24 júl 01, 10:38:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1217401 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6645 Dátum: 11 aug 14, 22:38:45 »

Aes Sedai:
Az a legjobb, mikor 4-en játsszák. Akkor lehet gondolkodni meg kombinálni. Nálunk általában ritkán vannak ilyen nagy partik, de ha vannak, akkor általában 4-5 órát is lejátszunk.

Valaki nem tud esetleg ultizni?

Én eddig azt hittem 66-ozni csak 2-en lehet, még jó, hogy szóltatok, utána néztem és nagyjából világos a "multiplayer mod", végre suliban tudunk majd egyszerre játszani  Pojén
Én tudok ultizni. Na ott kell csak igazán gondolkodni. Nálunk ott megy a vita, hogy van-e olyan bemondás, hogy 4 ász (vagyis  te viszed el az összes ászt). Szerintetek van? Haverral ezzel versenyeztünk ki talál több olyan oldalt, ami bizonyítja, hogy létezik vagy nem  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6646 Dátum: 11 aug 15, 07:12:08 »

Lille17: A zár témát ne feszegesd férfi és nő különbségre. ikszdé

Stance: Hát igen, néha sokkal megalázóbb a nyugodtság a másik fél számára, minta agyonvernéd.
Hát a barátnős szituációra meg kíváncsi lettem volna.

ATON14: Igen lehet, és nagyon jó játék, ajánlom.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6647 Dátum: 11 aug 15, 10:31:51 »

Nekem van egy olyan könyvem, hogy "Tinilányok kézikönyve" Na abba az is megy keményen, hogy mi féle különbségek vannak a férfiak és nők között.

Komolyan durva, mi képesek vagyunk órákon át kerülgetni a forró kását, míg a fiúk nyíltak és egyenesek. Nem kertelnek egy percig sem, ha valami bajuk van, akár azzal akivel beszélnek, akár valakivel a hátuk mögött, megmondják. És a másik fél többnyire fel se veszi. ( Mondjuk ez helyzettől is függ, de gyakran van így )

 Ezért egy kicsit gondban vagytok, mikor egy lánnyal kell "nyíltan" beszélnetek,  ugyanis rólunk nem pereg le minden, nem bocsátunk meg olyan könnyen,
nem könnyű követni a logikánkat, az érveinket, ha nem olyan általános dologról van szó, mint: Mi a kedvenc zenénk? Mit csinálunk délutánonként? meg hasonlók. Szerintem egy kapcsolat akkor lesz igazán kapcsolat, ha nem csak "ilyesmikre terjed ki" ( az most mindegy, hogy baráti, vagy szerelmi ) Mindkét félnek muszáj kompromisszumot kötnie, ha a helyzet úgy adódik, s habár "nem vagyunk gondolatolvasók" senki sem az, azért mégis ki lehet találni, mivel tudunk örömet okozni a másiknak, vagy esetleg bánatot, csalódást. Meg kell értenünk a másik álláspontját, és érzéseit is.

 Ha mondjuk valami nagyon-de-nagyon nem tetszik, és rossz, azt is úgy kell előadni, hogy közben a másik ne vágjon hozzád valamit. Ez iszonyúan ironikusan hangzik, ha egyszer neked van bajod vele, de pont azért kell "tapintatosan" közöli a dolgot, hogy legyen ideje belátni, tényleg hibázott.

 Ilyen esetben a fiúnak célszerű nem "túl egyenesnek lenni"
Pl: Figyi, egy kissé unom már, hogy sosem vagy elérhető a mobilodon!
Én ezen tuti kiakadnék, és olyasmit mondanék, ez még nem a világvége, és hogy nem is törődik velem, meg hasonlók... És 2 napig hozzá se szólnék ( mert ilyen vagyok)
 Ezt meg lehet mondani szépen is. PL : Zavar, hogy ha beszélni szeretnék veled, alig vagy elérhető. Szeretném ha be lennél kapcsolva.
Ez elég egyenes, de tapintatos is nem? Mosolyog ( ezt a példát csakúgy felhoztam, nem kell komolyan venni, csak én lányként ilyen esetben ezt látom korrektnek)


