24 szep 27, 00:13:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478947 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
malakian666
Vendég
« Válasz #11865 Dátum: 12 márc 15, 19:14:47 »

http://www.mangareader.net/naruto/578/11
Do you prefer the clones to you Susanoo? Yes or no?- Itt a második "you" nem tudom, miért van benne, fenn is akadtam ezen a mondaton. Egy ige, pl. show- azaz "Do you prefer the clones to show you Susano'o" inkább, de még ez sincs teljesen rendben.
Aki tudja, írja meg, szerintem nem helyesen illesztették be a képbe a párbeszédet.

Másik fordítás: http://www.mangahere.com/manga/naruto/v60/c578/12.html
Should those clones use Susanoo? Yes or no?- Ez egyértelmű, arra kérdez rá, hogy a klónok használjanak-e Susano'ot.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 19:15:58 írta malakian666 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11866 Dátum: 12 márc 15, 19:15:46 »

" Should those clones use Susanoo ...? Yes or no? "
Én ezt a verziót olvastam, innen: http://www.mangahere.com/manga/naruto/v60/c578/12.html

malakian666 beelőzött  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 19:28:51 írta TsunadeHime » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11867 Dátum: 12 márc 15, 20:14:48 »

Nem vagyok perfect angolos, de énis úgy értelmeztem hogy a klónok sussanooval nyomuljanak e vagy sem
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11868 Dátum: 12 márc 15, 20:31:16 »

Ugye. Nos ha a "you" szo van benne sztem nincs ertelme a mondatnak. Vagy ti hogy forditanatok you-val?
Off: 1000. hsz!!! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 21:17:28 írta Domynyk » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11869 Dátum: 12 márc 15, 20:33:25 »

Szerintem elírásról van szó. A "you" helyett talán "use" kellene legyen, vagyis: Do you prefer the clones use susanoo?
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11870 Dátum: 12 márc 15, 20:40:32 »

Én is 5x újraolvastam, de csak meglett a jelentése. + az a Madara nézés egyértelművé tette a dolgot  Nevet
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
malakian666
Vendég
« Válasz #11871 Dátum: 12 márc 15, 20:45:24 »

Ja, use is jó és úgy értelme is van.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #11872 Dátum: 12 márc 15, 21:09:31 »

Hát ez egy jó rész volt. A Uchiha brothers végre bevetésen. remélem jól elkenik Kabuto száját. Megkígyózzák egymást aztán Kabuto is megy nyaralni a lopótökbe Nagato mellé. Madara meg a Kagékét.
Naplózva
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #11873 Dátum: 12 márc 15, 21:18:30 »

Sidea: jól értem hogy most ezzel azt akartad mondani hogy Madara verje le a Kagékat? Mert ha igen akor űberbrutál hogy rosszul gondolod mert ha Kishimito M. Sensei a régi formáját hozza akkor a Kagék győznek a végén vmi überbrutál Justsuval bár már okozott meglepetést (lásd: Jiraya vs. Pein)
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11874 Dátum: 12 márc 15, 21:36:15 »

Akármennyire is gyengélkednek és esélytelennek tűnnek most a kagék ennek ellenére ezt túl kell élniük. Méghozzá azért, hogy lássák, hogy Naruto a végén hogy veri le Tobit (vagy akárkit, aki épp a fő Boss lesz). Egyszerűen itt nem halhatnak meg mert szükség lesz még rájuk, és főleg azért, hogy Narutot olyan szintre "emeljék" amilyen tiszteletet megbecsülést még egy kage sem kapott a saját hazájában, de Narutot nem csak Konohában, hanem az össze rejtett faluban tisztelni és szeretni fogják. ( És a kis idióta Naruto jelöltek az ő képét is össze fogják firkálni ikszdé)
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Pörkölt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #11875 Dátum: 12 márc 15, 22:44:44 »

Hmm kis theorykraft így első hozzászólásként.

