24 jún 29, 06:30:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 435 436 [437] 438 439 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1213810 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6540 Dátum: 11 aug 11, 14:06:29 »

Régebben én is egy olyan fodrászhoz jártam, aki ismerte anyámat meg papámat, mégis kellet fizetnünk. :/
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6541 Dátum: 11 aug 11, 14:17:36 »

Ha a fodrász mindenkinek elengedné a fizetést akinek ismeri a valakijét, akkor miből lenne pénze?

Hehe.. régen én is olvastam olyan könyveket amiben több különböző írótól vannak regény részletek. Már nem is tudom hogy nevezik az ilyet. Viszont mindkét nickem amit használtam, innen származó.. olvastam egy kb 60 oldalas részletet.. mivel megtetszett megszereztem az eredeti regényt.

Én ittam már le magam úgy hogy nem sokra emlékeztem utána.. bár én sem büszkélkedem vele, és egy kezemen megtudom számolni.. viszont arra mindig figyeltem hogy ne keverjem, és ne legyek olyan rosszul tőle hogy kidobjam a rókát.
Ritkán iszom, és irtó gyorsan beüt.. erre szokták mondani hogy gazdaságos vagyok. -.-"
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6542 Dátum: 11 aug 11, 14:18:47 »

Na megint nagy olvasásra készültem, de csalódtam egy picit. Mint kiderült, a könyvben 5 különböző történet található, és az első (amiről akkor még nem tudtam, hogy az első, mert azt hittem, az egész egy regény) már a második sor után nagyon tetszett, majd kb. 40 oldal után a lap nem volt teljesen teleírva, mondom na, jön egy új fejezet. Lapozok, hát mit látok wtf... Ohh My God Egy új író, új cím, új történet.

Így már én is jártam. ikszdé pedig hülyeség, általában rá van írva a könyvre, hogy több történet van benne. Csak enm mindig veszi észre az ember. Bááár nem mintha számítana. xD Néha akkor is idegesítő, ha tudom. Már teljesen beleélem magam egy történetbe, és erre 40-50 oldallal később vége. -.- Hiába tudom, hogy ez lesz akkor is zavar.

Huhh, mennyi minden volt még itt.

asthi! Tényleg rég voltál már erre.

Sör-téma: én szeretem. Nem vagyok egy nagyivó már régóta, de szeretem a sört. (Főleg vodka mellé kísérőnek) Az ilyen ízesített (inkább ízléstelenített..) "söröket", hogy citromos meg hasonlók, hát a Róka ugrik puszta gondolatra. Minek kell a finom sört elb*szni mindenféle mesterséges ízesítővel? Meg az egész gondolat eretnekség.

Kassza, benzinkút társai: én az ilyen vegyél még ezt azt meg klubkártya szöveget nem hallgatom végig, hanem paraszt mód általában közbe vágok, hogy "Köszönöm, de nem!" Tudom, hogy nem jókedvéből csinálja, és hogy bunkóság, de szerintem még nagyobb parasztság feltartani a sort azzal, hogy hülyeségeket hallgatok. Pl ez a Dancsa-féle klubkártyás szöveg... ha előttem álló végighallgatja, sőt szemét módon még érdeklődik is, akkor kb ki tudnám nyírni. Ki ő, hogy az én időmet rabolja? A kasszást megértem, neki ez a dolga, és valszeg f*sza tele vele. De az előttem álló nyugodtan visszamászhatna az anyjába inkább.  Ördögi

Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6543 Dátum: 11 aug 11, 15:14:04 »

Ejfel, jogos. De akkor ez igazságtalanság, hogy egyik embernek igen, másiknak pedig nem. Szerintem.

Amúgy mi ez a "Közeleg a tél" és "Winter is coming" szöveg?

