24 jún 29, 06:30:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1213809 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6555 Dátum: 11 aug 11, 21:09:11 »

Kedves Saphira:
-Az hogy szeretek olvasni nem jelenti azt, hogy tudok mindent. Gondolom te is szeretsz olvasni, mégis lehet tőled kérdezni olyat amit nem tudsz.
- Nem több személyiséget írtam, hanem azt, hogy változó viselkedés, tudtommal ez igen tág fogalom. Mivel nem vagyok elmedoki (de örülök neki,hogy te az vagy) , így nem tudom a skizofrénia tüneteit, csak annyit tudok, viselkedészavar. De kérlek oszd meg velem mik azok, felkeltetted az érdeklődésemet.
- A tudathasadást gyakran használják mind a két betegségre.
-Tévedni emberi dolog, nem vagyok droid
- Amúgy igazad volt az elején, rossz betegséget írtam, és másra gondoltam. Emiatt elnézésed kérem. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6556 Dátum: 11 aug 11, 21:12:01 »

Kicsit túlságosan magadra veszed a dolgokat. Nem kéne ennyire fennakadni egy mondaton. Én például azt hittem nem szánunk pár szónál többet az egészre, de ha te ilyen érzékeny vagy...
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6557 Dátum: 11 aug 11, 21:57:58 »

Akkor az ilyen jól olvasott emberek tegyék már fel maguknak a kérdést, hogy mi köze a skizofréniának a többszörös személyiséghez? Semmi.
Az a köze hozzá, hogy gyakran összekeverik a kettőt. : P Ez elég jó közös pont nem? Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 21:58:31 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6558 Dátum: 11 aug 11, 22:00:13 »

Saphira: Mondtam hogy nem kenyerem a tippelgetés... de ha ennyire akarod.. körülbelül huszonhárom- huszonnégynek tippellek.
Mi alapján? Igazából semmi extra, csupán tipp..

Szerintem neten nem egyszerű megítélni a kort.. vannak bizonyos dolgok vagy információk amiből lelehet szűrni.. viszont az emberek nagy százaléka funkcionális analfabéta.. úgyhogy nem pont a fogalmazás vagy a helyesírás lesz az amiből meg lehet vagy meg akarom ítélni, de valószínűsítem a profizmus beszél belőled.

A skizofrénia meg egy olyan fogalom amit az emberek nagy része rosszul ismer, nagyon sok minden rosszul adja át.. pl.: filmek.
Az irodalom tanárunk oktatott ki erről még általános iskolában, mikor az egyik mű kapcsán valaki azt mondta az adott illetőre hogy skizofrén mire megkérdezte a tanár hogy mit ért ez alatt, természetesen azt értette hogy több személyisége van. Mire a tanár mondta hogy nem a skizofrénia nem ezt jelenti, de azt nem mondta el hogy mit jelent. Itt tovább is lépett annyit mondott hogy a történet szereplője meghasonlott.  Úgyhogy mi onnantól kezdve azt hittük hogy a több személyiségű embereket hívjuk meghasonlottnak.
Persze ez nincs így. Ma körülbelül úgy írnám le a meghasonlott jelentését hogy: ellentétbe kerül önmagával mivel a cselekedetei nem illeszkednek a kialakult értékrendjébe.

A skizofrénia azért ennél összetettebb dolog. Sok minden beletartozik de ez egy összetett téma, nincs kedvem és kompetenciám kifejteni, amúgy sem hiszem hogy bárkit érdekel, szerintem még téged sem.

Úgy látom hogy mindenben és mindenkiben a hibát keresed.. miért van ez?

Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6559 Dátum: 11 aug 11, 22:04:59 »

Ha valaki annyira kíváncsi a skizofrénia meg a személyiségzavar tüneteire akkor ott a google meg a wikipédia kacsint (nem kötekedésből írom, mielőtt valaki félreérti Mosolyog)
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6560 Dátum: 11 aug 11, 22:12:11 »

Hehe.. ezt én is akartam tanácsolni.. Mosolyog ;P

Jah igen Ritli, most jut eszembe, te említetted a ki mivel játszik éppen témában hogy: dungeon siege 2-t nyomod épp? kb egy éve maximum másfél éve vehettem elő.. és  most jut eszembe hogy meg is van az eredeti cd... arra gondoltam hogy megint előveszem, de most esik le (ténylegesen most) hogy Linux alatt nem biztos hogy elfut.. nah meglátjuk mennyire lesz hasznos a wine ehhez a játékhoz.
Nah meg hozzáteszem kiégett a videókártyám, de ez a játék el kell hogy fusson alaplapiról. Legalábbis van egy ilyen sejtésem. :Đ
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6561 Dátum: 11 aug 11, 22:19:59 »

