24 szep 27, 00:16:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 791 792 [793] 794 795 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478973 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
gamerkid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #11880 Dátum: 12 márc 16, 01:24:28 »

Jiraiya nem fog visszatérni valamelyik részben mondta Kabuto, hogy annyira mélyen van a vízben a teste amikor meghalt, hogy túl nagy a nyomás és felhozni se lehetne belőle semmit
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #11881 Dátum: 12 márc 16, 01:35:40 »

Ez igaz de Kabuto azt is említette h lehetséges lehetne ha lekaparná Pain fegyveréről a maradványokat.
Majd Tobi leállította h ne essen túlzásokba (valami hasolló volt ha jól emlékszem).
Naplózva
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #11882 Dátum: 12 márc 16, 08:49:18 »

hmm én nem emlékszem olyanra hogy ha Pein fegyvereiről lekaparná. Na de mindegy én is örülnék ha Orochimaru visszatérne mert ő a második legkedveltebb elle.ségem (1. Pein). Ha Orochimaru vissza tér akkor szerintem valahogy úgy hogy Kabutoból "kibújik". az hogy a Sennin formánál lenne út azt kétlem feg az olyan 6 utas elméleteket amelyikek olyan Jutsut tartalmaz amit szinte bárki megtd tanulni
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
malakian666
Vendég
« Válasz #11883 Dátum: 12 márc 16, 09:57:38 »

Szerintem legalább Jiraya halálát meghagyhatná Kishi olyannak, amilyen volt. Engem nagyon zavar végig ez a feltámasztósdi.
Mondjátok, hogy durva halála volt, de mit gondoltok, az életben ha meghal valakitek, az is "durva". És hiába érsz el utána dolgokat, amire büszke lenne, ő már azt nem láthatja.
Jiraya szerepének vége, az ő feladata az volt, hogy átadja életszemléletét Narutonak, amivel később megmentette Konohát (Nagato meggyőzése). Csak azért, hogy megcsodálja Narutot nincs rá szükség visszahozni.

Orochimaru fő szerepe meg az volt, hogy sötétségbe taszítsa Sasukét, de emellett sok más szálon is megjelent, minden fontosabb dologban benne van a keze. Ezért vele más a helyzet, visszatérhet még valamilyen formában.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 10:42:49 írta malakian666 » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #11884 Dátum: 12 márc 16, 10:20:05 »

Jó fejezet volt ez. Madara pedig akármennyire is ellenszenves, beképzelt, van alapja. Ha sietne valahova vagy csak megunná a harcot, pár másodperc alatt végezne az 5 Kagéval, ami elképesztő dolog. Ennyit jelent ha egy Uchiha kapja meg Hashirama DNS-ét.

Tobi ellen is azt mondta Kabuto, hogy a Sharingantól nem tart, egyedül a Rinnegannal nem akar szembe kerülni. Lehet egyedül fogja megpróbálni a harcot, hiszen nem kell semmitől sem tartania. Amaterasut Itachiék nem fognak használni, Susanoot is csak védekezésre mert nem ölhetik meg Kabutot. Ha mégis bajban lenne akkor visszahívja Madarát és mehet a harc.
Még arra leszek kíváncsi, hogy elmondja-e nekik az igazat Tobiról és hogy lesz-e Uchiha meeting, azaz Itachi, Tobi, Sasuke és Madara.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 10:30:23 írta CsukiIce » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11885 Dátum: 12 márc 16, 10:39:52 »

Orochimaru azért nem tért visza szerintem , mert kabuto lesz majd orochimaru, gondolom mindenki érti.jiraiyan énis kivagyok akadva, de nha hátha visza tér még..ÉS megmondtam h kabuto vs itachu + szöszke lezs..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #11886 Dátum: 12 márc 16, 10:48:04 »

Jó fejezet volt ez. Madara pedig akármennyire is ellenszenves, beképzelt, van alapja. Ha sietne valahova vagy csak megunná a harcot, pár másodperc alatt végezne az 5 Kagéval, ami elképesztő dolog. Ennyit jelent ha egy Uchiha kapja meg Hashirama DNS-ét.

