24 szep 25, 21:23:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199544 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #6090 Dátum: 12 márc 16, 11:00:50 »

Nos bármennyire is fáj kimondanom, Madara eddig tényleg verhetetlen, szóval nem hiszem, hogy lenne gyengepontja (bár tutira van, csak még nem tudjuk Nevet). Épp ezért tényleg nincs értelem vele csatákat írni.
Én pár kekkei genkai/touta használót párosítanék össze.

Yamato vs Onoki ( itt igazából a mokuton vs jintonra vagyok kíváncsi, de nem írhattam hashiramat, mert ő "legyőzhetetlen")
Mei vs Guren
Kimimaro vs Neji
Muu vs Guren
Yamato vs Darui
Deidara vs Mei
Danzou vs Guren
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 11:25:49 írta Domynyk » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6091 Dátum: 12 márc 16, 12:27:15 »

Felhoznék egy új harcot. 3.Raikage vs Itachi szerintetek ki nyerne? Én szerintem ebbe a harcba az itachi egy kicsivel esélyesebb és, hogy miért? Azért mert eléggé jó képességei van és emellé még társul a higgadtság meg a nagy intellegencia és így képességeiből a maximumot kibírja hozni. Én ezt a harcot itachinak adnám 51-49-re és miért kap 3.raikage 49et? Azért mert hihetetlenül sok a chakrája és ha a támadása betalál akkor ott már vége a harcnak ráadásul rasen shuriken kb. meg se karcolta szóval ha ki akarja valaki őt fektetni akkor azt ésszel kell és erős támadással itachinak meg van mind kettő ezért adom neki a harcot.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6092 Dátum: 12 márc 16, 14:12:34 »

Nézzünk egy olyan csatát, ami (szerintem) még nem volt és eléggé érdekes lenne.
Muu, Sandaime Raikage, Yondaime Kazekage (ő Gaara apja), Namikaze Minato  vs Edo-Madara

Mit gondoltok? A régi kagék képesek lennének leverni az az Uchiha klán legbeképzeltebb tagját  ? Több esélyük lenne, mint a mostani kagéknak? Szerintem igen. De addig nem mondok százalékokat, amíg nem látok Tőletek is.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6093 Dátum: 12 márc 16, 14:25:43 »

Idézet
Muu, Sandaime Raikage, Yondaime Kazekage (ő Gaara apja), Namikaze Minato  vs Edo-Madara

Szerintem ez a négy kage többet érne el a madara ellen és, hogy miért? Ezeknél a kageknál van ész,erő,gyorsaság. Ez a három pedig ha egyesül akkor sok mindenre képesek és kiegészítik egymást. Ha madara játszadozik velük és nem veszi komolyan őket akkor szerintem elvernék olyan 55-45-re, de viszont ha madara nem játszadozik velük akkor szerintem madara nyerne 55-45-re. Ezek az ellenfelek ellen madara nem játszadozhat már hisz ott van minato aki okos is, gyors is, pecsételni is tud. Ott a sandaime raikage akinek ha ütése betalál akkor madarának annyi mert minato oda teleportál és lepecsételi, ott van muu aki láthatatlan tud lenni és a legkevesebbet a gaara apjáról tudunk.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 14:27:50 írta Mach5 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6094 Dátum: 12 márc 16, 14:32:42 »

Igen, tényleg Gaara apjáról tudtunk meg a legkevesebbet. Amit biztosan tudunk róla, hogy a homokjába aranyat kevert. A képességei nagyjából megegyezhettek Gaara képességeivel. Ide még be akartam írni Yagurát is, a negyedik mizukagét, de róla se tudunk valami sokat.
A Sandaime raikage meg valóban bámulatos ninja. A fia egy kezdőnek tűnik hozzá képest, pedig azért ő se semmi. Ha Tsunade át tudta ütni a Susanoo-t, akkor ő tuti, hogy képes lenne rá. És ahogy te is mondtad Mach5, Minato tényleg képes lenne lepecsételni, ha a közelébe tud férkőzni, ezen felül neki még ott van a Shinigami jutsu is. (Nem jutott eszembe az eredeti neve)
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6095 Dátum: 12 márc 16, 14:43:17 »

Minato legyőzné Madarát? Nevet Érdekes....