 A lányoknak meg nem szabad sokat köntörfalazni, mert a srácok nem díjazzák a kását. ikszdé
Pl: Tudod, hogy mennyire szeretlek, és időnkét annyira hiányzik a hangod! Jó volna a nap 24 órájában veled lenni, de sajnos nem lehet... És amikor már annyira-de annyira hiányzol, hogy a mobilom után kapok, és a számodat tárcsázom...
egy világ törik össze bennem, mikor azt mondja: A hívott szám jelenleg nem elérhető! Szeretném, ha egy kicsit több törődést kapnék, és beszélhetnék veled bármikor! Meg tudnád ezt tenni értem?  ikszdé

   Na jó, szerintem egy lány sincs, aki képes lenne ezért egy ehhez hasonló drámát csapni, de ez tényleg szánalmas, és még én is a falra másznék tőle.  Nevet  Korrektebben, csajosan:
   Mivel nem találkozhatunk mindennap, ezért időnként jó volna hallani a hangod. De sokszor nem vagy elérhető a mobilodon. Szeretném, ha többet lennél bekapcsolva. Mosolyog
 Én valami ilyesmit csinálnék. És nem észt akarok osztani, csak azon a vonalon próbáltam menni, amit nap-mint nap látok és tapasztalok. Ennyi. Mosolyog


    Hiába a gondolkodásmódunk között időnként olyan szakadék van, amit lehetetlen áthidalni. ikszdé Időnként még csodálom is a pasikat, hogy képesek szinte mindent olyan lazán venni... Szóval szerintem fölösleges a fiúkat-lányokat összehasonlítgatni, 2 külön állatfaj  Nevet
Habár a zár meg annak nyitása nem a legjobb hasonlat, (bárki képes egy idő után megnyílni bárkinek) a doboz kifejezés talán jobb. a Fiúk-lányok agyában van egy doboz, ami tudat alatt irányít bennünket. Ettől lesznek a fiúk és a lányok olyanok amilyenek. Mosolyog

 Mást találunk fontosnak, más dolgok tartoznak a mindennapjaink részévé, még úgy általánosságban is. A nők többnyire nem túl akaratosak, a férfiak inkább vezéregyéniségek. Másról szeretünk témázni,
és az nem igaz, hogy mi többet pletykálunk, és többet beszélünk. SŐT! ikszdé A fiúk állítólag pletykásabbak.
Mi nők egyszerre több dologra is tudunk figyelni. A pasik viszont nem annyira, így ha egy bonyolult több szálon futó történetet olvasnak, sokszor belegabalyodnak, és inkább nem olvassák tovább. Nevet És ez tény.
Egyszer azon röhögtem, hogy olvastam egy könyvet egy férfi írótól, és volt benne valami egy beteg macskáról. És nem zárta le ezt a szálat! ikszdé Végig azt vártam mi lesz a macska sorsa. Már sose tudom meg. Azért ez nem semmi igaz?

Viszont nekünk többnyire csapnivaló a térlátásunk. Geometriából még síkban is szörnyű vagyok. A testekkel meg már alig boldogultam.
A bevásárló központban meg a WC-ből kijövet elindultam előre, mikor jobbra volt a kijárat. ikszdé
Én még Sopron főterén is elvesztem!  smirksweat Szóval idegen helyen ne hagyjanak egyedül! Mosolyog
A fiúkat ezért nem értem, hogy képesek mindenhova eltalálni, ahol csak esetleg csak egyszer jártak, mikor én még a mi városunkat se ismerem igazán. ><  

Szóval ennyit a Nők-Férfiak összehasonlításáról...  Nevet  Pirul



« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 10:33:33 írta Luna-san » Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6648 Dátum: 11 aug 15, 10:35:56 »