Tudjátok mire vagyok kíváncsi? Hogy ti mit tesztek meg azért, hogy a szüleitek "mindent" megadjanak nektek? Úgy értem pl segítesz a takarításban, a munkában akár otthon, akár telken, akárhol, főzésben, mosásban, egyebek...
Én a takarításban: vasalás, mosogatás, porszívózás, seprés, felmosás. A mosásnál kiteregetni, vagy össze pakolni a kiteregetett ruhákat. Apának a masszázsszalonjába segédkezek, stb. ^^
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6544 Dátum: 11 aug 11, 15:19:26 »

Winter is Coming: A Stark nevű nemesi család jelmondata a Trónok Harca című k*rvajó film- és könyvsorozatból. Mosolyog Vagyunk egy páran itt nagy fanok. Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6545 Dátum: 11 aug 11, 15:31:59 »

Ejfel: ahan, hagy halljam mi az az ,,ezt meg azt'' ! Nem említetted volna feleslegesen. Ne keljen kihúzni harapófogóval.

Na ugye? A pálinka finom, ha normálisan van elkészítve.
Köszi a felvilágosítást, tavaly megnéztem, de akkor úgy emlékeszem, hogy csak 20-a környékén volt. Érdemes megnézni.

Bogcsiika: Senki se büszke arra igazán, de túl kell esni azon a korszakon. Sőt ha így vesszük, akkor legyél büszke, hogy túl estél ezen a korszakon. Később ezekből lesz a mesélni való az unokáknak.
Sajnos nálatok nem megoldás a kopaszra nyíratás. Nekem is volt kicsit gáz hajam, pontosabban ami nem tetszett, ezért 3mm levágattam. Az elmondottak alapján nem lehet rossz, de ezt úgy is te érzed.

A róka témához: inkább jöjjön ki, minthogy másfél órán át szenvedjek, és majd másfél óra után legyen rókanyúzás.

Aes Sedai: Sör meg vodka? Az ám a bomba. A vodka se rossz ital, éjfélig is kitart, se íze se szaga, ide vele ha van. Az olyan lecsúszós pia, és emiatt lehet nagyon berúgni tőle.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6546 Dátum: 11 aug 11, 15:59:01 »

Ezt úgy mondod mintha én mindent okkal mondanék.
Nem szükséges elővenni a harapófogót, csak mellékesen említettem. Nem volt vele hátsó szándékom.

Én úgy emlékszem hogy mindig 11-e környékén van, bár lehet butaság, elég homályos.
Még sosem néztem meg.. mindig csak terveztem. ;(

Hehe.. hosszú hajon is lehet azért változtatni.. nekem is nem rég volt egy frufru vágatásom, az istenért nem olyan lett amilyenre én szerettem volna, vagy kétszer megkértem hogy vágja máshogy mert ez így nem jó.
Nah mindegy azóta már hosszabb, így nem annyira gáz.
Lassan megint kellene vágatni a végéből.. de így sosem lesz olyan hosszú amilyenre szeretném, túl könnyen töredezik. *cry*

Jah ilyen szempontból egyszerűbb nektek férfiaknak.

Sör+vodka? bleh.. simán vodka még elmegy.. a jobb fajtából. Ha már rövid inkább tequila citrommal, sóval..
Sör mellé minek kísérő, elég pocsék az anélkül is. ;P
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6547 Dátum: 11 aug 11, 16:08:29 »

Teszkó szabályzat (részlet) minden kasszásnak, diáknak, multiskillnek: Köszönés után egyből kérdezd meg, hogy van-e klubkártyája. ha nincs mondd el neki, hogy hogyan igényelhet. stb...   és erre időről időre újra és újra felhívják a figyelmünket, hogy ezt így kell csinálni, stb...  kinyomtatták szórólapra a kasszásoknakXD    stb...  szóval, nem hiszem, hogy a shelles hölgy se azért kérdezi meg, mert unatkozik, és csak veled akar beszélgetniXD
Nekem is mondta már "legkedvencebb" főnököm, hogy ha nincs neki kártyája, akkor mondjam, hogy vevőszolin igényelhet, meg mire jó ez, stb., de én leszarom, nem fogok minden 2. embernek erről órákat pofázni. Aki megkérdi, annak megmondom, de nem fogom a teszkóban a semmiért lekoptatni a nyelvem, úgyse érdekli az embereket.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6548 Dátum: 11 aug 11, 16:11:55 »

Ejfel: mert az ember nem mindent okkal mond?  Nem is hátsó szándékra gondoltam. Nem megyek le a harapófogóért.  

