24 szep 24, 17:34:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198805 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5655 Dátum: 12 jan 07, 14:41:18 »

Megnézném azt a gyorsaságot amikor Tsunade szétrobbantja az orra előtt vagy a talpa alatt a talajt. Őrülni fog neki ha megtartja az egyensúlyát. és felkészül arra, hogy elhárítsa az ellentámadást. Másrészt még van ott két másik sannin akik képesek ebben akadályozni nem beszélve a békák és más idézett lények. Bee meg simán lefoglalható egy ideig az idézett Gamabunta, Manda és Katsu trióval, de nem is csak trió lehet hiszen Gamabunta két társa is megjelenhet. A két öreg béka és Jirayra sennin formában egymaga is kemény ellenfél lenne A-nak.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5656 Dátum: 12 jan 07, 14:45:41 »

Ezért páran szét fognak szedni, de szerintem Kisame legyőzné Kakuzut.
Hiába ismer Kakuzu öt elemet, ha tizedannyira sem használja őket olyan jól, mint Kisame azt egyet. Igen, a víz vezeti az áramot, csakhogy Kisaménak nem kell érintkeznie a vízzel, ahoz, hogy használja. Közelharcban kb. egyenlőek, de én nem mennék puszta kézzel a Samehadát használó kardforgató ellen. Asszem renato írta, hogy kevesen tudnak mit kezdeni Kaki túlerejével. Kisame pont ezen kevesek egyike. Csinál húsz vízklónt és fordul a kocka. Végül Kakuzu szívei csakrát tartalmaznak, méghozzá nem is keveset, így ha Kisame szétzúzza az egyiket, akkor a belőle kinyert csakrából még gyógyítani is tudja magát, amire belátom, szügsége is van.
Izgalmas csata lenne és egyáltalán nem egyoldalú, de Kisame pont a Kakuzu-féle állatok leverésében jeleskedik.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 14:59:41 írta gman » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5657 Dátum: 12 jan 07, 15:09:01 »

Nem feltétlen igaz, amit mondasz. A klónok "gyengék", egy csapás után alkotóikra esnek.
Közelharcot azért megnézném, hogy hogyan is egyenlíti ki Kisame. Szerintem az első acélbőr csapás után gyógyításra szorulna a nyaka.
Való igaz, hogy egy szív szétzúzása után jókora mennyiségű chakrához jutna, csak nem állnának ölbe tett kézzel a szívek/maga Kakuzu, míg ő ott szívja a chakrát.
Szerintem azok az emberek indulnak jó eséllyel Kakuzu ellen, akik képesek nagy erejű támadásokra és nagy sebességre. Kisame a támadások erejét tekintve még-még esélyes is lenne, de kiemelkedő sebességet nem emlékszek, hogy láttunk tőle.   
Valaki írta, hogy Kisame vize erősebb, mint Kakuzu tűz+szél támadása. Kérdéses, hogy kioltja-e a víz a felerősített tüzet, szerintem nem, szerinted igen. Nem nagyon tudok emellett érvelni, mivel nem tudjuk és valószínűleg nem is fogjuk megtudni, hogy mi történne a két támadás keveredéséből.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5658 Dátum: 12 jan 07, 15:20:10 »

Kisame és Kakuzu.

De ez fordítva is igaz. Kakuzu pont az olyan állatok leverésében nagyon jó mint Kisame. Mondhatjuk azt, hogy Kisame nagyon jól használja a vízelemet, sok chakrája van és van Samehadája. Vele szemben áll egy olyan személy akit 5-ször kell likvidálni. Mind az őt elemet képes magas szinten használni. És itt a magas szintet szó szerint értem mert mindig olyan szíveket szerzett be akik egy adott elemet magas szinten használja. tehát lehet, hogy a víz elemet használó szív is van olyan erős vizelem használatában mint Kisame. Ráadásul képes a földet is használni amely erősebb a víznél valamint a villámot is amely reakcióba lép a vízelemmel. Chakrából Kisamenek rengeted van de nagyon sokkal rendelkezik Kakuzu is. Marad a Samehada aki ugyan képes chakrát elszívni de az már bebizonyosodott, hogy a természeti chakrával hadilábon áll. A tűzzel minden bizonnyal nagyon utálják egymást. Nem gondolom, hogy a villámot jobban kedvelné. Ráadásul Kakuzu képes kombinálni, felerősíteni az elemeit a másik elem hozzáadásával. Lásd a szél és tűz kombinációit Kakashiék ellen. Arról még nem is beszéltünk, hogy hatan harcolnak ellene plusz még a leszakított testrészek és a repülés képesség kérdését is meg kell oldani Kisamenek. Nálam sima Kakuzu win.
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5659 Dátum: 12 jan 07, 15:50:41 »

