24 szep 24, 17:26:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198785 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5685 Dátum: 12 jan 09, 18:27:39 »

jah,meg nagato állat. Mosolyog  most nézem összesítve,hogy mennyi,és milyen sok jutsut tud nagato és hát elképesztő a csávó.
én azt mondom,hogy 96-4 nagato és itachi javára. mint mondtad,itachinak ott a kardja,a yata tükre,amivel nagatot védené,a por elem nem ütne át rajta. ha nagato nem egézséges,akkor is láttuk,hogy jól nyomta naruto ellen,emellett egyszer leszívja a raikagét és megint egézséges lesz,mint a makk. akkor meg tuti elintézik a 2 kagét secc perc alatt. vmint,ha itachi akármelyik kagét tsukuyomiba ejti,annak már kampeca. ennyi,sztem simán el lennének rendezve a kagék .
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5686 Dátum: 12 jan 10, 14:15:51 »

LoL most komolyan Nevet ekkora böszmeséget, leszívná a Raikaget nem? És hogy csinálja ha el sem kapja akkora a 2jük közti gyorsaság különbség? A por elem meg honnan veszed h nem töri át a Susanoo-t? Raikage puszta erővel áttörte a Madaráét aki elméletileg a legerősebb szembajnok, a por elem eddig mindenen átment mint forró kés a vajon, arra alapoztok amit lazán meglehet cáfolni, mert nincs rá semmi bizonyíték, a Susanoooo erős és "biztos" védelem csak nem 1 offensive állattal szemben, aki nem mellesleg olyan gyors hogy Sasuke ms-el nemvolt képes reagálni rá(ezt megjegyzem mert Itachi sem lenne rá képes valószínűleg sőt ha azt is beleszámítjuk hogy ö már alig látott + beteg volt) és 1 olyan öreggel aki hihetetlen erőt birtokol, emelet olyan tapasztalt hogy mellette a 2 tápos, csak kölyök. Emelet ott van még a genjutsu elleni védelem a Raikagenál, és sztem az öreg is valahogy képes lenne rá hogy  ne kapja be, bár ez nem tény. Ami az övéké az az övéké, de ők sem Istenek, sőt sztem ez a páros lenne a legrosszabb ellenfelük. Igaz ott a tükör meg a kard ami lepecsételi őket ha eltalálja! Raikagenél ez sztem képtelenség lenne akkora ellenfél, és valószínű annyira nem mozgékony hogy akár az öreget is elkapja,aki repülni tud, és ez a repülés nagy előny mert sem Itachi sem Nagato nem távolsági harcos még az öreg a por elemmel operálhat onnan is. Nem tudom nem adom nekik a csatát ilyen könnyen de amit eddig olvastam tőletek az FAIL!
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5687 Dátum: 12 jan 10, 14:30:15 »

Idézet
Raikage puszta erővel áttörte a Madaráét aki elméletileg a legerősebb szembajnok

Direkt leírtam itachi susanooját, hogy mibe különbözik madaráétól, nézd meg jól a hozzászolásomat. Meg tudtommal nem volt sehol se kijelentve, hogy attól mert nagy szembajnok attól még a susanooja is jobb itachiénál már pedig itachi susanooja erősebbnek bizonyul eddig mert ott a yata tükör ami áttörhetetlen (nyílván átlehet törni, de ha madara susanooját raikage oonoki segítségével bírta áttörni kb. 3.jára akkor itachiénál ahol ott a yata tükör meg a lepecsételő kard eléggé sokat fog szenvedni azzal az áttöréssel oonokovail és addig itachi meg nagato nem fogja nézni míg sikerül 20.jára áttörni.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5688 Dátum: 12 jan 10, 14:32:55 »

Na, itt az első IQ-huszár Grey személyében.

"leszívná a Raikaget nem? És hogy csinálja ha el sem kapja akkora a 2jük közti gyorsaság különbség"
Nem fogócskáznak, hogy Nagato fut a Raikage után -_-" Mindketten a másikat akarják, ergó a Kage Nagato kezére játszik, akitől még nem láttunk taijutsut, mert nincs szüksége rá. Ott van neki a 6 út, ha kell, akár mechanikus páncélt is tudmagának teremteni. És ha a 'A' hozzáér, akkor bizony, hogy leszívja. Jobb esetben, rosszabban kihúzza a lelkét. És ha úgy dönt, hogy jobb tartani Nagtotól a távolságot: Bansho Tenin!

