24 szep 27, 20:37:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311375 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2925 Dátum: 11 ápr 12, 19:36:29 »

OH, az a legjobb, amikor egy napba kell belezsúfolni a sulit, egy mozit a haverokkal, egy fuvolaórát, egy edzést. és egy születésnapot! Nevet Nekem mákom van a nyelvekkel, két nyelv után sokkal könnyebb a többit tanulni,itt is a kezdet a nehéz. Belekezdtem a spanyolba és a franciába, még nagyon alap szinten vagyok, de nagyon élvezem. *.*
Érettségit én meg inkább fokozatosan rakom le, hogy "ne dilizzek 12.ben ben". Depressziótól pedig nagyon messze állok hála az égnek. Nevet Annyi tervem van, hogy nem tudom melyikkel kezdjem, melyiket fejezzem be. ( Az ifjonti lelkesedés)
Annyi mindent tanulhatnék egyetemen is, csinálhatnék felnőttként, hogy már a sok lehetőség közül nem tudok
választani. ^^ 
A redőnyt pedig nagyon szívesen lehúzom, ha te holnap bemész helyettem nulladik órára. Na most nincs kedvem korán kelni.  Nyelvesít
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2926 Dátum: 11 ápr 12, 19:43:48 »

Hát inkább a 0. órád mint a angol doga/ mémet felelés ikszdé
Am én még most is úgy vagyok vele, hogy sokmindent szeretnék a jövőben... de majd szeptembertől elvállik menyireaz én világom az egyetem...bár az se lenne rosz ha csak mérnök aszisztens képzésre vesznek fel, letennék még pár éretségit ikszdé meg nyelvvizsgát xD (ill befejezném az angolt) és hátha nagyobb tér nílik meg előttem ikszdé meg beleszokok... én szeretek tanulni... de tudni jobban szeretek és olyan kár, hogy nehéz eljutni oda, hogy tudjak Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2927 Dátum: 11 ápr 12, 19:53:47 »

Én inkább felelek. x'D Az a legjobb, amikor a tanár belekérdez valamibe, neked pedig csak folytatnod kell. A némettanárom mániája, hogy be kell magolnunk A/4-es oldalnyi német tételeket. Na én ezeket soha nem tettem és nem is fogom megtenni.^^Felelésemnél a tanár feltett vmi alap kérdést a találmányokról, aztán elmondtam neki a görög filozófusoktól Einsteinig mindent amit eszembe jutott.
Ilyen "feleléseknél" nem is mindig a tudás számít, hanem hogy milyen kreatív vagy, hogy tudsz átkötni egyik dologból a másik dologba, hogyan érvelsz, és hogy ezt hogyan teszed. A félszeg embereket soha nem értékelik, erre rájöttem. :/ Mindig magabiztosnak kell lenni, még akkor is, ha sz*rt sem tudsz. ( Lásd Kiss Ádámx'D) És van olyan hülye, aki nem lát át az álcán, és beveszi.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2928 Dátum: 11 ápr 12, 19:59:45 »

Teljesen egyetértek Lille. Improvizálás felső fokon, lazultság és humor egybevetve minimum egy hármas érdemjegy.  Kúl
Naplózva



noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2929 Dátum: 11 ápr 12, 20:09:50 »

Ezzel én is egyet értek... csak utálok idegen nyelven megszólalni, de ez lesz életem utsó nemetjegye meg nekem kitünő kel xD azalá nemadok xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2930 Dátum: 11 ápr 12, 21:58:21 »

dRown!
Ha még apum is megmaradt, bár bőven tett érte, hogy ez ne így legyen (-.-), és nem is mai gyerek már + a kórház is ahova vitték *khm* elég sz*r, akkor neked is sikerülni fog!
Azt mondták a dokijaid, hogy ott az az 55%. Nálunk az sem volt biztos, hogy a kórházig kibírja, de így is túlélte. Te is túl fogod! Én is szurkolok! Nevet

______________________________________

A nyelvekhez:
Azt mondta az angoltanárnőm gimiben, hogy mi a fenéért nem angolra megyek tovább, miért pazarlom el a „tehetségemet”. ikszdé Szerintem soha nem tanultam angolul, csak úgy rám ragadt minden, de így is bőven megvolt az 5ös mindig. Az a legjobb az egészben, hogy a beszéd az simán megy, csak ha például megkérnek, hogy elemezzem ki a mondatot, amit mondtam, nem biztos, hogy ki tudom. ikszdé
Például összekeverem a komplikáltabb igeidők nevét, és sosem tudom, hogy melyik melyik.

Amúgy Lillével én is egyetértek, magolással nem lehet sokra menni. Sosem voltam képes úgy tanulni. Ezzel szemben a szobatársam állandóan ezt csinálja, és meg is látszik rajta… Már harmadszor ment ki ugyanarra a vizsgára, és megint nem sikerült neki. (Latinból mellesleg… Pedig megkapták az összes mondatot, kielemezve.  És a szentem képes volt úgy, pontosan bemagolni, ahogyan ott majd mondani fogja – még a „szintén”-hez hasonló szavakat is, amiknek semmi közük nem volt az anyaghoz, csak benne voltak a szövegben.)

