24 szep 25, 21:11:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199522 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6075 Dátum: 12 márc 11, 17:47:02 »

Tsunade vs. Sarutobi : Sarutobi epic win. Elboldogult az első és a második hokage ellen, míg Tsunade egy fél, vagy inkább negyed orcsival is csomót szenvedett. Sarutobi egész jó tűz elem használó, és Enma is nagyon erős. Tsunade inkább taijutsus típus, a regeneráció meg egy dolog. Sarutobi ki tudott állni a Kyuubi ellen is, Tsunade Pein ellen meg csak gyógyította a város és kész. Még így is Nagato támasztotta fel Konoha fél lakosságát.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6076 Dátum: 12 márc 11, 17:50:20 »

Sabaku -igen, elboldogult velük, mivel nem voltak olyan erősek. Félre ne érts, úgy értem, hogy akkor még nem voltak kidolgozva a képességeik. Akkoriban még szó sem volt róla, hogy Hashirama Senju lenne minden idők egyik legerősebb ninjája, csak annyit tudtunk meg, hogy mokuton használó. Ha használta volna minden erejét (ahogy Tobirama is), Sarutobi nem húzta volna sokáig.
Naplózva

fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #6077 Dátum: 12 márc 11, 18:09:06 »

Nos igen.... Sarutobi Hiruzen(a füstfaló kecske) vs tsunade az 5. hokage    Ez egy olyan harc lenne, amit tsunade nem mondom, hogy lazán, de megnyerne, mert amikor marcsi az 1. és 2. hokagét megidézte, nem irányította valami jól a két kagét, mert ha azt vesszük, mmég tobirama is simán elverte volna 1v1-ben a tatát. Mert ő ugyebár nagyopnerős víz elem használó volt, az egyik legjobb, de biztos volt más eleme is. visszatérve a témára.......ja, és még hasirama is ott volt, aki ellen esélytelen lenne hruzen.... nos ténylegesen visszatérve szerintem tsunade nyer,  65-35-re. A tata máér öreg, egy-2 pofon, és máris hívná enmát, az kicsit megiizzasztaná tsunadét, de le nem tudná győzni.
új harc: itachi(egészségesen, full csakrával, az összes eddig látott képességével)  vs kakashi(mangekyouval) +sasuke(ő is mangekyouval)    igaz, itachi bika erős, és nem is állítom, hogy legyőznék sasukéék, de lenne esélyük, olyan 60-40 itachinak.
rövid voltam, de itachi erejét aligha kelene bizonygatni.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #6078 Dátum: 12 márc 11, 18:27:23 »

Most ez nagyon gyengére sikeredett sabaku,azt ugye tudod!? AZ 1.hokage és második hokage erejének 10-ed töredékét sem láttuk akkor. "A regeneráció meg egy dolog",hát szerintem is. Méghozzá egy elég erős dolog. Miért beszélsz ilyen közömbösen tsunade reg.-jéről? Sarutobi kitudott állni a kyuubi ellen is? Ez új,ezt hol olvastad/láttad,te jó ember? Azért,mert az animében sikerült pár métert eltolnia a 9farkút Emma-val,hogy ne a falut pusztítsa, hol jelenti azt,hogy harcolt vele? Ennyi erővel Iruka szülei is harcoltak a 9farkúval........úgy 5 másodpercig Nevet . Tsunade életben tartotta/gyógyította a falu lakosságának negyedét,a másik negyedét meg felélesztette. A hokage feladata az,hogy védelmezze a falut,plusz így is ki akart állni a peinekkel és szerintem a mechanikusnak adott volna egy pofont és kifeküdt volna. Sajnálni tudlak,hogyha az szerinted semmiség,hogy a saját csakrádból megmentesz több mint egy fél konohát. A rinne tenseiel visszahozott nagato pár száz lelket,akik pár perce múltak ki,de Tsunadénak se rinegan-ja,se lélek visszahozó technikája nem volt,hanem csak gyógyítása. Legyen egy új kabuto vs kakashi.
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #6079 Dátum: 12 márc 11, 18:31:45 »

