24 júl 01, 10:09:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1217343 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6510 Dátum: 11 aug 10, 22:28:21 »

Nincs szűkség arra, hogy kitiltsalak. Az emberek már nem vesznek fel még a leghülyébb is megtanulta hogy ne vegye fel azt amit írsz:D.
Nekem pedig egy kattintás törölni egy hozzászólást. Elég ideje vagyok moderátor, hogy ne idegesítsem már fel magam semmin szóval én szívesen törölgetem a hozzászólásokat.
Nem adom meg az örömöt, hogy mártír halált halhassxDD. Nagyobb büntetés, hogy olvashatod a sok marhaságotXD

2 nap alatt töröltem 60 hozzászólást és vagy 4-5 topicot. Ehhez képest nem is végeztem ki sok embert. Különben is én csak cső trollokat bannolok. Akikben látok reményt azt megpróbálom betörni. Ez eddig nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy többségében sikerrel járok. 
Az pedig, hogy a fórumozok utálnak?Nevet Sose érdekelt. Ahogy a hozzászólásaim száma sem. Ha megunom ezt az accountot is törölni fogom. Meg kezdem a 4.-et.
Nem azért csinálom ezt mert érdekel az emberek véleménye. Sok mindent kaptam ettől az oldaltól és csapattól. Barátokat, barátnőt olyan embereket akikkel évek óta össze járunk pedig 200-300 km elválaszt tőlük. Szóval szívesen moderálok vagy áldozok az időmből az oldalra. Ha elismerésért, pénzért vagy háláért tenném már rég abba hagytam volna. 
Szóval te mit csináltál az elmúlt években Szaffi?ikszdé Én valóban ugyan olyan hülye maradtam.

Közben kitaláltam a formázást jihhhhá:D Elég faja lett:D tetszik kicsit még dolgozom rajta és zsír leszxD

Morause ne értékeld túl a képességeidet. Lásd fentebb nekem nem hobbim bannolni az embereket. A hülyeséged gyógyítható csak bízd rám magad és megmutatom, hogyan használd az agyadat.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morause
Vendég
« Válasz #6511 Dátum: 11 aug 10, 22:34:17 »

Nem egy súly csoportba tartozunk Hiei... amúgy az egész hsz-ed nekem szólt? Mert kicsit kegyetlenségnek gondolom hogy az agyamat/vagy más agyát retard hszek olvastatásával akarod leszívni!
Amúgy ha ilyen bőkezűen szeretsz bannt osztani már rég megtetted volna, szinte már kértem hogy tedd meg deeee... smirksweat te inkább hátat fordítottál!
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 22:34:51 írta Morause » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6512 Dátum: 11 aug 10, 22:40:46 »

Szaffi-channak szólt a hozzászólásom. Neked csak a végét szántam. Igen. Emlékszem mit írtál. Majd, ha teljesen átalakultál bannollak addig nincs erre szűkség. A remény hal meg utoljára vagy miXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6513 Dátum: 11 aug 10, 22:41:42 »

Ejfel:
Menyinek gondolsz?
Utálok tippelni.. szerinted miért nem lottózom?
Amúgy az eddigiek alapján gondolom hogy 18 +-1 lehetsz.

Idézetet írta: Hiei
Az pedig, hogy a fórumozok utálnak?
Ki említett az elmúlt időszakban utálatot?

Mi ez a formázós dolog? Csak hogy még érdeklődőbbnek tűnjek.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6514 Dátum: 11 aug 10, 22:42:25 »

Valójában azért tértem vissza. Egy év kegyes kihagyás után a fórumos évfordulómon betoppantam és elkezdtem trollkodni. Az első közbevetésed után még volt is bennem remény, hogy kitiltasz és hősi halált halok, de aztán láttam, hogy nem megy a dolog. Erre még mindig itt vagyok, lassan megint kezdek beilleszkedni... Persze nem sokáig, elkezdődik az iskola és megint nem fogok ráérni ilyen hülyeségekre.

Meg kell hagyni Hiei, kegyetlen vagy. Még a mártír halált is megvonod tőlem. Kérni akartam egyébként, hogy töröljetek fórumról, de ez túl béna lett volna. Az menőbb, ha kitiltanak valami rettenetes tettem miatt.

Mit csináltam? Hmm. Tudom, hogy valójában nem érdekel. Nevet Nem hiányoztam, amíg elvoltam, mi?
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6515 Dátum: 11 aug 10, 22:43:59 »

Ejfel: Pedig elmehetnél nyugodtan. De miért kérdezted?
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6516 Dátum: 11 aug 10, 22:49:50 »

Változó a viselkedésed.. megfogalmazásod. Egyik pillanatban mint egy tizenéves éretlen butus illető, a következőben meg mint egy megfontolt, érettebb egyéniség.