"A por elem meg honnan veszed h nem töri át a Susanoo-t? Raikage puszta erővel áttörte a Madaráét aki elméletileg a legerősebb szembajnok, a por elem eddig mindenen átment mint forró kés a vajon, arra alapoztok amit lazán meglehet cáfolni, mert nincs rá semmi bizonyíték, a Susanoooo erős és "biztos" védelem csak nem 1 offensive állattal szemben"
Itachi susanooján ott van a Yata tükör ami MINDENT visszaver.És ez nem volt Madaráén. És a susanno meg pont 'offensive állatok' ellen való, kis geninek ellen minek kéne elővenni?

olyan gyors hogy Sasuke ms-el nemvolt képes reagálni rá(ezt megjegyzem mert Itachi sem lenne rá képes valószínűleg sőt ha azt is beleszámítjuk hogy ö már alig látott + beteg volt
Itachi jobb mint Sasuke, és ebben a harcban most mindenki egészségesen játszik. Visszaolvasás no jutsu.

Emelet ott van még a genjutsu elleni védelem a Raikagenál
Valóban? erről lemaradtam. linkelnél nekem egy mangafejezetet, ha megkérhetlek? ^^"

Igaz ott a tükör meg a kard ami lepecsételi őket ha eltalálja! Raikagenél ez sztem képtelenség lenne akkora ellenfél,
Igazad van, Nagato valóban rohadtbéna, hogy lepecsételték... még a 6 útjával sem jár a raikage nyomában.. xD Ja, tényleg itt említed a tükröt. Önellentomdás rulez.

és ez a repülés nagy előny mert sem Itachi sem Nagato nem távolsági harcos
Ja, az idézett állatokkkal való szerződésben benne van, hogy csak 20 méteren belül mozoghatnak, láthattuk a Jiraya vs. Peinben is. Ja, és az idézett madáron csak dísznek van a szárny.

Hát... igazából az egész hsz-edet belidézhettem volna, mint Epic Failt érvelés szemponjából, de most csak a gyöngyszemeket emeltem ki ^^
szerk: helyesírás.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 14:40:00 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5689 Dátum: 12 jan 10, 14:35:22 »

Ne akadjál ki!  Nevet  Mindenki a saját kedve szerint értelmezi a győzelmi esélyeket és feltételeket. A másik lehetőségeit teljesen figyelmen kívül hagyja, még ha az jelentősen befolyásolja/befolyásolhatná az eseményeket. Ilyen szó pedig a "HA". Például HA eltalálja vagy HA képes megsemmisíteni és még lehet sorolni az ilyeneket. Másrészt olyan képességeket is beletesznek az eseménybe amire az égvilágon kívül semmi tény nem mutatott. Sokszor pedig még a kedvenc szereplő irányába való fanboyság is rövidlátásra kényszeríti a tényekkel szemben és hajlomos megfeledkezni a favorizált személy gyenge pontjairól.

Nálam  kezdeményezés minden bizonnyal a Raikage sebessége miatt náluk lenne és ezzel el is dőlne a mérkőzés. Miért? A kérdés az, hogy hogyan tudná reagálni a támadást az Itachi, Pain duo. Ha talál a támadásból a Raikage akkor győznek, ha nem, akkor veszítenek. És itt van a HA feltételes szónak a jelentése.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 15:33:43 írta rini67 » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5690 Dátum: 12 jan 10, 15:56:16 »

Öhm Sabaku, annyit tegyél meg ha idézel valamit végig idézd és ne csak a felét... Fogocska és még itt rám mondod hogy IQ huszár, nézd vissza pls a Raikage vs Minato vagy akár a Raikage vs Sasuke-t ott is tény hogy fogócskáztak... lol komolyan. Azt meg honnan veszed hogy a Yata tükör mindent visszaver? 1x láttad azt is 1 támadás ellen kb, az hogy valamire rámondják h törhetetlen volt még rá példa hogy összetört. Igen a Raikage nagy előnybe van mind2 ellen a sebességével akármit mondasz ez így van, lehet neked atom bomba erejű támadásod ha a másik olyan gyors hogy sose kapod el mert KITÉR előle, gondolkozz okosan. Amúgy a Raikage átütötte Madara susanoját is meg Sasukeét is igaz az nemvolt teljes. Engem nem is az zavar hogy kinek ki a nyerő hanem az hogy itt sokan nem reálisan gondolkodnak, hanem egyet fújnak végig... Lassan Itachit már az összes szereplő egybe nem tudná legyőzni sokak szerint, ami nekem még feltűnt hogy a Raikage és csapata igen sokat tudott Itachiról, valószínű hogy már 1x összeakadtak vele mert elég sok adatjuk volt arról hogy használja a sharingánját. Most pontosan nem tudom mikor volt említve hogy a Raikage a villámpajzsal védekezik a Genjutsuk ellen is de volt 1 ilyen rész. Én tartom magam ahhoz amit írtam, ezek tények te meg találgatsz. Azért ezt az IQ huszárság dolgot nem kellet volna írjad mert a te érveid sokkal nevetségesebbek én se minősítettelek csak véleményt írtam, úgyhogy elvárom h te is ehhez tartsd magad.

