24 szep 25, 21:21:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 787 788 [789] 790 791 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478012 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11820 Dátum: 12 márc 14, 21:21:19 »

Nem semmi fejezet volt ^^
Madara elég rendesen trollkodott a kage bushinokkal, nagyot röhögtem,mert annyira tipikus volt xD Am kishi adhatna már csóri Madarának egy egyedi harcstílust,mert eddig csak összelopkodott elemeket dolgokat használ: fa elem by hashirama, rinnegan by nagato, az FMS sem hoz túl sok új elemet, és most meg a Naruto-féle klónsílus.

A Kabutos oldalon is jól álllnak a dolgok, Itachi so cool, Sasuke az értelemre utaló jeleket mutat, Kabuto meg az utolsó képen Orchi 2.0--->  Szerencse Masashi-chan fanservice xD (L)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 21:58:42 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11821 Dátum: 12 márc 14, 21:23:37 »

Ami azt illeti az Mokuton Bushin, de az a lényeg, hogy klónnal küzd Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #11822 Dátum: 12 márc 14, 21:48:33 »

Batai:Én úgy gondolom,hogy Madarát tobi,a bijuukal egészen biztos,hogy le tudná verni. És nem orchi vs sasuke vs itachi,hanem kabuto vs sasuke és itachi. Amúgy a fejezet király volt. Én mondtam,hogy tsunadénak meg sem fog kottyanni. De azért én is kíváncsi vagyok,hogy hogyan akarják legyőzni madarát. Erre a testvér összefogásra is kíváncsi vagyok.És kabuto tényleg rohadtul nyugodt. Az is sántít már,amit mondott ,hogy "Örülök,hogy ezt a tervet ilyen szépen levezetted.Remélem,hogy olyan szépen is fog működni,ahogy hangzik". Szóval szerintem kabutonak van valami védelme a tsukuyomi ellen. De tuti,hogy azt is tudja,hogy mind a kettőnek susanoo-ja van,amaterasu is ,és az egyiknek yata tükör és totsuka kard,úgyhogy az is lehet,hogy sokkal durvább lett,mint orochimaru,meg új technikái vannak,vagy esetleg van még egy-két edo-tensei a zsebében,akik bika erősek,ki tudja.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11823 Dátum: 12 márc 14, 22:24:52 »

Idézet
Am kishi adhatna már csóri Madarának egy egyedi harcstílust,mert eddig csak összelopkodott elemeket dolgokat használ: fa elem by hashirama, rinnegan by nagato

Nagatonak tudtommal madara adta a szemeket és madarának hamarabb lett rinneganra amit saját maga fejlesztett ki. Attól mert nagato-tól láttuk a rinnegan bemutatását az még nem azt jelenti, hogy összelopkodott dolgokat használ hisz eredetileg övé volt a rinnegan és tudja nyilván a képességeit is. Ez olyan mintha itachi odaadná két szemét egy gyereknek és az a gyerek azzal a két szemmel vagánykodna és akkor itachi lopkodja a technikákat? Egyedül abba értek egyet, hogy fa elemet lopkodja hisz eredetileg az nem volt az övé.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11824 Dátum: 12 márc 14, 22:42:16 »

Amúgy a Sztori végére nagy valószínűséggel a Főellenség mind a 6 úttal fog feszülni (Sőt a yuubi power is befigyelhet Ördögi). Naruto és Sasuke elképzelhető 3-3 felállásban (bár ez nem biztos). Szóval lesz itt még "a másik erejével" menűzünk című játék. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 22:42:58 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #11825 Dátum: 12 márc 14, 23:12:26 »

Franksa Attól még Rininek igaza van. A Chakrája tényleg 26 részre lett osztva, mert minden "rendes" Bushin egyenlő részben osztja el a rendelkezésre álló Chakrát. Nevet
Ez szívás LENNE! De az feltünt hogy Madara egy Edo idézés? Nevet nem fog kifogyni a chakrája. Mosolyog

Jó rész volt, Sasuke Itachi egy oldalon... Nah most Kabutonak mindent elő kell rántania.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11826 Dátum: 12 márc 14, 23:22:01 »

Ha azok a klónok Ninjutsuval támadnak akkor miért is szívás ha van Chakrájuk?
Mert ha nincs bennük chakra akkor nézhetnének szépen a kagékra és várhatnák míg szétverik őket. kacsint

Amúgy nem én találtam ki, hogy a klónok így működjenek. Ez azért kell, ha lenne egy szenzor típus akkor ne tudja meg különböztetni a másolatot az eredetitől ( jó most tudják, hogy melyik a valódi madara, de kisebb gondjuk is nagyobb lesz annál, hogy őt esetleg támadják.)

