24 szep 28, 23:50:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313124 alkalommal)
0 Felhasználó és 75 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6990 Dátum: 11 aug 28, 10:54:28 »

legfőbb bajom csak az ha rajz óra van és rajzolnunk kell valamit és persze mindenki jót rajzol meg ilyenek de egy másik az osztályból az kiemelkedő és minket félre dob -.-'' csak azzal foglalkozik. hát akkor nem is kéne oda járnom szerintem.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6991 Dátum: 11 aug 28, 11:00:02 »

Szerintem túl komolyan veszitek ezeket a sérelmeket. Ez csak egy rajzóra. Igazából értelme annyi van, hogyha véletlen valakit érdekel és ezzel akar tényleg komolyan foglalkozni, akkor az iskolának kötelessége ehhez bizonyos feltételeket biztosítani. A többieknek ez meg egy pihenőóra. Elvagy, elszerencsétlenkedel a ceruzáddal és kész. Őszintén szólva soha se éreztem azt, hogy túl sok agyi munka fontos egy rajzórán...főként ha rajzolunk.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6992 Dátum: 11 aug 28, 11:16:53 »

Én is szeretem a rajzórákat, a barátnőm mellett ülök és végigbeszélgetjük az egészet. xD A tanárnő meg alapból jófej, még a zenehallgatást meg az ivást is megengedi, ha meg rajtakap, hogy eszel, akkor azt mondja, hogy el ne áruljuk a dirinek, hogy megengedi nekünk. Nevet <3
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6993 Dátum: 11 aug 28, 12:09:10 »

de jó Nevet nekem is kéne ilyen tanár de az enyém mindig rajtunk tartja a szemét ( rajztanár, kémia tanár és matek tanár ).
amúgy a legjobb tanárunk az a töri tanár mert az is megengedi hogy igyunk, együnk meg ilyesmi de ha végezünk előbb valamivel az órán akkor ki enged minket hamarabb Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6994 Dátum: 11 aug 28, 17:19:59 »

Jaj a kémia tanárról ne is beszéljünk! smirksweat
A töritanárunk meg az énektanárunk egy cseppet sem enged meg.. Pedig arra hivatkoztam, hogy fáj a torkom, és azért ittam tényleg egy kortyot az óra legelején, erre a töritanár nem beírt a magatartás füzetbe? >.<# Miatta majdnem (1 híján xd) kijött az osztályfőnökim. Hümm-hümm
Amikor tényleg beteg voltam és repedtfazék-módjára beszéltem, na akkor nagy nehezen beleegyezett, hogy elszopogassam azt a cukorkát, amit még szünetben vettem be.^^"
Az énektanárnő mottója: "Akkor ihattok és ehettek, amikor én is iszok és eszek."
... xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6995 Dátum: 11 aug 28, 17:25:42 »

ikszdé hát az jó de ha suli után vacsora van (kinek mikor) pl az ének tanárodnak 18:32:28 kor te meg 18:32:25 akkor már nem ehetnél 3 mp-ig amig el nem kezdi? ikszdé hát fura lenne. a legjobb és legelnézőbb az a töri tanárom Nevet egy kettesre való dogára ad 4-es alát is ha kell o.O de nekem megfelel ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6996 Dátum: 11 aug 28, 17:39:25 »

Az én régi töritanárnőm is ilyen volt, mint most neked.^^ Ő volt a kedvencem, fiatal volt, aranyos, és jól tanított. De lejárt a szerződése vagymi, és elküldték. Szomorú Angliába ment a barátjával, (ahogy ő hívta, a pasijával ikszdé ) és jövőre fog visszanézni, amikor az osztálya ballag, illetve akkor ballagunk mi is.^^ 
Szal ebben a tanévben, azaz amit most zártunk le, megkaptuk ezt a tanárt.. -.- Mondjuk nem rossz ő se, bírom a fejét, meg iszonyat jól magyaráz, de sose fogja pótolni a tanárnőt.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6997 Dátum: 11 aug 28, 20:57:14 »

nagyot aratni? Nevet na de jó lenne ha azt tudnám hogy miben   Gondolkozik de már nagyot arattam emberek idegfeszítésében ikszdé. persze nem mintha ez a hobbim csak ha úgy érzem hogy ideje szivatni akkor adok de kapok is.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6998 Dátum: 11 aug 28, 21:07:46 »

