24 szep 23, 07:27:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197100 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5175 Dátum: 11 okt 10, 12:22:51 »

A shippuden eleji gaara vs. kimimaronak annyi értelme van,mintha aztmondanám hogy part1-es lee vs. kisame ikszdé Hát persze hogy gaaráék nyernének úgy 2mp alatt...De Kenton nem ezt mondta...Hanem nem beteg kimimaro vs. gaara&lee.Kimimaro egészségesen egy jounin szintjén lehet kb.Vagyis símán elverné gaarat és leet,lealázná őket természetesen.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5176 Dátum: 11 okt 10, 14:36:57 »

Szerintem ez így nem igaz hiszen akkor Lee is beteg volt. Nem azon a szinten harcolt mint korábban. Másrészt elfelejted, hogy Gaarában akkoriban még benne volt a Shukaku. Röviden Gaara egyedül is simán kilapította volna Kimimarot ha használja Shukaku erejét. Gaara szintén egy jounin szintjén volt már akkoriban Shukaku nélkül is, tehát a jounin szint nem meghatározó ennél a korosztálynál. Ők alacsonyabb szinten is képviselnek egy jounin szinthez  vagy ahhoz közeli erőt. Ez leginkább a különleges képességeikből adódik. Számukra leginkább a chakra mennyisége, annak minőségi kezelése és a tapasztalat hiánya okozza a hátrányukat a jouninokhoz képest.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5177 Dátum: 11 okt 10, 15:10:53 »

IndianA és aki nem olvasta el még mit írtam: azt mondtam igen nem beteg kimimaro de azt is hogy nem beteg lee ezért bele kell számítani hogy az 5. kaput is használja + gaara-ról azt mondtam hogy a sima narutoba mikor naruto ellen harcolt a nagy shukaku alakba amikor szinte egy hajszálnyi választotta el hogy a shukaku átvegye az irányítást tehát ezzel arra célzok hogy gaara átmehetne ebbe a harcba olyan alakba is ha nem bír már kimimaroval mert persze ha kimimaro nem beteg akkor nem elég lee 5 kapuja meg gaara homokozója neki hanem keményebb támadások.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5178 Dátum: 11 okt 10, 18:01:41 »

Öhm, gondolkozzatok már. Shippus eleji Gaara semmit nem tudna kezdeni a nem beteg Kimimaroval. De szerintem egyetlen olyan támadása nincs se Gaarának, se Leenek amivel egyáltalán megtudná sebezni Kimimarot. Már a beteg Kimimaro ellen is használta a sivatagi temetést(vagy nemtom mit). Mégse egy akrcot nem tudott Kimi-n eljetni. De odáig is jusson el az eszetek, hogy shippuig nemcsak garaaék feljődhetnek Mosolyog Kimimaro még több táncot tanulhatott volna, szóval 75-25% mondok kiminek.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5179 Dátum: 11 okt 10, 19:14:34 »

Idézet
szeretnék felhozni egy új harcot: nem beteg kimimaro vs gaara ( mikor a sima narutóba harcoltak ) és lee ( nem beteg sima narutoba )

Idézet
Öhm, gondolkozzatok már. Shippus eleji Gaara semmit nem tudna kezdeni a nem beteg Kimimaroval.

Idézet
A shippuden eleji gaara vs. kimimaronak annyi értelme van,mintha aztmondanám hogy part1-es lee vs. kisame

Nem értem honnan veszitek, hogy a shippuuden eleji gaararól van szó. Vagy csak én értettem félre a kérdező hozzászólását? Én nekem úgy jött le, hogy ő azt kérdi, hogy sima narutos harc milyen lett volna ha kimimaro egészséges és lee nem beteg. Ha én értettem félre akkor bocsi. Amúgy ha sima narutos harc és úgy lenne hogy lee nem lett volna beteg se kimimaro akkor én kimimaronak adtam volna a harcot olyan 52-48%al, hisz kimimaro betegen úgy győzőtt majdnem, hogy még gaara,lee harc előtt még narutoval is harcolt eleget. Szóval ha elejétől kezdve úgy harcolt volna, hogy nem harcol a narutoval előtte akkor szerintem még betegen is elverte volna őket épphogy. Szóval szerintem a Sima narutoba Egészséges kimimaro vs Gaara,Egészséges lee olyan 52-48ra nyerne kimimaro.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5180 Dátum: 11 okt 10, 19:16:22 »