Amúgy Naruto ahányszor használja a kage bushint mindig annyi részre oszlik a Chakrája. Pont a fent írt ok miatt. Egyszerűen így működik a technika. Miért akkor szerinted a klónok miért/mitől tudnak Jutsukat végrehajtani?
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #11827 Dátum: 12 márc 14, 23:29:09 »

Hmmm eza 3út dolog nem is egy baromság ez tetszik naruto 3út és sasuke és 3út és végsö harc egészen epic csatának hangzana söt amilyen harcot tolnak mind2, nem lehetetlenül hangzana,hogy elérik 3-3útat és finale csata nagyot szolna  Gondolkozik  bow az is lehet végén valamelyikük  mind a 6útat megszerzi és igy születne meg rikudo 2 de,hogyan és mivel azzal sok tippem lenne de inkább ?-es egész. ikszdé smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 14, 23:34:33 írta Pein7 » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11828 Dátum: 12 márc 14, 23:42:29 »

Pein7 Csak óvatosan az elméletekkel mert a végén még betámadnak mint ahogy engem ikszdé

De szerintem nyugodtan leírhatod a Ridokus topicban, én szívesen elolvasnám, és biztos lennének páran akiket érdekelhet egy másik nézőpontból a maradék 3 út elmélete Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #11829 Dátum: 12 márc 15, 00:36:22 »

Tévedés, egyetlen kígyó lépett meg, amit aztán sztégetett egy lepattano Amaterasu szikra. Orochimarunak sajnos annyi, akár így akár úgy. Csak úgy "éledhet fel" ha Itachi valahogy ki tudja engedni a kulacsából, amire szerintem nem fog sor kerülni.
Az a fránya anime. Én is utólag lettem felvilágosítva, hogy meglehetősen nagy az esély Oro visszatérésére, ugyanis legalább 3 db kígyó jött ki Sasukéból: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/393/3


Ita legnagyobb fegyvere Oro ellen a genjutsu volt. Most ezt nem tudja elsütni, még a Tsukuyominak sem adnék sok esélyt az időmanipulálás ellenére sem. Azt se zárnám ki, hogy még van pár edo-s idézés a tarsolyában.

Még vmi. A Kagék már egyszer eljátszották Madarával, hogy Gaara a könnyített homokkal kihúzta a Susanoo-ból. Ezt mégegyszer megpróbálhatták volna, annyi különbséggel hogy most nem ninjutsuval támadnak rá, hanem taijutsuval, azaz a Raikage vagy csak egyszerűen kihúzza Gaara és utána egyből le is pecsételi. Ezt akár elterelő támadásokkal még "fűszerezni" is lehetne.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 00:42:32 írta CsukiIce » Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #11830 Dátum: 12 márc 15, 00:41:34 »

Orochimaru ellen csak a Sharingan a hatásos, durva lenne, ha Kabuto ezt is tudná kezelni.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11831 Dátum: 12 márc 15, 00:52:39 »

Szerintem pont az lesz a csapda, hogy Orochimaru ÉS KAbuto tudja kezelni.
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #11832 Dátum: 12 márc 15, 07:18:13 »

Én most egy oltári nagy hülyeséget fogok írni vigyázat!!! Kabicinak lehet van a tarsolyába még egy edo idézés ikszdé itachi és sasuke szülei. Ha bele gondolunk még értelme is lenne, elvégre arra számított kabuci hogy sasuket megszerzi magának, és ezt a legkönnyebben a szülei elő hozatalával tudná megtenni, csak nem számított itachira.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11833 Dátum: 12 márc 15, 07:23:06 »

Hm, ha megidézné a szüleiket, azzal el tudná érni, hogy lelkileg összetörje Sasukét. Itachi már egyszer megölte őket, így gondolom most se lesz neki probléma.
Naplózva

BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #11834 Dátum: 12 márc 15, 08:57:17 »

Szerintem Sóska és Itachi szülei megidézése kissé problémás lenne. Nem arról volt szó, hogy csak olyanokat tud megidézni Kabumarcsi, akiknek megvan neki valahonnan a DNS-e. Lehet, hogy hülye vagyok, de én így értelmeztem a dolgokat...
Amúgy is, ahogy TsunadeHime is írta, ez csak Sóska ellen jönne be, elvégre Itachi egyszer már megölte anyucit és apucit szóval nem hinném, hogy őt meghatná ha újra meg kellene tennie.
Én inkább Mandara vagy valaki más odaidézésére számítok. Bár mivel Mandi épp jól elszórakozik a Kágékkal, így ennek nem nagy a valószínűsége. Viszont, amennyire Itachi nagy átéléssel és hosszasan ecsetelte, hogy mi is a terv, szerintem tuti, hogy mást fognak csinálni. Elképzelhető, hogy ezt az egészet csak beetetésnek szánta, és egészen más járt közben a fejében.

Saját különbejáratú vélemény, nekem nagyon tetszettek azok a chibi karakterek az elején. bow bow
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 15, 09:04:15 írta BlackPoet » Naplózva

Oldalak: 1 ... 787 788 [789] 790 791 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!