Igen én voltam Mosolyog 3-at nem próbáltad? Érdekelne valaki véleménye aki kipróbálta Nevet Bár ez itt lehet kicsit off ^^ Nem tudom, hogy fut-e Linuxon, próba-cseresznye Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6562 Dátum: 11 aug 11, 22:25:22 »

Saphira: Igen, igazad van, kicsit túlreagáltam, de a te hozzászólásod eléggé irónikusan, és gúnyosan hangzott. Sajnos nem érzem az ilyen helyeken a poént, nem ismerlek téged, nem tudom, hogy mit szánsz humornak, mit nem. És mivel ez egy fórum, csak leírtam a véleményem. De gondolom ez nem érdekelt téged.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6563 Dátum: 11 aug 11, 22:27:28 »

hiroto ne törődj Saphira hsz-eivel mostanság mindig kötekedik meg bunkózik ^^ Tényleg a kitiltásra nyomul vagy valami nem kell foglalkozni vele Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6564 Dátum: 11 aug 11, 22:28:05 »

Ritli: Kicsit tényleg off.. de nem játszom vele jelenleg, csupán gondolati síkra vittem hogy fogom..
Különben is legutóbb olyan hosszú hsz-t összehoztam (miközben az egész téma egy-két sorokkal el volt intézve), hogy már nem maradt kapacitásom.. elfogyott a kredit.. Szomorú
Pedig eszemben volt hogy benyögöm hogy szeretem a dungeon siege-t. :Đ

lol.. ha ennyi miatt kitiltanák az embert.. az tényleg elég mókás lenne.. :Đ nem hiszem hogy erre nyomul.
Szerintem csak ilyen a stílusa ezzel nem is lenne baj... imádom az iróniát. ;P Viszont olykor alaptalan.

Nem érem el a buszt.. a fene.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 22:31:44 írta Ejfel » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6565 Dátum: 11 aug 11, 22:32:17 »

Régen nem volt ilyen (vagy legalábbis nem ennyire ikszdé), mostanában kattant meg ikszdé Direkt utálatos  Nevet

Akkor futás.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6566 Dátum: 11 aug 11, 22:34:05 »

Talán kötekedem, de egyszer sem bunkóztam. Egyébként meg a kötekedés nézőpont kérdése - talán nem is bántásból írom. Ady is ostorozta nemzetét és hazáját verseiben, holott szerette azt. pont azért, mert tudta, ezzel lehet a legeredményesebben javítani rajta: a hibáival való szembesítéssel.

Amúgy igazad van. Ne foglalkozz velem. Az jár az olyan embereknek, aki nem nyal be mindenkinek, ha valaki nem tetszik neki, hanem megmondja a véleményét.

Éjfél, egy pár évet tévedtél. Ám, nekem sem kenyerem a tippelgetés. Mosolyog

Az utolsó hozzászólásod is nekem szólt? Ismertél régebbről? Nem is emlékszem. Habár valóban elég homályosak néha az emlékeim, lehet az öregedéssel jár...
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6567 Dátum: 11 aug 11, 22:40:20 »

Vicces pont Adyt felhozni ellenérvként bunkózás és kötekedés témában Mosolyog.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6568 Dátum: 11 aug 11, 22:41:57 »

Persze az ember idővel válik "ilyenné".
Szerintem kifejezetten hatékony megoldás, és egy idő után már automatikus önvédelmi mechanizmus az irónia.. szarkazmus vagy épp a negatívabb hangnem.

Saphira: mennyit is?
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6569 Dátum: 11 aug 11, 22:42:34 »

Nem ismerlek nagyon, de azért látom a változást Nyelvesít Igenis kötekedsz, lásd akár a rajz topicot. És nem arra értem, hogy valakit lehúzol, ha egy rajz béna akkor béna nincs mit szépíteni rajta. Hanem az egyéb dolgaidra gondolok. Meg minden más témában is, ha valaki valamit mond egyből jön a beszólás és beoltás. Azt ne mondd, hogy nem így van. Nyelvesít (bár bevallom 1-2 esetben örömmel olvastam az oltásaidat, de titok, hogy mikor Nevet) A kioktatás és szembesítés sose gond, de azért nem mindegy az ember hogyan mondja. Lesütöttszemek
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!