24 szep 24, 13:18:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198630 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5625 Dátum: 12 jan 05, 19:21:33 »

Ha Madara képes kivédeni, esetleg a Susanoo-ja fogja meg, akkor erre Itachi is képes. Nagato is kezdhetne vele valamit.
Na meg Madara halála előtt ébresztette fel a Rinnegant és rég élvezte ezt a látványt. Esetleg nem lehetne összefüggés a kettő között? Megidézte a meteort aztán bele is halt... Mivel edo zombiként tudta, hogy nem hal bele ismét megidézte.
Tehát azzal dolgozunk amink van... Tehát Madara sem képes kivédeni, mert a mangába sem mutatta

Az utolsó idézésedet meg olvasd el még egyszer... Imádom amikor az emberek nem tudják felfogni, hogy mit olvasnak...
Na meg egy kérdés: honnan tudod, hogy reagálna A Legnagyobb Uchiha A Legjobb Genjutsu használó Uchiha genjutsu-jára?
Vagy Madara immunis a genjutsu-kra? Shisui koto amatsukami-ja semmit nem érne ellene? Azért ő se Chuck Norris, hogy nem lehet legyőzni...

Felőlem fojtathatjuk a hsz vadászatot... De akkor normálisan érveljünk, ne úgy mint a Kakashi vs Kisame-nál.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5626 Dátum: 12 jan 05, 19:29:15 »

Idézet
Ha Madara képes kivédeni, esetleg a Susanoo-ja fogja meg, akkor erre Itachi is képes.

Láthattuk, hogy madara susanooba benne volt amikor meteor rácsapodott és susanooja nem tudta kivédeni és attól mert madara valahogy képes lenne megcsinálni a saját meteorjánál, hogy ő ne haljon bele az nem azt jelenti, hogy itachi is képes. Vegyük pl. hogy itachinak ott a susanoo kardja attól mert mást átdöf vele az nem biztos, hogy más is képes ugyan arra.

Idézet
Na meg Madara halála előtt ébresztette fel a Rinnegant és rég élvezte ezt a látványt. Esetleg nem lehetne összefüggés a kettő között? Megidézte a meteort aztán bele is halt...

Ha azzal jössz, hogy madara nem képes kivédeni mert mangába nem mutatták akkor fölösleges volt ezt felhoznod mert tudtommal azt se mondta, hogy a meteor idézésbe halt bele.

Idézet
Shisui koto amatsukami-ja semmit nem érne ellene?

Ott az első szónál már meg is van magyarázva ez az egész. Shisui koto amatsukami-ja nem pedig itachi koto amatsukami-ja:) egyik darab danzounál volt (itachi nem danzou) másikat pedig elhasználta amikor kiszabadult az edo tenseiből és tíz évente 1x bírja használni ha netalántán mégis nála van még a shisui szeme.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5627 Dátum: 12 jan 05, 19:31:50 »

Szerintem ez a Madara + 3. vs. Akatsuki elég homályos. Elvégre Madara képességeiről nem pontosak az ismerteink. Mondjuk Itachit sem láttuk még szenvedni egy küzdelemben sem (úgy hogy nyerni akart). Ja, és a meteor elvileg nem törheti a yata tükröt ami MINDEN támadásnak ellenáll. Jelenlegi tudásunk alapján szerintem az Akatsuki nyerne, már csak a létszámfölény miatt is.
Ja és ha még Shisui szemét is használhatják, az még inkább elbillenti a mérleget. (De sztem nem is ez a döntő érv.)

Madara vs. Sasuke: Még ha a technikák teljesen át is mentek azokkal a szemekkel, a tehetség, tapasztalat, megfontoltság, stb. biztosan nem. Sztem egyértelműen Madara.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 05, 19:34:12 írta dtatar » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5628 Dátum: 12 jan 05, 19:57:26 »

Idézet
Láthattuk, hogy madara susanooba benne volt amikor meteor rácsapodott és susanooja nem tudta kivédeni és attól mert madara valahogy képes lenne megcsinálni a saját meteorjánál, hogy ő ne haljon bele az nem azt jelenti, hogy itachi is képes. Vegyük pl. hogy itachinak ott a susanoo kardja attól mert mást átdöf vele az nem biztos, hogy más is képes ugyan arra.
Talán még Zetsu mondta (nem vagyok benne biztos), hogy a Yata tükör minden támadást kivéd->mangára alapozva a meteort is (ha nem akkor részemről FAIL).
Aztán a TE ÁLLÍTÁSOD SZERINT Madara képes valamit csinálni a meteorjával, hogy ne haljon bele->egyáltalán nincs a mangára alapozva
A példád meg finoman szólva f***ság... Tudtommal csak Itachi-nak van Totsuka kardja... aztán lehet megint tévedek...

