24 szep 27, 21:10:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311448 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5160 Dátum: 11 jún 30, 10:05:12 »

Én most jöttem haza 1 hetes Balatoni kiruccanásomról, haza jöttem tovább tanulni, így nem maradhattam lent. De sajnos, véletlenül kicsit sokat voltam az egyik napon a Napon. Nekem elég porcelán bőröm van, így én inkább égek, mint barnulok, ellenben a tesóimmal. De most mindenhol leégtem, menni alig tudok >_< 2 napja történt, és még mindig nem nyugodott meg a bőröm, úgy hogy jó lesz, így óráimra járni, és nem figyelni a fájdalmakra.

gman: Kellemes utat, remélem kellemes idő lesz ott ahova mentek. ^-^
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5161 Dátum: 11 jún 30, 10:46:59 »

Na látom szex, betegségek és sport téma beindult.  Nevet Az utóbbi kettő nem érdekel.  ikszdé  Nyelvesít

Tegnap elmaradt a táncház.  Kiüt Nagyon nem az én hetem ez.

bogcsiika jobbulást! Tényleg nagyon rossz nyáron betegeskedni. Nálunk húgom beteg, plusz melóhelyen is rohadt sokan voltak betegek az elmúlt hetekben.

Masashi nekem Hidan jobban bejön, annyira jól néz ki. *.* Madarának inkább az egyénisége vonzó.
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #5162 Dátum: 11 jún 30, 11:10:14 »

A Föld nem ovális, hanem geoid alakú, vagy forgási ellipszoid. Márió
A google a te barátod is?  ikszdé Kiröhög ... vagy akár idézhetnék egy Klasszikkust is: "Köszönjük Emese!"  No comment

Amúgy Gabesz ám igen, nem csak te érted félre de ahhoz hogy megértsd Masashit, ahhoz használd a vissza olvasás no jutsut úgy pár oldal erejéig, mert ott aféle használati útmutatót (igaz részletekben) az én közreműködésemmel és masashi jóváhagyásával, leírtuk az erről szóló információk tömkelegét!

Aki meg nyaralni, annak jó nyaralást kívánok (legalább vkik megtehetik Johhny Depi)!!!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 11:10:49 írta Morause » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5163 Dátum: 11 jún 30, 11:17:17 »

Tényleg milyen betegeskedős mindenki. :/ Én nem. Szerencsére... ^^ Cseresznyére is ihatok tejet, akkor sem lesz bajom. ikszdé
Ha már a zsánereknél tartunk, akkor az Akatsukiból persze, hogy Hidan a No.1! Itachi a kedvenc, de ha pasiként nézzük őket, akkor Hidannn~... ^3^ Meg Sasorinak szép a szeme. Hümm-hümm

Nyaralás: mindegy, hogy hova, csak menjünk! Ki tart velem? *-*
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5164 Dátum: 11 jún 30, 11:27:55 »

A-chan én is egészséges vagyok.  Nevet És szívesen megyek nyaralni veled. *.* Hova menjünk?
Nekem Itachi az örök kedvenc. <3 Kinézet és jellem terén egyaránt.

Na, részt vettem egy pörkölt főző kiképzésen.  Nevet Nemsokára kész van. Ki kér?  Nevet A hagyma csípi a szemem még most is.


Morause gyere velünk te is!  Nevet
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5165 Dátum: 11 jún 30, 11:42:27 »

Hogy hova? Gondolkozik Daniékhoz cseresznyét lopni! Nevet Tulajdonképpen nekem mindegy, csak utazni lehessen a másik fő szempont meg a társaság. Nevet

Kiképzés? :O Én kérek! ^^ Van hozzá galuska is? Nevet A hagyma ellen a szemüveg sem véd... Már próbáltam. :/
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5166 Dátum: 11 jún 30, 11:47:07 »

Jó ötlet. És mivel Dani volt olyan kedves és megosztotta velünk, hogy hol található a kert ezért nem is lesz gond az odatalálás.  Nevet Piát is viszünk, kajának ott a cseresznye. Báár vodka és cseresznye kombó... Huha.  >.<#
A társaság csak jó lehet, ha én is ott vagyok.  Kúl Ególego  Nevet