OFF: khm....mondom a nem shippuu eleji gaara -.-'' hanem a sima narutoból lévő hogy jellemezzem akkor? ikszdé nem a naruto shippuuden-ből hanem csak a naruto-ból és akkori erejében amikor vele harcolt és beleszámítva minden erejét lee-vel. drown olvasd el mit irtam légyszives és elemezgesd ha nem értenéd.
ON: nem a shippuuig hát ikszdé hanem a sima narutoba lévő erejüknél és nem mondtam egy szóval se hogy a shippuu-ig hanem sima narutoba tehát nem 3 évvel azután -.-''. és mondtam hogy gaara nem csak úgy lenne hanem ha nem bírna úgy vele mert persze nem akkor átmehet shukakuba és akkor már más a harc. én maradok a 40-60-nál gaaraéknak.
és am ketten harcolnak ellene akkor melyikre figyeljen?  smirksweat

NE FELEJTSETEK OLVASNI AMIT ÍR A MÁSIK KÖSZ MACH 5
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 10, 19:17:17 írta Kentonsama » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5181 Dátum: 11 okt 11, 15:45:16 »

Gondolkozzunk!
Beteg Kimimaro legyőzte Gaarat (pont a kegyelemdöfés előtt halt meg, ez kb. olyan, mint ha megkímélte volna az ellenfél életét). Gaara tehát be lenne darálva, ha az egészséges Kimimaro lenne az ellenfele.
Lee is beteg volt, ez igaz. Egy sikeres műtét után lábadozott, fájt a háta. Kimimaro viszont egy halálos betegség utolsó stádiumában járt, Kabuto szerint még mozognia sem szabadott volna tudni. Érezzük a külömbséget?
70% Kimimaronak.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5182 Dátum: 11 okt 11, 18:11:07 »

De mrét hiszsi azt mindenki, hogy csak Gaaráék erősödhettke?! OMFG. Igen, és ahogy irták előtem még Naruto is fárasztotta elég ideiig. + Deidara ellen se mrte bevetni Shukakut. Sőt szerintem Gaara nemis tudta irányítani, csak ugy 1-2x előjött. Mertha tudta volna a sima Gaara irányítani, akkor Naruto ellen nem jött volna elő. Szóval ez az elmélet itt dől meg. Kimimaro szinte halhatatlan a csontjai miatt( mostani ellenségek nem számítanak) még Gaara homokja se tudta megtörni.. Leenek Gaara ellen a kapuk nem váltak be, szal, ha Gaara kikap, még Lee ugyanugy semmit nemtud csinálni.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5183 Dátum: 11 okt 11, 19:07:14 »

számoljuk össze mire véltem amit irtam a harc során: kimimaro: ő nem beteg ebbe az esetbe ezért elég erős + átokpecsétes és erős igen ez mind szép és jó és persze betegen elbírt egy részeges beteg lee-vel és egy gaara-val aki aligha mozdult is valamit és alig adott bele mindent tehát lee egy 40%-ba harcolt gaara meg 50%-be kimimaro meg 80%-ba na most akkor azt mondtam bármi megtörténhetmost tegyük fel nem veszi figyelembe ki meg mi hanem ront előre csak. gaara: gaara alig ha harcolt a harcuknál -.-'' amit sajnálok mert kimimaro egy kis tiszteletet megérdemlett volna és bevallom kimimaro betegen leverte volna gaara-ékat de viszont gaara se mutatott sokat de most nála is történjen meg minden mert ott nem hidegvérrel harcolt hanem megfontoltan ami jó de most vegyük őt 100%-osan tehát előjöhet az a forma mint amikor naruto és gamabunta ellen nyomta. lee: egy műtét utáni harcoló ninjáról van szó aki kapukat se használt hanem épp ha ütött és 1 kaput nyomott be ami meglepte kimimarot (az első kapu lepte meg akkor mi nem lepné) na most akkor számítsuk őt is 100%-osan mint mikor gaara ellen harcolt és 5-kaput nyomott.

Összefoglalva: kimimaro egy erős ember aki kakashi szinten van ha nem beteg vagy jobb is lehet de nem hiszem és lee egyedül nem bírna vele max 35-65-re kap esélyt lee mert kimimaro erős így. gaara sem bírna még így se egyedül vele és azért mert a csontjaival bármire képes kimimaro és itt 40-60-re adom kimimaronak de azért ennyire náluk mert mindenkit 100%-san kell venni na de nem 1 az 1 ellenről beszéltem hanem 2 az 1 ellen és ez Gaara és Lee VS Kimimaro: azért adom ezt gaara-éknak mert kimimaro most kire figyeljen? az 5 kapuval rohangáló szuper gigantik bomba aki egyszer megüt elszállsz és véged vagy a homokkal betakarlak esti mesét olvasni és elaltatlak emberre na ne már......kimimaro erős de ő kettejük ellen nem bír. mivel bármi lehet ezért kb 56-44-re adom gaara-éknak.