újra itt vagyok(de sok embert érdekel -.- Mosolyog) hát kabutonak esélye sem lenne kakashi ellen, azt kel hogy mondjam. És ha valaki azzatl jön, hogy ha akkor jirajáék nem jönnek kinyírta volna tsunadét, a 3 halála utáni keresésnél volt ez, annak azt mondom, hogy csak aztért, volt, mert hemoofóbiás VOLTT tsunade, tehát akkor nem volt valami jó formában. Kakashi 70-30-ra .
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #6080 Dátum: 12 márc 11, 18:39:13 »

Az egészséges Itachi a földön fetrengve lihegett a Tsukoyomi után, 2v1-ben nem használhatná ezt a technikát.
Az Amaterasut Sasuke ki tudná oltani, ez sem érne sokat.
A Susano'o-ja lenne a leghasznosabb a meccs folyamán, viszont szerintem a totális védelmet jelentő Yatta tükre nem érne sokat ebben a csatában, mivel Kakashi képes a tárgyakat átküldeni a másik dimenzióba, valószínűleg hasonló sors várna a tükörre is. De ott a kard. A kard, amivel eléggé kicseszhetne az ellenfeleivel. A kérdés, hogy biztosít-e a Sharingan olyan szintű mozgáselemzést, aminek a segítségével kikerülhetik a Totsuka no Tsurugi-t. Ha igen, akkor 70-30 a Sasuke-Kakashi párosnak, ha nem, akkor attól függ, hogy kit zár el a kard. Ha Kakashit, akkor Sasuke kilövi egy nyíllal, nem lenne sok gond a bátyóval. Ha Sasuke kerülne elzárásra, akkor neccesebb lenne a helyzet, ott az újabb Kamui gyosaságától és pontosságától függ, hogy Kakashi lehozza-e a harcot. Véleményem szerint képes lenne előrukkolni ismét a Mangekyou jutsujával, míg Sasuke elzárása tartana, de mivel páran hajlamosak a pontosságba belekötni [mivel kevésnek gondolják a jelenlegi 80%-os (5 használatból 4 pontos találat) talati rátát], így lefaragok egy 15%-ot az előző százalékukból. 55-45.

Sarutobi vs. Tsunade:
Az öreg távolról agyonveri Enma segítségével a nála kissé fiatalabb öreg tyúkot. Vagy ha nagyon úgy hozza a sors, akkor vállon ragadja az ellenfelét, és elzárja a lelkét. Arányt nem írok, de a harmadik nyerne.
feraa, el sem tudod képzelni, hogy mit zúdítottál most magadra Nevet

Kakashi vs. Kabuto:
Ehhh... Kabuto képes az Edo Tensei-re, megidézne egy Muu/Madara-féle ninját, és Kakashi-t agyonvágnák. Semmi esélye sincs a jouninnak, de mivel a kedvencem, így kap 20%-ot, viszont ezt sem az ereje miatt.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #6081 Dátum: 12 márc 11, 18:52:38 »

Amm,én kabuchimarut értettem. Tehát a mostani erejével(edo nélkül). Kakashi elég erős,ott a kamui,meg minden,a chidori,raikiri,a jó taktikázás. De Kabutonak minimum akkora az IQ-ja,mint Kakashinak. Kabuto mostani erejével elég erős. Ott van a tovább fejlesztett kígyója is ,ott vannak a kígyó jutsujai,a csakrapenge ,sok mindenkit kicselezett azon a titkos szigeten is. Valószínűleg tudja kusanagi kardját is használni. Eléggé kemény ellenfél,szóval én ezt kabutonak adnám 65-35-re. Edo-tenseiel,meg adok úgy -20-at kakashinak,mert ő ütné agyon magát,mikor megidézi kabuto madarát,plusz az akatsukisokat Nevet.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6082 Dátum: 12 márc 11, 19:03:42 »

renato: ez most célzás volt? ikszdé Most már "csakazértis" válaszolni fogok feraa barátunknak, pedig nem volt tervbe véve, rád akartam hagyni a kulimunát xD

Ajj-jajj, feraa.... erre most mit is tudnék reagálni? Nevet Vagy inkább: hol is kezdjem? Meg is van, a szentbeszéddel: Sarutobi is egy tipikusan olyan karakter, akit imádnak lenézni, de nem értem hogy miért? Oké, nem élt sokat, illetve nem sokat láttunk az életből, de még így is többet láttunk harcolni, mint, teszem azt, Minatot.