Hát nekem kivált kép rossz a memóriám, lehet hogy 11.-e, nem tudom. De biztos, hogy szép volt.  Ha eddig kihagytad, hát idén ne tedd, ritka szép esemény.

Az én hajam is hosszú, 5 centis ikszdé.

Én nem tudom, mi a jó a tequilában. Sose voltam oda érte.  
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6549 Dátum: 11 aug 11, 16:43:59 »

Pedig finom, csak nem szabad túl sok sót tenni a kezedre mert elrontja az ízét. + Nemtudom hogy "szakszerüen" ittad-e citrommal meg sóval. Mert magába tényleg nem egy főnyeremény.
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6550 Dátum: 11 aug 11, 17:26:26 »

Akkor nem ok.. hanem cél.. van amit az ember céltalanul fecseg. Bár az oktalan is előfordul szerintem..

Én csak azt jegyzem meg amit látok, ha mondanak valamit kevésbé marad meg. Meg kellene nézni.. de itt Pesten mennyi látszik belőle?

Hehe.. én nem tudnám megmondani hány centi.

Ízlések pofonok, mindenesetre számomra 100x jobb mint a vodka. Első tequilás élményem nem is olyan régen két-három éve volt. kiöntöttem egy két decis whiskey-s pohárba hát.. khm elég sokat.. Nem tudtam hogy hogy szokás inni, vagy hogy kiféle miféle..  ;$
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6551 Dátum: 11 aug 11, 17:35:04 »

Lew: lehet, de én maradok a jó bevált magyar itókánál, a házi pálinkánál, nem kell itt flancolni ikszdé

Ejfel: Minden kiejtett szónak van oka, ha nem is ,,számodra",de a tudatalattidnak biztos.

Én néha azt se, a névmemóriám , az arc és név párosításom rossz. De ha meglátok egy 20 számjegyből álló számot, fel tudom idézni. Általában. Nagyon nehéz, meg koncentrálni kell, de megy.

Pesten menyi hullócsillagot látsz? Nem tudom, vidéki vagyok, de ősztől pesti leszek, akkor megmondom Nyelvesít

Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6552 Dátum: 11 aug 11, 18:45:23 »

Ahogy CsiziDani is mondja, nincs kasszás, aki végig mondaná...én se fogom holnap se
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6553 Dátum: 11 aug 11, 20:12:48 »

... az alapján nem lehet megítélni egy ember korát

Valóban nem. Engem hány évesnek gondolsz?

Nem szoktam feleslegesen gépelni vagy bármit csinálni szal ha nem érdekelne nem kérdeztem volna meg. Régen beszélgettünk elég sokat mind itt mind msnen. Szal persze, hogy érdekel. Nekem az élet egy nagy szopás lettXD de ez természetes mivel szopó ágra születtem:D.

Értem, akkor bocs, hogy kételkedtem érdeklődésedben. Nos igen, tényleg beszélgettünk sokszor. Ma már msn-em sincs. Az én életem jó így. Hajtok keményen bizonyos dolgokért, de remélem, hogy a jövőben kamatozni fog... Ezt nem teljesen pénzügyileg értem, de persze valamilyen szinten az is beletartozik. Nem azt tartom ugyan a legfontosabbnak.

Ejfel: Ki kérem magamnak. Igen is szoktam olvasni. Igaz, a helyesírás nem az erősségem. Változó viselkedés? Skizofrénia lehet a megoldás.
 

Akkor az ilyen jól olvasott emberek tegyék már fel maguknak a kérdést, hogy mi köze a skizofréniának a többszörös személyiséghez? Semmi.

Sör-téma: én szeretem. Nem vagyok egy nagyivó már régóta, de szeretem a sört.
 

Hát, sört a németnek, pálinkát a tótnak, bort a magyarnak!  Nevet
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #6554 Dátum: 11 aug 11, 20:14:53 »

Saphira én tudom hány éves vagy:D
    -7190 legalábbis a profilod alapján
Naplózva
Oldalak: 1 ... 435 436 [437] 438 439 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!