24 júl 03, 08:44:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1220522 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6600 Dátum: 11 aug 12, 15:00:04 »

Valakiket most kihívnék ultizni itt a sok kártyajátékról szóló post után, de inkább megyek a teszkóba:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6601 Dátum: 11 aug 12, 15:01:21 »

Pókerezni már régóta meg szeretnék tanulni, de eddig még senki nem tanított .^^
Unokatesómékkal elég gyakran zsírozok, viszont az abszolút kedvencem a snapszer és a makaó.Nevet (Főleg a makaó:-)

Sakk.. Papám hatalmas sakkos, több bajnokságot is megnyert már. Nem is csoda, szinten minden nap műveli. Mosolyog
Amikor négyéves voltam, mindig az időleges sakkpartnerével együtt őket néztem, és alig vártam, hogy leüssék a bábukat.
Nos, én ezt úgy kezeltem, mint egy "második lehetőség", vagy "második élet", és történeteket adtam elévelük. Valahogy mindig benne volt viszont egy hősies, bátor és okos lány, aki végülis megmentette a többieket, akár saját maguktól, akár egy ádáz hadseregtől. (Ez általában a fekete királynő volt:)
Elég furcsa már most ilyenekre visszaemlékezni, hát még mi lesz majd évtizedek múlva. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6602 Dátum: 11 aug 12, 16:40:29 »

Lille, az én papám is ugyanilyen volt. Folyton sakkozott és sok bajnokságra járt. Mosolyog Vannak még régi sakkozó barátai is, de már nem űzik ezt a "sportot". Nevet
Én is tanultam tőle sakkozást, de kb. 50-ből 1-et nyertem ellne. ^^" Már talán el is felejtettem.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6603 Dátum: 11 aug 12, 16:59:35 »

Annak az ütögetős játéknak nem Fütyi a neve? Nekem úgy rémlik... Emlékszem egyszer játszottam egy sráccal, és úgy szarrá verte a kezemet, hogy tiszta vér volt minden meg gennyedzett meg minden baja volt. Na azóta nem játszottam.

Sakk. *.*
Régen kiskoromban én is nagyon sokat sakkoztam, aztán amikor elmaradozott, akkor telefonon játszottam sakkal, aztán teljesen elmaradt. Talán már nem is tudom a szabályokat. : /
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6604 Dátum: 11 aug 12, 17:01:14 »

Kukinak hívják a verekedős játékot. Nekünk általában véres lett a kezünk a végére.

Mi is rendszeresen véresre vertük egymás kezét =D Egy élmény volt amikor 11-en játszottunk szünetben =D Nekem mondjuk általában mázlim volt és nemsokat kaptam, ha meg kaptam akkor is lányoktól azok meg ... =D

De haver pl 11ből 8 embertől kapott és volt akitől 22-t xD
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6605 Dátum: 11 aug 12, 18:09:43 »

Mi az hogy "lányoktól azok meg..." Durci Igen is elég nagyot tudunk ütni. Nevet Én legalábbis, amikor szükséges, elég nagyot ütök. xD
Mondjuk nem szeretem az ilyen fájdalmas játékokat, még a pirospacsit sem. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6606 Dátum: 11 aug 12, 20:18:57 »

Ejlef: Bárány drazsé? Mik nem jutnak az eszetekbe.

Aes Sedai: A meghívásos szerintem élvezetesebb, mert nem tudhatod kivel vagy, még az is lehet, hogy egymagad ikszdé

A sakknak van egy tipikus furmánya, amit érdemes bevetni. Nem szabad arra menni, hogy minden bábud megmaradjon, fel kell áldozni az egyiket, de ez által nyerni egy sokkal erősebbet.

Lew, Bogcsiika: Nekem volt egy nagydarab izmos osztálytársam, egyszer tőle kaptam vagy 50-et, mindig elrontottam a számolást. Véres volt a kártya is, de ha vesztettem, vesztettem.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6607 Dátum: 11 aug 12, 20:26:42 »

Tadaima...

hanii: nem tudom lehet hogy én vagyok nagyon táp (kétlem) de ha már meglegyintem a pasikat nyafognak.. nah ez mit jelent?
A férfiak puhányak.. úgyhogy még nagyot sem kell ütni.

lvl up: Általánosítás skill +1.

hiroto: szegény kártya.. 
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6608 Dátum: 11 aug 12, 20:39:21 »

Valaki mondja már el a kuki szabályait. Nem azt, amikor be kell nyomni és ki kell húzni és ezt még sokszor. Hanem a másikat.  ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6609 Dátum: 11 aug 12, 21:19:28 »

