24 júl 01, 10:11:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1217346 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6570 Dátum: 11 aug 11, 22:53:22 »

Vicces pont Adyt felhozni ellenérvként bunkózás és kötekedés témában Mosolyog.

Ki hozta fel ellenérvnek? Pont azt  mondtam, hogy ő is kötekedett és bunkózott, de nem azért, hogy ártson vele.

Éjfél: Tizennyolc vagyok. Most akkor én vagyok a kis pisis? Szomorú

(bár bevallom 1-2 esetben örömmel olvastam az oltásaidat, de titok, hogy mikor Nevet)

Ez tetszett. Örülök, hogy ilyen is van.
Egyébként nem tagadom, tényleg kötekedem. Azért jöttem fel fórumra. Mire másra használjam?

Rajz témában meg nem hiszem, hogy ok nélkül lehúztam bárkit is. Attól, hogy megmondtam Masashinak és egyéb létformáknak, hogy a rajzuk anatómiailag egy katasztrófa, nem válok szörnyeteggé. Ezt ugyanúgy egy rajz tanár is megmondta volna neki, talán még élcesebb hangnemmel.
A Sasukés-paintes-videós hozzászólás meg csak vicc volt. Meg talán egy jelzés arra, hogy attól, hogy én másokat utánzok, még nem válok ugyanolyanná - főleg, ha semmi tehetségem sincs. Remélem érted, mire gondolok.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6571 Dátum: 11 aug 11, 23:04:51 »

Idézet
Most akkor én vagyok a kis pisis?
lol..

Idézet
Ki hozta fel ellenérvnek? Pont azt  mondtam, hogy ő is kötekedett és bunkózott, de nem azért, hogy ártson vele.
Nem nevezném "bunkózásnak".
Manapság az őszinteségnél kezdődik a bunkóság? Érdekes..

Valaki definiálja már nekem mit jelent.. lehet hogy az én szókincsemben vagy értelmezési módomban van a hiba.

Szvsz az a paintes beszólás ütött..

Szerintem ezzel Ritli nincs egyedül.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6572 Dátum: 11 aug 11, 23:05:36 »

Idézet
És nem arra értem, hogy valakit lehúzol, ha egy rajz béna akkor béna nincs mit szépíteni rajta.
Nem arra gondoltam, mint írtam Mosolyog
Igen amúgy konkrétan a Sasukés dologra céloztam, aki régebb óta itt van annak egyértelmű, hogy őrületesen rajzolsz. Így nekem viszont elég rosszul jött le ez a húzás, hogy hülyére akartad venni a népeket. Vagy szórakoztatni magad azzal, hogy egy rossz rajzra is azt mondják, hogy nem olyan gáz jóindulatból.
Igen értem mire célzol és igazad is van talán, de akkor se így mert kicsit hülyén jön le. Legalábbis én elég rossz szemmel néztem a dolgokat Sheftel Nem véletlenül tűnt el jópár hsz-ed az éterben Mosolyog

Jah kis pisis vagy Nevet

Amúgy Ejfel az őszinteség nem egyenlő a bunkósággal. Hanem a bunkóság = bunkóság Nevet Nem mindegy, hogy az ember milyen stílusban őszinte Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 23:18:08 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6573 Dátum: 11 aug 11, 23:19:17 »

Valójában az volt a szándékom, hogy jóindulatukat kihasználva megdicsértessem azt a mázolmányt. A nép egy része pedig be is vette. Csak én vagyok olyan, aki nem titkolja a véleményét? Vagy a felesleges dicséret miért jó és nemes cselekedet?

Mi a bunkózás? nem tudom, nekem nem tűnt fel, hogy bunkó lennék, csak átvettem Noah szóhasználatát. Lehet - sőt valószínű - hogy errefelé bunkónak számítok. Egyébként előbb írtad, hogy érdekes lenne, ha ennyiért kitiltanának - egyszer már majdnem megtették.  kacsint

Idézet
Most akkor én vagyok a kis pisis?
lol..

Ez mit takar pontosan?

Jah kis pisis vagy Nevet

Köszi. Nevet
Egyébként sohasem mértem a bölcsességet és a tudást az életkor alapján. Így nagyon sok ember képességein kellett volna már meglepődnöm.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 23:21:54 írta Saphira » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6574 Dátum: 11 aug 11, 23:25:17 »

Nekem sincs már msnen. A facebookot és egyéb ilyen oldalakat is kerülölxD vissza húzódó és csenedes lettemxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6575 Dátum: 11 aug 11, 23:30:27 »

Idézet
Ez mit takar pontosan?
Iróniát.

Idézet
...egyszer már majdnem megtették

Hát elég szánalmas dolog ha ilyesmi miatt kitiltják az embert.. már nem azért, de nagyrészt két értelműek a hozzászólásaid..
Eddig én még nem találtam olyat ami miatt kitiltanálak.. Persze az feltűnt hogy az értékrendem merően eltér az itteni moderálási szokásoktól, de ezen már túlléptem.

S nem  mondom hogy időnként nem zavaró a mindent jobban tudó/ felülbíráló viselkedésed.. de még belefér.

Idézet
Egyébként sohasem mértem a bölcsességet és a tudást az életkor alapján.
Bölcs dolog.

Más:
Valaki bökje már meg Cartneckert helyettem is.. Jó erős és félreérthető Poke-t neki..

