24 szep 26, 22:51:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 792 793 [794] 795 796 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478850 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11895 Dátum: 12 márc 16, 15:12:17 »

Idézet
.Meg mondom miért is.Okés hogy  tudja használni a fa elemet, de kérdéses menyire is.

Miért kéne úgy használnia a fa elemet mint hashiramának? Madarának nem csak fa eleme van, fms-el már hashirama közelébe volt most ehhez hozzájött azóta rinnegan (legerősebb szem) ami plusz csomó képességet ad neki és ott a fa elem amit ha nem is használ úgy mint hashirama de eléggé tolja a fa elemet is. Szerintem ez már egyértelmű, hogy a jelenlegi madara erősebb mint az akkori hashirama volt. Hashirama szintje valahol az FMS-es Madara környékén lehetett nem pedig a 3útas madaránál. Ráadásul FMS-es Madarát se tudta megölni szóval sok különbség nem lehetett az akkori madara meg hashirama között, de azóta már madara eléggé kemény szinten használja a fa elemet és még rinneganja is ott van. Szóval szerintem már egyértelmű, hogy madara erősebb nála.
Naplózva
Jocifradi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #11896 Dátum: 12 márc 16, 15:19:57 »

így van, a rinnegan nagyon sokat nyom a latba:)
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11897 Dátum: 12 márc 16, 15:20:52 »

Idézet
így van, a rinnegan nagyon sokat nyom a latba:)

Nem csak a rinnegan hanem még a fa elem is hisz azt se yamato meg danzou szinten használja madara:)
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #11898 Dátum: 12 márc 16, 19:08:22 »

Mekkora vicckuckó ez a kabuto, azt mondja barátaik által hátra hagyottak, pedig egyik megölte az Összeset!!!, a másik meg elárulta mindet, ergo 0 barátjuk van
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 19:11:36 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #11899 Dátum: 12 márc 16, 19:29:10 »

Hát,hashirama a 9farkú ellen is nyomta akkor,nem csak madara ellen. Szóval tényleg erős lehetett,de azért mégis erősebb már madara. Rinnegannal szerintem már felette van. Vagy lehet,hogy még külön fa elemmel is.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11900 Dátum: 12 márc 16, 19:31:03 »

Idézet
Hát,hashirama a 9farkú ellen is nyomta akkor,nem csak madara ellen. Szóval tényleg erős lehetett,de azért mégis erősebb már madara. Rinnegannal szerintem már felette van. Vagy lehet,hogy még külön fa elemmel is.

Azt se felejtsd el, hogy nem egész végig madara+9farkú ellen harcolt hanem csak egy ideig még a kushina is meg mondta, hogy a harc közben átvette a a killencfarkú róka alól az irányítást és a harc végén pedig mitoba lett pecsételve. De amúgy madara+hashirama erejéről ki nyerne csata topikba volt egy kis megbeszélés szóval ha szeretnéd olvasni akkor nézz be oda:D
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #11901 Dátum: 12 márc 16, 19:50:56 »

indianA, ezt meg honnan veszed? Ha halott, akkor hogy tud elfogyni a chakrája? Bár én se vagyok biztos ebben, de ha te ennyire tudod, akkor kérlek linkelj be 1 képet, ahol ezt megerősítik. Köszi  Nevet

Innen: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/9 Muu amikor kettévált a chakrája megfeleződött(vagy valami ilyesmi) és nem tudta használni a por elem technikáit.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11902 Dátum: 12 márc 16, 21:49:47 »

Most amúgy már sztem nem Tsunade a leggyengébb kage, hiszen átszúrták, és még egy yasaka magatamát is kapott, és túlélte. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/578/7
Naplózva
Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #11903 Dátum: 12 márc 16, 22:12:15 »

Szerintem nem lehet erősségi rangsort felállítani közöttük. Mindannyian képviselnek egy bizonyos harc stílust amik kiegészítik egymást. Ez látszik is a csapatmunkájukon. Ők nagyjából egy szinten vannak, mindenkinek van legalább egy olyan támadása ami azonnal végezne a másikkal.