Az hogy A-t és Bee-t 'szivatta', egy dolog, de Madara jelenleg az 5 kagét táncoltatja, és nem is akárhogyan. Minato gyors meg minden, és rasenganból is pro, de ha még el is jutna odáig, hogy belevágja Madarába, akkor a Susanoot nem hiszem, hogy át udná ütni. Na meg Madara harcstílusa hiába nem túl fantáziadús (Rinnegnan, FMS, Mokuon, Tajuu Bushin no Jutsu), de iszonyú sokszínű és szivatós. Ha még csak az egyiket használná, akkor adnék egy kis esélyt minatónak, de így az ég világon semmit.

És félreértések elkerülése végett, enm az mondom, hogy a Yondaime gyenge. Erős ő, jó kis teleportjutsujai vannak, de Madarához nem elég. Persze ki tudja, lehet kiderülnek még róla dolgok, de jelenleg főleg a gyorsaságára támaszkodik.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
malakian666
Vendég
« Válasz #6096 Dátum: 12 márc 16, 15:51:57 »

Ha Bee bijuu formába vált, Minato semmit nem tud kezdeni vele, Rasenganozhatja a csápjait. Úgy általában a masszív védelem ellen nem sokat ér Minato.
3. Raikage viszont nagyon durva, ő és Minato elkaphatnák Madarát, de ahhoz szerencse is kell (pl. Madara ne spórákkal kezdjen és aztán legyilkolja őket). Ha úgy kezelné őket, mint most a kagékat, megszívhatná.
De nem tudjuk, hogy pl. Madarának milyen erős a Shinra Tenseie. Vajon el tudja lökni a Raikagét?

Ha komolyan veszi őket, akkor spóráz aztán Amaterasu vagy Rinnegan lélekelszívás.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #6097 Dátum: 12 márc 16, 17:14:56 »


Miért kéne úgy használnia a fa elemet mint hashiramának? Madarának nem csak fa eleme van, fms-el már hashirama közelébe volt most ehhez hozzájött azóta rinnegan (legerősebb szem) ami plusz csomó képességet ad neki és ott a fa elem amit ha nem is használ úgy mint hashirama de eléggé tolja a fa elemet is. Szerintem ez már egyértelmű, hogy a jelenlegi madara erősebb mint az akkori hashirama volt. Hashirama szintje valahol az FMS-es Madara környékén lehetett nem pedig a 3útas madaránál. Ráadásul FMS-es Madarát se tudta megölni szóval sok különbség nem lehetett az akkori madara meg hashirama között, de azóta már madara eléggé kemény szinten használja a fa elemet és még rinneganja is ott van. Szóval szerintem már egyértelmű, hogy madara erősebb nála.

Itt kb. olyan dologról van szó véleményem szerint mint amikor összevesznek a sport rajongók, hogy a futóbajnok a jobb sportoló vagy a triatlon bajnok.

Nem egyértelmű csak valószínű...
Persze feltételezhetjük, hogy az első jutsuit egy az egyben lemásolta anno a saringanjával (megértette a működését) és most, hogy lehetősége van használni és ugyan úgy vissza adja.
Viszont szerintem az valószínűbb, hogy Hashirama jobb volt ebben plusz az öngyógyuló képessége és talán azt is okkal feltételezhetjük, hogy pecsételni is tudott(ő osztotta szét a démonokat) és ezek a képességek még mindig jobbá tehetik mint amilyen most Madara.
Arról sajnos még mindig nem tudunk semmit, hogy a végzet völgye után az első mennyire volt leharcolva. Viszont azt tudjuk, hogy a sima MS madarát mindig elverte... az FMS pedig nem tudjuk milyen igazi pluszt adott neki.
A rinnegan pedig igazából ninjutsuk ellen jó a lélek kitépő képességét a fa klónokkal megoldhatná Hashirama amit valószínűleg szeretettel használt Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6098 Dátum: 12 márc 16, 17:24:02 »

Idézet
Viszont szerintem az valószínűbb, hogy Hashirama jobb volt ebben plusz az öngyógyuló képessége és talán azt is okkal feltételezhetjük, hogy pecsételni is tudott(ő osztotta szét a démonokat) és ezek a képességek még mindig jobbá tehetik mint amilyen most Madara.