Apa tanított. Szívesen továbbadom szerény tudásomat. Galuska helyett tészta lesz sajna, az idő és Apa lábfájása miatt. De így is jó lesz szerintem.  Nevet Én szemüveges vagyok alapból, és tényleg nem segít.
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5167 Dátum: 11 jún 30, 12:22:58 »

Seva még mindig cseresznyét akarsz lopni? Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5168 Dátum: 11 jún 30, 12:34:57 »

Hihh az nem rossz ötlet:D én is mehetek? Pirul

Nyaraláshoz: én már majdnem 1 hete ezt teszem Nevet Nevet barátnőmmel meg húgommal az a fő szórakozásunk hogy a sétáló utcában fosszuk a boltokat ikszdé
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5169 Dátum: 11 jún 30, 12:38:44 »

samdav úgy ismersz mint, aki letesz vmilyen tervéről?  Nevet Soha. Kell nekem az a cseresznye.  ikszdé

Kallen jöhetsz persze. ^^ Hol nyaralsz?  Nevet És ruhákat vesztek legalább? *.*
Naplózva


Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5170 Dátum: 11 jún 30, 12:44:17 »

Jupíí viszem a kosaram^¸^ Németországban, ezen belül Heidelbergben :3 és igen, ruhákat minden mennyiségben*.* meg a cp-mhez az alapanyagokat Hümm-hümm
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5171 Dátum: 11 jún 30, 12:52:06 »

Ugye-ugye, Itachi? <333333333
Egyébként már sokkal jobban vagyok, köszönöm a jókívánságokat! : ))
Arrafelé milyen idő van? Erre közeledik a vihar... Már dörög meg villámlik. ^^
Ja és megfogadtam, hogy ami lehetne másképp is, abba nem fogok beletörődni .. Most is épp ügyködök. (yn)
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Morause
Vendég
« Válasz #5172 Dátum: 11 jún 30, 13:07:05 »

A villám ide is jöhetne mert.... inkább ezt hagyom! (tönkre ment a monitor, és a viharra akarom fogni hogy tette tönkre így fizet a biztosító)

Sevanna kösz hogy hívsz, ha megmondod hova elmegyek akár a világvégére is... de cseresznyét lopni heeej, van itthon annyi mint a nyű akkor inkább viszek... csak ne legyél már idegtépő! xD

Kallen... ohh te kis plázacica xD, a nőknél ez a vásárlás ösztön néha nagyon durva, és kiakasztó ha vásárolni megyek, semmilyen lány ismerősömet nem viszem magammal, anyámmal se szerettem / szeretek! Ha barátnőm is volt akkor meg pláne! Az ember teszem azt tervez mondjuk 1-2 óra vásárlást (mert mondjuk sokat akar venni) azt lesz belőle vagy 6 óra!  Technikai KO

A-chan nem tudom, de a cseresznye-tej kombót azt még a jó isten is megszívná! Kiröhög  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 13:08:01 írta Morause » Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5173 Dátum: 11 jún 30, 13:09:15 »

Egy nagy vihar most ért ide és nekem így kell mennem dolgozni... Szomorú

Hogy miért nem tudot várni míg már dolgozok? A vihar visszatart pár vásárlót. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 13:14:04 írta CsiziDani » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5174 Dátum: 11 jún 30, 13:23:34 »

Kallen No.-ban?  Ohh My God Hoppá, akkor ti sem éheztek.  ikszdé Milyen ruhákat vettél? *.*

Morause idegesítő, aki mondja, de én biztos nem. ;P Legalábbis eddig ezt sose mondta rám senki. És ne is vezessük be. ^^

Dani részvétem.  Vígasztal Pécsre most kezd el betörni a front. Irdatlan szél és egyebek. Storm is coming, Harry...
Miközben ezeket a sorokat írom a szél betörte az ablakot. :S
Naplózva


Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!