azért az megkérdőjelezném, hogy mind az öt elemet MAGAS szinten képes használni, elemenként  csak egy vagy két fajta jutsut láttunk tőle és egyik se jobb B besorolásúnál, maradjunk annyiban, hogy öt elemet képes alapszinten használni.. ilyen esetben többet érhet, ha egy elemet használsz, de azt kiemelkedő szinten. a tűz és szél elem kombinálását meg azért nem kéne ennyire túlértékelni, nyilván gyengébb víz jutsuk nem érnek ellene semmit, de kisame elég nagy mennyiségű vizet tud megidézni, ami elnyomja a tűzet.
közelharcban szerintem kisame nyerne, hiába védekezne kakuzu az acélbőrrel, pár csapás a samehadaval és el is szívta az összes chakráját.
egy biztos, hogy hosszú harc lenne, kisame sokáig bírná a sok chakrája miatt, kakuzu meg a sok szíve miatt, én azért kisaménak adnám a harcot egy hajszállal, de lehet csak elfogult vagyok.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5660 Dátum: 12 jan 07, 16:05:39 »

szerintem is kakuzu win. de a 4.raikage-bee vs 3 sanninban van egy "kis" nézeteltérésünk.a 4.raikage gyorsaságát eddig csak naruto és minato szárnyalta túl. a 3 sannin mégis mi a retket kezdene vele?tsunade a 20m-es kráterjével nem ér sokat,mivel a raikage 40m-eset tud csinálni. mégis mivel tudnák átszúrni a pajzsot,mikor egy közvetlen közelből beadott chidori nem tudott mit kezdeni vele? orochimaru meghalt volna a 4farkú naruto elleni harcban,ha tovább folytatódik. tsunadét egy kakashi gyorsaságú emberke leverné. jiraiyát is szétszedné a 4.raikage.beugrik oda közéjük,egyiknek már nyekk,és jöhet a következő,szinte észre sem veszik,amikor megöli őket. jah,bocsi és még méhet nem is említettem. a 8farkú pörgéssel,a bijuu bombával,a nyolcfarkú ereje ellen mégis mit csinálnának?arról nem is beszélve,hogy sima,alap emberi formában túlszárnyalta a tesója villám pajzsos lariatját. akkor második szinten-csakra formában milyen erős lehet?sztem nagyon. emellett amikor narutot megvédte a 4.raikage ütése ellen,akkor is naruto háta mögött volt,és egyből ott termett,és kivédte a 8farkú kezével az ütést. szóval max. orcsi-marcsi lenne képes a tempót tartani beevel(vgy még ő sem).ketten(méh-4.raikage) simán epic win 80-20.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #5661 Dátum: 12 jan 07, 16:11:09 »

Azok az elemek amiket Kakuzu használ az jóval magasabb mint B szint legalább A szintűek mind a Tűz , szél, és villám technikái , Tűzből ott volt a Zukokku na hát az azért egy láng tenger volt és nem csak egy sima Gokakyou no jutsu volt, mellesleg  a szél támadása az Atsugai na az is tarolt elég szépen meg amilyen lyukakat vájt  a fába is , és a villám támadás a Gian az amivel felaprította a fát amin Kakashi ugrált, az majdnem egyszinten van Sasuke Chidori kardjával , sőt talán még erősebb is , mert jóval távolabb ért el.
Szóval az elem technikáit nem szabad le becsülni Mosolyog
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5662 Dátum: 12 jan 07, 16:35:55 »

igen, ezek mind B szintű technikák, direkt utánanéztem mielőtt leírtam, de ez logikus is, hogy kellett valami gyenge pontjának legyen, ha minden elemből A meg S szintű jutsukat tudott volna használni akkor kb. a TOP5 legerősebb karakterbe benne lenne, na meg chakrával se lehetne bírni..
a kakuzus harc már jó rég volt, lehet akkor nagyon ütősnek tűntek ezek, de azóta már láttunk keményebb dolgokat
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5663 Dátum: 12 jan 07, 17:32:57 »

egyetértek gmannel. Kisame tényleg a Kakuzu-félék ellen jó, és hiába van 5 szíve, ha nem várja meg szépen, udvariasan, hogy kiengedje őket, és egybe rájukböfög egy vízburkot, akkor hiába ilyen-olyan erős Kakuzu, chakra nélkül nem megy sokra. Írta valaki, hogy Kakuzu meg a Kisame-félék ellen jó, ami meg pont nem így van, mert Kiseme természetes ellensége Gai, aki nem használt chakrát. Kakuzu meg használ, nem is keveset, és Kisame meg mondta is Bee-nek, hogy 'Minnél erősebb az ellenfelem, annál erősebb leszek én is. Nem fáradok el, és nem halok meg'. Ha ezt akarnánk látni, arra Kakuzu pont jó alany lenne. Én is Kisemének adom (úgy is egyik kedvenc).
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #5664 Dátum: 12 jan 07, 17:46:17 »

