24 jún 17, 16:51:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182610 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2955 Dátum: 11 ápr 14, 21:11:40 »

Ma magas vágású grafikai eljárást csináltuk a suliban, emberi megfogalmazásban linó metszetet. Egyszer majdnem belevágtam a metsző késsel az ujjamba, valakinek sikerült is, azt mehetett sebészetre mert körméig beleszaladt o.o' De legalább elmaradt az ének óránk (csak mi 4-en mertük elkérni magunkat róla, a többiek poshadhattak a táncikáló, fejsimogató de üvöltöző tanárral).
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2956 Dátum: 11 ápr 14, 22:13:31 »

..az előbb, mivel nem tudtam eldönteni, hogy két tevékenység közül melyiket csináljam (egyikhez sincs nagy kedvem, de még jó lenen ma foglalkoznom valamelyikkel), érme feldobással akartam dönteni. Megforgatom az érmet, és megszólalok: "ha fej akkor írás..." majd fáradt "Dó..."-arccal nézek magam elé pár másodpercig, és úgy döntök, ha írás lesz, akkor írok...
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 14, 22:15:17 írta STM » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2957 Dátum: 11 ápr 15, 07:39:09 »

Sziasztok. Mától kezdve vizsgák Technikai KO Ma csak informatika (kapok egy exeltáblát meg egy feladatlapot kb ECDL vizsgafeladat lesz.) De jövőhéten Angol Matek Magyar..na azok parák :S
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2958 Dátum: 11 ápr 15, 09:40:50 »

STM mennyit ittál?  Hmm? Durva logika!  ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2959 Dátum: 11 ápr 15, 11:43:22 »

Ma ofőn behozták a frissen elkészült tablónkat.
Miközben nézegettük, az osztályfőnök megszólalt: úgy tűnik eltelt az a bizonyos kilenc év.
Körbenéztem, és láttam a többiek arcán, hogy erre még senki sem gondolt.
Aztán megkezdődött a nosztalgia.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2960 Dátum: 11 ápr 15, 12:48:30 »

STM mennyit ittál?  Hmm? Durva logika!  ikszdé
Kevesebebt mint ami felvállalható...

Micsudi, hát, sok sikert azokhoz is. Nálunk msot mindenki az infó érettségin parázik.
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2961 Dátum: 11 ápr 15, 13:14:34 »

Ma ofőn behozták a frissen elkészült tablónkat.

Mi még csak a tablóképeket kaptuk meg, 4 között kéne választanom, de nem igazán tudok dönteni >.<# szerintem mindegyik jól sikerült. Volt egy masni a hajamban, amire német tanárom kijelentette hogy borzalmas ikszdé de legalább őszinte.. Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2962 Dátum: 11 ápr 15, 13:47:24 »

. . . Nálunk msot mindenki az infó érettségin parázik.
Nem csak nálatok. Errefelé is 5-ön csinálunk az osztályból előrehozottat infóból és kedden lesz az osztályozó szóbeli része. Olyan jó lenne már túl lenni rajta, csak legyen meg az a 10% és boldogan jövök haza a suliból.
Naplózva

....................................................................................................................
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2963 Dátum: 11 ápr 15, 14:07:43 »

Harmadunokahugom is előrehozott infó érettségizik... De szerintem bukovári lesz neki sz egész... Napi 48 órás fékbukozás mellet nem sok időt fordít tanulásra... smirksweat :/
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2964 Dátum: 11 ápr 15, 14:15:09 »

kettesre azt random kattongatással összelehet hozni:D
--
Rikan, miből van az avatarod?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2965 Dátum: 11 ápr 15, 14:23:42 »

Info érettségire mióta kell tanulni?
62%-ra megcsináltam mindenféle gyakorlás nélkül.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2966 Dátum: 11 ápr 15, 14:30:12 »

Dancsa ez engem is érdekel Mosolyog Google barátom mutatta be nekem a hölgyeményt.

Nálunk meg már hónapok óta fel akarnak rakni egy mittudom milyen táblát, valami high-tech, érintős tábla, de nincs hozzá valami ami kéne, mert a cégek összevesztek rajta, hogy melyiknek kellett volna szállítani szal ráb*sztunk Nevet Majd addigra beszerelik amikor már el kell mennünk a teremből, kajak minden így volt eddig.

Amúgy csak én tudok akkora baromságot álmodni, hogy Misaka Mikoto-val kézilabdázok? xd
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2967 Dátum: 11 ápr 15, 14:35:57 »

Nem sokat vesztettetek.
Nálunk van ilyen tábla, és kb. annyiban külömbözik az eredetitől, hogy hamarabb elromlik.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2968 Dátum: 11 ápr 15, 14:39:02 »

Nah az furnös lesz. Amúgy már rég meg lenne, csak azzal az okkal nem tették fel, hogy a matek tanárok nem tudnak rajta szerkesztést elvégezni, ezért odaadta az OF azt a valamit a fizika-kémia teremben lévő táblához. De amúgy tök jó, így még elmenni sem tudok a kukáig xd.

furnös = furcsa, és különös. Mikre nem bukkan az ember Facebook-on?
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2969 Dátum: 11 ápr 15, 14:50:41 »

Én is teszek előrehozottat infóból, az osztályból összesen csak én és egy másik lány. Ma volt az osztályozóvizsga, de olyan könnyű volt, csak egy html és egy ppt volt. Amikor végeztünk vele, megkérdezte a tanár hogy meg tudtuk-e csinálni, mondjuk hogy igen, erre a tanár meg se nézni, csak azt mondja hogy jó, akkor 5-ös ikszdé Nálunk az osztályozón nincs szóbeli, amit nem is bánok, mert elméletből semmit nem tudok >.<# És a tanár még mindig nem adta oda a tételeket >.<# Most már komolyan kezdek aggódni...
Amúgy bioszon boncolás volt Nevet Egész érdekes volt, bár a disznószem enyhén szólva undorító volt.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!