Én sem értem a fiúkat, hogy képesek mindenhová odatalálni. Ez a képesség gyárilag kimarad belőlem. Nevet
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6649 Dátum: 11 aug 15, 10:39:31 »

De hiszen te is fiú vagy! ikszdé Ezek szerint te a kivételhez tartozol. Nem baj, erősíted a szabályt. kacsint
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6650 Dátum: 11 aug 15, 10:41:45 »

Férfi és nő közti különbségekről akár doku filmet is nézhettek Nevet Én egyszer láttam, mindenféle teszteket csináltak benne. A nőket inkább az érzelmek, anyai ösztönök vezérlik, férfiakat nem. Pl volt benne olyan, hogy egy kisgyereket azt hiszem odabilincseltek az utcán egy korláthoz. Vagy ilyesmi nem emlékszek már pontosan Gondolkozik És megnézték, hogy hány férfi illetve nő megy oda hozzá megkérdezni, hogy ez meg mi. Ohh My God Maradjunk annyiban, hogy női járókelők közül szinte mind odament, férfiak nagyrésze meg lazán elsétált mellette.
Meg a férfiak logikusabba, jobb a térlátásuk, tájékozódásuk általában.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6651 Dátum: 11 aug 15, 10:49:39 »

Hogy a nőket az érzelmek vezérlik a férfiakat meg a logika szerintem csak nevelés miatt alakult így. A férfiakat kiskoruktól kezdve arra nevelik, hogy mennyire menő ha elfojtják az érzelmeiket. Pedig mindenkire az érzelmek hatnak, csak kérdés, hogy valaki elismeri-e vagy nem.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6652 Dátum: 11 aug 15, 10:57:23 »

Nem mondom, hogy a férfiaknak nincsenek érzelmei illetve a nőknek logikája. Csak inkább az a mérvadó neveléstől függetlenül is. Mint mondtam ennek az anyai ösztönhöz is köze van. Belénk van kódolva Mosolyog
De erről most ez jutott eszembe Nevet http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6653 Dátum: 11 aug 15, 11:01:58 »

Hát én csak érzelmek alapján működöm. Jó, rendőrtiszti kiképzés alatt lett egy ilyen túlélő személyiségem, amikor nem beszélek, hidegvérű vagyok, az emberek semmilyen szinten nem érdekelnek, csak ha hasznom van belőlük és csak azzal törődök, hogy mi vezet az életben maradáshoz. Ott muszáj volt ilyenre váltanom. Egyszer még ha háború lesz, akkor jól fog jönni ez az énem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 11:02:29 írta Gdat88 » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6654 Dátum: 11 aug 15, 11:03:29 »

Akkor te egy kivétel vagy kacsint
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6655 Dátum: 11 aug 15, 11:03:54 »

Én istentelenül el tudok tévedni egy hipermarketben.
Barátnőm viszont élő GPS, reál tantárgyakból osztályelső, humán tantárnyakból örül a hármasnak, és csúnyának tartja a pingvineket.
Gének, mi?
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6656 Dátum: 11 aug 15, 11:17:29 »

Én is jobb voltam reál tantárgyakból mint humánból Nyelvesít Jobb matek, jobb fizika, jobb info, jobb számvitel stb mint mondjuk magyar, német vagy töri. Fujj utáltam is azokat Nevet
A hipermarketben én se tévedek el Nyelvesít Sőt általában odatalálok ahova kell, kivéve nagyon idegen helyen (pl másik város). A pingvinek nagy része ronda, 1-2 fajta aranyos belőle, a majmok is gusztustalanok, a perzsamacskák is, a kis töpörödött pincsikutyák meg főleg. :okád: Ja és ráadásul utálok vásárolni, meg sminkelni, pepecselni a hajammal stb. Ezt add össze. Nyelvesít
Mellesleg nem mondtam, hogy ez MINDIG igaz hanem azt hogy általában. Nyelvesít Mellesleg ez a korral is járhat én pl ennyi idős koromra sokkal érzékenyebb vagyok mindenre, könnyebb megbántani, sirva fakasztani mint fiatalabb koromban. Akkor minden lepattogott rólam Nyelvesít Pedig az ember azt gondolná pont fordítva kéne lennie Nevet
Na mindegy az hogy szerinte csúnya a pingvin még nem perdöntő bizonyíték arra, hogy a nők nem érzelmesebbek mint a férfiak Nevet No comment.
De nekem mosogatnom kéne! mindig eltereli valami a figyelmemet Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 11:20:09 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6657 Dátum: 11 aug 15, 11:19:11 »