----------------------------------------------------------------

Nem akarok hsz vadász lenni ezért ide írok neked Mach5.
Nem Raikage vs Itachi/Nagato van hanem Raikage/Oonoki vs Itachi/Nagato, és eddig csak a Raikage-ra támaszkodtunk, Oonoki még nem kapott szerepet és te már így is azt mondod hogy "Kikapnának a Raikage-tól ha... blabla"
Számítsd bele azt hogy az öreg sem kis előny a súlytalansággal, és a Yata tükör miért akkora durranás? Susano sem képes tartani a sebességet Raikage Sama-val... És gondolom nem feltétlen a pajzsba fog ütni ahol a legnagyobb a védelem. Nagato igaz tápos de ez a mechanikus pajzs wtf? meg hogy kiszívja a lelkét ahhoz rendesen el kell kapja, nemelég csak hogy a Raikage hozzáér, plusz ez a Raikage hozzáér és neki játszik mert elszívja az erejét meg lehet hogy a lelkét is, lol ha a Raikage hozzáér Nagato ahogy van meghal 3x... és ez ugyan így Itachival is ha 1x elkapja neki is vége, a Raikagenél kb 1 ütés temetés ha ránézünk Itachi/Nagato egyik sem 1 izom alkat és nem is néznek ki masszívnak még akkor sem ha nem betegek, ők azzal operálnak hogy távol tartják magukat a támadástól Susanoo vagy a 6 út egyikével, nem szemtől szembeni harcra vannak specializálódva, és ez hogy Itachi Susano-val dobálódzik, megnézném én még akkor is ha teljesen egészséges, hogy tartja fent xy ideig(Emlékezzünk vissza a Sasuke vs Raikage csatára)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 16:27:54 írta Gery SSJ3 » Naplózva


--->3D Modeller<---
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5691 Dátum: 12 jan 10, 16:16:15 »

Idézet
Amúgy a Raikage átütötte Madara susanoját is meg Sasukeét is igaz az nemvolt teljes.

Már megint madara meg sasuke susanoojával jösz nem pedig itachiéval. Tudtommal se sasukéén se madaráén nem volt yata tükör ami még nehezebbé teszi a susanoo áttörését. Ráadásul ha jól olvastam a mangát akkor raikage segítséggel tudta csak átütni még a madara susanooját is hisz oonoki súlytalanná tette vagy mi és így gyorsabb sebességre volt képes vagy nagyobb erőre. Ismétlem, nem madara és sasuke susanoojáról van szó hanem itachiéról és itachi nem csak susanoot ismeri hanem eléggé jó stratéga és nagatoval együtt meg még jobbak. Nyilván ha itachi+nagato nem lenne ennyire okos és higgadt akkor lehet tényleg kikapnának raikagééktól, de az eléggé sokat számít egy harcba ilyen szintű karaktereknél, hogy ki hogyan gondolkozik a harcba. Szóval én tartom magam ahhoz, hogy nagato+itachi elverné oonokiékat egy nagy harc során olyan 52-48-ra.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5692 Dátum: 12 jan 10, 16:27:00 »

"leszívná a Raikaget nem? És hogy csinálja ha el sem kapja akkora a 2jük közti gyorsaság különbség"
Nem fogócskáznak, hogy Nagato fut a Raikage után -_-" Mindketten a másikat akarják, ergó a Kage Nagato kezére játszik, akitől még nem láttunk taijutsut, mert nincs szüksége rá. Ott van neki a 6 út, ha kell, akár mechanikus páncélt is tudmagának teremteni. És ha a 'A' hozzáér, akkor bizony, hogy leszívja. Jobb esetben, rosszabban kihúzza a lelkét. És ha úgy dönt, hogy jobb tartani Nagtotól a távolságot: Bansho Tenin!