Első:
miért is gondolkodik mindenki DNS-ekben mint utakban? Ha ez így működik akkor Orochimaru egy senki viszont egy olyan Palettavárosi halász akinek a 4. unokatestvére Uchiha, a nagyanja bátyja Senju, ő meg Uzumaki és még kapott rinnegant is, de a ninja léthez annyit konyít hogy a csécsiszalonnát kunaial eszi akkor ő az űberpró főboss?
Emellett ha ez így marad a végső csatában kéne 3 eddig ismeretlen útnak felbukkannia ami azért lássuk be eléggé kontármunka lenne a végére.
hitelesebbnek tűnik nekem ha a
-szemképesség az egyik út,
-a vérvonal a másik (elég táposak voltak a vérvonalas karakterek eddig),
-mivel Rokudou is bölcsként lett említve így a sennin formát illetve a jinchuuriki létet is egy külön útként említeném
-szereplők alapján a gyógyítást (Nem Tsunade aki vérvonalból gyógyul hanem a sima orvosi ninják, a keleti témájú dolgok eléggé tisztelik a healereket) vagy a testcsere/tér idő uralást is eltudom képzelni útként,mint Oro vagy a negyedik.
Máris 4-5 ami esetlegesen szóba jöhet és a végére a titkos jutsu lehetne a 6. így Kabutot is kicsit szintbe tehetnénk a két Uchihával.
Második:
Csak én hiányolom Orot és Jiraiya-t az edóból? Túl nagy karakterek ahhoz hogy hiányozzanak onnan.
Innen az elméletem hogy a Sannin 3 tagja rendelkezhetett 1-1 úttal (Vérvonal,sennin mód és testcsere), amit azért leoszthatunk Sasuke, naruto, Sakura trióra is, és így lazán elfér náluk egy-egy út.
Ebből jöhet az is hogy Ero sennin előkerülhet mint Edo zombi de azt sem tartanám kizártnak hogy Oro bújt bele egy vérvonal képeséggel rendelkező, szemekkel feltápolt előkészített testbe, és a megalomán jutsu gyűjtéséből még illene is rá Tobi célja.
Harmadik:
A tekercsen tippre Tobi kiléte van rajta vagy a 6 út felsorolva vagy talán Jiraiya Edo.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11876 Dátum: 12 márc 15, 22:50:55 »

Tobi tuti nem Orochimaru. Ő sosem nevezné magát senkinek, és Tobi amúgyis többször gondolt már rá úgy, mint egy msik személyre.
A tekercses ötlet iszont tetszik, ha hat út lenne rajta, az érthető, hogy nagyon fontos informácinak számít, és Tobi terveit szépen keresztülhúzzhatja. A tekercs (a tartalmától függetlenül) a következő pár részen belül szeintem elér valahová, és Suiék ki tudja mit csináltak, mióta nem láttuk őket. Érdekes lenne, ha betoppannának a super Uchiha bros vs. Kabutoro meccsre.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #11877 Dátum: 12 márc 15, 23:00:21 »

Nem vagy egyedül, én is hiányolom Jirayat, de leginkább Orot Sír
Még a mai napig minden rész olvasása elött arra gondolok hogy "Na ma felbukkan Orochimaru". Számomra laposabb lett kicsit a történet nélküle, bár nem tudni mikor ugrik elö Kabuto farkából.(Rossz az aki...  ikszdé )

A Sannin egy-egy úttal viszont nagyon érdekes elmélet Gondolkozik
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11878 Dátum: 12 márc 15, 23:03:26 »

Joe, hát most figyelj, a következő pár részben már nagyon várható. Már hallottuk beszélni is, ha azok a buborékok  nem KAbutora mutattak, csak nagyon messziről. Alig várom, hogy mondhassam, hogy én megmondtam  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 23:04:16 írta STM » Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #11879 Dátum: 12 márc 15, 23:45:16 »

Tényleg jó lenne ha Jiraiya visszatérne mert 1 ilyen alakot nem lehet csak így eltüntetni....Ráadásul szegénynek elég durva halála volt.
Ara is kíváncsi lenék h reagálna a jelenlegi Narutora.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!