Még mindig nem értem miért kéne madarának jobban használnia a fa elemet vagy ugyan úgy mint hashirama. Már pedig te kb. ezt írod, hogy valószínű hashirama jobban használta na és akkor mivan? Hashiramának tudtommal nincsen rinneganja se fms-e.

Idézet
Viszont azt tudjuk, hogy a sima MS madarát mindig elverte... az FMS pedig nem tudjuk milyen igazi pluszt adott neki.

Honnan tudod, hogy mindig elverte MS madarát? Annyit tudunk, hogy sokszor harcoltak már előtte is és mind ketten túl élték. Ráadásul akkor nagy háborúk voltak szóval ha mindig elverte volna ms madarát akkor ott helybe megölték volna hisz nagy fenyegetést jelentett mindenkire. Ez kb. olyan, hogy rád küldenek bérgyilkosokat és elvered őket és utána mindig hagyod szaladgálni, hogy újra visszajöjjön. Ott uchiha meg senju klánokat tudtommal mindig egymás ellen küldték, hogy öljék meg egymást már pedig ha hashirama az uchihák vezérét képes lett volna megölni akkor ott helybe meg is teszi és ugyan ez van fordítva is.

Idézet
A rinnegan pedig igazából ninjutsuk ellen jó a lélek kitépő képességét a fa klónokkal megoldhatná Hashirama amit valószínűleg szeretettel használt Nevet

Szerintem a fa elem is chakrából van ugyan úgy mint a por elem amit madara sikeresen elszívott se perc alatt rinnegannal. Tudod van taijutsu,genjutsu,ninjutsu már pedig fa elem nem hinném, hogy genjutsu se azt, hogy taijutsu. Ráadásul rinnegannal ezer féle új jutsut kap pl. ott a shinra tensei amivel pein lerombolta az egész konohát, ott a chibaku tensei, ott a chakra elszívás ha közeledbe kerül az ellenfél, ott a lélek kitépés, ott az állat idézés és még sorolhatnám estig.
Ja igen fa klónokkal megoldhatja hisz madara végülis csak egy sima gennin aki nem lát át a klónokon ja meg nem is azt mondta, hogy csak ő látott át hashirama fa klónjain bocs a manga téved.

Szóval nem értem, hogy miért gondolják még most is páran, hogy hashirama egyenlő a jelenlegi három útas madarával. Páran úgy nézik, hogy ez a +rinnegan,+fa elem semmit nem dob az erején vagy csak egy hangyaf@sznit. Akkor ennyi erővel hashirama vs nagato 100-0 lenne hashirama javára hisz nagato is "csak" rinnegannal aprít, de hashirama végülis őt is 2mp alatt széjjel kapná hisz mit se ér ellene a rinnegan.

Idézet
Arról sajnos még mindig nem tudunk semmit, hogy a végzet völgye után az első mennyire volt leharcolva.

Mangába volt egy oldal ahol láthattuk, hogy madara is és hashirama is véresek mind ketten, ebből adódóan gondolom nem egy könnyű harc volt kettőjük között és szoros harc. Ha annyira nagy alázás lett volna hashirama részéről akkor nem hinném, hogy só szerint véresen harcolt volna ellene amikor még madara élt és harcolt tovább. Kb. ugyan annyira lehettek véresek csak hashiramának az volt a szerencséje, hogy hamar gyógyult és valószínű ez okozta azt is, hogy harc után még élt mert hamar begyógyultak a sebei.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 17:44:10 írta Mach5 » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #6099 Dátum: 12 márc 16, 18:11:02 »

Hanyagoljuk már ezt az utas dolgot... Ki nem szarja le, hogy hány útja van? Nem ezzel kell mérni az erőszinteket...
Ott van Yamato van 1 útja, aztán Kabuto mégis elkapta pedig tudtommal neki egy sincs. Vagy Danzou, két úttal rendelkezett mégis megölte egy egy úttal rendelkező Uchiha... Akkor hogy is van ez?