Kakashi raikirije átütötte a bábpain testet megy ez a raikagénak is és ha saringannal nem tudtak reagálni a shushino jutsujára akkor Nagato, hogy aktiválja a csakraelszívást vagy bármi mást??? ha azt se tudja hol van A?? 

Idézet
"A por elem meg honnan veszed h nem töri át a Susanoo-t? Raikage puszta erővel áttörte a Madaráét aki elméletileg a legerősebb szembajnok, a por elem eddig mindenen átment mint forró kés a vajon, arra alapoztok amit lazán meglehet cáfolni, mert nincs rá semmi bizonyíték, a Susanoooo erős és "biztos" védelem csak nem 1 offensive állattal szemben"
Itachi susanooján ott van a Yata tükör ami MINDENT visszaver.És ez nem volt Madaráén. És a susanno meg pont 'offensive állatok' ellen való, kis geninek ellen minek kéne elővenni?

Jo pont jo pont. A Yata tükör addig tökéletes védelem lesz míg nem látjuk a pusztulását. Csakhogy Itachinak ez megterhelő akár beteg akár nem és a csakrája is fogy.. Onoiki és A kagelevel és eléggé bírják csakrával ahogy láttuk. Ebből a négyesből szerintem viszont Nagato viszi csakramennyiség terén a prímet de amint meglátják a szemeit rálépnek a torkára... és itt visszatérünk oda, hogy a Raikage félmásodperc alatt vagy nemtom mennyi idő alatt de letépi a fejét. 

kis kukacoskodás Nevet 1 Yata tükör van ami egy pajzs. Namármost akkor ez csak 1 támadást véd ki de ha egyszerre két támadás jön 2 irányból Itachi védelme szerinted áttörhető?

Idézet
olyan gyors hogy Sasuke ms-el nemvolt képes reagálni rá(ezt megjegyzem mert Itachi sem lenne rá képes valószínűleg sőt ha azt is beleszámítjuk hogy ö már alig látott + beteg volt
Itachi jobb mint Sasuke, és ebben a harcban most mindenki egészségesen játszik. Visszaolvasás no jutsu.

Mire alapozod, hogy jobb lenne Itachi reflexe mint az öcsikéjé??
linkelnél egy manga fejezetet Nevet

Idézet
Emelet ott van még a genjutsu elleni védelem a Raikagenál
Valóban? erről lemaradtam. linkelnél nekem egy mangafejezetet, ha megkérhetlek? ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/462/4

Idézet
Igaz ott a tükör meg a kard ami lepecsételi őket ha eltalálja! Raikagenél ez sztem képtelenség lenne akkora ellenfél,
Igazad van, Nagato valóban rohadtbéna, hogy lepecsételték... még a 6 útjával sem jár a raikage nyomában.. xD Ja, tényleg itt említed a tükröt. Önellentomdás rulez.

Ennél a résznél a mángában ha Nagato Itachit kapta volna el Naruto helyet akkor Kabuto nyer Nevet LOL
De a lényeg, hogy a kard nem ér semmit, mert Onoiki repül hatókörön kívül van, a raikagét meg nemnagyon tudná megvágni mert kitér vagy ha mégis akkor az öreg komolyabban venné és megvárná Itachi összeomlását legrosszabb esetben Nevet

Idézet
és ez a repülés nagy előny mert sem Itachi sem Nagato nem távolsági harcos
Ja, az idézett állatokkkal való szerződésben benne van, hogy csak 20 méteren belül mozoghatnak, láthattuk a Jiraya vs. Peinben is. Ja, és az idézett madáron csak dísznek van a szárny.

Azok az állatok nem érnek semmit egy ilyen csatában... 1 madár van az 1 porelemű jutsu és Nagato onnantól kezdve röpképtelen. Arról nem is beszélve, hogy a tekiszigetet is hata tudta volna vágni az öreg.