Idézet
Ha azzal jössz, hogy madara nem képes kivédeni mert mangába nem mutatták akkor fölösleges volt ezt felhoznod mert tudtommal azt se mondta, hogy a meteor idézésbe halt bele.
Semmit se mondott a meteorral kapcsolatban, csak azt hogy rég látta... Te meg (mint fentebb írtam) írod itt a hülyébbnél hülyébb kifogásokat, hogy Madara miért nem halt bele...
Idézet
Madara említette, hogy rég látta már ezt a látványt ami szerintem egyenlő azzal, hogy túl élte egyszer már a meteort. Nyilván valahogy bírja irányítani vagy valami jutsuja van erre, hogy őt ne találja el vagy valami. Akatsukinak attól még nem lesz új képessége max. ha mondaná az akatsuki, hogy rég élvezték már ezt a látványt, de mivel nem mondta semelyik így azzal kell dolgoznunk amink van.
Te láttad/olvastad a mangába, hogy Madara kijelentette azt, hogy:"Rég élveztem ezt a látvány, de akkor kitértem előle most nem fogok, mert edo zombi vagyok"????
Ha nem, akkor nem képes kitérni előle...

Idézet
Ott az első szónál már meg is van magyarázva ez az egész. Shisui koto amatsukami-ja nem pedig itachi koto amatsukami-ja:) egyik darab danzounál volt (itachi nem danzou) másikat pedig elhasználta amikor kiszabadult az edo tenseiből és tíz évente 1x bírja használni ha netalántán mégis nála van még a shisui szeme.
Na már megint valami iszonyatos nagy f***ság... Előbb még Sasuke ugyan olyan jól használja a genjutsu-t, mint Itachi... SŐT még jobban... Aztán épp, hogy kinyitotta a szemét.
Itachi viszont nem képes Shisui koto amatsukami-ját ugyan olyan jól használni... Nem is Itachi használja, ő csak beprogramozza és a szem programnak megfelelően működik.
Ráadásul nem volt kijelentve, hogy Itachi nem veheti elő barátja(?) szemeit... Ennyi erővel Madara előbb harcolt a kage-kal ezért már csak a chakrájának a 10%-ával rendelkezik...
A másik: nézd meg Kakashi-t... Lehet, hogy Obito soha nem tudta volna feléleszteni az MS-t, Kakashi-nak viszont sikerült aztán még csak nem is Uchiha...

Mint korábban írtam (talán átfutottál rajta) normálisan érveljünk és ne olyanokat írogassunk, hogy szerintem/biztos van valamilye. Ennyi erővel szerintem Nagato-nak is van FMS-e, mert van Rinnegan-ja is és mint tudjuk FMS->Rinnegan, csak eddig nem mutatta.

Szerk.: én elteszem magam holnapra. Minden támadó,védő és velem egyetértő hsz-ra, majd holnap válaszolok, hogy nőjenek a hsz-eim (ahogyan itt sokan csinálják...).
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 05, 20:05:33 írta laci1005 » Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5629 Dátum: 12 jan 05, 22:49:54 »

laci1005:tőled pont ilyen alpári baromságok sorozatát vártam.saját magad cáfolod meg,értelmezési problémákkal küszködsz,az akatsukival "kicsit" elfogult vagy,nem vagy tisztában a manga eseményeivel,és mindenféle fikciót alkotsz.
dris:még szerencsém,hogy ilyen normális emberekkel van dolgom.azt hittem,hogy agyba-szájba fognak bombázni,de szerencsére,hogy most nem írtak azok,akik ide szoktak.én tartom az álláspontom,hogy sasuke erősebb.azt azért gondolom,hogy itachi minden képessége(felerősítve) megvan sasukénak,mert:1.gondolom nem hülyeségből mondta azt ,hogy "érzem,hogy itachi ereje ömlik belém"
                                                                                                          2.ha tényleg nem változtak/erősödtek  volna meg sasuke képességei, akkor nem egy mozgásból rombolt volna le egy barlangot,nem egy mozgásból nyírta volna ki fehér-zetsut és nem lett volna új képessége(i),mint a sötétben látás,és még feltehető hogy 1-2 plusz lett még ezen kívül is.
Jah és ha megnézitek jobban(amit nem tettetek),akkor az 553.fejezet utolsó oldalán,jobb oldalt(sasukénak bal oldalt)látjuk a yata tükröt ,amit sasuke susanooja fog a kezében.léptem  bye bye http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/553/17
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5630 Dátum: 12 jan 05, 23:13:59 »