A jelenlegi Madara az erejét Oro-nak és Kabuto-nak köszönheti... Ha létezett is ilyen erővel rendelkező Madara az már a halálán lehetett. Még Kabuto mondta, hogy ő egy speciális zombi, úgy hozta vissza mint fénykorában volt. Ha fénykorában így operált volna Rinnegan-al és fa elemmel, akkor valószínű, hogy ő győzött volna Hashirama ellen. Elvileg a DNS-ére pályázott, szerintem meg a harcuk alatt volt a legjobb formában, tehát ott még nem volt fa eleme.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6100 Dátum: 12 márc 16, 18:24:44 »

Idézet
A jelenlegi Madara az erejét Oro-nak és Kabuto-nak köszönheti... Ha létezett is ilyen erővel rendelkező Madara az már a halálán lehetett. Még Kabuto mondta, hogy ő egy speciális zombi, úgy hozta vissza mint fénykorában volt. Ha fénykorában így operált volna Rinnegan-al és fa elemmel, akkor valószínű, hogy ő győzött volna Hashirama ellen.

Én szerinted mégis mi a fenéről beszélek? Ha nem vetted volna észre a jelenlegi madarát mondom, hogy az már erősebb mint a hashirama te meg ezeket cáfoltad most meg kijelented, hogy valószínű madara győzött volna ha ilyen ereje van? Ráadásul mi az, hogy madara az erejét kabutoéknak köszönheti? Madara saját magának szerezte meg az erejét, kabutoéknak csak azt köszönheti, hogy edo tensei-el visszahozták fiatalabb testével nem pedig azzal ahol meghalt. Ezért is speciális eset ő. Azért is bonyolult ez a madarás dolog mert amikor halálán volt madara akkor szerezte meg a rinnegant nem pedig fiatal korába.

Idézet
Hanyagoljuk már ezt az utas dolgot... Ki nem szarja le, hogy hány útja van? Nem ezzel kell mérni az erőszinteket...
Ott van Yamato van 1 útja, aztán Kabuto mégis elkapta pedig tudtommal neki egy sincs. Vagy Danzou, két úttal rendelkezett mégis megölte egy egy úttal rendelkező Uchiha... Akkor hogy is van ez?

Igen danzou aki 1úttal se rendelkezett és beleültették az uchiha+senju dnst és kiállt egy uchiha zseni ellen akkor még szép, hogy az eredeti szem használó elveri őt. Madara viszont alapból uchiha volt és a szemét tovább fejlesztette rinneganra egyedül fa elemet ültette be saját magának azért a kettő az más tészta. Danzou két útat összelopkodott akkor még szép, hogy 1 uchiha zsenitől kifog kapni. Ráadásul még jó, hogy az útakkal jövünk mert rikodou sennin-t is úgy ismerik, hogy a 6út bölcse így minden bizonnyal ha valaki megszerzi mind a hat útat hasonló erővel fog rendelkezni. Ráadásul hashirama 1úttal rendelkezett szóval fölösleges volt a yamatos meg kabutos esettett össze hozni ahol senki nem rendelkezik úttal csak yamatoba volt beleültetve senju dns amit alig bír használni.
Meg előbb írtam regénybe, hogy mégis miért madara győzne jelenleg hashirama ellen erre a regényre nem reagálsz hanem inkább az útakat mondod és felhozol olyan kérdéseket amikre te is tudod a választ.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 18:28:37 írta Mach5 » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #6101 Dátum: 12 márc 16, 18:34:48 »

Idézet
Viszont azt tudjuk, hogy a sima MS madarát mindig elverte... az FMS pedig nem tudjuk milyen igazi pluszt adott neki.