gman, az érvelésed minden pontja stimmel, de a pingvinek sehogy sem passzolnak ide. Nevet
Amúgy aránytalan, életképtelen, madár aki nem tud repülni, ami legalább akkora hiányosság, mintha egy ember nem tudna gondolkodni. Nagyon gyökerek a pingvinek. Nevet

Ritli, az hogy valakit meg lehet-e bántani nem az érzelmeitől függ, hanem az önbizalmától. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 11:21:17 írta Gdat88 » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6658 Dátum: 11 aug 15, 11:20:42 »

Hát az én osztályomból a fiúk egyszer hazakísértek, és hát akkor a házunk eléggé az ördög hátamögött volt, elég bonyolult odatalálni, de másnap azon kapom magam, hogy ott köröznek a lakásunk előtt. xD Hát nem tudom hogy csinálták, de tényleg elég jó a memóriájuk és jól tudnak tájékozódni. Mosolyog Én ötször jártam már az egyik srác osztálytársamnál, de komolyan mondom, egyszerűen nem tudom megjegyezni, hogy merre laknak. xD Pedig ha jól emlékszem 3-4 utcával arrébb a régi házunktól. ikszdé smirksweat

Egyesek szerint ciki, ha egy fiú sír. Szerintem nem ciki, mármint ha az érzései miatt, de ezzel nem azt akarom mondani, hogy ha valami kemény fizikai sérülést szerez, akkor nem könnyezhet. =)
Én pl: (jó én lány vagyok xd) fizikai fájdalomtól nem szoktam sírni, általában tűrök, viszont amikor valami lelki bántódás ér, akkor nagyon könnyen eltörhet a mécses. Pirul

Meg volt az első kéziedzésem, nagyon durva volt, tisztára kimentem a gyakorlatból, be vagyok rozsdásodva. xD
Volt egy olyan gyakorlat, hogy fel kellett ugrani és lecsapni a védekező társunk kezét, és a válla fölött eldobni a labdát. Na egyszer nem koncentráltam és ügyesen ugrás után lecsapódtam a földre, ráesve a bal lábfejemre. ^^" Egész végig nagyon fájt, de nem akartam abbahagyni az edzést, nehogy nyámnyilának tartson a tanárúr, másrészt meg amúgy is éreztem, hogy végig kell csinálnom. Milyen ninja lenne belőlem, ha feladtam volna? Nevet
De most be van dagadva a bokám alatt, és még mindig fáj, remélem nem lesz bajom. Technikai KO Nem szeretem a kórházakat. >.<# (Sok rossz élmény.xd)

Én meg humános vagyok, de az egyik havernőm is inkább reálos, sőt nagyon sok reálos lány ismerősöm van. Akit először mondtam, na ő a Petrikbe vagyhova akar menni továbbtanulni, az a vegyészsuli, azt hiszem.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6659 Dátum: 11 aug 15, 11:26:59 »

Lehet életképtelenek a pingvinek de mégis élnek Nevet Ráadásul elég zord körülmények között ikszdé És a strucc se repül mégis él Ohh My God
Amúgy szerintem a legéletképtelenebb állat az a tengerimalac. wtf Technikai KO Sose tudtam azt az állatot hova rakni. Az csak szőrös és remeg meg gúvasztja a szemét. Szerintem valami korai genetikai kísérlet elkorcsosult eredményei Nevet Persze attól még aranyos xD
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!