24 szep 24, 15:22:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198719 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5670 Dátum: 12 jan 08, 11:45:09 »

A hülye statisztikák, ahogy aíz eredeti szemléltető ábra is mellé, a karkter képességeinek megoszlását, artányait hivatott szemléltetni. A különböző pontjai leginkább a saját más pontjaihoz viszonyulnak, másokéhoz nincs köze. Ez például Iachi és Kisame statja, nem ebebn a sorrendben.




Rikodou, egy csomó ilyen van, csak rákeresel a  googleben egy névre, meg mellé írod, hogy stat. De Naruto-wikin meg iylen helyeken is kint van szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 12:53:29 írta STM » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5671 Dátum: 12 jan 08, 14:13:47 »

A statisztikáknak semmi értelme... Teszem azt ha Konohamaru kapott 1-et ninjutsura, Jiraiya-nak nagyon minimum kéne 20-as rá, holott 5 a maximum... Ráadásul ha jól emlékszek statisztika alapján Asuma verné Deidarát, és kis híján Sennin Narutot is. Egy szóval hülyeség az egész. Nevet

Az Itachi-s statisztikánál mondjuk elég túlzásnak érzem, hogy olyan jó lenne ninjutsuból mint genjutsuból, és a taijutsuja akárcsak megközelíteni az illúzió képességeit, de mindegy.

Kisame vs Kakuzu:

Most nincs kedvem nagyon fejtegetni, de nálam nyerne a cápa. Az alap tűztámadásokat mint láttuk a Samehadával ellehet szívni/szétvágni, gondolom ezt bármilyen elemmel eltudná játszani Kisame. Ha Kakuzu ellő egy kombinált elemi támadástt, a Daikoudan-nal simán a visszaküldhetné rá Kisame. A kőbőr pedig chakra alapú technika, tehát a Samehada-val le is borotválhatná a használóról. Viszont tényleg szoros meccs lenne, szóval csak 60%-ra adom Kisamének.

Kakuzu vs. Sasori

A kőbőr miatt lehozná Kakuzu. A méregtámadásai ez miatt értelmüket vesztik... Maximum úgy nyerhet Sasori, ha a 100 bábos technikával, vagy a vashomokkal elintézi a föld szívet, utána mérgekkel kifektetné. 55-45 Kakinak.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5672 Dátum: 12 jan 08, 14:17:50 »

sasori vs. kaukzu

Nem lenézve kakuzu képességeit egyáltalán nem egyértelmű, másrészt nem nézném le Chiot és a tiniribit. Kakuzuhoz meg egyáltalán nem kellettek volna Narutoék. Kakashi egymaga is befejezte volna ha emlékszel mit mondott a végén. Használta volna az Kamuit és Kakuzunak annyi. Kakuzu is sérthető. Igaz a mérgezett tűk nem sokat értek volna a kőbőr ellen, de a gáz-halmazállapotú méreg már igen. A szíveket meg levadásznák a bábok rengetege. Másrészt a kőbőrt sem lehet végtelenségig használni, így utat nyit a mérgezett tűk előtt előbb vagy utóbb és még akkor a 3. Kazekade képességeit nem is használta. Van még egy különleges képessége a bábmestereknek. Ez pedig az, hogy tudják kapcsolni a chakrájukat tárgyakhoz, emberekhez. Az is kérdéses, hogy Hiruko páncélja mennyit bír ki. Ráadásul Sasori szívét kel elpusztítani amelyik akkor költözködik amikor akar. Ha így nézzük akkor Kakuzu 5 életével szemben neki 100 élete is van. Nálam Sasori az esélyesebb a győzelemre.

Update: Kösz, javítom, tényleg arra gondoltam.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 14:36:15 írta rini67 » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #5673 Dátum: 12 jan 08, 14:35:15 »

sasori vs. kaukzu
hát... epic win kakuzunak. sasorit legyőzte egy 'vén banya, meg egy tiniribi', kakuzuhoz meg kellett yamato, kakashi, naruto, meg még pár statiszta.

ja, végül is a vén banya a legjobb bábmesterek közé tartozik Sasorival eggyüdt, a tapasztalata igencsak sokat számított a csatában, a tiniribi meg képes volt legyőzni Sasori mérgét, ami az akatsukis egyik fő fegyvere. Egyszóval ők ketten tökéletes ellenfelek voltak a számára, amit irtál az nem tükrözi Sasori erejét, nem igazán volt nyomós érv  smirksweat . Másoknak lehet nem ment volna olyan "könnyen". Mellesleg  azért mert valaki öreg, még érthet valamihez, volt már rá példa...


