24 szep 28, 23:53:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 464 465 [466] 467 468 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313162 alkalommal)
0 Felhasználó és 85 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6975 Dátum: 11 aug 27, 13:36:23 »

Én meg végeztem a nagytakarítással, csillog-villog minden.^^
Nem ártana elmennem a boltba, venni kéne rotringokat meg valami normális körzőt. :S És talán valami nem lovacskás füzetborítót. xD Meg kulcstartóra meg kitűzőkre is gondoltam, a tolltartómra mindig örömmel teszek ilyeneket.^˛^
Jaj, meg a haveromnak is kellene valami ajándék, 2 hete volt a szülinapja... Jesszus, annyi minden kiment a fejemből. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6976 Dátum: 11 aug 27, 13:44:33 »

Hiánycikk vagyok mostanában... Valaki örül neki, valaki nem. ^^
Sevanna folyton felemlegeti hiányodat, örülni fog visszatértednek.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6977 Dátum: 11 aug 27, 14:13:43 »

tesóm vagy 40 percig zuhanyzott...asszem ma este nekem már nem jut melegvíz...
Én az ilyen háztervezés dolgokat valahogy úgy tudtam mindig elképzelni, mint ha simseznél fejben...még akkor is ha tudom, hogy nem olyan.
Én már a gyártervezés óránkat várom...kár hogy lehet itt se leszek már akkor...

Amúgy hanii miért kell nem lovacskás füzetborító. Tök jó, ha színesek a füzeteid meg minden.
Én pl most sharinganos füzettel fogom tolni az ipart..
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6978 Dátum: 11 aug 27, 14:34:55 »

Azért mert eddig minden évben lovacskás füzetborítóim voltak. ikszdé Legalábbis majdnem mindegyik füzetemen egy lovacska legelészett, vágtázott, bámult...stb. Idén is csak az volt a boltokban, szóval nekiindulok, hátha már van másmilyen is. Nevet
Sharinganos? Olyan nekem is kell. *.* A barátnőm sharinganos táskát akart, de nem volt olyan méretben, ami megfelelő lenne.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6979 Dátum: 11 aug 27, 17:17:31 »

üdv!
ma lejárt végre a büntetésem ikszdé.......
hanii: Nevet az pedig jó nekem egészen 5.ig választott anyám borítót a füzeteimre meg könyveimre de azután én Nyelvesít ikszdé 6.után persze eljöttem hollandba de mind1. persze a borítóm eddig amit választottam az fekete angyalos, Nike jelekkel is és sima fekete fehér mintákkal.

morita: nem kerül a tanár genjutsuba ha a füzeted ellenörzi? XDDD

Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6980 Dátum: 11 aug 27, 17:22:44 »

Hát jó lenne, akkor talán könnyebb lenne a vizsga...
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6981 Dátum: 11 aug 27, 17:29:59 »

 ikszdé
Nekem anya 1.-2.-ba választott borítót. ikszdé Onnantól kezdve már én.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6982 Dátum: 11 aug 27, 19:07:50 »

Én sajna igénytelen voltam: 1-4ig anyám váalsztott majd amikor nem azóta simán kötés nélkül hazsnáltama  afüzeteimet könyveimet... Néha órai munka gyanánt rajzoltam egy egy anime főhőst a füzet elejére és hátuljára nagyban. Emlékszem amatek füzetemen Kakashi volt... Hát most Luffyt rajzolnék rá ha lenne füzetem...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6983 Dátum: 11 aug 27, 21:11:40 »

Nekem is sok füzetem meg könyvem irkafirkás.. Nevet ^^" Ha unatkozok (legtöbbször matekon) akkor nem fészbukozok a többiekkel ellentétben, hanem rajzolgatok, írogatok, aztán meg kapom a fejmosást, ha a tanár megnézi a füzetem. Hümm-hümm
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6984 Dátum: 11 aug 27, 22:47:47 »

A tanár csak szarja le, hogy milyen a füzeted - magánemberként kritizálhatja, neked meg megvan a jogod hozzá, hogy ne vedd figyelembe.
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #6985 Dátum: 11 aug 27, 22:52:07 »

8.-ban nagyon vágtam a fizikát és sokat unatkoztam és a füzetembe rendszeresen tobit rajzoltam, és az eggyik rajzom nagyon jóra sikerült és a tanár mikor megnézte a füzetemet odaírta mellé hogy -Ügyes Mosolyog -
Nevet Nevet
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6986 Dátum: 11 aug 27, 23:10:58 »

középsuliban voltam úgy a programozással, hogy minek írjam azt le... utálok jegyzetelni..  és akko 11.-be, hogy füzetet osztályozni fog... WTF?! eeeember hagyjál már békén...  de ezt így év elején kijelentette...   mondom neki, ha fejből lefelelek belőle , ki lehet ezzel váltani a füzetellenőrzést?  jajah,  okké... nem is volt füzetem
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6987 Dátum: 11 aug 27, 23:14:28 »

Nevet ikszdé nem vártam volna el egy fizika tanártól hogy rajzba megdicsérjen....én sokat rajzolgattam kisebb koromba és a mániám az volt hogy 1-től 3.-első két hónapjáig pálcika embereket rajzoltam a füzetbe min egy jelenet vagy manga csak a pálcika embereimmel ikszdé egyszer harcolnak vagy lézerkardoznak ikszdé azután ráálltam a gyújtó meg cigis doboz meg tollakkal való harcokra ikszdé hát ilyen 4.-ig de aki látta az halálra nevette magát ikszdé.

am tényleg most minek nézi a tanár a füzetét az embernek o.O? enyimet nem engedtem amúgy soha :/ és sokszor is büntetést kaptam 1. 2.-ba azután is csináltam de akkor meg vonalzóval csapott a kezemre ( a hülyéje ). mostanság meg se nézik.

dancsa: Nevet én se szeretek irní sokat de neten inkább írok ( megelőzzem a felesleges kérdést hogy akkor itt miért írsz... ).
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6988 Dátum: 11 aug 28, 09:04:30 »

Igaz is, igaz is.. Mindig túl komolyan veszem a tanárokat. smirksweat

Én annyira jól nem tudok rajzolni, hogy azt írják oda, hogy ügyes, de pl: betűket igen jól ki tudok díszíteni.^^  Mindigis irigyeltem azokat, akiknek jó a kézügyessége, és profi rajzoló.. Ugyan 5-ös vagyok rajzból, de ez koránt sem jelent semmit.^^" Nálunk gyakran már a pálcikaemberekre is 5-öst adnak. xDD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6989 Dátum: 11 aug 28, 09:52:21 »

A rajzzal és az énekkel az esetek többségében így vannak, mert a művészetet nemigazán lehet tanítani. (Mármint így.)
Az egész csak arra jó, hogy kiírtsák a tehetséget abból, akiben még ott lappang.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 464 465 [466] 467 468 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!