24 szep 27, 19:01:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311127 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5130 Dátum: 11 jún 29, 18:16:26 »

CsiziDani: bmeg Nevet Nevet ez jó ikszdé
UMasashi: uuu.... az kemény lehetett, nekem még általános 7.-be beleszúrta a vállamba egy golyóstollat az osztálytársam, amivel írt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 18:19:14 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5131 Dátum: 11 jún 29, 18:18:44 »

Ott lesz samdav, ne aggódj! Nevet golyóstollat? >.<# fuj... Amúgy ti szoktátok az örökíró kifelyezést használni? Hmm?

Morause: Az csak költői kérdés volt... ^^

CsiziDani: ikszdé

Nálunk egyszer anyunak jutott eszébe, hogy fel kellene szedni a szőnyeget, csak épp rá volt téve egy kisszekrény 150 literes akváriumostól... ikszdé Nem volt otthon egy épeszű vágószerszám sem, úgyhogy fogtuk a legnagyobb konyhakést és azzal vágtuk el a szőnyeget az akvárium körül... ikszdé
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5132 Dátum: 11 jún 29, 18:19:25 »

Ja, olyan is volt, hogy fel volt mosva a csempe kint az előszobánkba én meg rohanok ki és focis becsúszással a lábammal betörtem az üveget az ajtón. Ilyenkor voltam 10 éves és szana széjjel vágta a lábamat, most már persze jobb. Ja 13-14 éves lehettem, mikor eltörtem a bal alsó karomat, mert lovagoltam (igen jártam Nevet) és megindult hevesen, mert egy őz kiugrott a bokorból és én meg nem figyeltem és ráestem a kezemre Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #5133 Dátum: 11 jún 29, 18:21:26 »

Teljes mértékben rafinált vagy! Nevet "ennyi és nem több." ezt furcsán kiemelted, tán attól félsz hogy félre értem és többet képzelek bele? Ohh My God Ha vmit félre akarok érteni, akkor azt nyilvánosan és viccesen teszem, h mindenki tudja hogy csak poénkodom! Nevet

samdav te meg egy árva szót se szólj mikor... még 1 hete sincs anyám kitalálta hogy halott nagy father házából kihozzuk a maradék bútort és haza hozzuk!
Nos amit ezzel kapcsolatban tudni kell, hogy a szekrények rohadt nehezek és hát nagyapámnak a háza úgy van betervezve hogy pár ilyen nagyméretű mázsás szekrényt véletlenül se legyen gyerekjáték kihozni.
Na de mind1 ez még nem lenne gond de father se mai csirke, ezért a nehezét én cipeltem úgy hogy full dzsuva lettem, meg nyeltem port de többet mint akárki egész élete során, és még a kezemet is bevágta!
Majd utánfutóval haza vittük és kezdjük előröl csak most befele... annyiban könnyebb dolgunk volt hogy nem volt annyi kanyar, de a lépcsőn felvinni nem volt gyerek játék... amikor meg a ház felső szintjére vittük (ami szintén egy lépcső) az meg szenvedés volt mert ott már be is szorultunk, úgy kellet ötletelnünk hogy ne verjük le a falat, és paszírozzuk magunkból azt ki ami még bennünk van!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 18:24:11 írta Morause » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5134 Dátum: 11 jún 29, 18:26:22 »

Naná hogy emlékszem, de magadnak köszönd hogy nem beszélsz elég nyilvánvalóan... csak ilyeneket írsz kiemelve hogy "megvoltak" meg hasonlók, akkor meg ne csodálkozz hogy ha még te is vagy más félre érti amit írsz! Nevet Kiröhög
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5135 Dátum: 11 jún 29, 18:26:53 »

Samdav lovagoltál? *-* De jó neked! Nevet Amúgy én is jártam egy ideig kiskoromban, csak utána szünetelt a pasi aki tanított és végül többet nem mentem... A ló csak egyszer dobott le mert megbotlott és megijedt. Anyuék szívinfarktust kaptak, amikor rátták, hogy repülök lefelé, de nekem semmi bajom nem lett. Felpattantam és csipogtam az oktatónak, hogy tegyen vissza a nyeregbe mert egyedül nem tudtam visszamászni... ikszdé
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #5136 Dátum: 11 jún 29, 18:34:14 »

