24 jún 17, 12:03:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182337 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #6495 Dátum: 11 aug 10, 21:30:55 »

Mért akarnék neked ártani Edina? Nem tennék én olyat (tudhatnád hogy szerilájk Pirul van), csak hogy átérezd a helyzetet... főleg mivel az a falu egy megyében van velem!
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6496 Dátum: 11 aug 10, 21:32:24 »

Ejfel: A sör milyensége sok mindentől függ. Miből készült pontosan, barna vagy világos, stb. Nekem speciel a barna sörök nem ízlenek, furcsa ízük van. A csapolt sör (szerintem ) jobb mint az üveges, és a sörök alja általában nem jó ízű. Jah, és meleg sört nem iszunk, az szentségtörés. De a manapság kapható ízesített sörök se rosszak, arra jók, hogy mégis igyál valamit, de ne érezd annyira. De gondolom azért csak van valamilyen alkohol amit szeretsz.

Morita: 17 szinte vadidegen fiú összenyálazta a citromot előttem. Egy 14 évesnek ez lelki trauma.......  Mesélnél hogy nálatok mik voltak? Csak hogy a rosszabbakra felkészüljek.

Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6497 Dátum: 11 aug 10, 21:35:50 »

Hát én egyetemi gólyatáborban voltam és hát...
pl a citromos játékotokhoz hasonló nekünk is volt...az úgy működött hogy a szánkban kellett tartanunk egy nagy korty vodkát, közben el kellett mutogatni valamit a társainak és mikor kitalálták kiköphettük a vodkát egy tálba és miután mindent elmutogattunk amit kellett ezt a kiköpdösött vodkát meg kellett innunk...

Kinek milyen gusztustalan sztorijai vannak?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 21:36:32 írta Morita » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6498 Dátum: 11 aug 10, 21:38:29 »

Juj, na ez azért már kicsit sokkoló, de legalább a vodka fertőtlenít. De gondolom így utólag se hagytad volna ki.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6499 Dátum: 11 aug 10, 21:40:17 »

Az ilyesmit nem szabad kihagyni. Ha prűd vagy és nem veszel részt ezekben akkor az egyetem csak a hajtásról fog szólni és meg fogod utálni.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6500 Dátum: 11 aug 10, 21:42:41 »

Eee most már teljesen elvetted a kedvem az egyetemtől. xD  Lehánylak
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6501 Dátum: 11 aug 10, 21:43:18 »

Eee szivem...egyszer te is megnősz és máris sokkal viccesebbnek ítéled majd a dolgokat...tényleg...14 éves koromban én is azt vallottam, hogy egy lánynak nem illik lerészegednie...ma már azt vallam egy lánynak nem illik egy bizonyos kor felett és alatt lerészegednie...

de tök jó, hogy te így állsz hozzá...hugomat annyi idősen, mint most te vagy, már húzták végig az utcán mert járni nem tudott...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 21:45:20 írta Morita » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6502 Dátum: 11 aug 10, 21:48:13 »

Lerészegedni én se akarok, bár nem is tudok Nevet Mert ritka jól tűrőm a piát. Azt hiszem, szerencsémre...
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6503 Dátum: 11 aug 10, 21:49:26 »

Ha nincs gusztustalan történetetek akkor segítsetek kitalálni egy faja kinézetű támadást Sunny hiper szuper végső giga gyilkos támadásánakXD
Nincs ötletem több mint egy órája ülök rajtaXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6504 Dátum: 11 aug 10, 21:50:08 »

Ej ej bébi nagyon zokon vettél valamit:(
u.i. Nem féltél tőlem?:O Soha?:O
Hogy mondod?

Mi okom lenne a félelemre? lol..
Aggódjak azon hogy letiltasz vagy elveszed az írásjogomat? Hajrá.. minden jogod megvan hozzá, nem fogok eret vágni.
Vagy egy okot mondj.

Idézet
Ezen meg mit kell kiakadni ez mindennapos. Így nem csak a vén csóka fog megmurdálni agyvérzésbe hanem még te isxD
Hát igen, mindenesetre valamilyen szinten megértem azokat az embereket akik kiakadnak. Bizonyos szempontból meg nem éri meg füstölögni, ha úgy sem tesz semmit az ember ellene.
Láttam már pár ilyen videót, eleinte engem is ledöbbentett, de ha belegondolunk, akkor egyáltalán nem meglepő.
Mindenesetre ebbe a témába nem szívesen megyek bele és szerintem senki.
Drága Morause, nektek Ejfel vagyok. Ha kérhetem.

