24 szep 27, 20:28:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311331 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2940 Dátum: 11 ápr 13, 14:13:03 »

Az egészség most nem divatosXD Nyelvesít
Hát az állkapcsom nem kell amputálni de nagyon kell vigyáznom nehogy csontvelőgyulladást kapjak...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2941 Dátum: 11 ápr 13, 14:42:42 »

Én egészséges vagyok. ^^ Ki akar inkább velem partyzni?  Nevet

Én egéségesnek tartom magam. xD Remélem ez is elég ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2942 Dátum: 11 ápr 13, 14:50:12 »

Erősen gondolkozom azon, hogy nem megyek el a ballagásomra.
A hátam közepére sem kívánom az iskola legnagyobb kitüntetését.
Azt az érmet még csak eladni sem lehet, mert jóformán semmi anyagi értéke sincs.
Attól meg, hogy mondogatják, "büszke rád az iskola" a hideg futkos a hátamon.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2943 Dátum: 11 ápr 13, 14:58:16 »

Miért kapnál kitüntetést?  szerintem ne hagyd ki a ballagásod. Mert nem lesz másik. 1 van belőle és valahol a szíved mélyén bánni fogod.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2944 Dátum: 11 ápr 13, 15:06:36 »

Mondák, hogy úgy készüljek, hogy idén én kapom a Béri-plakettet.
Még a poént is lelövik. smirksweat
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2945 Dátum: 11 ápr 13, 15:35:57 »

Most ugye nemvárod el, hogy sajnáljunk? XDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2946 Dátum: 11 ápr 13, 16:09:18 »

Bakker ki akarnak tüntetni mindenféle izéket kapnál...  Noé felvetése jogos.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2947 Dátum: 11 ápr 13, 16:14:23 »

Gyógyuljon meg mindenki! Annyi a lényege, hogy akarni kell élni! A papámnak 61-2 évesen volt koszorúér műtétje. Valószínű volt, hogy nem éli túl. Újra is kellett éleszteni a 8 órás műtét alatt. Több szerv működése leállt. És még mindig itt van, egészséges, életvidám. *kopog* És hogy hogyan? Ő élni akart. neki az eszében volt, hogy van 2 unokája, akiknek még szükségük van a támogatására, itt van a sok munkája, amit nem hagyhat itt, mert ki fogja megcsinálni, amikor ő a "góré" és más nem ért hozzá? és akkor ki gondozná azt a sok állatot a tanyán? Ő nem akart itthagyni minket, meg a sok terhet a vállunkon. Mosolyog Sem a mamámat nem akarta egyedül hagyni.

Tanulás: én se tudok magolni, és sztem rossz dolog magolni, mert engem idegesít, ha valamit nem tudok értelmezni. >.<# Én is gyakran a megérzéseimre hallgatok meghogy mi hangzik angolosabban. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2948 Dátum: 11 ápr 13, 16:15:25 »

Bakker ki akarnak tüntetni mindenféle izéket kapnál...  Noé felvetése jogos.
Nem értük dolgoztam, hanem magamért.
De ha már mindenképpen adni akarnak valamit, akkor az legyen értékes, ne csak égessenek.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2949 Dátum: 11 ápr 13, 16:40:45 »

Hát na én is magamért dolgozom mégis akármilyen csekély elismerés jól esik a piciny lelkemnek és még bízom is benne, hogy fogok kapni.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2950 Dátum: 11 ápr 13, 17:56:17 »

Vannak akik egész életükben az elismerés elérésére megy és semmit se kapnak...  Néha nem értem az embereket.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2951 Dátum: 11 ápr 13, 21:17:07 »

Egyszer engem is úgymond kitüntettek, a tanévzárón. Persze örültem az elismerésnek, csak azért volt ciki mert nem számítottam rá és hirtelen jött az egész, épp nagyokat ásítottam amikor bejelentették ikszdé De aztán átadtak egy borítékot amiben pénz volt, na akkor aztán nem érdekelt hogy ciki vagy nem, csak örültem a fejemnek ikszdé Egyébként én sem tettem semmit az iskoláért, minden amit tettem az saját magamért volt.

És mindenkinek jobbulást aki betegeskedik Mosolyog
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2952 Dátum: 11 ápr 14, 18:36:26 »

A tensekkel semmi bajom. Mindet tudom, hogy mikor, hogyan használják, melyik mire való, csak épp a nevet nem tudom mindig összekötni a tensszel.  smirksweat
Amúgy én is az esetek 90%-ában arra a biztonyos megérzésre hagyatkozom.

Ha szabad megkérdeznem, mi bajod volt/van Aes? (Nem muszály válaszolni, ha túl személyes a kérdés.  Noexpression)

Inkább egészséges fajta vagyok, maximum megfázni szoktam, bár azzal is sikerült már magam rendesen kiütni. ikszdé
Ha véletlen meghamisítanám a család fél év alatt összegyűlt orvosi papírjait, hogy az én nevem legyen rajtuk, simán beengednétek a "beteg talira". De szerintem kell egy olyan valaki is, akinek tuti nem fog kelleni a mentő, hogy kézben tarthassa a dolgokat.  Pojén

A gimiben egyszer kaptam egy vásárlási utalványt csak úgy, mert én rajzoltam a legjobban a suliban... Be is pockoltam magamnak rögtön egy raklapnyi pastel ceruzát, papírt, meg még ki tudja mennyi féle rajzos cuccot. ^^
(Mondjuk, ez hasznos dolog. Többre is mentem vele, mint egy oklevéllel vagy medállal...)
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2953 Dátum: 11 ápr 14, 19:35:19 »

Én évvégente könveket szoktam kapni,bár jobb lenne ha én választhatnám ki de ez is jó nagyon is. Tavaly pl. a Tanárúr kéremet kaptam. Előtte meg töris könyveket illetve Bölcselleteket.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2954 Dátum: 11 ápr 14, 20:45:27 »

Ma volt az ECL nyelvi verseny döntője. Nyertem. Még azóta sem fogtam fel.
Úgy indultunk neki, hogy lesz egy jó kis családi kirándulásunk a mai napon Pécsett. Sétáltunk beültünk egy hangulatos kis  olasz pizzériába, nagyon jól éreztük magunkat az eső ellenére is. Mindenesetre sok más mellett- megtudtam, hogy ötös lett a4 oszt. vizsgám angolból, és nem vezették be a köt. tem. tudományi érettségit- meg kell állapítanom, hogy ez egy baromi jó nap volt- az idő ellenére is.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!