24 jún 26, 13:32:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1207539 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6945 Dátum: 11 aug 25, 19:01:26 »

Mi egyszer azon poénkodtunk szünetbe, hogy mit kéne ahhoz csinálni, hogy a mi szakunkat ne tudjuk elvégezni. Csak azt tudtuk kitalálni, hogy bötönbe kerülünk. Minden más eshetőség az, hogy elvégezzük. Nevet

De a poén az, hogy még haszna is van a szaknak.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6946 Dátum: 11 aug 25, 19:06:32 »

Most elgondolkodtam milyen szakra járhatsz.
Hm. Valld be, hogy kritikusnak készülsz.
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #6947 Dátum: 11 aug 25, 19:10:26 »

kamehameha oktatószakra én tudom:D
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6948 Dátum: 11 aug 25, 19:15:04 »

Putir. Úgy nézek én ki mint kinek azt tanulni kéne? Abból már rég doktori címem van. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6949 Dátum: 11 aug 25, 19:15:53 »

Ma jöttem haza belvárosból. Buszon hátam mögött ült három kölyök, egy általánosba jártam velük, körülbelül 3 évvel alattam lévő osztályban voltak mikor elballagtam, úgy 13-14 éveseknek néztek ki. Elszomorodtam. Egyrészt azért, mert épp aludni próbáltam, baseball sapkám az arcomon, jobb tenyerem pedig rajta, könyökölve az ablakhoz, teljes laza pózban. Mondjuk jó az idegrendszerem, az, hogy ott ordibáltak a fülembe még nem is zavart, tudtam tőle pihenni. De az, hogy ismét nagy színvonalon tapasztalhattam meg, hogy milyen agy mosás is folyik az országban... hazudnék, ha azt mondanám, hogy lesokkolt, de ez is elgondolkodtató, hogy nem mozgatott meg bennem semmit, mert ugye ha bekapcsolom a tv-t, rádiót, elolvasom a híreket újságban vagy az interneten, olyan hihetetlen dolgokat hallani nap mint nap, hogy az ember már meg se lepődik azon, hogy a "tudjuk kik" idős, ártatlan házaspárokat gyilkoltak meg, vagy épp a szabad Tibetért gyújtotta fel magát egy buddhista szerzetes. Magyarán egy olyan beszélgetésnek lehettem hallgatója, hogy csak na... egyetlen egy értelmes témát nem hoztak fel a fél óra buszozás alatt. Egymás kibeszélése és egymás oltogatása ment mindvégig, de az is olyan ovis szinten, hogy csak na. Ha szellemesen, kreatívan, netalán humorosan sértegetik egymást, akkor még azt mondom, hogy jó "spanolás". De fél órán keresztül ez ment (következő sor erős idegzetűeknek): belesz*rok a szádba, megb*szom anyádat, szájbab*szlak, megyek anyádhoz este, b*zi vagy, s*ggbeb*szlak, megb*szom a kutyád és egyéb obszcén szavakkal körített színvonalas beszélgetés. Ahogy leszállt a buszról az egyik haverjuk, már ment is a kibeszélése. Miután leszálltak a buszról (ahol én is szálltam le) találkoztak egy másik haverjukkal, aki köszönés helyett a következő szavakkal illette a hátra fele fordított baseball sapkájú kölyköt: ,,k*rva anyádat ütögessed te b*zi".
Hát srácok, nézzetek trógernak, vagy nem tudom, de az ilyen huligánokat (megjegyzem úgy öltöztek, mint a csövesek, deszkás stílus, p*csájuk kilátszott, mert ugye menő letolni a farmert combig 36 fokos melegben) félholtra verném, majd 8 óra kapálással párhuzamban indulhatna az újra nevelésük. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 19:17:49 írta Stance » Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6950 Dátum: 11 aug 25, 19:23:29 »

És akkor hol lesz a lelki béke? Nevet
Én imádok bunyózni, minden erőt beleadni egy ütésbe, amiben az egész testem részt vett és az ostorcsapásként felgyülemlett erő végül kicsapódik és célt ér. Látni a fájdalmat a másik arcán. Vagy amikor én kapok egyet, még nagyon lelkesedéssel nekimenni és összetörni.  De csak a harc öröméért.