Honnan tudod, hogy mindig elverte MS madarát? Annyit tudunk, hogy sokszor harcoltak már előtte is és mind ketten túl élték. Ráadásul akkor nagy háborúk voltak szóval ha mindig elverte volna ms madarát akkor ott helybe megölték volna hisz nagy fenyegetést jelentett mindenkire. Ez kb. olyan, hogy rád küldenek bérgyilkosokat és elvered őket és utána mindig hagyod szaladgálni, hogy újra visszajöjjön. Ott uchiha meg senju klánokat tudtommal mindig egymás ellen küldték, hogy öljék meg egymást már pedig ha hashirama az uchihák vezérét képes lett volna megölni akkor ott helybe meg is teszi és ugyan ez van fordítva is.

első érv. Korának legerősebbjének tartották az első hokagét.
második érv. a konohai mentalitás valószínűleg a Senjuktól ered itt arra gondolok amikor Sasuke és Suigetsu aprították oro egyik bázisán az átokpecsétes csávókat. Saske szólt, hogy ne öljenek meg senkit erre Suigetsu lekonohai ninjázta. Meg egyébként is kettejük közül ő a a "jó" fiú(nem ő akart harcolni a végzetvölgyének azelőtti helyszínén Nevet).
harmadik érv. A Senjuk nyújtották a béke kezet az Uchiháknak akik elfogadták... és itt a klántagok fogadták el nem Madara tehát nem bíztak az erejében annyira plusz látszik a Senjuk békés dolgok felé hajlása.


Idézet
A rinnegan pedig igazából ninjutsuk ellen jó a lélek kitépő képességét a fa klónokkal megoldhatná Hashirama amit valószínűleg szeretettel használt Nevet

Idézet
Szerintem a fa elem is chakrából van ugyan úgy mint a por elem amit madara sikeresen elszívott se perc alatt rinnegannal. Tudod van taijutsu,genjutsu,ninjutsu már pedig fa elem nem hinném, hogy genjutsu se azt, hogy taijutsu. Ráadásul rinnegannal ezer féle új jutsut kap pl. ott a shinra tensei amivel pein lerombolta az egész konohát, ott a chibaku tensei, ott a chakra elszívás ha közeledbe kerül az ellenfél, ott a lélek kitépés, ott az állat idézés és még sorolhatnám estig.
Ja igen fa klónokkal megoldhatja hisz madara végülis csak egy sima gennin aki nem lát át a klónokon ja meg nem is azt mondta, hogy csak ő látott át hashirama fa klónjain bocs a manga téved.

Azt mondod Nagato, Tobi és Madara ha most akarná betudná szippantani akármelyik fát, vagy embert? Azt megértem, hogy a por elemet elnyeli, mert az valamilyen csakrasugár de, hogy szilárd dolgokat is elnyeljen?!
Pain shinra tenseiét csomó konohai shinobi túlélte, akik Tsunade jutsujában voltak az elsőnek pedig jobb a gyógyuló képessége.
chibaku tenseiből meg meglóg egy falétrán Nevet vagy instant csinál a kőkupac belsejében egy dzsungelt ami szétnyomja és vége a jutsunak.
Ha átlát Madara a fa klónokon az jó neki... csak megjegyeztem, hogy ez egy jó megoldás a lélektépés ellen amit valószínűleg használna is.(mangában volt, hogy használt fa klónokat)

Idézet
Szóval nem értem, hogy miért gondolják még most is páran, hogy hashirama egyenlő a jelenlegi három útas madarával. Páran úgy nézik, hogy ez a +rinnegan,+fa elem semmit nem dob az erején vagy csak egy hangyaf@sznit. Akkor ennyi erővel hashirama vs nagato 100-0 lenne hashirama javára hisz nagato is "csak" rinnegannal aprít, de hashirama végülis őt is 2mp alatt széjjel kapná hisz mit se ér ellene a rinnegan.