Jó neked, Ejfel. Nevet Én bármennyire is erőltetem meg magam az ütésben, még akkor sem nyafognak, hogyha egy hatalmas kékes-lilás folt virít a vállukon. ikszdé Persze, aztán akkor nyafognak legközelebb, amikor a tesitanár nem ad nekik felmentést a gyűrűgyakorlat alól. Pojén Itt mindig erősködnek a fiúk, nem számít, hogy mekkora fájdalom éri őket.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6610 Dátum: 11 aug 13, 10:01:46 »

Multkor  szó volt itt a shell-teszkó stb kötelezően elmondadó szövegről kasszás félről... mondtam, hogy oké, a klubkártyát megkérdezem, de ha nincs a franc fogja elmondani, hogy miaz... aki megkérdezi annak elmondom.... az egész teszkó a clubbkártyás cuccal van kiplakátólva, ha nem tudja, úgyis neki megy egy klubkártya feliratnak...

Nah szóval, tegnap jelentezek be a kasszába, bejelentkezés után ott vannak ilyen tájékoztató üzenetek, ami minden bejelentkezéskor megjelenik... A vevöszolgálati igazgató (a fönököm fönökének a fönöke) írt be, hogy a klubkártya kérdezése nem opció, kötelezö, ha nincs neki pár mondatban el kell neki mondani  hogy mi az, aki ezt nem teszi meg, felelöségre lesz vonva.pfff:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6611 Dátum: 11 aug 13, 11:35:52 »

Ejfel: Meglegyinted? Mivel? Basballütővel? Elhiszem hogy nyafognak. Na de tényleg, mit csinálsz? Sokat számít ám az is, mekkora a kezed, minél kisebb, annál fájdalmasabb a pofon.
A kártyához meg annyit, hogy ki lett utána dobva, mert olyan volt, mintha cinkelt lett volna.

Gdat88: Magyar kártyával játsszák. Leosztanak mindenkinek 3 lapot, de az utolsó 4-et kap. Ő tőle húz az első, és így tovább. A lényeg az, hogy kijöjjön 3 egyforma színű lap. Ha kijön, akkor be kell mondani azt hogy kuki. A vesztes a végén húz egy lapot, és amennyi a lap értéke, annyit kap az ökölbe szorított kezén a bütykökre, általában a kártya élével. Ha valaki pirosat húz, az duplázza az ütést, és ha valaki nem köszöni meg az utolsó ütésnél, annak megint dupláznak. Röviden ennyi ikszdé

Hanii: Nem nyafognak, mellbimbó csavarást nekik, hidd el, nyafogni fognak. Őrültül tud fájni. Hjajj a gyűrű. Nem a kedvencem, de nem nehéz, a legrosszabb a nyújtó. A korlátnál meg a beugrás, akin póló van, kap egy szép kis kék foltot a karjára.

Dancsa: részvétem.   Szomorú
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6612 Dátum: 11 aug 13, 11:42:53 »

Jah igen a CSBCS. ikszdé
Jujjujuj az egy időben nagy szám volt, mindenki azt kérdezte a másiktól: Kérsz egy csbcs-t? Nevet
Én még sose csináltam, de komolyan, ki fogom próbálni. Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6613 Dátum: 11 aug 13, 11:55:13 »

Vannak még gyenge pontok, az ilyeneket ki kell használni. De nem adok tippeket, mert a végén még valakinek komoly baja lesz. ikszdé
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6614 Dátum: 11 aug 13, 13:00:41 »

Haha, szerintem se igaz, hogy a lányok gyengék. Nevet
Általános iskolában lány létemre mindig én szedtem szét a verekedéseket, persze így kaptam belőle én is párat, de nem érdekel, ne verekedjenek, ne legyenek már gyerekesek az osztálytársaim. Persze a tanárok meg nem győztek dicsérni, hogy én vagyok az egyetlen az osztályból, akinek eszébe jut, hogy szét kéne őket szedni, és nem buzdítani őket.
Amúgy meg csak halványan megjegyezném, hogy jó pár srácot leültettem már a földre... Volt olyan, hogy ideges voltam, gyerek még direkt idegesített, hát fogtam magam, kirúgtam alóla a lábát, a vállát megfogtam és azzal a lendülettel ledobtam a földre. Pár napig fájt is a segge. ikszdé
Másik sztori, hogy egy srác lökdösött, én meg ráestem osztálytársamra. Bepipultam, megfogtam azt a gyereket akit nekem lökött, mondtam neki, hogy kérlek ne haragudj meg, és izomból neki löktem a srácnak. A srác ráseggelt a padra, majd felborult vele. Hetekig nem szólt hozzám. Kúl
Barátom is kapott már tőlem pár atyai pofont, szegényt sajnáltam is utána, azt mondta, hogy fáj az állkapcsa és alig tud enni. Pirul
Ennyit arról, hogy gyengék a lányok. : )))

Állítólag tegnap volt a nagy csillaghullás, hát én egyet sem láttam... Közületek látott valaki?
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Oldalak: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!