Ohoho.. én a főiskolai gólyatábort kihagytam azzal az ürüggyel hogy drága, és exem nem nagyon örült volna neki ha elmegyek vadidegenekkel inni... Mivel friss volt a kapcsolatunk, nem akartam hogy ez vitát szüljön.
Gólyatábor tökéletes arra hogy suli kezdés előtt ismerősöket szerezz.
Néha vannak érdekes feladatok, de vagy iszol eleget a bátorsághoz, vagy nemet mondasz. (a főiskolai gólyatáborok főként az ivásról és a baromkodásról szólnak, aki erre rátud hangolódni annak ajánlatos)
Én speciel ha valami nem tetszene simán megmondanám hogy nem, még ha ezzel a már esetlegesen kialakult morál, összetartás csökken is.

Középiskola előtt nem volt tábor. S mi gidanapoknak hívtuk, amit a suliban tartottunk meg év elején.

Idézetet írta: hiroto
Ejfel: A sör milyensége sok mindentől függ.
Ja ja jah.. tudom, vagyis nem értek hozzá de azért vannak sejtéseim és információ foszlányaim.
Mostmár összezavarodtam.. mennyi idős is vagy?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 21:51:00 írta Ejfel » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6505 Dátum: 11 aug 10, 21:56:48 »

Ne rontsd meg az embereket Morita. Egy lánynak sose áll jól lerészegedni. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6506 Dátum: 11 aug 10, 21:57:47 »

Szerintem neked a legtöbb user nem mer visszaszólni.. és még kérdezed miért?

Én visszamerek neki szólni, mert ugyanolyan hülye, mint amilyen volt amikor megismertem.
Legfeljebb kitilt, nem halok bele.

Morita, melyik egyetem gólyatábora volt?
Egyébként szerintem csak azt kell megcsinálni az ilyen helyeken, amit te is élvezel és nem tartasz megalázónak. Persze már az sem jó, amikor mindenből kihúzod magadat. Amikor mi szívattuk a gólyákat, volt egy-két ilyen emberke... Senki nem kedvelte meg őket.

Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6507 Dátum: 11 aug 10, 22:02:09 »

Igen, speciel te a visszamerek szólni listába kerültél volna amúgy is.. ez nem volt kérdéses.

Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6508 Dátum: 11 aug 10, 22:15:13 »

Legfeljebb kitilt, nem halok bele.

Pont így vagyok én is... ha nem törölte volna a férfi topikos hsz-em talán többen tudnátok... most nagyon rá van kattanva hogy engem bannoljon! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 22:15:46 írta Morause » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6509 Dátum: 11 aug 10, 22:20:50 »

Morita:
Idézet
de tök jó, hogy te így állsz hozzá...hugomat annyi idősen, mint most te vagy, már húzták végig az utcán mert járni nem tudott
Cipőorr koptatós story?  Ez ismerős, volt már akit így húztunk haza. Volt olyan is, aki összekente a szép fekete kabátját, valamelyik háznál dörgölőzött egy pöpet. A legnagyobb baj az ilyen esetekkel, hogy a ruha megbánja, meg másnap az ember, mikor nem tudja mi volt. Nálam speciel a legdurvább a teleport volt, de az a gáz, hogy két településsel arrébb kötöttem ki a  kelleténél.  Nyelvesít

Ejfel:
Menyinek gondolsz?

Hanii: Most bulizd ki magad, ne akkor amikor már családod lesz. Meg legalább lesz mit mesélni az unokáknak.

CrazyCat: Az a jó ha bírod. Itt vidéken ilyenkor nyáron megy a kiképzés. Az egyik szülinapi bulin lement 2 teljes üveg pálesz, igaz, hogy kb másfél 2 napig tartott, és nuku alvás, és még mellette volt más itóka is. De igazából az a jó ha ritkán van ilyen, aki minden hétvégén csinálja, pár év alatt kiég.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!