Persze azt nem tagadom hogy a fogalmazási hibáktól már lassan mindenki esetében eltekintek, az alapján nem lehet megítélni egy ember korát, manapság már az idősebbek sem olvasnak/fejlesztik ezt a készségüket.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6517 Dátum: 11 aug 10, 22:58:50 »

Nos formázás. Tölts le egy torikot és nézd meg:D. Leírni elég nehéz. Betűtípust színeket effecteket adok a támadásoknak. A gondolatokat dölté teszem a vissza emlékezést elmosom. Stb stb az opening endingnek karaokét készítesz. Ezt jelenti nagyjából:D jah és framre pontosan beidőzíted:D.
Szeretem csinálni:D.

Nem szoktam feleslegesen gépelni vagy bármit csinálni szal ha nem érdekelne nem kérdeztem volna meg. Régen beszélgettünk elég sokat mind itt mind msnen. Szal persze, hogy érdekel. Nekem az élet egy nagy szopás lettXD de ez természetes mivel szopó ágra születtem:D.

Ejfel ez kinek szólt?ikszdé

Idézet
"Változó a viselkedésed.. megfogalmazásod. Egyik pillanatban mint egy tizenéves éretlen butus illető, a következőben meg mint egy megfontolt, érettebb egyéniség. "
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 22:59:42 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6518 Dátum: 11 aug 10, 23:00:51 »

Ejfel: Ki kérem magamnak. Igen is szoktam olvasni. Igaz, a helyesírás nem az erősségem. Változó viselkedés? Skizofrénia lehet a megoldás. Amúgy csak kedvtől függ. Tudok nagyon gyerekes is lenni, de vér komoly is. De az eddigi életem során sok mindent megtanultam, például azt, hogy igazán csak egy gyerek élvezi az életet. Addig jó, míg marad benned egy kis darabka kisgyerek.
Amúgy amikor megláttam az avatarod, meg elolvastam a neved, nekem valamiért Tejfel jutott eszembe a Macskafogóból. Bocs, csak ez úgy kikívánkozott.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6519 Dátum: 11 aug 10, 23:14:20 »

Kedves Hiei.. ha nem rakok nevet, valószínűsíthető hogy az előző hozzászólóhoz beszélek.
Jah ok, értem már.

hiroto: általánosságban beszéltem. Örülök neki hogy kikéred magadnak. Mosolyog
Hát egen.. nem támogatja a fórum az ékezetes nicket. Nem láttam a Macskafogót.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6520 Dátum: 11 aug 10, 23:20:41 »

Szerintem lehet ékezetes neved a fórumonxD mivel támogatja vagy nem? Hmm nem is tudom. Mondjuk adminban megtudom nézni asszemXD
Hmm hmm érdekes érdekes.

Amúgy ez egy formázott karaokézott anime rész ezzel foglalkozom énxD
http://www.megaupload.com/?d=QHM2RHI8
Megtudod nézni szeritnem online isXD

Én nem tudok helyesen írni jiiihhhhááááXD Sose tudtamxD Lehet me nem is érdekelt sosexD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6521 Dátum: 11 aug 10, 23:27:41 »

Hm.. láttam ékezetes nevet a névlistában.
Érdekes, lehet hogy én voltam a hülye és csak azt hittem hogy nem.

Most nézem a Bakumant, abban van egy manga rajzoló gyerek, a fő rivális, azt hiszem Mizumának hívják.
Ő vágódik be ha a hsz-eidre nézek Hiei..  jiháá kacsint
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6522 Dátum: 11 aug 10, 23:33:36 »

Aha biztosXD A Jihhhááá one pieceben vanxD Iva-chan használjaxD JihhhhháxDDD
Ám miért emlékeztetlek arra az ízére?ikszdé
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6523 Dátum: 11 aug 10, 23:40:08 »

Áh, értem már. Nem láttam a One Piecet.

Ez a sok xd.. meg a káoszos, ide kapok oda kapok.. mi történik, dekoncentráltságod, kicsit olyan...
Mindenesetre nem tudom most hirtelen mi a fenéért kezdtem el elemezni az emberek viselkedését. Még jó hogy csak felszíneiben..

Valószínűleg kérni fogok egy nick átírást Cartneckertől.

Letöltöttem a Torikot. Ügyes.. elismerésem. Ha szereted csinálni az jó...
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6524 Dátum: 11 aug 10, 23:42:47 »

Persze, hogy szeretem. Csak ne idegesíteném rajta fel magamxD az volna az igazixD meg ne fogalalkoznék még most is azzalxD
Sok időt felzabál. Mondjuk most tróger voltam és fórumoztam, hogy nem kelljen csinálnixDDd ennek eredménye, hogy most értem a rész végéhezXD de csak befejeztemxD
Kösz. Azért lehetne jobb is csak lusta vagyok fewjleszteni a tudásomatXD Pedig kéneXD
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 23:43:30 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!