MEGJÖTTEM FERAAAA! Pont időben, a baromságaidat még mindig szívesen hallgatom Mosolyog

Aki mindenféle fickót alkot, az inkább az, aki szerint Madara kivédené a meteort [nincs kedvem kikeresni kinek a postjában szerepelt, elég volt a tiédet "értelmezni" (mert valójában csak tippelgetni lehet arra, hogy mit gondolsz éppen..)]. Gondolom a látvány azért tárult régebben elé, mert egy tőle kicsit távolabbi helyet igázott le vele. No de az Akatsuki tagjai valószínűleg nem mondják neki, hogy "sétálj el innen öcsém, ráérsz támadni..".

Valószínűleg nekem a látásommal lesznek gondok, de ez valami hatalmas módon nem hasonlít az általad linkelt dologra.

Itachi képességei felerősítve, mi? Totsuka bumerángja, vagy mi a franc? Naruto totál esélytelen lenne ellene, ha ez bekövetkezne.

A sötétben látásnak mi köze van a tükörhöz, vagy a kardhoz? Akkor ennyi erővel Kakashi is megszerezte Totsuka kardját, mert képes a Kamuival kaput nyitni egy másik dimenzióba.. 1-2 plusz valószínű, hogy lett, de ezek nem Itachi cuccai (mármint jelenleg ez nem jelenthető ki, maximum ha lesz rá valami normális jel).

laci: még szerencsém, hogy hozzád hasonló normális emberek is bejárnak ide és nem feraaa "mert én azt mondom" indokait kell csak hallgatnom.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5631 Dátum: 12 jan 06, 00:24:00 »

A full akatsuki szerintem bárkit lenyom szemtől szemben, két embert is, ez nem kérdés. Talán hármat is.
Rikodou erejéről semmit nem tudunk, de még ellene is elég valószínű, hogy lenen esélyük, bárki, akit élve láttunk a mangában pedig maximum egy-két taggal végezhet, még Uchiha Madara is.
A 3. Raikage egy genjutsu, meg egy lélekszívás, egy chakrszívás (még válogatni is lehet, ki csinálja) meg egy lélekszívás, egy amaterasu, egy szúrás a  Totsukával, de megkockáztatom, hogy Sasori mérge is hatna rá. Persze Madárka megvédhetné, ha nem éppen az életben maradással lenne ő is elfoglalva.
Persze keménynek kemény, de ha a 3. Raikagére Itachi nyom egy bénító genjutsut, egy Tsukiyomit (amilyen kemény a tag, ez után mondjuk lehet, hogy felkelne, és harcolna tovább), egy amaterasut, ha szükséges addig egy banshou tennin vagy egy shinra tnesei, vagy egy öngyilkos Kakuzu szív-szörny, vagy pár báb, vagy Kisamehda megállítja, és annyi.
Madara még a fa elemt sem biztos, hogy hazsnálta életében, hisz azt mondta, ki akarja próbálni, tehát ha használta is, oylan sokat nem, a rinnegannal nem láttuk, ogy használná a hat utat, és mivel mégiscsak egy fms-ből eltt, Susanooval hazsnált rinneganról van szó, nem 100%, hogy tudja, de ha mégis, ezzel ott van, mint az ellenfél (legyen még hét bármelyuik ember, de Itachi és Nagato mindenképen benne van) tudja amit ő tud, meg még sokkal többet. Folyamatosan vigyázni a kell a különbvöző irányból érkező támadásokkal, a föld alól előtörő bábokkal, bombákakl, Konan ha másra nem is, zavarásra jó, Itachi SUsanooja enm hoyg fdelér az övével, de egy kis támogatéssal darabokra szedi, a banshou tennin bármikor random elránthatja bármerre, a chakra alapú támadásai egy részét Kisaame megeszi, eg idő után tényleg simán meg is fulladhat egy oylan mozgó nagy bubiban, agyaghalak, vashomok, egyéb bábok, esetleg nanobombák és egy éhes Kisamaheda társaságában, KAkuzut például meg még elég magas szintű elemhasználóként meg sem említettem.
A 3. és MAdara ellenben nem nagyon tud összedolgozni, de ha meg is tezsik, csak anynit érnek el, hogy egyszerre ke3ll kiálniuk a legerősebb tagokkal, és nem vállnak szét. Innentől megint veszett ügy.
Ja meg ott van Tobi is, az ő közismerten roppant idegesítő képességeivel. Hivatalosan nem tag, ha Sasori ott van még, de a szervezethez tartozott.