Tobi ellen is azt mondta Kabuto, hogy a Sharingantól nem tart, egyedül a Rinnegannal nem akar szembe kerülni. Lehet egyedül fogja megpróbálni a harcot, hiszen nem kell semmitől sem tartania. Amaterasut Itachiék nem fognak használni, Susanoot is csak védekezésre mert nem ölhetik meg Kabutot. Ha mégis bajban lenne akkor visszahívja Madarát és mehet a harc.
Még arra leszek kíváncsi, hogy elmondja-e nekik az igazat Tobiról és hogy lesz-e Uchiha meeting, azaz Itachi, Tobi, Sasuke és Madara.
Miért ne használnának amaterasut? Tudtommal akármikor elolthatják a lángokat.
És itt is megcsinálhatnák azt mint Killer Bee-nél, hogy a lángokkal harcképtelenné teszik aztán mikor már halálán van, de még él eloltják a lángokat és így könnyebb genjutsuba ejteni is.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11887 Dátum: 12 márc 16, 11:12:11 »

Sztem most már Orochimaru vissza fog térni, és most újraolvastam és láttam két különös dolgot:

- feltűnt vkinek az a döglött varjú a földön? Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/578/4
- itt az egyik buborék nem Kabutotól, hanem a kígyótól jön, vagy csak én gondolok bele vmit? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/578/13

Ja és sztem azért nem fog meghalni egy kage sem, mert vegyük csak Onoki jintonját. Ugye tudjuk, hogy neki Muu tanította, de az elhangzott, hogy csak Onoki harcolhat Muuval, mert csak ő ismeri a jintont. Így valszeg Onoki nem tanította meg senkinek a jutsuját. És sztem Kishi nem akarná, hogy ez feledésbe merüljön.
Én erre alapozva gondolom, hogy nem hal meg senki. Mert ha meghalna vmelyik kage, én Onokira tippelnék, de az alapján, amit leírtam, neki nem kéne feldobnia a pacskert.

És mi van akkor, ha minden kage előáll a saját bunshin jutsujával? Nevet hogy kiegyenlítse a harcot Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 11:22:02 írta Domynyk » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11888 Dátum: 12 márc 16, 11:25:40 »

Idézet
És mi van akkor, ha minden kage előáll a saját bunshin jutsujával? Nevet hogy kiegyenlítse a harcot Nevet

Akkor se lenne kiegyenlítve ha 5vs1be nem bírtak el madarával akkor kageknak fejenként öt klón öt madara klón ellen se fog valami sokat produkálni:)
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11889 Dátum: 12 márc 16, 11:26:23 »

Igaz Nevet de látszatnak nem lenne rossz Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11890 Dátum: 12 márc 16, 11:36:41 »

MAch 5 leírta a lényeget... eddig sebírtak vele, ezután sem.Valamelyik kage remélem meghal, oooniki kellene, mert gaara fontos , nha meg narutot meg kell élnie hogy kage legyen , vagy stunade , vagy a raikage .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11891 Dátum: 12 márc 16, 12:14:58 »

Csak azért is poén a feltételezés, mert a kagéknak (már amelyiknek) nem sok chakrájuk van, még azt is 5 fele osztani, míg Madara a végtelent osztotta fel 26 részre... Nevet Csak magukkal tolnának ki. Mosolyog
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #11892 Dátum: 12 márc 16, 14:16:51 »

Semelyik edo-tenseijes shinobinak sem végtelen a chakrája. Csakis kizárólag a regenárálódás végtelenszer tud megismétlődni, korlátlan mértékben.
A chakrához nincs köze...
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11893 Dátum: 12 márc 16, 14:22:42 »

indianA, ezt meg honnan veszed? Ha halott, akkor hogy tud elfogyni a chakrája? Bár én se vagyok biztos ebben, de ha te ennyire tudod, akkor kérlek linkelj be 1 képet, ahol ezt megerősítik. Köszi  Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11894 Dátum: 12 márc 16, 15:07:28 »

most azon gondolkodom hogy madara erősebb e mint hashirama.Meg mondom miért is.Okés hogy  tudja használni a fa elemet, de kérdéses menyire is.Mert ott van yamato v danzou,ők is tudták de sokkal gyengébben mint madara.De örök példa hogy a manga világában hogy az eredeti használót nem nagyon tudják lekörözni , vagyis értitek mit akarok mondani.Pl a sharigant sem tudja ugy használni kakashi mint akár sasuke.és ott van hashirama gyógyító ereje meg elvileg a hatalmas testi erő is.HA madara leis győzné most, nehezen szerintem.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 791 792 [793] 794 795 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!