ÉS NEM A SHIPPUUDENRŐL BESZÉLEK HANEM A SIMA NARUTOBA LÉVŐ EREJÜKRŐL ÉS MINDENKI 100%-os
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5184 Dátum: 11 okt 11, 19:52:09 »

Kentonsama: Ez mind szép és jó, csak te a lee-t meg a gaarat erősíted fel. Ha ennyire belementél a gaara meg a lee-be hogy ki-mit csinált meg mennyi erőt adott bele stb. akkor észrevehetted volna azt is, hogy kimimaro előtte még narutoval is harcolt eléggé sok ideig és ott is veszíthetett az erőből. Szóval a te említett 56-44 már szerintem pár százalék lejön hisz ha mondjuk kimimaro 100%os erejét nézed akkor azt a pár százalékot is lekéne venned amit naruto ellen is harcolt. Hisz ott is több száz klónt elvert. Meg úgy mondod a rohangáló lee-t mintha raikage lenne, hogy alig fárasztja ki az a gyorsaság őt meg az az erő. Gaara ellen láthattuk, hogy sokáig nem bírja a kapuk nyitogatását kb. két percig bírhatta és kidőlt. Ha a Gaara homokja ellenállt annak akkor azt is lemerem fogadni, hogy kimimaro csontja is van hasonló szinten. Meg mi az, hogy gaara nem adott bele mindent? Szerintem eléggé beleadott ő is mindent meg a lee is hisz gaara is már eléggé elvolt fáradva és valjuk be, ha ott még 5mpig ment volna a harc akkor csúnya végük lett volna. Szóval nem mondhatod, hogy nem adott bele mindent hisz a túlélésért küzdött ott már. Meg azt se veszed figyelembe hogy lee ivott szakét és gai mesélte ott, hogy attól eléggé bebír pörögni. Nem tudom, hogy most a szakét is beleszámoltad, hogy rock lee+szaké+gaara vagy csak sima rock lee+gaara. Na mindegy én kimimarot tenném győztesnek olyan 52-48%ra ha mind a hárman egészségesek.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5185 Dátum: 11 okt 12, 10:49:17 »

Kimimaro vs. Garra & Leeóó:

Nos, mint tudjuk Kimimaro Orochimaru teste lett volna ha nem betegedett volna meg. Ebből én kapásból azt szűröm le, nem gyenge vérvonalképességgel bírt. De mint ezt láthattuk valóban. Ami hatalmas hátránya az ellenfeleknek, hogy összezúzni szinte lehetetlen a tejfel fejűt. Mivel ők nem tudják egyéb módon elpusztítani, igy elég nagy akadályba ütköznek. Ami viszont mellettük szól, az a túlerő és a csapatmunka. Gaarát sem könnyű megsebezni és Leet sem úgyhogy ez 1 szépen elnyújtott csata lenne és én úgy érzem a duett hamarabb fogyna ki a chakrából mint Kimimaro a csontokból. Az egyetlen járható út számukra, ha Gaara megtudja fogni a homokkal és Lee a kapuk kinyitása után 1 olyan csapást visz be, amivel meg tudja sebesíteni a taijutsuk gyöngyét. Ehhez viszont nagy sebesség kell, különben hárítani fogja. Mivel közelharcban semmi esélyük nincs, így Lee csak arra kellene az elején, hogy feltartsa valamennyire Kimimarot, amíg Gaara gyüjt elég homokot az egyhelyben tartásához és utánna kapunyitás azt támadás. Viszont ilyenkor fent áll az a lehetőség, hogy Kimimaro bedobja a legnagyobb fegyverét a Sawarabi no Mai-t és akkor fekszik mindenki. Ezzel a technikával a tarsolyában én mindenféle képpen őt hozom ki győztesen.