Amúgy vicces nézni ahogy pár ember úgy próbál védekezni, hogy elismétli amit mondanak mások, próbálnak ugyanolyan stílusban gúnyolódni (amit mondjuk eleve nem kellene, de kit érdekel) ugyanazokkal a dolgokkal, és utána leírja pont ugyanazt, mitn előtte.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 00:28:57 írta STM » Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5632 Dátum: 12 jan 06, 00:35:29 »

Ha megnézzük jobban(amit rég megtettünk),akkor az 553.fejezet utolsó oldalán,jobb oldalt(sasukénak bal oldalt) látjuk valaminek a szélét, ami nagyon hasonlít a yata tükörre. Csak tippelhetünk hogy tényleg az-e. (Bár szerintem vicces lenne ha Sasuke megkapta volna Itachi minden "szemes" képességét.) Csak hogy igazad legyen, Sasuke biztos erősödött, de attól, hogy áttört egy sziklafalat és megölte fehér Zetsut (remélem nem véglegesen smirksweat) aki nem is tudott védekezni, még nem lesz erősebb Madaránál. Szóval, ha látjuk, hogy Sasuke tényleg megkapta a fegyvereket, vagy bizonyít egy csatában, majd akkor megpróbálhatjuk összehasonlítani őt Madarával. bye bye
Idézet
érzem,hogy itachi ereje ömlik belém
ezt a mondatot csak érdemes magában megnézni  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 00:41:40 írta dtatar » Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #5633 Dátum: 12 jan 06, 02:53:45 »

Ha Madara képes kivédeni, esetleg a Susanoo-ja fogja meg, akkor erre Itachi is képes. Nagato is kezdhetne vele valamit.
Na meg Madara halála előtt ébresztette fel a Rinnegant és rég élvezte ezt a látványt. Esetleg nem lehetne összefüggés a kettő között? Megidézte a meteort aztán bele is halt... Mivel edo zombiként tudta, hogy nem hal bele ismét megidézte.
Tehát azzal dolgozunk amink van... Tehát Madara sem képes kivédeni, mert a mangába sem mutatta

Az utolsó idézésedet meg olvasd el még egyszer... Imádom amikor az emberek nem tudják felfogni, hogy mit olvasnak...
Na meg egy kérdés: honnan tudod, hogy reagálna A Legnagyobb Uchiha A Legjobb Genjutsu használó Uchiha genjutsu-jára?
Vagy Madara immunis a genjutsu-kra? Shisui koto amatsukami-ja semmit nem érne ellene? Azért ő se Chuck Norris, hogy nem lehet legyőzni...

Felőlem fojtathatjuk a hsz vadászatot... De akkor normálisan érveljünk, ne úgy mint a Kakashi vs Kisame-nál.


Első kérdésem , Madaranál tulajdonképpen mi az a meteorit? az egy idézés ? vagy még is mi??
Második kérdés,  a Susanoo az amaterasu és a Tsukuyomi keresztezésével jön létre, tehát akkor Sasuke eddig miért nem használta a Tsukuyomit , hisz azt a Part 1 Narutoból megtudtuk , hogy a Tsukuyomi mire is képes , a Kakashi vs Itachi kis harcuknál , 1 sec 1 hát kórház , szóval bizonyos szemszögből a Tsukuyomi erősebb az Amaterasunál és ezt több mint valószinű ,hogy ezt Sasuke is tudja (nem csak mi )  Nyelvesít
Nem tudni , hogy a kép mennyire felel meg az eredetinek még , de azért kukantsátok meg , Sasuke Susanoojának a kezébe az valami féle Amaterasu penge? http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2012/003/9/3/sasuke_susano_vs_itachi_susano_by_lideralianzashinobi-d4l71zo.png
Mert valami hasónlóval nyírta ki a fehér Zetsut .
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5634 Dátum: 12 jan 06, 15:10:03 »

könyöröm, mangafejezetet tegyél, ne devianartot..! Sztm mennyi igaz abból ami ott van? -_-" Mert én akkor nagyon f*sza kis yaoikat tudok neked betenni, ha érdekel a téma, bár nemhiszem, hogy a mangába olyan sok Kakuzu x Hidan lenne...

