24 szep 28, 23:41:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313058 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5100 Dátum: 11 jún 29, 09:00:12 »

Büntetést? smirksweat ikszdé
Mivel az aláírásodban már ott van a fangirlséged bizonyítéka gondoltam, hogy emide mehet más is, de akkor tévedtem... ikszdé
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5101 Dátum: 11 jún 29, 12:54:44 »

Régi fórumos témához annyit, hogy kevés ember volt/van itt aki nem szimpi, szóval én is annak örülnék, aminek A-chan, hogy maradjanak a régiek és jöjjenek újak.

Masashi szerintem jó nagyon az új avád. *.* Nekem 100 éve Gazille van kint, de sose fogom megunni szerintem. <3 Max lecserélem egy másik Gazille-ra.  ikszdé

Szörnyű napom van. Besz*rt az idő, úgyhogy nem tudok strandra menni délután pedig az volt a tervem. Plusz az ügyfeleim nem jöttek be.  >.<# Vki vigasztaljon meg.  Johhny Depi
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5102 Dátum: 11 jún 29, 13:06:49 »

Vki vigasztaljon meg.  Johhny Depi
Még mindig csak a szomszéd városba kéne átugranod hozzá. Nevet
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5103 Dátum: 11 jún 29, 13:20:27 »

Szegény Sevanna. Szomorú Zárt része nincs annak a strandnak, hogy mégis el tudj menni? Vagy az is lehet, hogy később még kisüt a nap. ^^

Itt sincs túl jó idő. Szürke, el van borulva és fúj a szél. Nekem meg úgy volt, hogy hazamegyek már múlt szombaton, de ittragadtam egy átadás miatt és pont lehült az idő... Egy szál rendes vastag felsőm sincs. >.<# ikszdé
A végén még a rajzot sem fogom tudni befejezni, úgyhogy feleslegesen maradtam itt. ikszdé
A legjobb az egészben, hogy ráírtam a prof aszisztensére, hogy gond-e ha nem adom át idejében, és mondta, hogy nem. (ez volt tegnap reggel, ma kellett volna átadni 11kor) Mondom szuper, akkor nem gürizek annyira, ha úgyis mindegy, szóval tegap délelőtt lazsáltam... Erre meg megint ír tegnap délután, hogy inkább áttette az átadást csütörtökre, és megkér, hogy szóljak a többieknek is... Mondon super... Technikai KO ikszdé Ha délelőtt is rajzoltam volna rendesen, akkor talán kész is lenne mire kell. >.<#

Én április óta vagyok itt? Gondolkozik Nem tudom... ikszdé
Azóta ez a harmadik avám, de szerintem ez az igazi, úgyhogy marad. ^^ Masashi amúgy te összeszámolnád egyszer, neked mennyi volt? ikszdé
Szeretem Gazillet, és ez a kép is tiszta jó róla. *-*
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5104 Dátum: 11 jún 29, 14:19:49 »

Én is gondolkodom, hogy leváltsam-e a Kamineko -mat. Valószínűleg le fogom. (azért hogy jelezzem: visszajöttem) Először Hetaliásat akartam. Aztán mást... Meg megint mást... De már leszűkült a kör, szóval valószínűleg mindjárt lesz is új avám. Nevet

Egyébként miért akarsz úgy kinézni mint Kabucsimaru? :O Szerintem nem állna neked jól. ikszdé

Szerk.: Ez a Krona kissé béna lett. Hmmm... Akkor jön a B terv. Nevet
Szerk2: Így mostmár jó lesz. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 15:08:47 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5105 Dátum: 11 jún 29, 15:07:26 »

Még mindig csak a szomszéd városba kéne átugranod hozzá. Nevet

Nagyon nézel majd ha egyszer beállítok.  Nevet Nem fogok előre szólni. Majd arra leszel figyelmes, hogy a fátokon ülök és eszem a cseresznyét.  Nyelvesít

Amúgy már túltettem magam a strand dolgon, mert este táncházba megyek. Nekem az az elvem, hogy nyáron mindennapra kell, hogy legyen az embernek vmi programja. Mert télen pusztulat van, hideg és mindenki otthon gubbaszt. Úgyhogy nyáron kell az embernek elsősorban kiszórakoznia magát.  Nevet Télen csak kocsmázni lehet, de az is uncsi már egy idő után.  Nevet

A-chan amúgy sajna nincs. Ez egy medencés strand. Azért ide akartunk menni, mert PTE-s diákkal ingyenes a belépő.  Mosolyog Aki erről nem tudott eddig és van PTE-s diákja kezdjen el sürgősen Pollackra járni.  Nevet
A ruha hiány miatt részvétem.  Vígasztal Én ma meg tegnapelőtt reggel fagytam szét, mert azt hittem melegebb lesz.  Technikai KO Most meg délutánra meleg lett, ki érti ezt.  >.<#

Milyen rajzot kell átadnod? Vagy milyen meló ez, ha nem titok?