Kakazu vs Sasori
A fent leírtak ellenére én is Kakazunak adom a harcot. Sasori minden fegyverén méreg van, egy karcolás is veszélyes lehet viszon szerencsére Kakazu inkább távolsági harcos, a tűz+szél kombóval nagyobb területre tud támadni, mint a bábok és nagyobb pusztítást is végeznek. A másik meg hogy ha megkeméyníti a bőrét, akkora pengék ugysem fogják átvinni. A harmadik kazekage báb viszont lehet megtudná sebezn, a vashomokkal elég nagy hatótávú támadásai vannak : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/270/12 , lehet képes lenne áthatolni a bőrén és ugye a vas is mérgezett
Kakazu 60% - Sasori 40%



« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 14:39:51 írta mateee-kun » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5674 Dátum: 12 jan 08, 14:54:42 »

A statisztikáknak semmi értelme... Teszem azt ha Konohamaru kapott 1-et ninjutsura, Jiraiya-nak nagyon minimum kéne 20-as rá, holott 5 a maximum... Ráadásul ha jól emlékszek statisztika alapján Asuma verné Deidarát, és kis híján Sennin Narutot is. Egy szóval hülyeség az egész. Nevet

Nem véletlenül 5ös a skála kb. így kell értelmezni 1-es az akadémiai szint,2-es genin,3-as chunin,4-es jounin, az 5-ös meg a kage. Deidara és Asuma statjában szerintem a kornak is szerepe van... ha Deidara is annyi lett volna mint Asuma biztos többet kap ugye(kishi a kort is fegyelembe veszi szerintem mikor ezeket csinálja)... a 3.hokage statján látszik, hogy öreg pl. ha lenne egy fiatalabb korabeli statja tuti jobb lenne a csakramennyisége.
Az egyformán 5pontot kapottaknál van baj erre a legjobb pl. Itachi és Orochimaru genjutsu statja de ez szerencsére kiderült a mangából, hogy Ita win Nevet.

Sennin Narutonak meg nincs statja majd a 4. databookban talán lesz.(vagy már van ilyen csak nekem maradt ki az életemből??)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5675 Dátum: 12 jan 08, 15:07:50 »

Mi értelme lenne a kor figyelembe vételének? Különben meg Itachi, vagy Sasuke, NAruto akkor semmire nem kaphatna maxot, hogy legyen mit kpaniuk idősebben. A stat tényleg csak annyit árul el, hogy úgy nagyjából ki melyik területen jobb, milyne beállítottságú, esetleg milyen a harcstílusa. Felesleges többet belelátni, mert nem működnek nagyon az összehasonlítások, legalábbis hasonló "súlycsoportban".
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5676 Dátum: 12 jan 08, 15:33:53 »

A kornak jelentősége van sőt még a vércsoportnak is(japánok hiszik,hogy a vércsoport és a jellem összefügg egymással) és még az is ott van, hogy ki hány évesen végzet az akadémián a chunin vizsgán stb... ezt nagyon kidolgozta a mangaka.
A manga elején 12évesek voltak telt-múlt az idő és a statjuk is jobb lett mind a 3databookban változott (Naruto és Saske statja). Az meg, hogy ilyen fiatalon maxot kapnak a tehetségüknek/szorgalmuknak/adottságaiknak köszönhető.
Hasonló súlycsoportnál jah nincs értelme kivéve ha a szemben állók harcmodora más vagy egyik tűz elemű a másik víz..
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5677 Dátum: 12 jan 08, 15:40:44 »

Sasori vs. Kakuzu:

