24 jún 24, 13:56:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1194472 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5190 Dátum: 11 jún 30, 18:27:43 »

Hm igen.. Kletta meg a visszapillantó tükör története! ikszdé Az nagy volt! ikszdé

Moreuse... LOL...

Én szlovák-lengyel gyökerekkel magyarnak vallom magam...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5191 Dátum: 11 jún 30, 19:00:04 »

Igazából a gondolkozásom, hazaszeretet stb. ez bennem mind magyar, csak amióta tudom hogy kicsit német is vagyok, azóta erőszeretettel hangoztatom is!! Cowboy
Amúgy melyik része számít "LOL"nak? Amúgy nem úgy volt átlépsz egy másik síkdimenzióba lévő portálon átívelő fórummentes helyre? Azaz nem úgy volt hogy te most nem fogsz fórumozni egy db-ig? ikszdé Kiröhög (ám nem sértésképpen kérdem, de tényleg pár napja míg itt "R.I.P."elt téged mindenki mert hogy elmész meg fene tudja azt puszta kiváncsíságból gondoltam megkérdem)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 19:02:05 írta Morause » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5192 Dátum: 11 jún 30, 19:14:13 »

Azt mondta, hogy ha minden jól megy akkor hétfőtől nem lesz...
Szerintem arra érti a LOL-t, hogy mindenkinek köszöngettél magyarul, de nem értette senki... Vagy? smirksweat

Én meg évek óta nem láttam rendes gumimacit a boltban, ma pedig véletlenül ráfutottam! *-* Tiszta happy vagyok. Nevet
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #5193 Dátum: 11 jún 30, 19:26:19 »

....                                                                    senki... Vagy? smirksweat

 Neeem Sír Ezt remélem csak én értem félre, és nem szánt szándékkal írtad így! Johhny Depi
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5194 Dátum: 11 jún 30, 19:31:48 »

Most, hogy így belegondolok... Hümm-hümm


ikszdé
......


Nem hát! Nevet Masashi-chan irományait is szokásod félreérteni... kacsint ikszdé



Amúgy Mattennek boldog szülinapot! Nevet (ha esetleg még feljár és olvasná a Dumát ^^)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 19:40:12 írta A-chan » Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5195 Dátum: 11 jún 30, 20:16:55 »

Idézet
Kallen... ohh te kis plázacica xD

hogy micsoda?? Ohh My God hát most megsértettél.. Sír

Idézet
No.-ban?  Ohh My God Hoppá, akkor ti sem éheztek.  ikszdé Milyen ruhákat vettél? *.*

hát nemám Nevet ma voltunk a Pennyben és egy nő fullra megpakolta a kocsiját és az egész cuccért nem fizetett 10 Eurót.. O.O otthon meg..  hát tulajdonképpen a cp-mre összpontosítok, de talált nekem a barátnőm egy nagyon jó farmer rövidnacit*-* meg karkötőt és nyakláncot :3

Idézet
jó Németország?

Nagyon jó, én szeretem :3 és akármikor kijöhetek mert itt lakik keresztanyum :3
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Morause
Vendég
« Válasz #5196 Dátum: 11 jún 30, 20:46:30 »

Ma konfliktusokkal teli a levegő... bocsánat, nem szántam sértésnek Neeem
Már tényleg muszáj lenne vmi agymosást végezni rajtam, nem szánt szándékkal de általában engem mindenki félre ért és így megsértem a lelki világát akárkinek!
(Isten nem ver bottal, szokták mondani.. bár ez úgy látszik rám nem igaz, ha vhogy kedves akarok lenni mindig fordítva sül el Lesütöttszemek)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 20:47:31 írta Morause » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5197 Dátum: 11 jún 30, 21:10:59 »