Szerintem az már rég rossz, ha valaki olyan érzelmeket vált ki az emberből, amire dühből eredő agresszióval akar válaszolni. Akkor nem csak a másikban van a hiba. A bunyót én csak művészi célból tudom támogatni.  Mosolyog
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6951 Dátum: 11 aug 25, 19:35:20 »

Hát nem tudom. Régen úgy voltam, hogy az ilyen viselkedésű emberek lelki betegek és mint tudjuk, a betegséget csak is szeretettel lehet gyógyítani. Lehet, hogy csak hazudok magamnak, amikor azt mondom, hogy ez kizárólag nevelő célzatú pofon lenne. De nem érzem úgy, hogy tápláltam volna bármely negatív érzést feléjük. Inkább úgy mondanám, hogy szeretetből vagyok gonosz. Mert féltem a szeretteim az ilyen romlott erkölcsű emberektől.
Pont ezen gondolkoztam az egyik nap, hogy szeretet és a gonoszság egy, mert egyik nincs a másik nélkül, akárcsak a jó vagy a rossz. Ha a szeretteimről van szó, akkor szívesen szolgálom a szívem helyett az öklöm.
Naplózva



Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6952 Dátum: 11 aug 25, 19:46:15 »

Nézd.. gyerekekről van szó.. bár függetlenül attól hogy az általános véleményemnek ellentmondok miszerint a férfiak képtelenek felnőni.. amondó vagyok hogy idővel benő a fejük lágya.
Sajnos manapság ez a divat/menő.. és mindenkit ez irányít.. ;D Néhány évvel ezelőtt abszolút nem tudtam megérteni hogy miért olyan bunkók az emberek ha sokan vannak egy helyen és mi az a Pál-fordulat amit a két ember közötti kommunikáció eredményez...
Ketten/négyszemközt nincs akkora társadalmi nyomás az emberen, valószínűleg ők is normálisabbak ha olyan helyzetben vannak.
Azért azt nem mondanám hogy erkölcsileg romlottak, manapság a norma és az értékrend elég rendesen eltorzult.. mindez gyorsan és hirtelen ment végbe. Eléggé aggodalomra ad okod hogy mi lesz a következő generációkkal.
Hát azért megnézném ahogy Te valakit félholtra versz. kacsint  Mindenesetre a kapás remake nem rossz ötlet.. jót mosolyogtam rajta.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 19:54:24 írta Ejfel » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6953 Dátum: 11 aug 25, 19:50:24 »

Jajj most erről az értekrendváltásról és erőszakról eszembe jutva...
Szomszéd fiúgyerekek remekül ötvözték a 6 évesek kreativitását és az agressziót egy autóriasztó alternatívában, mely szerint:
Ha hozzáérsz az autóhoz kiugrik belőle egy robot letépi a fejedet és nekivág a falnak.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 19:51:30 írta Morita » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6954 Dátum: 11 aug 25, 19:56:07 »

Hm.. igazán praktikus.. be kéne szerezni egy ilyet..
Visszaemlékezve milyen idillikus volt az óvodám.. hát azért nem semmi :Đ
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6955 Dátum: 11 aug 25, 19:59:19 »

 ikszdé

Nálunk régen a fiúk voltak olyanok, hogy állandóan piszkáltak minket, lányokat, ha együtt voltak, vagy ha társaságban voltunk, de pl. én tök jól eltudtam beszélgetni mindegyikőjükkel, ha kettesben voltunk. Ez még most is így van. Ha együtt van a nagycsapat, nem normálisak. ikszdé >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6956 Dátum: 11 aug 25, 20:02:04 »

Hát kedves Ejfel, egy évig jártam k1-re, kilenc és fél évig röplabdáztam és napi szinten végzek fizikai munkát a kertes házunkban. De ahogy gondolod.
Előző hozzászólásomba elfelejtettem beleírni: a pozitív energia ugyanannyira káros lehet, mint a negatív. Mosolyog
Naplózva



Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6957 Dátum: 11 aug 25, 20:04:47 »

Bah.. ne legyél már ilyen merev.. csak vicceltem vagy mi fene..
A kedvesezés különben is az én szövegem..
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6958 Dátum: 11 aug 25, 20:16:16 »

Én azon botránkoztam meg egyik nap, amikor a buszon ülve két előttem ülő csaj arról "beszélgetett", hogy hogyan vertek szét embereket, meg kinek vernék be a pofáját.  Hmm? És ezzel vágtak fel, hogy kinek húztak már be, és persze minden egyes mondatban ocsmányul beszéltek. Komolyan kinéztem belőlük, hogy hátranéz az egyik, nem tetszik neki a képem, és megver...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 20:17:44 írta Handy » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6959 Dátum: 11 aug 25, 20:26:55 »

Volt pár oldallal ezelőtt h. a 222 pontos környtan könnyű lesz. Előre mondom nagyon nem az! Elég sokrétű a környtan alapszak sokfélét kell kevés órából elég jól szinten tudni...

Remélem Dancsa nekem is sikerül 4szerre a matek 4... Az a aröhej tanultam rá csak egyszerűen annyira utáltam h. hiába nyűstöltem magam vele nem ment a fejembe és pont és ezzel csúsztam egy félévet pedig eddig mindenem meg volt...Kicsit oylan érezésem van mint a Karinty Cirkusz novellájában egyre leleményesebb agyfacsaróbb vizsgák vannak:(
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 20:29:39 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!