Nálam kakuzu a nyerő. A vasbőrrrel a mérgezett tűket képes kivédeni, ezenkívül S szinten használ 5 elemet, és persze ott van a hatalmas tapasztalat, nem is beszélve arról hogy 5-ször kell megölni. Sasori 2 dologgal nyerhet: a 3. kazekage vagy a 100 bábbal. A 3.kazekage nagyon brutál, de kakuzu az 5 elemmel elverné. Sőt, ha kakuzu akarja 3 elemet is egyesíthet, pl. föld+tűz+szél, ilyen támadásokat ember legyen a talpán aki képes kivédeni. De mivel sasori is erős, kap egy jó 40%-ot.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 15:44:25 írta IndianA » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5678 Dátum: 12 jan 08, 16:20:10 »

jaj indiana. hol használ kakuzu S szintű jutsukat mind az 5elemben? ez már meg lett beszélve,hogy B szinten használja,esetleg  a kevert eleme A vagy S szinten lehet,de alapvetően B szintű jutsukat használ.sakurát,meg chijot nem nagyon keverném bele ebbe az egészbe,mert sasori feltehetőleg végig hagyta magát ellenük.ha nem is,akkor is már mind a kettőnek halottnak kéne lenni. de ettől függetlenül én is kakuzut tartom esélyesebbnek. a szíveit nem olyan könnyű elintézni.plussz sztem rájönne kakuzu,hogy ott kell megszúrni,a mellkasán. és kakuzu egy szívét azért kicsikét erősebbnek tartom,mint sasori 300 bábujából egyet. mindegyikre nem tud odafigyelni,plussz egy technikával 30-asával hullnának a bábuk. ott a bőrkeményítés,meg hogy összeáll a szíveivel.a kevert elem(ek) is nagyon erős(talán S szintű jutsu[k]) . 60-40 kakuzu. sztem  ha akkor nem jön naruto mindenképpen elintézi kakuzu a bagázst.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5679 Dátum: 12 jan 08, 16:59:44 »

Most szeretnék jinchurikis harcokat felsorolni. Nem kell találgatásokba bocsátkozni, hanem az eddig megismertek alapján döntsétek el a csaták kimenetelét. ( vegyük most úgy, hogy mindenki képes a saját egyedi technikáira, és a chakra palástra, a 2. verziós átalakulásra, és a teljsen bijuuvá alakulásra, bijuu bomba stb) Ja és Gaarat is ideveszem a jinchurikik közé.

Gaara vs Utakata
Yugito vs Roushi
Roushi vs Yagura
Bee vs Gaara
Yugito vs Yagura
Han vs Utakata
Han vs Yugito
Yugito vs Gaara
Bee vs Yugito
Bee vs Han
Roushi vs Gaara




Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5680 Dátum: 12 jan 08, 17:45:38 »

Gaara vs Utakata---> Itt utakata nyerne, mert gaara ellen a legjobban a víz wlem válik be, és ez utakata javára tereli a harcot, 60-40 arányban
Yugito vs Roushi--->roushi szerintem a legerősebb jinchuuriki(naruton kívül) ezért roushinak adom 70-30-ra.
Roushi vs Yagura--->yagura roshi köves lávabogyóit visszaverné(vagy mi) a víztükörrel, tehát szerintem ő nyerne 65-35
Bee vs gaara érdekes harc lenne, de sasuke a kage találkán gaarat majdnem legyűrte, vagyis ha tovább harcolt volna legyűrte volna (hacsak a többi kage nem avatkozik bele) és sasukét suigetsuék nélkül simán kenterbe verte volna, ezért itt bee nyerne olyan 60-40 arányban.
Yugito vs Yagura Itt egyértelműen yagura, 70-30-ra.
Han vs Utakata Szerintem itt olyan 50-50 lenne, de nem vagyok benne biztos.
Han vs Yugito Itt egyértelmű hogy han nyerne, 75-25-re.
Yugito vs Gaara itt szerintem gaara, olyan 60-40-re.
Bee vs Yugito itt szerintem bee nyerne , 60-40-re.
Bee vs Han Itt szerintem bee nyerne olyan 51-49 re de han sem semmi.
Roushi vs Gaara Nah itt aztán egyértelműen roushi nyerne, mert alávás köpetek szerintem a homokot kicsit megperzseleik, nem mintha számítana, de föld és tűz elemekkel rendelkezik roushi(lehet, hogy más elemei is vannak, nem tudom pontosan) de roushi szerintem mei terumi-nál erősebb, és terumi vs gaara-t terumi csajszi nyerné, ezért itt ios szerintem roushi nyerne, mert a láva jutsuji nem semmik, és hza gaara elkapja a koporsóval, nem sokat érne a magma pajzs(nem toom minek hívják) -ja ellen, úyhoghy csak csakra pazarlás. roushiu 55-45.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5681 Dátum: 12 jan 08, 19:02:23 »

