24 jún 17, 10:58:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182246 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5145 Dátum: 11 jún 29, 19:46:34 »

Én is szeretem a két takarós módszert, egy, ami a lábamtól egészen derekamig van és a másik, ami deréktól egészen nyakig takar és a két takaró közt, olyan jó, hogy takarja a kezeimet is ikszdé Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #5146 Dátum: 11 jún 29, 19:49:32 »

Mhhh... ezek szerint meghalt az apud?... hát részvétem, az enyém még él (de rohadtul idegesítő ezért sokszor küldöm a halálba)!
Nekem nagymamám volt olyan aki helyben lakott, hogy várta hogy megszülessek hogy majd engem is agyon félt meg vigyázz, mint bátyámékat.. még cuki kis baba ruhát is vett nekem, de sajnos a születésem elött két hónappal (augusztusban) meghalt, elvitte a rák!  Sír
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5147 Dátum: 11 jún 29, 19:54:55 »

Morause: részvétem...  Szomorú
UMasashi: mi van ott a takaró helyett? Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #5148 Dátum: 11 jún 29, 20:16:51 »

Megint elárultad magad... Nevet! De neked samdav elárulom hogy azt hiszi annyira fangirl hogy takaró helyett ottvan neki idézem az aláírásból:
"Kabuto/Kabuchimaru Zetsu Madara Suigetsu Orochimaru Kisame Kakuzu Hidan Killer Bee"

és huncutkodik velük... így már értem hogy mért csak olyan karakterek fun girlje vagy amik csak kanok (lehet hogy te ilyen szukás vagy akkor? Ohh My God Kiröhög)
Amúgy meg semmi gond ezzel... én egyszer álmodtam magam bele a narutó világába úgy hogy közben többet értem mint narutó... mármint ezerszer jobb képességeim voltak és még tobit full extrán vágtam volna haza pár perc alatt! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 20:17:33 írta Morause » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5149 Dátum: 11 jún 29, 20:29:41 »

Morause: az szép Nevet
Most már leesett amúgy Nevet Nevet
Én nekem még nem volt olyan, hogy beálmodtam volna magam egy anime világába, viszont rohadt, de tényleg nagyon sok olyan volt, ahol pénzt találok csak úgy a földön meg ilyenek és amikor reggel kellek föl, mondom ANYÁD!!!! BMEG!!  Ördögi
ikszdé
UMasashi: tényleg érdekes ízlésed lehet, ha Kakuzu-t szebbnek tartod, mint Hidant ikszdé ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #5150 Dátum: 11 jún 29, 20:36:06 »

Akkor csak óvatosan, még végén "fürge ujjak 5 perce" lesz arra fele!  ikszdé Kiröhög (najóó|nem)
De legalább nem szégyelled, amit bizony picikét becsülök... mondjuk múltkor facebookon beszélek osztálytársammal (lány) és éppen beszélgettünk arról hogy nem vettem észre hogy a másik osztálytársunkkal "bimbódzik a kapcsolatuk-e".. hát mondom igazából ég és föld mind kettő, ezért nem figyeltem fel, és akkor elkezdi sorolni hány alkalom volt hogy össze jöjjenek azt a végén elkezdi nekem ecsetelni hogy volt a menstruációja ami miatt nem mehetett vele bulizni, és még azt is leírta hogy mit érzett (mármint menstruáció közben)!
Mondom köszike, egy élmény volt elolvasni hogy menstruálsz!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 20:38:19 írta Morause » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5151 Dátum: 11 jún 29, 21:59:16 »

jaaaa khm... akkor "jáájeznágyonkígyó"ikszdé Kiröhög Ördögi
Jóóó akkor: "Szerelem és Románc... hehe Ha már elmentek a férfiak, beszélhetünk a hüvelygombáról!"  ikszdé
Istenem de vicces vagyok ma, azok után hogy brutális módon kiöntöttem egy fájó részt a lelkem mélyéről a "Férfi topicba"!

ui.: teeee úristen Wátdöfákk 444 hozzászólásom ezzel együtt lett meg.. ez megint egy jubileumi esemény számomra mivel a 4-es a kedvenc vagy szerencse számom! Nevet Na bontsuk azt az alkoholt! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 22:01:49 írta Morause » Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5152 Dátum: 11 jún 29, 22:25:37 »

Utálok nyáron beteg lenni. :/
Megfogadtam, hogy péntek estére meggyógyulok, szóval challenge accepted.
Így is tudatosan küzdök ellenne, ha elhagynám, már rég lázas lennék, stb.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5153 Dátum: 11 jún 29, 22:30:12 »

Nem akarok gusztustalan lenni, szóval maradjunk annyiba, hogy rohadtul felfáztam. De reggelhez képest sokkal, de sokkal jobban vagyok. ^^

Nem duplaposzt!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 10:17:56 írta Aes Sedai » Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Morause
Vendég
« Válasz #5154 Dátum: 11 jún 29, 22:37:08 »

Na hajrá jobbulást kívánok! Hacsak felfáztál a reggelre biztos jobban leszel! Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5155 Dátum: 11 jún 29, 22:45:23 »

Ez az alap... hiszen így kerek a világ!!  smirksweat Punker

A versben vhogy így szerepel hogy: Amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális jól lesz nekünk a metál is! Nevet (mondjuk ez nem tudom hogy jön ide, de eszembe jutott és úgy érzem hogy kell Kiröhög)

Nem duplaposzt!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 10:18:42 írta Aes Sedai » Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5156 Dátum: 11 jún 29, 22:47:35 »

Hahaha, amíg a világ kerek, mindig lesznek rockerek. De mivel a föld ovális, így megteszi a metál is. xDDDDDDDDD
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5157 Dátum: 11 jún 30, 06:08:03 »

A Föld nem ovális, hanem geoid alakú, vagy forgási ellipszoid. Márió
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5158 Dátum: 11 jún 30, 08:47:26 »

Most tudtam meg, hogy spontánnyaralásra megy a család.
Pakolunk és indununk is, majd valamikor vasárnap jövünk..., vagy nem. Nevet
Addig is legyetek nagyon rosszak!
 bye bye
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5159 Dátum: 11 jún 30, 09:20:31 »

Az ujjak nem érnek semmit.... Ellenben.... Ördögi

...

És Jupii, megint eljött a kedvenc napszakom amikor is bebújhatok az ágyikómba és... Ámor Mh... A többit tudjátok (hisz leírtam) Sheftel Hump

...
... De, legalább a "takaróm" és az álmom kiengesztelt.... Ördögi
Hmm? Ugye most én gondolok rosszra? smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!