24 júl 01, 11:06:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1217452 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6630 Dátum: 11 aug 14, 16:16:37 »

Hát Mazdában még nem ültem. Szépek, de nem az én világom. Nekem az igazán kedvenceim az öreg autók. A mai autókból hiányolom az egyediséget. Egy jó öreg jaguár e típus vagy egy jó öreg Chevrolet corvette ritkaság és egyedi. Azonban ma ültem egy gyönyörű honda s2000-ben. Na az is gyönyörű autó. Csak az a baj, hogy rettentő drágák ezek a típusúak.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6631 Dátum: 11 aug 14, 16:26:45 »

A papámnak is régen Mazdája volt. Egy piros, aztán egy fehér, de mind a kettő kiöregedett és elromlott, úgyhogy eladta és vett egy másikat. Pedig szerettem a fehér Mazdát, és mindig megfájdul a szívem, amikor látom furikázni a városban. Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6632 Dátum: 11 aug 14, 19:18:15 »

Én oda vagyok a régi autókért. De tényleg a régi autókért nem pedig a 2000 xy Nevet Néztünk is egy gyönyörűet. Nem tudom kinézi a Mentalista című sorozatot, de a főszereplő Simon Baker (Patrick Jane)-nek egy gyönyörű szép Citroën ami 1955-75 között készülsz, és utána néztünk a neten és körülbelül 500 000 forintért meg lehet venni. Én nagyon szeretném.  Pirul


Amúgy minden nő bonyolult a maga módján, teljesen érthetetlenek.  smirksweat
Jaj, nem is vagyunk "érthetetlenek" ... smirksweat Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 14, 19:19:46 írta Minagi » Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6633 Dátum: 11 aug 14, 19:24:05 »

Dehogyisnem Nevet Neked lehet, hogy nem mert nő vagy, de a pasiknak minden nő érthetetlen ikszdé Aki azt hiszi, hogy kiismert minket azt is érik meglepetések. ikszdé Ők nem úgy működnek mint mi Mosolyog Bár én megértem, hogy nem értenek minket, a helyükben én se érteném Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6634 Dátum: 11 aug 14, 19:39:31 »

Verekedés: Alapjába véve én sem vagyok erőszakos. Mindig szépen megkérem az illetőt, hogy hagyja abba, ne most, stb. Ha nem ért a szép szóból, elküldöm a k*rva anyjába, hátha megsértődik és abba hagyja. Aztán ha ez sem elég, akkor folyamodok erőszakhoz. ^^"

Emlékszem, amikor 6. osztályos voltam 2 osztálytársam heccből nekem jött. Az egyik lefogott, a másik pedig adott egy marha nagy zsibbasztót. Elkezdtem sírni, pont bejött a tanár, elmeséltem neki, hogy mi történt, és mivel annyira zsibbadt és fájt a kezem, hogy nem tudtam írni, ezért kapott a 2 srác szaktanárit. ikszdé Egyébként még az nap estére feldagadt a kezem, 2-3 napig be volt kötve folyamatosan vizes borogatással, sőt még tesiznem se kellett, amikor meglátta a tanár, hogy hogy néz ki. Kúl

Hetedikben is volt egy hasonló eset, beszóltam egy nyomorék osztálytársamnak, hogy "megy oboázni", és a folyosó közepén kaptam egy hatalmas zsibbasztót. Természetesen látta a tanár, s így ő is kapott szaktanárit. Ördögi

Egyébként én nem azért vagyok erős, mert izomból, erőből támadok, hanem mert lazaságból, gyorsan, sebesen .. Eddig mindig hatásos volt. Nevet

Csillaghullás: Én már láttam idén, szépnek szép látvány, de szerintem állandóan nézni már unalmas. A kívánságokról meg annyit, hogy amikor meglátom, nem az jut eszembe, amit kívánni akarok, hanem "jaj, hullócsillag!", és már vége is.

Érthetetlenség: Srácok, ti se vagytok piskóták! kacsint

Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6635 Dátum: 11 aug 14, 19:48:58 »

Jaja. Minden nő legalább olyan bonyolult mint egy százas szög.  Nyelvesít
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6636 Dátum: 11 aug 14, 20:42:50 »

Minagi:
Hát ahogy írtam, a jaguár e-tipus egy kb 40 éves autó. De ami még gyönyörű az a jaguár xk 40. Ez egy 50 évekbeli autó, gyönyörű.