roushi a legerősebb jinchuuriki naruto után,de azért yagurának adod a harcot  smirksweat  ennyi erővel yagura nyerne rikodou ellen is. narutoék meg nem számítottak erre a támadásra semmi több nem volt a dologban.amúgy a többiben nagyjából egyetértek.jah,még annyi,hogy utakata vesztene gaara ellen.magát a vizet levédi gaara,csak az olajos vizet nem. ha át tudna menni gaara bijuu alakba az még speckóbb lenne,valszeg a bijuu bombát is képes lenne használni,még ha 3-4 kosárlabdányi méretűt is.meg a homokja is sokkal erőseb lenne. 60-40 vagy 65-35 gaara javára.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5682 Dátum: 12 jan 08, 22:30:30 »

Gaara vs Utakata: Túl sok távolsági technikát nem láttunk Utakata részéről, de közelre a buborék-robbanása igen hatásos. Ha Gaara el tud futni arra az időre, hogy nagyobb mennyiségű homokot gyűjtsön ő nyer, ha nem, Utakata.

Yugito vs Roushi: Yugito esélytelen, a láva-páncél egyszerűen brutális, akárcsak a magma-zápor.

Roushi vs Yagura: Jó kérdés, mivel nem tudni, hogy működik Yagura tükörkép-technikája inkább nem mondok semmit.

Bee vs Gaara: Bee, egyértelműen. Sokkal erősebb mint Gaara, villám eleme, részleges átalakulásai, pecsételő tinta-klónjai és gyorsasága miatt ő a nyerő.

Yugito vs Yagura: Lásd Roushi meccsét, de a korall-bénítás miatt inkább Yagura.

Han vs Utakata: Han iszonyú erős, de nem tudom, meddig bírná a robbanásokat. 50-50

Han vs Yugito: Han, közelharcban egyértelműen ő a nyerő, Yugito lövedékeit meg sem érezné.

Yugito vs Gaara: Gaara. Yugito nem tud mit kezdeni a homokkal.

Bee vs Yugito: Bee. Lásd Gaara elleni harcát.

Bee vs Han: Nyers erőben fej-fej mellet vannak, de Bee sokkal trükkösebb.

Roushi vs Gaara: Roushi, a láva átvinné Gaara homokját.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5683 Dátum: 12 jan 09, 18:00:41 »

Felhoznék új harcot. Itachi,Nagato vs Raikage,Oonoki. Két legerősebb akatsuki vs két legerősebb jelenlegi kage. Kíváncsi lennék a harc menetelére és, hogy szerintetek ki nyerné a harcot. Én Itachiéknak adom 52-48-ra azért mert mind a ketten higgadtak és jó stratégák,okosak és jó képességei vannak. Ráadásul raikage nem hinném, hogy itachi susanooját átbírná törni attól mert madaráét úgy bírta áttörni, hogy oonoki súlytalanná tette szóval oonokival együtt tudta madara susanooját törni, itachi susanooja meg szerintem stabilabb hisz ott a yata tükör ami eddig úgy bizonyult, hogy áttörhetetlen. Meg még itachinak ott van a kard amit eléggé gyorsan használ és nagy távolságra képes amivel lelehet pecsételni az ellenfelet se perc alatt. Szóval én itachiéknak adnám ezt a harcot 52-48-ra.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5684 Dátum: 12 jan 09, 18:19:54 »

szerintem nagatoék még egyenként is bedarálnák őket xD nemhogy ketten. az 5 kage is épp csak egy szinten van madarával, de az a duó még szerintem rajta is túltesz. meg ráadásul ha ketten vannak, akkor nagyobb a mozgástér, vagy nem is tudom, érted. 1000, hogy ők győznek, az a két kage erős, de ha az 5 a kettő ellen menne, én azt is nakik adnám. azt a harcot úgy megnézném *-* elég látványos, meg epic lenne :3 de ezt a kettő kettő eleni felállást az akatsukisoknak adom mondjuk.... 90-10re vagy inkább.. 95-5re. nem az erőkülönbség, hanem a nyerési esélyek miatt. ja, és nem edo-k, és nagato egészséges,a saját testével.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!