24 jún 26, 13:46:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1207632 alkalommal)
0 Felhasználó és 56 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2985 Dátum: 11 ápr 16, 20:36:40 »

De rég IHB-ztam Szomorú  majd érettségi után ünnepelekXD
És abban az jó hogy jó kész pont ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2986 Dátum: 11 ápr 16, 20:52:18 »

Jé, 200. oldal Nevet. Haladunk az 1000 felé. Amúgy mi az az IHB, nem vágom xd.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2987 Dátum: 11 ápr 16, 20:54:56 »

Áhá... Értem. Azt mondjuk rögtön gondoltam, hogy nem a belefekszünk részét élvezik benne. ikszdé
Szóval csoki. Gondolkozik Elgondolkodtató, de neeem én nem vagyok olyan... ikszdé

Rikan! Ehez te még kicsi vagy! Amúgy az IszunkHányunkBelefekszünk rövidítése. ikszdé
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2988 Dátum: 11 ápr 16, 22:11:31 »

Én így ismerem, hogy Iszunk Hányunk Bulizunk! Mosolyog Én is rég csináltam olyat, hogy róka legyen a buli vége fele... (De nem sírom vissza!)  Lehet öregszem...  Gondolkozik
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2989 Dátum: 11 ápr 16, 22:41:54 »

Velem meg még soha nem volt olyan.
Amúgy lehet, hogy ez az eredeti változat, a msáik meg ferdítés.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2990 Dátum: 11 ápr 16, 22:48:17 »

Én így ismerem, hogy Iszunk Hányunk Bulizunk! Mosolyog Én is rég csináltam olyat, hogy róka legyen a buli vége fele... (De nem sírom vissza!)  Lehet öregszem...  Gondolkozik

biztos nem több, mint éve:D (Balaton:D)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2991 Dátum: 11 ápr 16, 23:07:10 »

Jaaa.. Ott annyit ittam én is mint egy kozákezred lovastul! xD
Amúgy azóta volt szilveszter is... Igaz ott ha unokahugom meg haver nem szednek össze ott fagyok meg a hóban... Mondjuk utána jót rókáztam a retyón, egy kocsmában, miközben uncsihugom meg haver smároltak mögöttem.. o_O" Nem az az érdekes hogy hogy volt hozzá gusztusuk, hanem hogy a retekbe fértünk be hárman a klotyóra? o.O'

Gondoltam megosztom! xD
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2992 Dátum: 11 ápr 17, 08:12:38 »

Hát igen érdekes dolgok ezek. xD
Nekem az egyik netes barátnőm mesélte, hogy 1-2 éve 14 évesek voltak, és az egyik csaj úgy ment be a suliba, hogy látszott rajta, hogy tiszta másnapos, lehet hogy kicsit szívott is, mert elég bamba volt a tekintete. Aztán elkezdődött az első óra, rá 10 percre a csaj jelentkezik, hogy ki kell mennie wc-re, de ahogy kimondta a mondatot.. zúúúú jött belőle. ikszdé smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2993 Dátum: 11 ápr 17, 08:34:05 »

Egyik lány osztálytársam, asszem tízedikben, nem másnaposan, hanem konkrétan részegen jött be az iskolába. ikszdé
Ofőnek valahogyan sikerült eltusolni az ügyet. smirksweat
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2994 Dátum: 11 ápr 17, 08:51:17 »

Én annó középsuliba úgy mentem be minden reggel, hogy lenyomtam egy feles puertóit a restiben a vasútállomáson... Annyitól nyugodtabb voltam legalább az első 2 órán...
Mert annyira gyökér osztálytársaim voltak hogy józanul közéjük vágom a széket... smirksweat Meg is esett párszor, amikor kocsival mentem suliba, hogy vagy a padot rúgtam fel, vagy a széket vágtam hozzá valakihez...

Csaj rókázik... Hát az szép... Egyszer egy ismerős csajt azzal a feltétellel vittem haza seggrészeg állapotban diszkóból kocsival, hogy ha berókázik meg.. khm a motorháztetőn... Hát kibírta hazáig... Otthon utána amint belépett a bejárati ajtón kidobta a taccsot... 2 napig beteg volt, utána még nekem könyörgött hogy legközelebb inkább pofozzam fel vagy valami, csak ne hagyjam berúgni..... xD
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 17, 08:58:17 írta Gabesz » Naplózva
NARUTO11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 94



« Válasz #2995 Dátum: 11 ápr 17, 09:02:53 »

Nekem az egyik osztály társam egy akkora gyökér , hogy aszt el se lehet mondani.Az idegesít benne nagyon hogy minden második szava hazugság.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

YOU ARE DEAD!!!!
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #2996 Dátum: 11 ápr 17, 10:05:52 »

Na az én volt osztálytársam akivel bölcsöde óta egész hatodikig áldott meg a sors még nagyobb gyökér... jelenleg a hírnévért Emó lett (Emo (Biológiai megfogalmazás) - az evolúció zsákutcája, Homo Sapiens alfaja), és egy blogot is üzemeltet: www.xxxemobenxxx.blogspot.com FOGALMAZÁS -5*-ös kisfiam-lányom.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 17, 19:10:31 írta Manesz » Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2997 Dátum: 11 ápr 17, 10:13:25 »

Az emo egy kitaposott bohóccipő már mindenki unja...  Viszont egy két Scene csaj nagyon dögös Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2998 Dátum: 11 ápr 17, 10:15:08 »

A Blogspot mindig .com-ra végződik kisfiam Nevet. Amúgy elég érdekes blog, nehezen de kivehető amit akar mondani a srác. De nekem már most fáj a szemem attól, hogy ilyen lehetetlen betűtípust használ xd. Na meg a "Magamról" rész is tetszett.

Én is láttam pár szép lánykát aki a stílus képviselője.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2999 Dátum: 11 ápr 17, 10:56:50 »

Amúgy lehet, hogy ez az eredeti változat, a msáik meg ferdítés.

Még az életben nem hallottam Gabesz verzióját, de a „belefekszünk” tényleg erőltetettnek tűnik mellette.

Szerintem egy lánynak nem kellene eljutnia erre a szintre. Az egyik barátnőm egy születésnap alkalmából bele is feküdt volna, ha nem vigyáztak volna rá. Eléggé kész volt a csaj. Otthon apukától kapott is lelkiismeret-furdalós fejmosást. ^^

Volt a sulinkban egy párocska… Megjegyezném, hogy egy osztályba jártak, és mindketten igencsak benne voltak már az „életben”. Egyiküket sem kellett félteni.
Pár héttel a ballagásunk után kaptuk a hírt, hogy a csaj begyógyszerezve + részegen keveredett be a 4. órára (feltételezhetően szerelmi bánatában), pár napra rá meg a fiú megverte és megrugdosta az osztálytermükben…
Szép is a szerelem… ^^  Szeretet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!