Lényegében én úgy képzelem el ezt a harcot, hogy amint meglátják Nagato szemeit komolyan veszik őket, nem lenne kóstolgatás... A lenyakazza pusztakézzel Nagatot, Itachi erre felhúzza a védelmét amit idővel legyűrnek, mert az idő nekik dolgozik.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5693 Dátum: 12 jan 10, 17:27:20 »

Idézet
1 Yata tükör van ami egy pajzs. Namármost akkor ez csak 1 támadást véd ki de ha egyszerre két támadás jön 2 irányból Itachi védelme szerinted áttörhető?

Attól mert két irányból támadják az itachi susanooját nem biztos, hogy átbírják törni. Amúgy se 2vs1 volt hanem 2vs2 addig nagato szerinted nézi míg ketten támadják a susanooját itachinak? Ráadásul úgy hatásosabb ha oonoki segít raikagenak mint madaránál és úgy bírta raikage áttörni a madara susanooját. Akkor meg nem két irányból mentek hanem egy irányból és oonoki súlytalaná tette a raikaget hogy gyorsabb legyen és ketten együtt támadták madara susanooját és így raikage kibírta a susanoot ütni. Szóval két irányból fölösleges lenne menni hisz akkor kb. egyik oldalról se szedik szét a susanoot ráadásul nagato se fogja nézni ahogy majd susanoot fogják támadni ketten.

Idézet
Mire alapozod, hogy jobb lenne Itachi reflexe mint az öcsikéjé??

Nyilván onnan szedte mert sasuke vs itachi harcnál amikor sasuke megszivatta itachit a két shurikennel akkor zetsu mondta, hogy itachi simán kitérhetett volna belőle. Szóval valószínű hogy egészségesen és ha nem hagyta volna magát akkor látja a csapdát. Meg amikor sasukeval vívott shuriken párbajt és dobálták egymásnak itachi ott is gyosabb volt sasukenal mert itachi közben még klónt is bírt csinálni. Szóval valószínű h gyorsabb és jobb a reflexe mint sasukenak.

Idézet
Lényegében én úgy képzelem el ezt a harcot, hogy amint meglátják Nagato szemeit komolyan veszik őket, nem lenne kóstolgatás... A lenyakazza pusztakézzel Nagatot

Igen nagato aki képes volt lépést tartani bee-vel és narutoval egyszerre meg kyuubival azt majd úgy fogja elintézni a raikage, hogy odamegy szuperszonikus sebességgel letépi a fejét és megy tovább, mi?Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 18:16:53 írta Mach5 » Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5694 Dátum: 12 jan 11, 00:26:53 »

Lassan Itachit már az összes szereplő egybe nem tudná legyőzni sokak szerint
Szerintem ez azért van, mert Itachit még egyszer sem!!! láttuk úgy harcolni, hogy mindent beleadott, vagy meg kellett erőltetnie magát. Ugyanez az oka, hogy a yata tükörről is kb. annyit tudunk, amennyit Zetsu mondott. Így egyesek (Ita-Ita fanok) hajlamosak túlozni. Pedig mind nagyon jól tudjuk, hogy amit írtál csak Narutora igaz: odamegy, bedobja a főszereplő kártyát és nyer ikszdé

Mire alapozod, hogy jobb lenne Itachi reflexe mint az öcsikéjé??
Ezt ugye nem gondoltad komolyan.

ON: SZERINTEM am Itachiék nyernének, mert Nagato csak el tudja szívni azt a villámpajzsot, mielőtt lenyakaznák, és innentől átvehetik a kezdeményezést. Ezt arra alapozom, hogy Madara is nagyjából tartotta a lépést a Raikagéval (nem csak a sebesség, hanem a köd is rájátszott arra, hogy szem elől tévesztette). Ha pedig nem, azt csak kitudja nyögni, hogy Shinra Tensei (feltételezem, azért ha közvetlenül szembetámadják csak reagál, mert ha nem, akkor Madarát is rögtön eltalálta volna).  Oonoki képességeit sem ismerjük egész pontosan (nem elemezték ki), csak azt tudjuk (legalábbis én), hogy megjelenik egy szabályos test, benne egy gömb és BUMM vagy PFFF (kinek, hogy tetszik a porrá omlás smirksweat).  Hogy ez ellen hogy lehet védekezni, arra még csak a teleportálást és "HAHA elfogyott a chakrád" technikát láttuk. Szóval ha Nagato ezt valahogy el tudja szívni, vagy valahogy védekezni tudnak ellene, én nekik adom a csatát, de szerintem azért így is elég kiegyenlített lenne ahhoz képest, milyen simán nyernének Itachiék (ha értitek mire gondolok  Technikai KO)

OFF: Ez egy nagyon szubjektív téma. Eleve azért, mert ilyen csaták sosem voltak / lesznek. Szóval szerintem nem kéne egymást szapulni legfeljebb ellenvéleményt írni. bow
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 00:27:39 írta dtatar » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5695 Dátum: 12 jan 11, 07:00:46 »

Idézet
Mire alapozod, hogy jobb lenne Itachi reflexe mint az öcsikéjé??