TUDOM, hogy csak egy részét láttuk a két első kage erejének, de mi is volt ez a rész? Ja, megvan: Balatonnyi vízjutusk, és a háztetőből instant kinövő erdők. Ez azért így is elég szép, nem gondolod? És méág így is lehozta a meccset egy döntetlenre, és még pluszba majdnem Orochimarut is megölte ami elég szép eredmény a szívósságát tekintve xD De a két karját mozgásképtelenné tette.

Tsunade regenerációja tényeg egy tündi-mündi dolog, főleg, hogy ezzel a saját életét rövídíti meg, és ha kifogy a chakrából, átkonvertálódik a Baachan formátumába, és pár hétig kómában fekszik Nevet

Idézetet írta: feraaa32
Ez új,ezt hol olvastad/láttad,te jó ember?
Nem is tudtam, hogy ilyen jó viszonyban vagyunk, hogy jóemberezzük egymást ^^  Amúgy 500-505 fejezet környéke, és animéban a 248-249. rész.

Idézetet írta:  feraa
másik negyedét meg felélesztette...
Nocsak, már Tsunade is ilyen jól nyomja a bizniszt? Nevet Ha fejezetet tennél, megköszönném.
A gyógyítással meg nem sokra ment, mert ő is kifeküdt tőle, meg a falu kb. 80%-át így is Nagato élesztette föl.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 20:07:37 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #6083 Dátum: 12 márc 11, 19:51:17 »

Ha már nekem is harcolnom kell, akkor neked is xD
Vitatkozni lehet, de nem érdemes? Mert mi történik? Rám dobod az Antarktiszt? ikszdé Valaki mindig veszít, de megnyugtatlak, ebben a vitában nem én leszek a vesztes Mosolyog
Magát az Amaterasut ki tudja oltani, mi több, irányítani. Mindenhol a fekete lángként jellemzik az Amaterasut, nem XY fekete lángjaként, így gondolom a megidézés után ugyanaz lesz mindenkiéből.

Amúgy Kakashi-t is Mangekyou-val nézd két dolog miatt:
1) Mert azt mondtam.
2) Mert a feltevő is azt mondta.

Sabaku, a jóasszony megmondta a tutit, kellett ez neked fera? ikszdé
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #6084 Dátum: 12 márc 12, 17:51:59 »

Hmm............  Hát igen :DD renato tőled pont ezt vártam, mindig megmondod a tutit, nos az Antarktisz kicsit nagy lenne, de megdobnak kővel dobd vissza sziklával alapon játszhatunk, kakashit ha mangekyouval nézem, akkor az edos ellen nem nyerhetne, "agyonütné magát mikor meglátná madarát meg a többi akatsukist" Nyelvesít Mosolyog de edo nélkülit simán elverné pont azért, mert kabutótol láttunk eddig tűz elemet, kakashi víz eleme veri, villám szintén(ha jól sejtem csak a raikiri, meg a 2. -szor is alakmanipulált változatai, mert lehet hogy ő is tudja manipulálni az alakját másképpen is) és a szanitéc jutsuit kabuto óvatosan fogalmazva öm..... elküldheti melegebb éghaljatra, kakashi ellen max a csakraszike lehetne esélyyel, de mivel kakashi valószínű sokkal gyorsabb kabutónál, nem sokra menne. Ha tévedek, számítok a kijavításaidra renato, :PPP régóta figyelem a fórumot, jókat szoktatok írni, vitázni, győzködni egymást, jókat lehet röhögni rajta.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #6085 Dátum: 12 márc 12, 18:39:24 »

Amm,kabuto legalább olyan gyors,mint kakashi,a szigeten is jó pár ember ellen tolta. Nem veszed,hogy az orcsi marcsis kabutórol beszélek,minden képességgel,csak edo nélkül!? Nah,mind1. Legyen egy új:mostani Sennin-Naruto vs Sennin-Jiraiya:Szerintem itt Sennin naruto nyer,mert a mostani sokkal jobb,mint mondjuk a pein elleni. Azóta sokkal többet harcolt,sokall többet fejlődött,és mellesleg láttuk,hogy a 9farkú ellen sem kispályásként nyomatta.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #6086 Dátum: 12 márc 12, 19:25:33 »