Nálam ez a harc:

Kimimaro - Gaara & Lee  68 - 32%
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5186 Dátum: 11 okt 12, 17:14:35 »

kimimaronak már ebbe az állásba nem erősebb mivel gaara leverte a 2. mizukagét egyedül akivel szerintem kimimaro nem bírna.....gaara jobban harcol már mint régebben és erősebb mint kakashi na és jó bevallom kimimaro nem tudom mennyit fejlődne ennyi ideig mert akkor most azt hoznátok fel hogy '' de kimimaro is fejlődött 3 év alatt ''. igen fejlődne de olyan szintre már nem mint gaara tehát még lee-ről se beszéltünk aki még erősebb mint ezelőtt aki kb elbírna 2 darab juugoval aki 1. átokpecsétes szinten van 2-vel bírna el. nem is mondva a részeges stílus is erősebb neki szerintem tehát még kimimaro is tanulhatott volna sok mindent 3 év alatt de ha már shippuudenes karakterek ellen megy akkor 60-40-re adom gaara-éknak. ha gaara ellen menne egyedül akkor 55-45-re nyerne gaara mert láttuk elintézte egyedül a 2.mizut aki nem gyenge ikszdé na és ha lee ellen menne akkor nyerne már 60-40-re kimimaro de ellenük veszít 60-40-re.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5187 Dátum: 11 okt 12, 19:06:51 »

De öhm, pls, gondolkozzatok már! Lehet, hogy Gaara elfogta a 2. mizukagét, rendben. De honnan tudjuk is pontosan mennyit feljődhetett volna Kimi'? Szerintem bőven van olan erős mint pl Kisame. Értelmetlen így az egész.


Inkább uj csatát hozok fel: Gai vs. Kakashi (mostani)
Szerintem még mindig Kakashi a nyerő, mert Raikiri+Sharingan+MS még a kapuknál is erősebb lehet, mert ugye Gai nembirja örök időkig.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 12, 20:29:53 írta dRown » Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5188 Dátum: 11 okt 12, 19:20:24 »

Csak ugy megjegyzem dRown te sem írtad helyesen, mer egészségesnek kell írni smirksweat
Ja és szerintem is Kakashi, bár a Kamui nem igen menne, mert Gai ahhoz túl gyors, a Raikiri talán segíthet, de ahhoz nem kicsi elökészüelet kellenek, és Gai nem igen hagyná szerintem. 50 - 50, mert kakashinak gyengus a chakra készlete a Sharingan miatt Gainak pedig a kapuk csapolják az erejét Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5189 Dátum: 11 okt 12, 19:36:10 »

OFF: Jodika az egésségest ugy irjuk, hogy egézséges Mosolyog

EPIC FAIL! ikszdé Azért az már poén, hogy ilyen helyesírással akarsz kioktatni valakit Nevet

Egyébként Kakashi természetesen darabokra szedi Gait. Alap Sharingannal, a Raikirivel, és az elég fejlett taijutsujával lealázza azt a szerencsétlent.

Kimimaro meg valószínűleg elintézné a 2 genint. Ugyan Lee kapus ütögetései elég kellemetlenek, de egyszer tarkón vágja, nem valószínű hogy megmozdulna még egyszer a Konohai. Gaara lenne a keményebb ellenfél, de ha betegen "elverte", így is simán sikerülne neki. Jóval esélyesebb a hang ninja. Plusz ugye Gaara és Lee nem is képesek komolyabb csapatmunkára, ezt figyelembe véve még egyoldalúbb a harc. Legalább 70% a csontosnak.

-----

Nehogy már 50-50-re hozd ki, ez még viccnek is rossz... Már jópárszor le lett írva ebben a topikban, de a Kamui sebességével egy Susano'o nyilat és egy Shinra Tensei-el (?) kilőtt szöget is eltüntetett. Azon kívül a Sharingan pont a gyors mozgás lekövetésére lett kitalálva, Kakashinak pedig még a jouninokhoz mérten is elég nagy sebessége van. (Ugye a Raikiri alapja a hatalmas sebesség, és mivel ezt a technikát ő is kifejlesztette, logikus hogy nem egy lassú karakterről van szó. Ha jól emlékszek már kisebb korában olyan gyorsan mozgott, hogy sima szemmel nem látta a tájat maga körül...) Megkockáztatom, hogy kapuk nélkül még Gai is hátrányban lenne vele szemben. A Raikiri aktiválásához azok a "nem kicsi" előkészületek meg nagyjából 4-5 kézjel lehet, amit az eddig látottak alapján Kakashi formál a leggyorsabban. Míg Gai titkosfegyverének aktiválásához fél óráig kell állnia egy helyben, épp hogy egy céltáblát nem akaszt a mellkasára.

Epic Kakashi win.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!