Nyilván onnan szedte mert sasuke vs itachi harcnál amikor sasuke megszivatta itachit a két shurikennel akkor zetsu mondta, hogy itachi simán kitérhetett volna belőle. Szóval valószínű hogy egészségesen és ha nem hagyta volna magát akkor látja a csapdát. Meg amikor sasukeval vívott shuriken párbajt és dobálták egymásnak itachi ott is gyosabb volt sasukenal mert itachi közben még klónt is bírt csinálni. Szóval valószínű h gyorsabb és jobb a reflexe mint sasukenak.


ja az ami egy sima sharingan vs sérült MS harc volt és béna surikeneket kellet védeni(tenten level)... ebből következtet bárki arra, hogy Itachi reflexei jobbak? Viszont MS és MS reflexei közt nem lehet különbség, azt elfogadom, hogy a szem jutsuk terén lehet jobb de, hogy a szemeinek a képessége jobb legyen és itt a mozgás előrelátást a csakraszín felismerést, a jutsu kopizást értem. Sőt gyakorlatilag az se jelenik meg a mangában, hogy a 3pötyös sharingan után képes ezen képességek bármelyike fejlődni.

A raikage tempója valószínűleg jobb mint Nagato jutsuk közti időzítése vagy a reflexei ezért ez egy instant win kell, hogy legyen és innen 2v1.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5696 Dátum: 12 jan 11, 11:58:53 »

Ennyi erővel midnegy miylen gyors a raikega, meglátják, és egy banshou tenninnel odahúzza Nagato, aztán leszívja a chakráját és kitépi a lelkét. Hiába gyors, ha nem tud mozogni, mert épp gravitációmanipulációs telekinézis jellegű támadás akadályozza. ikszdé
Vagy ITachi is kapásból szétamaterasuzhatja, vagy Nagato ahogy látja, hogy eltűnik, egy shinra tenseiel amit csak úgy elküld az írányába föld körüli pályára állítja, vagy Itachi azonnal genjutsuba ejti.. vagy.. blbalba...
Amúgy arra sem utal semmi, hogy Nagato ne állhatna be Itachi mellé a Susanooba.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 11:59:38 írta STM » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5697 Dátum: 12 jan 11, 12:37:43 »

Csak ezzel az a baj, hogy a Raikage reakcióideje sokkal gyorsabb mint az Itachi, Pein duonak. Ha visszavezeted Naruto lámpás és Naruto sennin mód sebességére akkor láthatod, hogy Pein semmi esetre nem tudja lereagálni a Raikage sebességét. Naruto a senninmódban jóval gyorsabb volt nála.  Lámpásmódban pedig még inkább megugrott a sebessége. A Raikage pedig hasonló sebességgel mozog mint Naruto lámpás módban. És itt van az, hogy a Raikage talál vagy nem. Az Amaterasu csak rontana a helyzeten mivel láttuk, hogy az nem gátolja a Raikagét. Sőt, ha azzal üti meg Peint akkor még kárt is okoz ezzel a technikával hiszen őt is megégeti. Persze Pein ledobhatja magáról ezt a lángot de ez mind időkieséssel jár. Másrészt azt is láttuk, hogy a Susanoo félhúzása sem megy egyik pillanatról a másikra. Pedig ez lenne az első és talán a legfontosabb lépés a Raikage megfékezésében. Ha viszont ezzel nem tudja megmenteni Peint akkor egyedül már nem sok esélye lenne a két kage ellen Másrészt ezzel időt adnak ahhoz, hogy a Tsuchikage aktiválhassa a vérvonal kiterjesztés technikáját.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5698 Dátum: 12 jan 11, 12:47:46 »