Egyébként Tsunade eddig se volt olyan gyenge, hisz normál állapotban egy egyszerű ütése végezz egy ellenféllel, most még erősebb is, mint azelőtt. Mosolyog
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11904 Dátum: 12 márc 16, 23:02:47 »

Igen, valoban mind egy tamadassal megolhet barkit. Onoki egy jintonnal, A egy villamos utessel, Mei egy lava sugarral, Tsunade egy sima utessel es Gaara pedig homokkal roppant ossze.
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #11905 Dátum: 12 márc 17, 00:16:00 »

Én eddig csak olvasgattam a fórumot, de most már elég sok dolog kavarog bennem a mangával kapcsolatban úgyhogy eljött az idő, hogy hozzászóljak. Most látom, hogy Orochimaru visszatéréséről megy az eszmecsere, de valamit nem igazán vesztek figyelembe. Mégpedig azt, hogy Kishi elég nagy hibát követne el a visszahozásával. Itachi elzárta örökre, ez tény. Ha csak rá nem jött a tényleges halhatatlanságra akkor tőle elbúcsúzhatunk. Ezért is nem hozta vissza Kabuto az edo tensei-el, ugyanis lehetetlen, mert a lelke el van pecsételve. A tekercsre én is kíváncsi vagyok, viszont azt nem tudom mennyit tudhat a háborúról a két jómadár. Ha semmit akkor esélyes, hogy a tekercsen az edo tensei és annak gyenge pontja van. Hogy Kabuto mivel mászik ki ebből a csávából amibe most kerül, azt nem tudom, de Madarát is felesleges idehívnia. Itachi őt is le tudná nyomni, hiszen csak simán lepecsételi, mint Nagatot vagy Orochimarut. Kíváncsi leszek mi sül ki ebből.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #11906 Dátum: 12 márc 17, 02:06:31 »

Persze,ennyi erővel hiába tudná megidézni mondjuk rikodou sennint,mert itachi csak simán lepecsételné. Mert ez kb. így jött ki. Madara bír az 5 kagéval,és te itachi szintjére teszed? Szégyen. Kabuto magában van,de hidegvérrel kezeli a helyzetet,szóval nem lehet valami gyenge,emellett a két előtte lévő személy összesítve kitesz kb. 3-3,5 kagét.Itachi nincsen madara szintjén. Én amúgy úgy képzelem el madara legyőzését,hogy a kagék fogják lepecsételni. Csak azt tudnám,hogy ki fogja narutot elismerni? Mert tobi a csatájuk végén el kéne ismerje őt.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11907 Dátum: 12 márc 17, 06:35:36 »

Idézet
a két előtte lévő személy összesítve kitesz kb. 3-3,5 kagét.

Szerintem inkább 4kagehoz közelebb vannak és, hogy miért? Sasuke felvette a versenyt MS-el a raikage ellen és mint tudjuk ő nem a legbénább kage ráadásul halál pontosan döntetlent játszottak volna. Most jöhettek azzal, hogy így meg úgy meggyógyították volna kaget, jó akkor tegyük fel meggyógyítják mert elvesztette 1lábát,1kezét. Akkor is ms sasuke kage szinten tolta és nem is béna kage szint azóta viszont átváltott fms-re ami tudtommal nem kis plusz erőt ad hisz itachi is meg mondta, hogy amikor madara szemet cserélt az öccsével akkor teljesen más szintre került és új jutsuk. Már pedig a sasuke amúgy se gyenge mséhez hozzájött a báttya még erősebb ms-e szóval azóta sasuke kb. kitesz mondjuk 2,5kaget (azért 2,5 mert ms-el felvette raikageval a versenyt aki nem a leggyengébb kage szerintem) aztán ott az itachi aki higgadt, jó intellegenciával rendelkezik, tsukoyoumi magas szintű használása szóval ő mondjuk kitesz 1,5kaget ms-el. Szóval szerintem jelenleg itachi+sasuke kitesz olyan 3,5-4kaget. (Mondjuk raikage,gaara,mei,tsunade)
Persze én is úgy gondolom, hogy itachi nincsen madara szintjén.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 06:45:47 írta Mach5 » Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #11908 Dátum: 12 márc 17, 08:21:12 »

itachi+sasuke kitesz olyan 3,5-4kaget.

Ezt, hogy kell elképzelni? Mei, Gaara és Raikage + "A" fogja Tsunade kezét és így 3,5?

+ Lassan már Madara undort kapok, annyira elvagytok tőle szállva minden topikba Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 08:23:04 írta iamhated » Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #11909 Dátum: 12 márc 17, 08:49:08 »

Félreértettél azzal, hogy Itachi egy szinten lenne Madarával. Vele senki nincs egy szinten ez már látszik. Viszont Itachi Susanooja a legkomolyabb a kard és a tükör miatt. És igen le tudná pecsételni Madarát. Biztos vagyok benne, hogy a kagék semmit nem tudnak tenni ellene. Ha nem vonják ki valahogy az Edo tenseit a forgalomból akkor a kagéknak befellegzett. Még így 5en sem közelítik meg azt az erőt amit Madara képvisel...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 792 793 [794] 795 796 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!