Gazille  Ámor

Masashi szerintem photoshoppal vágj össze magadnak egy olyan alát, amin mindenki rajta van.  Nevet
Nekem amúgy lassan három éves fórumos karrierem alatt volt kb 4-5 ava/ala szettem.  Nevet

Zizi nagyon édi az avád. :3

Naplózva


Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5106 Dátum: 11 jún 29, 15:19:03 »

Melyik? ez amit most raktam? ikszdé Köszi. :3

A te avatarod is jó. (más avatarral el se tudnálak képzelni. Nevet)
Az, hogy minden kedvencet felrakni 1 alába problémás. Én már próbáltam, és sehogy sem jött össze. xD De próbálkozni megéri. Mosolyog

Én nyáron lustulok. Amúgy semmi értelmest nem csinálok. Nyaralni nem megyünk. Mert 1 anyámék egyedül nem engednek. 2 Nem telik rá. Szóval inkább végigalszom az egész nyarat. Mosolyog
(Ui.: Úgyhogy ha hülyeséget írok, akkor az valószínű azért van, mert még közbe alszok is. ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 15:19:58 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5107 Dátum: 11 jún 29, 15:19:32 »

Én meg melletted Sevanna, mert én is imádom a cserit Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 15:38:04 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5108 Dátum: 11 jún 29, 15:24:12 »

Köszi. ^^ Háát volt egy Gaara-s avám, amit nagyon nehezen cseréltem le, mert annyira a szívemhez nőtt. Szerintem azzal láttak a legtöbbet itt a fórumon.  Nevet De már meg sincs az az ava azt hiszem.  Neeem

Nyaralni én se megyek pénz miatt. De annyira nem is érdekel, városban lakom, van egy rengeteg barátom és sok jó program. Minek nyaralni menni?  Nevet Lustálkodás nálam olvasásból áll.  Nevet

samdav rendben van megyünk és megesszük Daniék összes cseresznyéjét! Mikor induljunk?  Nevet
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5109 Dátum: 11 jún 29, 15:38:26 »

Most fordítok, de felőlem jó a hétvége Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5110 Dátum: 11 jún 29, 15:43:42 »

Okés, megfelel nekem is.  Péntek estére gyere le Pécsre. Iszunk és másnap kimegyünk Komlóra cseresznyét enni (lopni). Amit nem tudunk megenni azt eladjuk.   ikszdé Móka lesz.  ikszdé
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5111 Dátum: 11 jún 29, 15:51:39 »

Háháhá ikszdé ikszdé........ mondjuk most a piacokon rohadt drága a cseri.......  Gondolkozik MEGÉRI  Ördögi
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5112 Dátum: 11 jún 29, 16:06:37 »

Kaminekotlan Zizi. Ohh My God Furcsa... De cuki az új ava is. ^^


Köszi a részvétet! Nevet Itt is csak akkor van hideg, ha mennem kell valahova. >.<# Most bezzeg süt a nap...

Tégla, beton, fa és fém épületszerkezet tervrajzot... >.<# És mindegyikből van legalább 5 rajz. Kiüt Ha most nem adom át őket, akkor csak szeptemberben mehetek ki a vizsgára, de szerintem az lesz... >.<#

Én is szeretnék menni... Sír
Apropó cseresznye, nekem még maradt egy kicsi tegnapról! >:3
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5113 Dátum: 11 jún 29, 16:37:56 »

Nagyon nézel majd ha egyszer beállítok.  Nevet Nem fogok előre szólni. Majd arra leszel figyelmes, hogy a fátokon ülök és eszem a cseresznyét.  Nyelvesít
A kert Magyarszéken van, szóval ezt benézted, nem fogom látni ahogy lopod a cseresznyét. Nevet

Amúgy nem gondoltam volna, hogy ekkora kleptomán ez a banda...
És te samdav nem jöhetsz, csak szép hölgyeket látok szívesen. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 16:40:14 írta CsiziDani » Naplózva

Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5114 Dátum: 11 jún 29, 17:06:06 »

Nem tudom, kit érdekel, de esik az eső. Nevet
Kár hogy vele együtt nem csökken, a hőmérséklet pedig úgy lenne a legjobb, de most beérem azzal is, hogy esik. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!