Már hogy ne menne egyik pillanatról a másikra a Susanoo felhúzása? Gyorsabb volt mint a Kirin, sőt, oylan sebeséggel jelent meg, hoy nem is elhetett látni, csak azt, hogy Itachi nagyjából sértertlenűl fekszik a támadás után. Ennyi erővel abba is bele lehetne kötni, hogy a villámpajzsot is aktiválni kell.
Az meg tök mindegy, hogy milyen valaki reakció ideje. Itt oylan ellenfelek vannak, akik ha rád néznek, mutatnak, vagy akármi, onnantól kb. vége a meccsnek. Hiába tesz meg a raikage x idő alatt x métert, ha egy pillanatoig, akár a harc elején, akár közben megáll, akkor már támadható azonnal ható jutsukkal, a shinra tenseihez meg még csak fel sem kell fognia Nagatonak, hol van.
Itachi meg mangekyouval alap, hogy lazán követi (na jó, úgy nagyjából) és ha ellene bevállalna egy oylan támadást, ami kicsit is lelassítja, az az utolsó lehet.
Továbbá Itachi szívesen használ mindenféle bunshinos, elterelős technikát is, márpedig egy nagy luft a padlóba itt kritikus hiba lehet.
Az amaterasunak nem is kell amúgy megállítania a raikagét, arra ott van egy csomó más dolog. Az csak szép lassan elégeti. Valamint Itachi nagyobb mennyiségben használta, mint Sasuke, így egy ksi félrevillanásnál még bőven a lángokban találná magát, ha meg nem, akkor szép lassan egyre probléémásabb lenne a terepen anélkül ilyen sebességgel mozogi, hogy szarrá égjen.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 12:48:21 írta STM » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5699 Dátum: 12 jan 11, 13:08:00 »

Csak ezzel az a baj, hogy a Raikage reakcióideje sokkal gyorsabb mint az Itachi, Pein duonak. Ha visszavezeted Naruto lámpás és Naruto sennin mód sebességére akkor láthatod, hogy Pein semmi esetre nem tudja lereagálni a Raikage sebességét. Naruto a senninmódban jóval gyorsabb volt nála.  Lámpásmódban pedig még inkább megugrott a sebessége. A Raikage pedig hasonló sebességgel mozog mint Naruto lámpás módban.
Egy kérdésem lenne: Most Pein vagy Nagato harcol? Csak azért mert az egészséges Nagatonak a lámpás Naruto elkapása pár másodperc volt. Még Naruto is megjegyezte, hogy most sokkal gyorsabb és erősebb Nagato.

A raikage tempója valószínűleg jobb mint Nagato jutsuk közti időzítése vagy a reflexei ezért ez egy instant win kell, hogy legyen és innen 2v1.

Ez meg már komolytalan. Eddig az volt a baj, hogy Ita már szinte mindenki ellen győz, most pedig a Raikage az aki két ütéssel elintézi Nagatót és Itachi, de ha egymás mögé állnak akkor lehet egy is elég.  >.<#

Én véleményem:
Bee Sasuke és Kisame ellen harcolt félig átalakulva. Mindkettő kapott egy Lariat-ot és a mellkasuk eléggé "csúnyán" nézett ki. Nagato is kapott egy ilyen ütést és mi lett az eredménye? Egészségesebb lett mint valaha. Lehet ez működne a Raikage villámpajzsa ellen is.
Nagato idézett lényeinek is nagyon fontos szerepe van. Pl megidézi a Kaméleon szerűséget és már nem is látja őt sem a Raikage, sem a Tsuchikage. Ekkor hogy támadják Nagatot, főleg úgy hogy ő ekkor is tolhatja a Shinra Tensei-t. Ha már Onoki is harcol: a por elemet nem tudja sokszor használni, Nagato 3-4 állatot megidéz, köztük a madárral és a szárnyas kutyával. De ha marad Nagato-ra por elem, akkor is csak annyit mond, Shinra Tensei és meg is oldotta. Ha repül az öreg akkor pedig megidéz egy olyan sziklát is mint amit a Naruto - Bee harc elején, vagy csak simán lehozza egy Banshou Teninnel.

Itachi még nem is harcolt pedig neki jobban feküdne ez a harc. Onoki ellen mehet az Amaterasu vagy Genjutsu. Ugyanúgy hatásos lehet a genjutsu A ellen is. (Egyébként Sasuke ellen azért mondta azt a Sharinganról mert olyan gyors hogy nem tudja követni.)

Szóval, szerintem sokkal esélyesebbek a volt Akatsukisok, 65 : 35 a javukra.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 13:11:33 írta CsukiIce » Naplózva

Oldalak: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!