Én nem azt mondtam, hogy Madara nem lett erősebb ezekkel csak azt, hogy Hashirama arzenálja még mindig jó ellene.
Plusz el kéne fogadni, hogy a legerősebb Uciha anno második volt a világon és  ha erősebb lesz akkor se biztos, hogy megelőzi az elsőt. Logikailag ez lehetséges.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6102 Dátum: 12 márc 16, 18:41:31 »

Ja hát végülis miért is előzné meg az első hokaget a madara? Akkor mind ketten véresen harcoltak egymás ellen szó szerint azóta madara gazdagodott rinnegannal (legerősebb szem)+FA elemmel amit nem kis színten használ, de ez mégis mit számít? 0.1%-al erősebb lett ettől madara de ez még nem azt jelenti, hogy hashiramát utoléri amikor hashirama meg madara között annyi volt különbség mint kage meg gennin között nem? Végülis ha hashirama még élne akkor ezt a jelenlegi 5kaget is csak össze vissza szívatná és unná magát, nem de?

Idézet
első érv. Korának legerősebbjének tartották az első hokagét.
második érv. a konohai mentalitás valószínűleg a Senjuktól ered itt arra gondolok amikor Sasuke és Suigetsu aprították oro egyik bázisán az átokpecsétes csávókat. Saske szólt, hogy ne öljenek meg senkit erre Suigetsu lekonohai ninjázta. Meg egyébként is kettejük közül ő a a "jó" fiú(nem ő akart harcolni a végzetvölgyének azelőtti helyszínén Nevet).
harmadik érv. A Senjuk nyújtották a béke kezet az Uchiháknak akik elfogadták... és itt a klántagok fogadták el nem Madara tehát nem bíztak az erejében annyira plusz látszik a Senjuk békés dolgok felé hajlása.

Ja bocs akkor rosszul olvastam a mangát mert én ott valami olyasmit olvastam, hogy őket tartották a legerősebbnek a shinobi világban.
Ja végülis sasukes+suigetsus esetet nem különbözik attól, hogy akkoriba nagy háborúk voltak és öldösték egymást és mindenki a családját tartotta elsőnek akiket minden áron megakarnak védeni.
Ja igen senjuk nyújtották a béke kezet na vajon miért? Várj nem azért mert látták, hogy ez a sok háboruskodás ahhoz fog vezetni, hogy mind a két clan kinyírja előbb utóbb egymást? Ja de végülis,hogy nyirhatják ki egymást ha a legerősebb uchihát is már vagy 200x megölhette volna hashirama meg a senju clan, de mivel jószívűek voltak mindig futni hagyták őt és mivel megsajnálták, hogy ilyen gyengék, hogy mindig vesztésre állnak inkább békét kötöttek velük mert nem akarták többször elverni őket. Végülis logikus.
Ja meg hashiramát biztos nem azért választották meg hokagenak mert ő békésebb volt mint madara a-a nem. Ezt is rosszul olvastam. Azért választották őt meg hokagenak mert ő volt a legerősebb nem pedig azért mert ő neki több támogatója volt azért mert békés módszerekkel akart irányítani.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 18:48:12 írta Mach5 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6103 Dátum: 12 márc 16, 19:15:48 »

Az igazság az, hogy nem ismerjük Hashirama és Madara akkori erőviszonyát.  Márpedig addig, hogy melyik lenne az erősebb jelenleg, ezt eldönteni lehetetlenség. Valószínűleg nem is fogjuk soha megtudni, hiszen nem erről szól a történet. Így maradnak a találgatások kettőjükről illetve az erejükről. Az biztos, hogy teljesen más dimenziókban mozogtak mint a mostani kagék. Márpedig ez olyan kinyilatkoztatások között, hogy az újabb és újabb nemzedékek mindig jobbak vagy erősebbek  mint az elődeik. Na ez elég ciki és nem igazolja ezeket az állításokat.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #6104 Dátum: 12 márc 16, 19:52:28 »

Ha a Rinnegan tüzet el tud szívni, akkor a többi elem ellen is hatásosnak kell lennie.
Madaránál egy hajszállal volt erősebb Hashirama, a két klán ugyanolyan erős volt, a mostani Madar pedig nyilvánvalóan erősebb, mint az első volt. Tényleg a legerősebb karakter, de én utána még mindig Nagatot mondanám. Ha valaki jól használja a Rinnegant, akkor szinte legyőzhetetlen. Egyetlen gyenge pont ugye a genjutsu, de Madaránál még az sem jöhet szóba, mert az egyik legnagyobb MS használó.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!