Itt ragadtam! Éjszakaizni nem fogok.. most vagy hazagyalogolok, vagy keresek egy sarkot magamnak. Nahjó bevállalom a francos kemény.. kényelmetlen kanapét.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 23:32:41 írta Ejfel » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6576 Dátum: 11 aug 12, 07:32:44 »

Sör-téma: én szeretem. Nem vagyok egy nagyivó már régóta, de szeretem a sört.
Hát, sört a németnek, pálinkát a tótnak, bort a magyarnak!  Nevet

Még jó, hogy bennem mindezen népek vére megvan. Nyelvesít Szal keverhetem a piát. (Bár annak róka a vége. xD) ikszdé Illetve a tótban nem vagyok biztos, de apám szerint igen valószínű. Jah és képzeld nemrég tudtam meg, hogy mégis van bennem sváb vér. Néztem is egy nagyot, eddig csak az észak-német vérvonalammal voltam tisztában. Erre megtudtam, hogy az egyik dédanyám sváb volt, de annyira, hogy szóval amennyire csak sváb lehet valaki. Ami amúgy nem zavar, végülis az ismerőseim 99%-a is az. A véremben kb az egész Kárpát medence története megtalálható, a Honfoglalástól, sőt azelőttről, mert anya családja meg székely származású. Nevet

Szal egyszerűsítve inkább maradjunk abban, hogy olyan magyar vagyok, aki iszik sört is. ikszdé Sőt, koccintunk is vele, de szigorúan csak úgy, hogy azt mondjuk (jóó hangosan), hogy "Vesszen Haynau!" (Nálunk ez valamiféle szokás, hogy így lehet koccintani sörrel is magyar embernek. Persze lehet máshol is van ez, ezt nem tudom.  Csak sajnos már kevesen ismerik, de én és a tesóim terjesszük, és már jó pár embert rászoktattunk, még a sörrel simán koccintós svábok közül is. Nevet)
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6577 Dátum: 11 aug 12, 10:57:30 »

Ritli: Nem nagyon zavar, csak ne fáradtan érjenek a poénok.  Amúgy meg engedje ki a gőzt itt, minthogy tömegmészárlásba kezdjen valahol.

Ejfel: Hát legalább van hol aludni. Lásd a pozitívumot, a reggeli elsőt el fogod érni.  ikszdé

Saphira: Ezek szerint szembesítesz a hibáimmal. Örülök neki, mindig jó hallani egy jó kritikát, mint a hazug hízelgést.
Persze, rosszul esik mindenkinek, de legalább nem füllentesz.

Bunkózás: tájszólásban a snapszerezést ( 66, kártyajáték) hívják bunkózásnak, és az a bunkó aki veszít. Aki egy nyert játszma nélkül veszíti az egész partit, azt meg szőrös bunkónak hívják ikszdé. De gondolom nem ez volt a kérdés ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6578 Dátum: 11 aug 12, 11:00:13 »

Á, a snapszer az jó játék. Nevet Nálunk haverokkal alap elfoglaltság. ikszdé
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6579 Dátum: 11 aug 12, 11:50:03 »

Az oldalon amúgy miért nem tiltjátok a warezt?
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6580 Dátum: 11 aug 12, 11:58:09 »

Aes Sedai:
Az a legjobb, mikor 4-en játsszák. Akkor lehet gondolkodni meg kombinálni. Nálunk általában ritkán vannak ilyen nagy partik, de ha vannak, akkor általában 4-5 órát is lejátszunk.

Valaki nem tud esetleg ultizni?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6581 Dátum: 11 aug 12, 12:11:14 »

Loah! De tiltjuk... ha látsz valahol, akkor jelezd. Am a főoldalra gondolsz, vagy itt a fórumon láttál valamit?

hiroto: igen, a 4es az igazi. Nevet Nagyokat lehet szívatni úgy. Nevet Én a 2est is szeretem. Mosolyog Ultizni régen tudtam, de sajna már elfelejtettem, ezer éve nem játszottam. Zsírozni szoktam még. Snapszli mellett ebben vagyok még tényleg jó. Pókerben elég gyenge. Bár a magyar kártyás játékokat amúgy is jobban szeretem, szal marad a zsír meg a snapszer. Mosolyog
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6582 Dátum: 11 aug 12, 12:21:29 »

A Snapszer sose ment, nagyapám viszont hihetetlenül jóXD A póker az én kártyajátékom Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6583 Dátum: 11 aug 12, 12:32:43 »

Aes: az összes játékkal kapcsolatos topic tele van törésekkel, linkekkel, hasonlókkal.
De, hogy konkrét legyek: friss topic, segítség játékokhoz. Nincs benne olyan hozzászólás, amiben eredeti játékról lenne szó.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6584 Dátum: 11 aug 12, 12:39:49 »

Warez tiltás alatt azt kell érteni, hogy tilos a nyilvános fórumon illegális letöltési linkeket, valamint illegális crack oldalak linkjeit berakni. Az hogy a felhasználók privát üzenetben miket küldözgetnek egymásnak, az nem tartozik a moderátorokra. És még valami: a nyilvános linkeket is csak azért tiltjuk, mert adott esetben az oldalnak baja származhat belőle, más okunk nincsen rá, nekem személy szerint semmi bajom a warezzal, sőt ikszdé. Csak püben kell, ennyi. Ha nyilvánosan warezoldal linkjét látod, akkor pedig "Jelentés egy moderátornak" funkció.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!