A mentalistának a citröen ds 21-e van?  Szép autó az is. A netes milyen állapotban van? Javítani gondolom azért kell.

Nőkhöz: Bonyolultak? Igen. Mondanak valamit, mást mutatnak ki, és még egy harmadik dologra gondolnak. Na akkor most legyünk gondolatolvasók?

Verekedés: 6 törés után, nem érhet meglepetés ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6637 Dátum: 11 aug 14, 20:58:59 »

Hát érezni kell mire gondolnak. Ha az ember figyel, akkor mindig lehet érezni.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6638 Dátum: 11 aug 14, 21:05:32 »

Csak érzékeltetni akartam a dolgot. Lehet érezni, vagy inkább sejteni, de ez nőtől függ. 
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6639 Dátum: 11 aug 14, 21:16:28 »

Tényleg gyönyörű .
Azt hiszem teljesen jó, nem kell javítani, és menetre kész. De majd megnézem megint csak most nem találom meg -.-
Naplózva


Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6640 Dátum: 11 aug 14, 21:18:55 »

Minden érmének két oldala van. Férfitól is függ, hogy mennyi energiát- és észt- fektet egy nő "kiismerésébe" és "meghódításába". kacsint Nem minden a nők hibája.  kacsint

Újabban megint rákaptam a punk-rockra. Valahogy nem tudom abbahagyni, egyfolytában  zenét hallgatok, énekelek, vagy a ritmust dobolom. Ezen még nem tudtam felülkerekedni. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6641 Dátum: 11 aug 14, 21:25:46 »

Minagi: Ha menetre kész, akkor viszonylag megéri, de vigyázatok, a papírjai, és a számok meglegyenek. At alváz nem legyen rozsdás, meg a motor legyen jó állapotú. Mi is venni akartunk ot-s autót, de a papírjai nem voltak rendben, és az alváz sem volt megnyerő.

Lille17: Ahogy két oldalú az érme, ezért az is kérdés, menyit engedtek megismerni magatokból.
Baj ha nem bírtál felülemelkedni rajta?
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6642 Dátum: 11 aug 14, 21:36:59 »

Nem feltétlenül. Csak pár óra után már a barátaimat is idegesíti.   Nevet
Egyébként direkt azért említettem meg a befektetett energiát is, mert hiába ha egy lány először zárkózott, de hosszas "munkával" és erőteljes fellépéssel ki lehet nyitni a legmegveszekedettebb zárat is.  kacsint
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6643 Dátum: 11 aug 14, 22:15:18 »

Hát nekem az erőszak szituáció és hangulat-; tudatállapot függő. Akit ismerek, netalán haverom, azzal mindig megtudom beszélni a dolgokat. Ha nem is, akkor mindig nyugodt maradok és természetfeletti önuralomról tanúskodom. Még nyugtató mély levegő se kell, csak szánom őket, de szinte soha nem ítélem el őket. No de ha idegenről van szó, más a helyzet. Nem tudom miért, mindig ökölbe szorul a kezem. (Kivéve ha illuminált állapotba vagyok.) Tapasztalnom kell még ahhoz, hogy "öregebb" legyek. Most még nem tudok visszadobni kenyérrel, ha megdob kővel egy idegen. Már nem egyszer kellett lefogni az utca kellős közepén, hogy ne verjek szét egy-két részeg csövest, vagy nem fehér bőrszínű embert, akik minden ok nélkül beszólogatnak. Persze a "bocsánat" szó működik nálam.

A nők tényleg megérthetetlenek. Például ma közli a barátnőm, hogy nem fürdik meg addig nálam, amíg nem vagyunk X ideig együtt. Persze magyarázata nem volt rá. De ahelyett, hogy bármi negatívat reagálnék erre, inkább kacarászok rajta egy jót és adok neki az aranyos pofijára egy cuppanósat.
Naplózva



bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6644 Dátum: 11 aug 14, 22:32:53 »

Lol, ilyet még nem is hallottam. Sőt, nem is gondoltam még ilyesmire, hogy x idő után fürdök csak a barátomnál. Ez vicces. Néha egy nő se érti meg a másik nőt...
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!