Mhhh, szép estét mindenkinek... rég jártam már erre fele, manapság nem is nagyon fórumoztam!
Látom látszólag a tanárok a témák... bennem meg maradt egy tanár annak ellenére hogy középsuliban csak 1 évig tanított és tesit... olyan teste volt hogy kábé mindenki így reagált rá ahogy jay barátunk eme csajra (LINK)!!!
Az az igazság hogy egyszer volt egy tuti mozdulata sajnos, nem az én tesimen Szomorú... a csaj judozott azt megmutatott egy egészen huncut fogást rajta (kár hogy nem rajtam Nyelvesít)... nem azért de mindenkinek ilyen tesi tanárt kívánok középsuliba! Pirul
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6999 Dátum: 11 aug 29, 08:46:05 »

A mi tesitanárunk egy izomállat. xD Még egy konditerme is van, azelőtt kocsmája volt.. Rendszeresen flörtölget az egyik magyartanárnővel, de mi, lányok felé is van néha pár olyan megnyilvánulása.. smirksweat o.O

Az én magyartanárom olyan, hogy "csak velem foglalkozik". Ez részben azért van, mert a mamám pedagógus volt, anya is, illetve anyát még tanította is anno, másrészt pedig magyarból elég jó vagyok. Ha a többiek nem tudnak valamit, rögtön engem szólít fel, hogy "Na, mondd meg ennek a birka bandának!" ikszdé És néha még azt is elfogadja, ha rosszat mondok.  Nevet

Mondjuk nem nagyon szeretek ilyen "kis kedvenc" lenni, elég égő..^^" A barátnőm mindig piszkál, vagy sóhajtozik és a szemét forgatja, amikor a tanárnő velem foglalkozik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 08:47:49 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #7000 Dátum: 11 aug 29, 15:25:53 »

Az para, ha a manapság szót másnaposságnak olvastam? ikszdé

Lassacskán kéne könyveket csomagolni, füzeteket megírogatni, tolltartóba bepakolni, te jó isten. Hogy milyen közel van az elseje... És milyen gyorsan véget ért a nyár. Felakaszt

Mostanság gyakran meglepődöm magamon... Hogy mennyivel másabb vagyok, hogy mennyire megváltoztam. Ötletem sincs, hogy minek a hatására, de ha magamon észre vettem, akkor biztos így van. Gondolkozik
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Morause
Vendég
« Válasz #7001 Dátum: 11 aug 29, 16:33:37 »

Azt meg hogy csináltad?... A manapság és másnaposság között van némi különbség, de azért hogy kedves legyek nem gáááz! Nevet
Nekem meg van egy hírem, itthon ma nemrég keltek ki kiscsirkék... volt egy kotlósunk ami most 3 kis csibének adott lehetőséget a csipogásra (amíg fel nem falom a húsukat meg a májukat Ördögi ) és elég aranyosak mit ne mondjak Mosolyog, szívem szerint azt mondanám hogy alig várom hogy ehetőek legyenek, de most lekellet állnom a hús fogyasztással mert vagy 2 éve mondta orvos hogy vmim magas (mint a koleszterin) ez az érték a húsfogyasztásra utal, tehát túl sok húst fogyasztok, és erre csak mostanság döbbentem rá, ezért nem eszek csibéket, csirkéket, semmilyen állati eredetű táplálékot (legalább is sokat)!
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7002 Dátum: 11 aug 29, 20:58:53 »

brrr........ikszdé én félek meg undorodom a szárnyasoktól. persze nem is akarom látni őket.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7003 Dátum: 11 aug 29, 22:02:01 »

Nos itt reagálnék az Én topicban elhangzottakra.

Stance van jobb dolgom is 17 évesen annál hogy beüljek a Tv elé , de ha engem szórakoztat és jót nevetek rajta, addig le fogok ülni és meg fogom nézni. Hidd el egy bulit vagy más fontosabb alkalmat sem hagytam még ki miatta de ha van időm megnézem.

Érdekes. Én változatlanul azt állitom érdekel mit gondolnak rólam az emberek. Mert amit gondolnak vagy hisznek rólam aszerint fognak hozzám viszonyulni. Persze nem arról van szó hogy mindenkinek meg szeretnék felelni és nem is arról hogy nem magamat adom  csak azért hogy valaki bírjon. Egyszerüen érdekel mit gondol rólam egy-két személy, mert akkor tudom hogy viszonyuljak hozzá.

Most kicsit előre szaladok de pl egy állásinterjún sem érdekelne mit gondolna rólad a leendő fönököd? Persze ez kicsit radikális példa volt de akkor is azért öltözöl fel szépen, veszed elő a jómodorod mert érdekel mit fog gondolni rólad a munkaadód. Azt szeretnéd azt gondolja ez egy rendes , becsületes ember aki jó munkaerő.




Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7004 Dátum: 11 aug 29, 22:04:45 »

Én meg Vita topicba írtam. Nevet

Nem baj, majd három helyről összeszedegetjük a dolgokat.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!