Na, STM hsze az kb az amit én akartam. Ha az akatsuki rámegy valakire, valamire, akkor egy bijuut is eltaposnak 2 perc alatt.
Ja, és lehet hogy azért van, mert szemüveges vagyok, de nem látok túl sok hasonlóságot e http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/553/17 és e http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/392/17 között...
azon kívül persze, hogy csarvart, meg lángol. nagy dolog. és a mérete is "kicsit" eltérő....
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5635 Dátum: 12 jan 06, 16:56:38 »

2.ha tényleg nem változtak/erősödtek  volna meg sasuke képességei, akkor nem egy mozgásból rombolt volna le egy barlangot,nem egy mozgásból nyírta volna ki fehér-zetsut és nem lett volna új képessége(i),mint a sötétben látás
Aztán nagyon nehéz Susanoo-val szétkapni egy barlangot... Na meg a fehér Zetsu is nagy ellenfél, amikor a shinobi haderő is éppen őket írtja... Akkor ott mindenki erősebb/egyenrangú Itachi-nál/-val, mert képesek megölni a fehér Zetsu-kat?

Mi az, hogy sötétben látás? Ha sötétbe vagyok 15-20 perc elteltével én is "normálisan" látok, akkor nekem is van egy emberfeletti képességem? Meg aztán nagyon nagy erőt képvisel a "sötétben látás"... Képzelem a szituációt:
Sasuke: -Hé Naruto erősebb vagyok nálad, mert látok a sötétbe!!!
Naruto: -Na és?? Én meg úgy világítok, mint egy 100-as izzó!
Sasuke: -A francba... Pedig azt hittem Itachi szemei segítségével túlszárnyallak...

STM, renato köszönöm a megerősítést Mosolyog. Úgy látszik nem én vagyok az egyetlen bolond aki azt mondja, hogy az Akatsuki nyerne.

laci1005:tőled pont ilyen alpári baromságok sorozatát vártam.saját magad cáfolod meg,értelmezési problémákkal küszködsz,az akatsukival "kicsit" elfogult vagy,nem vagy tisztában a manga eseményeivel,és mindenféle fikciót alkotsz.
Persze én mondom a baromságokat... Keress vissza a Kakashi vs Kisame harchoz.
Valahol megcáfoltam magam? Kérlek idézd be... Aztán, ha igaz én kérek elnézést.
Az értelmezési problémámról nem beszélnék...
Az akatsuki-val amint látod nem én vagyok elfogult, hanem ti csináltok Madara-ból Chuck Norris-t.
Az igaz, hogy nem a legelejétől olvasom, de amire ti azt állítjátok, hogy úgy van én azt egyáltalán nem szoktam látni a mangában... Nektek biztos Kisimoto külön mangát csinált és részletesen elmagyaráz mindent... Talán még a kapcsolatot is tartjátok vele.
Én alkotok fikciókat? Nevet Kezd fájni a hasam a nevetéstől... Nem "ti" (az egyáltalán nem normális emberek) írtok olyan, hülyeségeket amik nincsenek benne a mangában? Hol lett kijelentve, hogy Madara képes kikerülni a meteort? Tudtommal sehol, és ameddig ez nincs így addig nem is képes rá...
Itachi rosszabbul használja Shisui szemét, mint ő maga? Ez hol is lett kijelentve?
Sasuke jobban használja Itachi szemeit, mint ő maga? Ezt is megtudod mondani hol mondták?
A vége kicsit OFF, de erre muszáj volt reagálnom.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5636 Dátum: 12 jan 06, 17:09:27 »