Csupán a harcot tévesztetted el, de sebaj. Ha feltétlen reagálni akarsz a hozzászólásomra, akkor Itachi vs. Kakashi és Sasuke csata képében tedd azt meg.
Aki megmondja a tutit, az nem én vagyok. Vannak itt nálam jóval okosabb emberek is, köztük CsukIce, gman, STM, és még páran, viszont te nem erősíted eme réteg táborát, szóval ha megbocsájtod, akkor nem nagyon számítanám "tutinak" az általad összehordott dolgokat.
Szóval azt mondod, hogy ,,ha megdobnak kővel, dobd vissza sziklával''? Úgy fest, ez a "szikla" (amit véleményem szerint el sem tudnál dobni, és most szikla alatt nem a nagy kődarabot értem) eléggé célt tévesztett Mosolyog
Ez a végén nem nagyon értem, hogy sértésnek készült, vagy csak egy megjegyzésnek, mindenesetre sértésnek túl gyenge ahhoz, hogy reagáljak rá, dicséretnek pedig túl rossz, hogy megköszönjem azt.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6087 Dátum: 12 márc 12, 19:35:21 »

Itachi vs MS sasuke+MS Kakashi itt kakashiéknak adnám ezt a harcot és, hogy miért? Véleményem szerint MS Sasuke már közel van MS Itachi erejéhez (láthattuk danzou ellen mit produkált,raikage ellen, ráadásul amaterasut is tökéletesen bírja formálni) és ehhez még társul kakashi is aki legerősebb konohai jounin ráadásul képes volt egyik szemébe feléleszteni a mangekyou sharingant is emellett tapasztalt és okos is. Szóval ez a harc valahogy úgy néz ki, hogy egy Idősebb Uchiha zseni vs fiatalabb uchiha zseni+zseni. Hisz mind a hárman azoknak mondhatni, hogy azok is és itachi nem hinném, hogy bírna kakashira is meg sasukera is figyelni főleg úgy nem, hogy kakashinak ott a kamui, sasukenak meg susanoo,amaterasu és még pár finom jutsu. Itachi nagy taktikus meg okos ez tény, de az ellenfelei is okosak és ők ketten vannak. Míg harcol itachi sasukeval addig kakashi leszedheti kamuival (nem menne biztos ilyen könnyen, de két oldalról bírnák támadni) Én Sasuke+Kakashinak adnám ezt a harcot olyan 63-47-re és azért kapnak ennyit kakashiék mert mind a ketten sok jutsuval rendelkeznek ami erősek is ráadásul mind a ketten eléggé okosak és szerintem mivel ketten vannak így chakrával is jobban bírnák mint itachi függetlenül attól, hogy kakashinak megterhelő a sharingan.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6088 Dátum: 12 márc 16, 09:30:11 »

Idézet
EMS Sasuk és MS Itachi vs. Minato és Tobi

Attól függ, hogy melyik tobi. Ha a rinnegan+fa elemes+sharinganos tobi akkor minatoéknak adnám a harcot olyan 55-45-re. Ha pedig az a tobi aki minato vagy konan ellen ment akkor itachiéknak adnám a harcot 55-45-re. Felhoznék egy új harcot. EMS Sasuke+MS Itachi vs Jelenlegi Uchiha Madara szerintetek ki nyerne? Én úgy gondolom ha madara szórakozna itachiékkal ugyan úgy mint kagekkal akkor itachiék nyernének olyan 52-48-ra, de ha madara komolyan venné őket akkor neki adnám a harcot olyan 55-45-re.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #6089 Dátum: 12 márc 16, 10:20:48 »

A manga topicból hoztam át:
Én úgy gondolom,hogy Madarát tobi,a bijuukal egészen biztos,hogy le tudná verni.
Challenge accepted!
Ezt a harcot kb 80 : 20 arányban adnám Madarának és akkor még nagyon jószívű voltam! Teljesen esélytelen a Bijuukkal Tobi mert nagy támadási felületet biztosít Madarának, ráadásul a Bijuu bombák is feleslegesek. Talán még Jinjuuriki vagy a Bijuu és emberi alak közötti állapotban lenne némi esélye, de így sem kap többet mint 20 %. Madara altató jutsuja pedig őrá is hat, ezt nem tudja átengedni, emiatt még őt is elintézné az Uchiha.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!