berkeibe Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi

Bár holnapután tgyak. De úgy hallottam h. azon kívül h. aszalódunka a napon egy adag geofon mellett azonkívül lesz wifi meg jó kaja... Meg most számoltam össze h. 7en leszünk összesen lányok és 30 férfi közéá megyünk (az oktatók is mind férfiak) no mindegy remélem a a100kgos kalapácsot nem nekem kell lendídgetnem... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6967 Dátum: 11 aug 26, 22:43:29 »

Örülünk neki Asthi, hogy visszatértél...   a cuccaid meg úgy találtam meg, hogy rendetraktam a winchesterem rengeteg mindent törölgettem, egyszercsak nézek valami hülye nevü mappa...   belenézek, meterológia, meg ilyesmi mappák.  O_o  WTF?  hogy kerültek ilyenek hozzám?!!!!  aztán rájöttem, hogy csakis a te gépedről, ugyanis más TTK-st nem ismerekxD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6968 Dátum: 11 aug 27, 10:44:52 »

Úristen! Tegnap mentünk a könyvekért, van vagy 2 tucat!  >.<# Borzalom... 1 órát álltunk sorba, és miután kinyomtatták a papírjainkat, elfogyott a nyomtatóból! És már csak 1 valaki volt vissza. Na én akkorát röhögtem ezen! (magamban) ikszdé

  Holnap megyünk bicajtúrára, új osztállyal.
Annyira király lesz! Sátorozni fogunk, utána reggel megyünk  a gólyanap helyszínére. Mosolyog
  Egyébként 36-an vagyunk, 22 lány és 14 fiú. Mondjuk általánosban is ez volt. Lányok többen voltunk. De ezt nem értem. Most matekosok is többen vannak lányok, mint fiúk? Mert ugyebár a miénk a biosz-matek tagozatos osztály. Én bioszos vagyok, de egy névsorból nem derül ki, ki hova ment. ( kivétel akiről tudjuk )
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6969 Dátum: 11 aug 27, 12:25:55 »

Nem olyan rég találkoztam STM-mel a tecsóban:
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6970 Dátum: 11 aug 27, 12:37:03 »

én ma csak néztem... Álltam az Árpádhídi metró bejárónál erre egy öreg hapek mennyei boldogsággal az arcán egy ilyen csomagszállító eszközön rollerezett...

Huh holnap találkozok a témavezetőmmel...megláttamozom h. meg van-e még...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6971 Dátum: 11 aug 27, 12:51:53 »

Szóval nem csak én vagyok olyan elvetemült, hogy a kézi villást rollernek használom... ikszdé Tök jó móka! Próbáljátok ki! Nevet Sokkal zsírabb, mint egy sima roller! ikszdé

Nem is tudtam, hogy STM 250 wattos... ééérdekes felfedezés. ikszdé

Hiánycikk vagyok mostanában... Valaki örül neki, valaki nem. ^^ Én például nem, de ez van. Mindig mindent az utolsó pillanatra hagyok, és így járok. Az otthoni ünnepségen sem lehetek ott, mert ezt csinálom. >.<#
Most már legalább nincs olyan meleg, bár tökmindegy, mivel a gépem úgyis bemelegít, nélküle meg rajzolni elég necces. ikszdé
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6972 Dátum: 11 aug 27, 12:55:43 »

A-chaan én hiányoltalak. Pirul Épp valamelyik nap gondoltam rád, hogy milyen rég voltál már fent. xD

Itt iszonyat meleg van, ki se lehet mozdulni a házból, mert ráolvadunk a betonra. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6973 Dátum: 11 aug 27, 13:10:43 »

Milyen aranyos vagy hanii. :3   Nem gondoltam volna, vagy hiányoltok. Lesütöttszemek
Most se lenne szabad itt lennem, de kell legalább 15 perc, hogy kitakarítsam a felemből a felgyülemlett acélforgácsot meg cementport... ^^" (betonépületet tervezek... ikszdé)
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6974 Dátum: 11 aug 27, 13:25:27 »

Huh tök jó lehet házat tervezni Nevet

Hát ezekután lehet kipróbálom majd, de én görkori párti vagyok bár azzal a fékezés nem megy  smirksweat de azért imádom Pojén

Én most éppen síkokat illesztek egy Közép Andok-beli xyzbe fejtett DTMre.  ikszdé De mivel a program sokáig fut ezért asszem leugrok a jövőheti és utána való heti terepgyakos keksz adagomért.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!