24 jún 01, 21:33:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144152 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1335 Dátum: 11 feb 12, 20:12:42 »

Nekem meg a Walesi Bárdok első 16 versszakát, de nincs hozzá inspirációm. Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1336 Dátum: 11 feb 12, 20:40:19 »

Csak az első 16-ot? Nevet Nekünk anno az egészet kellett. De nem olyan rossz az, nekem egyik kedvenc versem. Persze, elsőre elrettentőnek tűnik, de utólag már nem olyan vészes ikszdé
De ha kell, itt az inspiráció Nevet :
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JyokfNm8baw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JyokfNm8baw</a>

Egyébként nekem most bioszt kell tanulnom, a madarakról mindent: idegrendszer, kiválasztás, táplálkozás, vérkeringés, váz... de hogy minek kell ezt tudni ikszdé Aztán jöhet a töri és az angol abszolutizmus  >.<#
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #1337 Dátum: 11 feb 12, 20:49:04 »

Mi bioszból a vérkeringést tanultuk és sztem 5ös lesz  Pojén . Úgy hogy nem tanultam rá semmit . ikszdé
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #1338 Dátum: 11 feb 12, 21:26:21 »

Beatreex, én ebből a témából írtam múlt héten ( 9.-es létünkre 10.-es anyagot vesszük) , töriből kb. másfél hónapja írtam az alkotmányos monarchiából, ami Angliához kapcsolódik szintén. Mosolyog
Hála az égnek a verstanulással nem voltak nagyon gondjaim. Nagyon szeretek olvasni, az irodalom is kedvelt tárgyam, gyakran szavalok. Az egyetlen vers, amit gyűlöltem tanulni, az az Egy katonaének volt a nyelvezete miatt. Volt egy másik Balassi, amit meg kellett tanulni, a "Hogy Júliára talála, így köszöne neki" c. vers. Lefeleltetett belőle a tanár, gondoltam, viszek bele egy kis színt ;  letérdeltem előtte, és úgy adtam neki elő "szerelmes áhítattal".. mindenki, még a tanár is dőlt a röhögéstől. xD
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1339 Dátum: 11 feb 12, 22:03:54 »

Olivééér nee! Olivééér nee! Neee! Miért??? MIért??? Olivééééér!  Neeem Hiányozni fooogsz! Byebög Byebög
Hmm nekünk most kell tanulni a walesi bárdokat, részletekben ugyan, de végig. ··.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 12, 22:16:24 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1340 Dátum: 11 feb 12, 22:23:03 »

Muszáj már megint kezdeni a szemetelést? -.-
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1341 Dátum: 11 feb 12, 22:26:02 »

A Walesi bárdok a kedvenc balladám. Messze. Elsősorban a keletkezéseinek és történetének körülményei miatt, vagy még inkább azokkal együtt. Petőfi "Farkasok dala", meg pár kisebb, innen onnan megragadt vers mellett ez az egyetlen "iskolához" tanult vers, amit kívülről tudok a mai napig.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1342 Dátum: 11 feb 12, 22:26:36 »

Én a Walesi bárdokat asszem 6. -ban tanultam. (lol nem tudom mi volt 1 éve! ikszdé) Amúgy, haggyad mááár azt az izét. Komolyan egyik barátnőm MSN -en folyton ezzel nyaggat, olyankor legszívesebben kivágnám a monitort az ablakon!  Gyáááá De, hogy csak piszkáljalak. Ő Bécit isteníti.  Nyelvesít (lehet nekiesni ha akarod még úgy is hogy azt sem tudod ki a barátnőm ikszdé)

Én, amúgy legutóbb mondtam 1 verset. 3 -mas lett... -.- Viszont a Kémia és Matek megy mint állat! Szinte olvasni se kell! Nevet (bár a matekból a szabályokat rühellem... xD)

Szerk.: Közben, előhalásztam az én becses, óra közben kicsit kettészakadt Irodalomkönyvem! Igen a Walesi bárdok 6. -os tananyag! Nem emlékeztem rosszul! Ha jól látom, akkor nekem is 16 versszakot kellett.  Hát, ami azt illeti, ez meg a Mátyás Anyja volt, amiből tudok valamit és könnyű volt tanulni. Amúgy... nem tudom nekem minden vers kiment a fejemből! :S (viszont ha megkérdeznék hogy xy miből van tudnám a válasz (talán))
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 12, 22:39:08 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1343 Dátum: 11 feb 12, 22:36:03 »

Én a biosszal állok hadilábon, meg a magyarral (mindkettő) szeretném az irodalmat csak a tanár egy *seggfej* minden órán körmölünk vetítővászonról közbe pofázik és irdatlan mennyiségű házit ad és fel van háborodva hogy nem beszélgetünk vele... ő a média tanár is ott szintén ez van csak heti fél óra (két hetente egy magyar heti 4 biosz 1,5). mindenki rühelli a magyartanárt... Most is volt ugye 28 házi feladat+doga+verstanulás+olvasmánynapló úgy hogy 3 nappal azelőtt szólt egy 100 oldalas könyv olvasásáról ráadásul hét elején és akkor írtunk (kedd-szerda-csütörtök) 3 TZ-t.
Naplózva


Hamano
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Perverz és Gonosz Dög..^^ <3


« Válasz #1344 Dátum: 11 feb 12, 22:44:54 »

Én Gimis létemre még 1 verset sem tanultam meg, nem azért mert nem akartam, vagy volt vele valami bajom, hanem mert nem adtak fel még 1-et sem.. Ebben az évben is csak 1 kötelező volt, a szhopoklész... Mosolyog) az is asszem négyes lett. Mosolyog
Naplózva

Life is short.Live while you can.
Mindegy, milyen tehetséges vagy,egyedül nem változtathatod meg a világot!De pont ez az, ami szép benne!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1345 Dátum: 11 feb 12, 22:48:03 »

Olivééér nee! Olivééér nee! Neee! Miért??? MIért??? Olivééééér!  Neeem Hiányozni fooogsz! Byebög Byebög
Emocionálisan Olivérnek ez volt a legjobb. Nem akart bent lenni , jobb így neki.
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1346 Dátum: 11 feb 13, 01:29:07 »

A Walesi Bárdok nekem is a kedvenc balladám, sőt talán kedvenc versem is egyben. Úgy a felét még most is tudom kívülről, pedig már kb. 3-4 éve tanultam.  Mosolyog
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1347 Dátum: 11 feb 13, 01:58:35 »

Én a Himnuszon, Szózaton és a Nemzeti dalon kívül nem igazán tanultam meg egy verset sem... lustaság..  Kiüt Kiüt
Naplózva



Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1348 Dátum: 11 feb 13, 09:00:56 »

Ő Bécit isteníti.  Nyelvesít

Nálunk meg 3 olyan lány is van, aki hozzá járt táncot tanulni, ezért most minden reggel arra kell bemennem, hogy "Béci Szeretet". Versekkel meg úgy vagyok, hogy 1x megtanulom és utána, ha felmondtam szinte el is felejtem az egészet ^^'
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1349 Dátum: 11 feb 13, 10:54:26 »

Ha már Walesi bárdok, akkor :

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QwIB-HVOGVE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QwIB-HVOGVE</a>
Naplózva
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!