Eddig mindenki elfelejtette kisame talán legnagyobb fegyferét kakuzu ellen. Az pedig a suiton daikudan no jutsu, ami felzabálja az ellenség jutsuját és azzal erősíti magát. Na ebbe nagy valószínűséggel Kakuzu beleküldeni egysmást. Kaki instankillelheti magát ha megfelelő mennyiségben teszi bele a jutsukat. Illetve kisame még beidézheti a a tengert is ha azon harcolnak az meg természetes előny. Kisame pont a középtávharcos nagychakrafelhasználású erős ellenfelek ellen tökéletes ezzel szemben egy közelharci típusú kevés chakrahasználtú ember ellen nem sokat ér.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5665 Dátum: 12 jan 07, 18:02:29 »

Én is Kakuzu győzelmet adok a Kisame elleni harcban. Az öt elem akárhogy nézed jobb mint 1. mellesleg Kakuzunak nem is kell feltétlenül közel mennie Kisamehéz, hiszen ha megkeményíti magát, akkor is le tudja választani a testrészeit, így távolról is küldhet pofonokat. A föld elem mindenképpen veri a vízet, és a villámmal meg sokkolhatja Kisamét. ha pedig Kakuzu közel menne Kisaméhoz, akkor már meg is próbálhatja kiszednni í szívét. Mellesleg én az ilyen csatáknál mindig megnézem a databook statoka, és ezúttal nem segített: mindkettőnek a 8 kategóriából elért összpontja 32.5 Nevet
(csak jelzem hogy 35.5 Itachi és Jiraiya pontja, 35 Orochimaru és Tsunade, 34.5 Sasori, 32.5, Kisame, Kakuzu, 32 Deidara, 31.5 Hidan)

Ezek alapján a Kakuzu(32.5) vs Sasori(34.5) harc győztese Sasori.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5666 Dátum: 12 jan 07, 23:13:27 »

mondjuk én tényleg nem látom ezeknek a statisztikáknal az értelmét  smirksweat pl Itaci és Jiraya, valamint Orcsi' meg Tsunade egy szinten? o.O" ezt kötve hiszem. még ha nem is a harci erőről van szó. na meg sasori magasabbat kapott, mint kakuzu? omfg. valaki belinkelné nekem ezt a dtabookot, mostmár komolyan íváncsi vagyok rá, ha ott ilyenek mennek...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5667 Dátum: 12 jan 08, 01:07:13 »

Ezeket a WIKI/Narutopediában megtalálhatod kibontva, hogy ki, mikor, milyen szintű technikákat ismer/használt. Gépeld be a keresőbe a technika nevét helyesen vagy a technika alkalmazójának nevét. Megtalálhatsz tulajdonképpen mindent amit fontos tudni egy karakterről.  Sok minden van amit én is onnan tudtam meg és amikor visszaolvastam jöttem rá, hogy mennyi mindenre nem emlékezek vagy nem is vettem észtre a történetben. Érdemes átnyálazni. Azért azt is figyelembe kell venni, hogy néhány technikának nincs besorolása egy osztályba se mivel nincs adat róla a databookban sem.

Például:http://naruto.wikia.com/wiki/Kakuzu
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 01:08:18 írta rini67 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5668 Dátum: 12 jan 08, 09:29:01 »

Sasori sztem igenis erősebb mint Kakuzu. Igaz, hogy őt 5ször kell megölni, de ha nem ismered Sasori gyenge pontját, akkor ítéletnapig is püfölheted.  Másrészt a vashomok sztem elég erős ahhoz hogy megöljön egy szívet. Főleg ha az a vashomoktüskés cuccot csinálja, mert az nagy hatótávolságú, és elég kis hely van a vashomoktüskék között, szóval a szív-szörnyek biztosan megsérülnek.

Egyébként sztetek mire vannak azok a statok? Csak dísznek? Biztosan mutatnak valamit. Ha közvetlenül nem is a csatákat döntik el, de közvetve igen. Pl egyik szempont a chakra mennyiség. Na vajon ki nyer, aki erre 2 pontot kapott vagy aki 5öt?
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #5669 Dátum: 12 jan 08, 10:48:18 »

Erre teljesen jó példa a Kakashi-Naruto. Naruto 5-t kap mert neki élméletileg Kyuubi nélkül 4x! annyi chakrája van mint kakashinak kyuubival 100x. De kakashi mégis a sima naruto fölé kerekedhet ha jól használja achakráját. Mint minden ez attól ki milyen jól használja a képességét. Példának okáért hidan szerintem elég bendzsón használja a képességét mert a vérszerzést jobban is megoldhatta volna valamilyen jutsuval esetleg más fegyverrel.

Tehát mégegyszer fel szeretném azt adni hogy,
Akatsuki(a shippu elején lévő tagok) vs 2. tsuchikage,mizukage, minato, 3. raikage, és a 3. kazekage(sasori nem használhatja Nevet) Illetve a kagek tisztában vannak azok képességeivel akikkel egy korban éltek(pl. 3. kazekage-sasori; illetve kakuzut mindenkivel élt egy korban tehát őt is ismerik de mondjuk hidant nem ismerhetik mert senkivel nem élt egy korban.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!