Miért, nem tudtad, hogy Chuch Norris Madarához képest csak egy kis cipőpucoló-fiú? Sőt szerintem Madara meg a 3. Raikage duóban leverné az Akatsukit ÉS a Juubit ÉS az összes edo-Kagét egyszerre, miközben Chuck Norissal kő-papír-ollóznak, és nyernek vele szemben? Ja, meg közben vacsorát főznek 12 személynek. ^^ Mert fera kb. ezt állítja ^^ sőt Sasuke elérte a rinnegan-fms-byakugan-fotoszintetizáló szem-rasen-katon-yata bumeráng-lepecsételő kacsintás-2.0-ás Susannoot?  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 17:12:54 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #5637 Dátum: 12 jan 06, 17:17:24 »

ritkán irok,de most megteszem Nyelvesít  bár nagy regényt már nem akarok az Aka vs Madara+3.raikage harcbol,azt megtették egy jo páran.
Csak a véleményem irnám le:  Akatsuki nyerne Nevet Nevet
3. Raikagére megy Ita+Nagato  a többi meg Madarára (ahogy elöttem szintén leirták Nyelvesít) csak vmit kifelejtettek (ha nem akk sorry) Madara ha jol tom akk nem sebezhetetlen szal csak szerezni kell töle vért (1 csepp is elég) azt átadni hidannak hidan meg szépen kinyirja magát és ezzel (a többiek által kicsit legyengitett) Madarát is
ennyi lenne a saját véleményem Nevet    és igen,az Aka együtt mindenkit képesek legyözni
na ennyit erröl.   sorry ha már olyat montam ami már elhangzott

u.i.: persze.feltételezhetöen e csata alatt Madara és a 3. ismerik egymást,de ha a mangát nézzük akk max a 3. ismerheti vmennyire Madarát viszont ő nem feltétlenül   legalábbis sztem
szal igy lehet nem tudnának ugy összedolgozni mint az Akatsuki
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 17:20:24 írta eragon007 » Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5638 Dátum: 12 jan 06, 18:08:59 »

Renato,lacika,Sabaku:keresse fel kezelőorvosát,gyógyszerészét(=psycho  Ördögi )  olyan szinten forgatjátok ki az ember szavait,hogy az már fáj. egy szóval nem mondtam,hogy az akatsukit legyőzné a madara és 3.raikage páros. én csak azt mondom,hogy kb.6-7 percet adnék madaráéknak a halálig(ezért mondtam,hogy elfogultság az 1-2 pillanat).
Na meg egy kérdés: honnan tudod, hogy reagálna A Legnagyobb Uchiha A Legjobb Genjutsu használó Uchiha genjutsu-jára?
Vagy Madara immunis a genjutsu-kra? Shisui koto amatsukami-ja semmit nem érne ellene? Azért ő se Chuck Norris, hogy nem lehet legyőzni...
milyen hülyeség ez? ki alkot akkor fikciókat?én biztos,hogy nem. a levegőbe sosem beszélek.te viszont igen.shisui kotoamatsukami-ját itachi 10 évente egyszer tudta használni és azt is narutoba rejtette.és most már csak "tudta",mert mind a két szem el lett pusztítva. ezek után mi a retekről beszélsz? sabaku utolsó hsz.-ére pedig csak annyit,hogy te nem vagy fix. Renato,minek kell ezt csinálni?ki mondta,hogy a sötétben látásnak van köze a totsuka kardhoz,vagy a yata tükörhöz? és hogy sasuke a sötétben látás miatt nyerne naruto ellen?meg hogy jön ide kakashi,és a totsuka kard? ez már nagyon erőltetett,meg se haragudjatok. a yata tükörből mindig szivárog felfelé vmilyen "láng",olyan alakot ölthetett a tükör felett a felszivárgó láng,hogy nem pontosan úgy néz ki,mint itachié.azt nem értem,hogy a honnan tudod,hogy a mérete eltérő. és ha igazatok van és nem a yata tükör,akkor is nekem van igazam,mert akkor az egy külön,speckó jutsu. "itachi rosszabbul használja shisui szemét,mint ő maga?ez hol lett kijelentve?" kérem szépen megvan a válasz a fentebb írtakban.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5639 Dátum: 12 jan 06, 18:14:12 »

Idézetet írta: Ferabááá
a levegőbe sosem beszélek.te viszont igen.shisui kotoamatsukami-ját itachi 10 évente egyszer tudta használni és azt is narutoba rejtette.és most már csak "tudta",
Idézetet írta: Kami no Fera
"itachi rosszabbul használja shisui szemét,mint ő maga?ez hol lett kijelentve?"
Önellentmondás powaaa
megsúgom, hogy shisui szemét danzo csak a hajasbaba-DNS miatt tudta gyakrabban használni, az alapállapot a 10 év.

szerk: most visszaolvasva látom, hogy te is az AK-nak adtad, de ettől függetlenül még így is sikerült elérned a hülyeségeiddel, hogy mindenki rajtad röhögjön. szerintem valami díjat adhatnának neked, van ilyen?
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 19:28:17 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!