Hát kiskorába mindenki élmény sportolt, én meg félelmetes élményekben vettem részt - unokatesómnak hála  smirksweat - méghozzá megmutatta mennyire izom és mennyire tud szadizni(szadizmus), folyton fejjel lefele lógatott és úgy dobált mint egy babzsákot, de nem felfele hogy vissza essek hanem előre.. olyan ívben repültem mint ahogy a szivárványt látod egy jó eső utáni napsütötte délutánon!
Úgyhogy ha úgy veszük én egy ilyen ingyen ejtőernyő előképzőben vettem részt ahol érezhetem hogy "dús hajamba tép a szél" és hogy kell egyszerre a félelem minden látható jelét megcsinálni! (besz*rás, behugyozás, befosás, sírni, ordítani)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5137 Dátum: 11 jún 29, 18:39:37 »

samdav: WTF? Na ne... Az elég x@r lehetett, nekem a Rotringgal volt így, beleragadt a vége a husimba. ikszdé Juj hogy hogy szedtem  ki onnan nem tudom de elég szép színt kapott egy darabig a bőröm.
Igen, de ez az a vége volt, amivel írunk, amiben nem grafit, hanem tinta v mi van Nevet
Morause: az kemény lehetett Nevet Nevet
Amúgy köbö 1 éve történt az velem, hogy rám esett a nagy lábujjamra egy kocsikerék fém felnivel (nos az ilyen 60-70 cm magasban volt v magasabban és a felnivel együtt van vagy 50-60 kiló egy kerék Mosolyog ) Szépen le is nyúzta az egész körmömet a doki, mert már nőtt alatta a másik Mosolyog Fincsi volt...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5138 Dátum: 11 jún 29, 18:46:33 »

Jaa te kis morbid királynő Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #5139 Dátum: 11 jún 29, 18:49:21 »

Ha már erről van szó, sokat sebesítettem meg magam kis koromba! Csináltunk bátyámmal a ház tövébe egy jébgöl készült kis kuckót,(természetesen télen) nagyon bruta lett... de én balf*sz a tetejére felmásztam mert feltudtam mert a háznak azon részébe volt... és megcsúsztam és pont a tökömre estem!
Vagy a másik hogy farigcsáltam csak a bicska csuklós része állt a kezem felé és mikor megcsúszott a bicska belevágott a körmön át a húsba egészen a csontig!
Na most az utolsó az hogy volt most januárba egy műtétem lábbal kapcsolatos... méghozzá vadhús miatt... kinyestek egy pár centit belőlem! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 18:49:56 írta Morause » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5140 Dátum: 11 jún 29, 18:57:21 »

Morause: juj tökre esés, na az fájhatot...  >.<# Téged is jól megvágtak, mint marhahúst a hentesboltba Nevet
UMasashi: csak leesett egy idő után Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #5141 Dátum: 11 jún 29, 19:03:51 »

Ja igen az ilyen állatos dolgok elég poénosak, múltkor megyek haza koliból azt 3-an kicsit arrébb tőlem ott kacagnak (1 csaj, 2 srác) és gondolkoztam min röhögnek de nem kellet sokat várnom hogy megtudjam mert a csaj az út másik oldalán lévő busz megállóba oda szól a barátnőjéhez:
"Hééé Juli (ez most egy random név ám nem emlékszem hogy hívták a csajt) képzeld leszart egy madár... hihihi-hahaha"

Te hát akkor bennem meg mindkét buszmegállóba olyan röhögés játszódott le hogy az vmi hihetetlen... ráadásul még a két csávó azt mondja a csajnak: Te hülye meg még szét is kürtölöd!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 19:04:52 írta Morause » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5142 Dátum: 11 jún 29, 19:09:53 »

Morause: ez jó Nevet Nevet most én is röhögök ikszdé
UMasashi: jó lehetett, csak az a szívás, ha olyan történik veled, hogy felmászol a legtetejére és úgy jössz le, hogy csúszol és közbe végig fogod a kötelet (elsőre így csináltam, égetett a tenyerem, mint állat  >.<#) nagyon xar érzés, ezért kell szakaszosan lecsúszni Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #5143 Dátum: 11 jún 29, 19:31:00 »

És ha vesztettél volna őt is tökön rúgod?  Gondolkozik ....  Nevet Kiröhög
Amúgy meg a hiperségről jut eszembe.. mikor mesélte muther hogy baba koromba én voltam a leghiperaktívabb... még a bátyáméknál is nagyobb feladat voltam! Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5144 Dátum: 11 jún 29, 19:34:18 »

Én momentán hiperaktívitásra szedtem gyógyszert Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!