Milyen macskát tartotok házi állatnak hiúz, tigris, vagy esetleg vmi old type cat?... mondjuk egy kardfogút?
Én általában macskákkal nem verekszek, de mégis volt két félelmetes élményem velük, tegnap vazz bemegyek sötétbe zárni az autót, aztán hallok vmi mocorgást erre meg egy nagy macska a kocsi alatt kiszökve mellettem elsuhant és a frász így 1600 milliárdszor elkapott, a másik meg van egy másik épület a portán (ilyen mindenbele épület, sufni, disznó ól nyúl ketrec meg egyéb nyalánkságok) és annak a padlásán egyszer kerestem vmit, azt ahogy a kémény mögé nézek, ott volt egy döglött-fekete-hatalmas kandúr kitátott vérengző véres pofával!
Annyira megijedtem majdnem hátra estem bele a nagy szögbe (és az hogy meglehet engem ijeszteni könnyen nem azt jelenti hogy félek)... ez annak köszönhető hogy anyámék (mert hülyék) azzal szórakoztak hogy lekapcsolták az áramot a házba és folyton ijesztgettek, kiskoromban! Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 21:12:32 írta Morause » Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5198 Dátum: 11 jún 30, 21:35:38 »

Nyugi Morsaue, egy percig sem vettem a szívemre amit írtál Nyelvesít de.. ezt egyszerűen nem hagyhattam ki ikszdé
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Morause
Vendég
« Válasz #5199 Dátum: 11 jún 30, 22:36:23 »

Fárasztóak vagytok... smirksweat De most főleg te szívtad le az agyam Kallenke! Kiröhög
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5200 Dátum: 11 jún 30, 22:45:00 »

Na a LOL... Full német nyelvű település... Te úgy végigvonulsz rajta, hogy az magadtól fel sem tűnik...

Egy szóval sem említettem senkinek, hogy másnap eltűnök... Elvileg vasárnap este, vagy hétfő reggel indulok... Ha le nem fújják a dolgot... Nem tehetek róla, hogy a fél fórum már eltemetett gondolatban...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5201 Dátum: 11 jún 30, 22:51:10 »

Talán ennyire szeretnek  Ördögi ikszdé és csak álcából írják hogy "juuuj de fogsz hiányozni"... vagy csak azért hogy amíg modi voltál nehogy töröld az accountjukat hogyha csúnyán elküldenek a francba ahogy hiei is tette! Kiröhög
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 22:51:45 írta Morause » Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5202 Dátum: 11 jún 30, 23:09:32 »

Nem tehetek róla, hogy a fél fórum már eltemetett gondolatban...
Ezek a hiénák azt várják, hogy táncolhassanak a sírodon, hogy koporsódból kivegyék testedet és meggyalázzák azt! Nevet
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5203 Dátum: 11 jún 30, 23:44:51 »

Ha attól jobban érzik magukat... Hümm-hümm
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5204 Dátum: 11 júl 01, 09:49:33 »

Akkor ezek te fogod begyűjteni a lelkét? Kiröhög
Nem baj masashi, előfordul az ilyen... de azzal hogy a "szándék megvan benned" növelheted a respectet egy olyan halottnál aki még él! Nevet Elvégre nem értem mért kell túlzásokba esni... szegény csávókám nem rákos hogy itt helyben meghaljon hétfőn vagy kedden, csak szimplán más dolga van vagy kiunta a fórumot vagy fene se tudja! (legalább is én biztos nem)!
Mondjuk nem vagyok a meghatódós típus, meg nem ismerlek annyira gabesz hogy depis legyek tőle ahogy más fórumbucka lakó... de egyben biztosíthatlak, én nagy átéléssel fogok fórumozni - ahogy idáig is tettem - és nem vetek rá nagy ügyet hogy egyáltalán te megfordultál a fórumon (tehát majd lesz***om... najó ennyire durván nem Nevet, de most ríni akkor sem fogok senkiért)!

Amúgy meg Masashi: Megcsináltam a dzsátubé felhasználóm csatornáját, hamarosan töltök fel videókat szerintem nézd meg nagyon cool lett!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 01, 09:50:51 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!