Különben szeretek idegen nyelven beszélni, főleg, ha azt a nyelvet éppenséggel a körülöttem lévők nem értik. Bár a fentebb említett szobatársam már rájött a "baka" jelentésére. >.<#
Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2931 Dátum: 11 ápr 13, 05:17:25 »

Angolból én is így voltam, hogy pl. hirtelen nem tudtam a nyelvtani szabályt elmondani,de alkalmazni remekül tudtam. Feladatot is mindig úgy csináltam, hogy nekiestem, ha valamit nem tudtam, logikáztam, vagy hallgattam a "belső megérzésre"-nyelveknél valami ilyesmim van, "megérzem", hogy milyen vonzat kerül az adott szóhoz, stb.- és általában bejön. Nevet Az igeidők neveit abból a szempontból érdemes tudni, ha pl. angolul adják meg a feladatot, hogy melyik igeidőt használd, de itt sem feltétlenül kell, ha érted a Tense-ket.
Azoknak az emberek az elhajtására . akik a buszmegállóban v. akárhol letámadnak ajánlom a német vagy francia nyelvet. Nagyon hatásos tud lenni. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2932 Dátum: 11 ápr 13, 11:04:02 »

Szurkolok, dRown! Nevet

Megint beteg vagyok.. xD Az a garatgyulladás, ami a múltkor elkapott, szeret visszatérni hozzám. De mókásan telik ez a betegség... Hétfőn no suli, kedden bemegyek. Új matektanár, az egy förtelem... Azt akarja, hogy bemenjünk hozzá 0. órában korrepetálásra, csak, mert messze lakik és nem akar délután suliban maradni. Szabadságon lévő matektanár messzebb lakott, annak valahogy jobban tetszett a délutáni korrep... (Plusz, az új tanár még dedósnak is néz minket! Egy olyan egyenletet, amit fél éve vettünk, elkezdte megoldani, és olyan kifinomultan magyarázott, hogy - számoltam - 26 percbe telt. Bravó!)

Ma meg megint nem mentem suliba... Nevet Jó kis hét ez ikszdé De a doki úgyis leigazolja az egész hetet, nem kellesz osztálykirándulásra menni, EZAZ *.*
Mondjuk, helyette most itt szenvedek anyu fősulis házijával..  Nyelvesít Valamit valamiért, már 2 feladat megvan a 3-ból, de a 3. sehogy se megy.. (valaki, mik azok a katalóguscédulák?  >.<# )

*Ezt ki kellett adnia magából xD*
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2933 Dátum: 11 ápr 13, 12:26:03 »

Ha már betegség téma, "szerencsére" kiderült, hogy a decemberi brutál műtétem után mégse lett minden rendben. Szomorú Valahogy a seb nem gyógyult megfelelően. ("seb" alatt egy kisebb kardvágásnak is beillő lyukat kell érteni). Ezért most megint gyógyszereket kell szednem, és ha ez nem segít, akkor újabb műtét vár rám. Szomorú Fasza.  Ördögi
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2934 Dátum: 11 ápr 13, 13:06:30 »

CrazyCat: http://lmgtfy.com/?q=katal%C3%B3gusc%C3%A9dula

Amúgy hogyhogy ennyire beteges folyamatosan mindenki? - én sem lógok amúgy ki, legutóbb kötőhártya-gyulladásom volt a folyamatos orrvérzések mellett.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2935 Dátum: 11 ápr 13, 13:20:46 »

Kész lepratelep ami itt megy. ikszdé Komolyan, mint gyakorló nagybeteg, majd két műtét között szervezek egy találkozót a beteges fórumozóknak. ikszdé Csak előtte egyeztetek a mentőkkel, hogy álljanak készen egy rohamkocsival a tali ideje alatt. Nevet Ha bárkinek kéne. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 13, 13:21:33 írta Aes Sedai » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2936 Dátum: 11 ápr 13, 13:38:01 »

Nekem most vésték ki a fogam múlthéten? az már belépő a talira?ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2937 Dátum: 11 ápr 13, 13:50:20 »

Hát ha elfertőződik és le kell amputálni az alsó állkapcsodat, akkor igen, máskülönben sajnos be kell szöknöd Mosolyog.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2938 Dátum: 11 ápr 13, 14:06:16 »

Akkor én is elmegyek, folyamatosan kibontakozó "Iskola undoritisz" betegség bombáz egy nap 06:30 és 13:22 között. Remélem szívesen láttok Nevet.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2939 Dátum: 11 ápr 13, 14:08:34 »

Én egészséges vagyok. ^^ Ki akar inkább velem partyzni?  Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!